Jump to content
fenabg

Харесва ли ви форума я си дайте мнението

в какво състояние е форума според вас в момента  

257 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Бързо схващаш ,с академик не се спори ...академика винаги е прав и....абе а наздраве!! :):P:o:)

Мдам,Батка Ване,тука всичко е откачило на последак и само се заяждат нещо хората,точно както цитирания.Иначе Форума не е лошо място-намирам си части,приятели,вицове(тая вечер ми бяха от полза).Сега да се надяваме ще си намера от тука и кола на жената...Уви напоследък тона на бая народ стана гаден,убиден и заядлив.Всеки си го вади на масата и претендира,че той е страшното нещо в тая гора :P Пускаха се е :P ти колко теми за разделение на форума на подфоруми по модели,но нищо...Тряя малко разделение,още модове и наказания за "добри"включвания,а не кой как се сети да си избива комплексите пишейки кафяви реки,или кой как иска да продава нещо да се регистрира и да драска кретенизми,за да му разрешат да пусне обява :) Направо да ти кажа форума отива на зле :(
Самоиронията баце е доста полезно качество ... лошо е да се "харесаш"...но ти си малък ,по-късно ще ги разбереш тия работи... :P :P :):lol: Редактирано от акад.Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не разбрахте, че форума няма емоции и няма как сам да отиде където и да е.Тези които си чатят в тази тема да спрат защото нарушават правилата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеален си е има доста инфо за всеки от нас . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На който въобще не му харесва, не мога да разбера защо си е губил времето да се регистрира. Форума може да се чете и без регистрация. Факт е, че някои нови потребители кльопат теми без да потърсят информация първо, и това е нещото което ме дразни. Също не ми харесват "двубоите" на теми като - София срещу провинцията, Д-серия срещу Б-серия и тн. ама все пак там има доста мнения. Явно доста хора ги намират за интересни, така че сигурно има нужда от тях. Запознал съм се и се запознавам с много приятни хора. Ходя по срещи - абе кефя се :) Пожелавам на всички да мислят повече позитивно, отколкото негативно, и не забравяйте :)

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има нужда" Техническия раздел" да се пораздели на поне няколко под раздела. Доста от темите блуждаят в него и в Общи дискусии като хората се чудят къде им е мястото за да ги пуснат. Мисля че няма да е лошо в Техническия да има под раздел "Ел инсталация и оборудване" "Окачване и ходова част, спирачна система" "Газови уредби" "Консумативи" така хем търсенето ще е далеч по лесно хем всяка жаба ще си знае гьола, и ще е далеч по подредено. А на въпросите ви "Като не ви харесва защо влизате тук" ами щото няма друг биха отговорили хората, ако имаше нямаше да сте така наперени. Не казвам това защото съм един от хората които влизта тук само щото няма друг, казвам го защото съм виждал какво става с такива форуми в момента в които се появи алтернативен такъв. Та искам малко така като предупреждение за форума да е, да не стане утре да се появи друг форум на хонда и тук да останете само шепа хора. Колко по адекватен е форума към потребителите толкова и те са доста повече и по верни към него. Само не ме разбираите погрешно, след това което написах може да ви се виждам по черен ама е време да се замсилите за форума. Лично аз си го посещавам всеки ден и продължавам да пиша и то пиша отговори, за всяко едно мое питане съм дал поне 10 отговора на колеги. Така че отношението ми към форума определено не е само за моя полза !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, друг форум има. Преди време група фенове се опитаха да направят форум, различен от този. Онзи форум обаче не процъфтява и не е особено популярен. Ще ти пратя линк на лични да не излезе тук че го рекламирам. Не влизам там, само знам за съществуването му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Напълно съгласен съм със Слави, даже ако могат да се оформят и подфоруими Акорд, сивик и т.н., не един човек да пусне тема за Акорд, която да бъде после избутана от 20 за сивик. Много е забавно правилото за писане на кирилца, а менютата са на латиница, на английски...

Редактирано от prozacc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да нагло ако спомена че трябва да има и под форуми по модели :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, друг форум има. Преди време група фенове се опитаха да направят форум, различен от този. Онзи форум обаче не процъфтява и не е особено популярен. Ще ти пратя линк на лични да не излезе тук че го рекламирам. Не влизам там, само знам за съществуването му.

А след като не влизаш там, от къде знаеш че не процъфтява ? ... :D

Сега сериозно : Наистина не е зле, управата на форума да вземе мерки и ако трябва някакви промени, да ги направи, за да не се стига до раздвояване на форума, защото е наистина неприятно ..

Жив пример са трите форума на Мерцедес, от които нито един не процъфтява, въпреки че и трите на вид са вече издокарани (имат си отделни раздели за всеки модел) ..

Обединението е винаги по дорбе от разцепването .. :o

 

Иначе лично аз не съм гласувал, защото през повечето време съм доволен от форума, само кокато има национални срещи съм крайно недоволен, защото админите заключват форума и вземат ключовете стях и тези които не са на срещата, не могат даже и да четат.. :D

 

 

prozacc смени си менюто на Кирилица ;) , най долу в ляво, има бутон за целта..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно че форума не бачкаше по време на срещата, сериозно ли говориш че така са направили или се шегуваш? Щото ако е сериозно .............Верно ли докато е НС форума умишлено е спрян?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е традиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

На всички национални срещи форума се спира в петък около полунощ и се пуска в неделя около обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм разбрал,че се спира...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с каква цел е това? да не би някои да напише нещо до де ги няма "шефовете" или да пусне забранена обява и да няма кои да я изтрие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Форум като за Български - шарен... ;)

Когато имам въпрос - намирам отговор. Останалото е въпрос на усещане и .... приципи.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм разбрал,че се спира...........

;) Традицията си е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички национални срещи форума се спира в петък около полунощ и се пуска в неделя около обяд.

Е то това вече е ясно, не е новина .. ;) Въпроса е защо...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Причините ли?Това е събитието на година за този форум. Мисля че е редно да му се насладим и то не виртуално, а реално. Форума е спрян само виртуално. Реално форума е на 100% работещ на мястото на срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня :cool:

Как не разбрахте, че форума няма емоции и няма как сам да отиде където и да е.Тези които си чатят в тази тема да спрат защото нарушават правилата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да изкажа благодарността си към хората,организирали този форум.Тук се запознах макар не лично с много колеги и получих бързи отговори на всички мои въпроси... :cool: макар и далеко от България точно този форум ме накара да събера толкова българи-хондажии тук за което съм щастлив и ндявам се живот и здраве някой ден да бъда заедно с колегите от форума на маса в БГ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще мога ли да помоля и модвете/и не само/ да се произнесът по темата а не по служба ? Все пак и те са част от механизма движещ колелото наречено хонда форум ..........Я тука една тема без край и решения ама с много идей ,и теми произлезли от нея http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45539 поиздължи се темичката ама ако някой има нерви нека я разгледа :cool:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Има какво да се желае" беше моят вот.Благодаря за анкетата ,защото е един правилен начин за изразяване на мнение без да се влиза в конфликти,на каквито се нагледахме и определено не доведоха до никакво разумно решение.Уважавам всяко мнение на хората пишещи тук и се опитвам да следвам напътствията и да реализирам идеите,които са споделени и представени по подходящ начин.Наистина съм учредител и председател на Управителния Съвет на сдружението Хонда Клуб България,но това не искам да ме прави различен от Вас,защото от 1996 година Хонда е част от мен и живота ми е свързан с марката,благодарение на съмишленици и приятели запалени по Силата на мечтите.Можем ЗАЕДНО да направим много значими неща ако сме сплотени. (знаем какво можем за децата в домовете без да афишираме)Знам ,че можем.Наричахте ме Ким Ир Сен,Тато,Фидел Кастро,Пиночет........................,но аз знам ,че ХОНДАБГ.КОМ е място,където много хора намериха толкова приятели и отгледаха заедно дори децата си(не се шегувам) и милеят и се чустват у дома си ТУК.Форума поне за мен е много важна част от ежедневието ми и не искам да гледам как страда,защото е рожба родена и отглеждана с много любов и желание.П.П. Има 4 гласа "Чета форума по принуда"....................от утре няма да сте ангажирани с това бреме милички.Кажете ми не е ли идиот тоя дето е пуснал подобен глас и имали изобщо място тук?

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз гласувах с "Абе, нямам думи", защото е многозначителен отговор. "Абе, нямам думи" колко много полезни неща намерих в този форум, колко готини хора срещнах, колко са ми помагали съфорумци както и "Абе, нямам думи", накъде отива този форум, колко простотии се леят напоследък, колко безсмислени спорове и мерене на егота взеха да го запълват. Колко дървени философи са се навъдили, но както се вижда продължавам да чета и пиша, когато има какво да напиша. :);) Някакси има нужда от промени. Визуални със сигурност! Като дизайн, оформление на раздели и подраздели има далеч по-добри форуми в това отношение. Има нужда самите потребители да се самовъзпитат, да четат правилата и да ги спазват. Преди да се пусне тема за нещо, да се провери дали не е пускана такава, чак след това да се търси отговор, ако не е открит такъв! Напоследък имам чувството, че гума да пукне някой пуска тема във форума веднага. :cool: Модераторите на даден форум не трябва да се превръщат в надзиратели. Един вид хората трябва да си изградят култура на самомодериране както е в редица форуми извън БГ, които посещавам. Тея прости неща ще направят форума още приятно място и ще привлекат още повече хора. Знам, че много хора са отдавна регистрирани, но нека всеки да си представи, че сега се регистрира да отвори форума, да види колко неща ще му харесат, колко неща ще го отблъснат и да се постараем да премахнем отблъскващите неща. Защото в крайна сметка ХОРАТА правят ФОРУМА! Каквито хората такъв и форума. Няма калъп за идеалния форумец, но може да се постигне някакъв баланс. В момента форумът е леко разбалансиран. ;) Също благодаря за темата! :) Как не се сетих аз. :)

Редактирано от Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ви кажа, какъв отговор трябва да има в анкетата - "Аз виждам форума така, както искам да го виждам".

Съответно ако всички изберете този вариант, няма да сгрешите. :cool: Ако има такъв и аз ще гласувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, преди няколко поста, на предната страница е засегнат много болен за мен въпрос. Пробвах се да пусна тема даже веднага, щом беше "елиминиран" но имам проблем с браузъра и не мога да пускам теми :cool: Както и да е...Традицията за мен е ненужна и предлагам да се отмени. Защото НС наистина е най-голямото събитие, но не всички имат безплатен престой и отпуска от работа за да отидат. На всички, които нямат възможност остава само виртуалното пространство, и вие НИ го отнемате. Не е редно така!Освен това, нека предположим, че някой трябва утре да пътува и спешно му трябва съвет за нещо, което е свързано много силно с пътуването му - влиза си човека да види форума и ОП - няма го. Или още по-неприятно е да имаш нужда спешно от автомобилна част, тогава какво правим? Та, много се ядосах като видях форума спрян за пореден път, да не говорим и наистина бързо написаното изречение горе от колегата модератор, който пое отговорност за него. Наистина, нека не се спира форума следващия път - живота не спира с националната, и не всички ходят там! Искрено се надявам на следващата да присъствам, но нека оставим хората, които имат по-важни ангажименти в този момент, да могат да се изтегнат вечерта и да прочетат някоя и друга тема... не затваряйте форума на следващата НС.Сега предполагам, че ще ми се нахвърлят всички, които посещават НС редовно, но това е живота. П.П.: На националната среща 2007 или 2008 форума не беше спрян, това е някаква полу-нова традиция. Освен това, както отбеляза "колегата" Драгич, за него това е хубава традиция, защото дори не е знаел за нейното съществуване. Такаче тази традиция остава недоразбрана и недомислена, в НИКАКВА полза и само в ощърб. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е като да тръгне женати да ражда , ама понеже е БАБИН ДЕН и акушерките празнуват родилното не бачка, нищо де ще почака да се напразнуват. Мислех че форума е бил спрян по технически причини а то било нарочно, Е извиняваите ама нема такава простотия!!!! Ми що не го гасите и нощно време до де ви няма вътре или въобще гасете го винаги когато натиснете Х на браузера ВИ. Колегата преди мене е прав и съм сигурен че не само тои мисли така и е сега ще пусна една анкетка за това да се гаси ли форума докато е НС или не и там ще си покаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение че форума е доста полезен,но не ми харесва това че темите много се раздухват,смисъл такъв акоаз пусна някаква тема с въпрос или питане започват едни караници,едни излишни кометнари и така от моят въпрос се получават едни дразги и заяждания.Колегите които го правят това ако могат да намалят заяжданията ще е много добре.Когато има някоя интересна тема и се зачета,винаги по някое време има спор и темата свършва и започва якият спор.Според мен не е редно това.Никой не е толкова начетен ,че да не допуска грешки,а и според мен не е срамно незнанието.Така че колегите,които са в "час" с нещата повече нека бъдат солидарни с нас,които не разбираме! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Форумът винаги ми е харесвал и така ще бъде и за в бъдеще! :) Това, че нещо все по-често започнаха да се дърлят разни хора, не ме вълнува - ама грам! :P Тва си зависи от тях, кой пръв ще се спре и ще разбере, че няма какво да делят, и че важното е, че всички тука сме Фенове на Хонда и това трябва само да ни сплотява! :lol::rolleyes::P

Ей тоя пост на колегата и такива като неговия ме надъхват още повече до кибича във форума.Тук мога да кажа смело, че вече намерих доста приятели благодарение на него.Ако не беше форума щях да си джъткам англишманката и щях да се пуля аджеба оня със Акорда или Сивик купето що ми присветква и бибитка - нямаше да слизам на КРЗ-то да запалвам гумите чат пат с други хондели , нямаше да се хващам си направя такова табло , нямаше почти всяка сряда да слизам до OMV-то и да си лафя със съмишленици на марката и като се замисля нямаше да познавам атома , трънчо , менче , вичо , крейзи джоб и много други.Бе като се замисля умирам прав без форума - не ми се мисли как щеше да е без него.Това че , някои колеги се заяждат помежду си много ме боли понякога и гледам да не им обръщам внимание - злобата и завистта никога не водят до добро.Нека бъдем малко по толерантни към новите (като мен ) , а старите да бъдат не толкова цинични и надменни . Споделяйте радоста от това , че притежавате кола с марка Хонда и всичко ще е по-добре.Хонда един път , Хонда за цял живот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже тук е започнала дискусията искам да кажа какъв "проблем" имах заради спирането на форума. Понеже пътувах за НС в събота сутринта, реших да вляза във форума да погледна пак програмата за срещата и... изненада - форума е спрян. Погледнах на hondabg2010.com но там не беше качена. Малко кофти се получи, но все пак разбрах каквото ми трябваше на място, заради което се оказах в кюпа с "грешниците" които влязоха на пистата без вход и паркирахме на мястото на "състезателите". За което се извинявам де :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е като да тръгне женати да ражда , ама понеже е БАБИН ДЕН и акушерките празнуват родилното не бачка, нищо де ще почака да се напразнуват. Мислех че форума е бил спрян по технически причини а то било нарочно, Е извиняваите ама нема такава простотия!!!! Ми що не го гасите и нощно време до де ви няма вътре или въобще гасете го винаги когато натиснете Х на браузера ВИ. Колегата преди мене е прав и съм сигурен че не само тои мисли така и е сега ще пусна една анкетка за това да се гаси ли форума докато е НС или не и там ще си покаже.

Хора, форума се 'гаси" само един път в годината и вие го превърнахте в ебахти скандалната проява :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятай колко си го обичаме а :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, форума се 'гаси" само един път в годината и вие го превърнахте в ебахти скандалната проява biggrin.gif

Като ти се случи по същото време да ти трябва спешно нещо от форума, и заради това се вкараш в проблеми, които е можело да избегнеш - ще запееш друга песен. :rolleyes:Аз принципно съм търпелив човек и гледам малките проблеми, които всеки форум и публично място имат, да не им обръщам внимание, но тук нямаше как да не се обадя. :lol: ПИИИЙЙЙС!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е като да тръгне женати да ражда , ама понеже е БАБИН ДЕН и акушерките празнуват родилното не бачка, нищо де ще почака да се напразнуват. Мислех че форума е бил спрян по технически причини а то било нарочно, Е извиняваите ама нема такава простотия!!!! Ми що не го гасите и нощно време до де ви няма вътре или въобще гасете го винаги когато натиснете Х на браузера ВИ. Колегата преди мене е прав и съм сигурен че не само тои мисли така и е сега ще пусна една анкетка за това да се гаси ли форума докато е НС или не и там ще си покаже.

Хора, форума се 'гаси" само един път в годината и вие го превърнахте в ебахти скандалната проява :rolleyes: .
Е па що тряя се гаси ебати тва да не е АЕЦ е така за щяло и нещяло да се спира, аиде за профилактика разбирам, за реконструкции, ама само щото народа се е дигнал на НС даи да спрем форума та на другите да им е гадно, да се научат да идват на срещи, тв али е идеята!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Слави CR-V, не си много прав. При положение че почти всички админи и модове са на националната и си правят кефа, няма кой да следи форума. Или ще ти е по приятно да го четеш докато някой спамер го е напълнил с глупости .....

 

Примерно щеше да е добре да се забрани само да се пише и така който му трябва важна информация щеше да може да си я чете :rolleyes:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...-Общи дискусий

 

...-Срещи и мероприятия

 

...-Технически въпроси...

.......................................-Сивик всичко свързано с най масовия модел на хонда

 

.......................................-Ходова част и купе

 

.......................................-Двигатели

....................................... -Разни

...-Honda спорт и тунинг

 

...- Състезания *

 

...- Проекти

 

...- Ретро ,историата на хонда 1 , 2 и 3та генерация *

 

...-Car Audio, Multimedia & GPS

 

...-Off Topic

 

...- Поздравления и честитки

 

...- Кои ,каде,как,защо,колко ,какво , място за статистики http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=49338&hl=

 

...- Благотворителност ,и хора в нужда

 

...- Лакърдийки и моабетки -място за отдих ,забавление и приумици

 

За мен това е по приличен изглед на форума може да се поизпипа де .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенка, защо местиш дискусията от хубавата тема.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защото темата там пропадна и си изказвам мнението за форума тоест по темата .И защото скоро ще се спре да се пише и по тая и ще пропадне и тя .П.п и като я има темичката ,се едно я няма земи я разгледай да видиш колко хора са писали се интересни и хубави неща ама .............. п.п трябва и раздел за оплаквания :rolleyes:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защо да е пропаднала, перфектна си е :rolleyes: . Това че на някого му е разхвърляно а в същото време ползва всички други теми, освен определената за тази цел да си даде идеята/предложението/оплакването е отделен въпрос...

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па що тряя се гаси ебати тва да не е АЕЦ е така за щяло и нещяло да се спира, аиде за профилактика разбирам, за реконструкции, ама само щото народа се е дигнал на НС даи да спрем форума та на другите да им е гадно, да се научат да идват на срещи, тв али е идеята!?

Пак ви казвам, всеки вижда във форума това, което иска. Горното мнение е типичен пример за това. На човека му е гадно в някаква степен за това, че не е дошъл и съответно си намира причина да се ядосва, че форума е спрян. Тези, които искат да им е готино, определено са си намерили друго занимание, което да ги прави щастливи.

 

Така е в живота, така е и във форума. Всичко си зависи от самите нас.

Който иска да бъде щастлив - намира начин да бъде, който се заяжда и вечно нещо му е криво - обижда хората и се ядосва за щяло и нещяло, който е скандалджия и сеирджия - си намира поприще (като този форум) и се изхожда както той си знае, който ... Мисля че е ясно.

 

Така е в живота, така е и във форума.

 

За едно мога да съм сигурен - Аз винаги ще намирам по нещо хубаво във форума, а вие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане, ти си чак в другата крайност. А истината отново е по средата... Фен, и двамата с Играча сте прави. Спомняш ли си онази тема как се появи - отново имаше некви скандали във форума. Тогава gkb обеща да направи всичко възможно форума да добие по-подреден вид и бистрихме какво може да се промени и т.н. Та мисълта ми е че тази тема тръгна по същия начин и за съжаление ще свърши по същия начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...