Jump to content
Maho

Песента за Хонда на колегата от форума

Recommended Posts

Евала Радо песента е много яка. А клип ще има ли към парчето ? :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина е много яка. Вече година живея във Варна и пак не мога да разбера целия текст, та ако някой може да го качи някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е много добра! Успех на изпълнителите в бъдеще, макар че ако продължават в този дух, този тип пожелания ще са излишни... Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре веее! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текста може ли ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой бил мил? Кой бил благ?Пита кво има под моя капак,а кучката дава ни знак.Тъпак, ела пробвай пак!!!Civic!!! Accord!!! Prelude!!!Моделите за всеки луд.Качваш се, а тя незнае кво правии после кажи, че Honda не ти се нрави?Виж, виж VTi!!!Къде отиваш с тоя GTI???За селската ти дикция – инжекция!Инжекция с дясна дирекция!Хайде работи ела, ела, ела!!!Да направим пак веселба,защото гумите въртят се!Бягай от тука псе!!!Натисни пап пап пап пап пап пап!!!Натисни пап пап пап прррррррап!!!Натисни пап пап пап прррррррап!!!Натисни!!! Вкарай в обороти!!!Оправдания? Сложи си сликове!!!Затова като спиш имаш тикове!Кво? Съединител???Брато – ти си зрител!Виж, виж ме мен в обороти!Виж как гледат всички идиоти!Идиоти с амбиция на стартова позиция -идва полиция!!!Мотора ли??? Сам го виж!!! С CRX искаш да се наредиш.B18C6 лоууууу!!!Кажи ми кво виждаш, кво броуууу???А теб удрял ли те е ток?Ела, в автоморга BOSS HOGG,защото гумите въртят се!Бягай от тука псе!!!Натисни!!! Удря те звук,като ток адреналин.С мръсна гас, гумите въртим!!!Зад нас остава само дим!Извънземни обороти, soundtrack от рими.Вече си до границата, сърцето бум, бум бие!!!Направо ще се сцепиш – това сме ние!Първи път си там и вече знам – гориш!От скоростта в колата вриш.За бегачки, няма никакви спирачки,покоряват пътя скъпите играчки.Не обичаме закачки!!!Сега залога е голям – дебели пачки!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

няма проблем :P варненският език е трудно говорим и разбираем :P

Редактирано от Candy_Blue_Slab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

....

Не знам как да изразя възхищението си към това което направи... ти накара сърцата на всички фенове да затуптят в ритъма на "Натисни"

 

 

Мога да кажа само едно: ...Respect... :D:P :P

 

 

p.p. един проблем който се появи в следствие от песента: колата ми започна да харчи повече, защото като си пусна песента и НАТИСКАМ доста сериозно педала на газта :P :P :P

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ManiaK благодаря !Благодаря и на всички, които ме подкрепиха! Благодаря много... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и чакаме натам нов хит :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем всички известни песни за Хонда....Сигурно ви е известна тая.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, аз съм я слушал 100тина пъти вече без да знам текста, само на 1 място си мислех че викат друго:'А теб удрял ли те е ток?' -тук аз мислех че се казва 'А той е тъп, подяволите тъп!'....ето ви останалите(американски мисля) песнички за Хонда:

- That's My Honda (тази ми е любимата:))
- тази мисля че се казва Type R
- Honda Vtec song
- Honda rap 3
- Honda EG, EK song
- Honda song(type R)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, аз съм я слушал 100тина пъти вече без да знам текста, само на 1 място си мислех че викат друго:'А теб удрял ли те е ток?' -тук аз мислех че се казва 'А той е тъп, подяволите тъп!'....ето ви останалите(американски мисля) песнички за Хонда:

- That's My Honda (тази ми е любимата;))
- тази мисля че се казва Type R
- Honda Vtec song
- Honda rap 3
- Honda EG, EK song
- Honda song(type R)
EXTRA!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не забравяме 'касовия' хит на Наско Ментата - Хонда, Хонда :fun::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Натисни" - RULSSSSSSSSSSSSS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента къртиииии, от утре ше се слуша в "червената" :D Браво на момчето от морето, което знае как да забие парчето на всички хондаджии в сърцето :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко забавно е, нали уж най-бързата кола в България за драг си е баш голфче, та в главата ми нахлуха мисли тип:1.3 75 коня до мен се надъхва,а от колата му мирис на пот полъхва.1.6 сивик бегачка с vti прожекция,а VR6 на голфо ще му прави анална инспекция.Във всеки сивик стои супер наточена пичка,а 10ти клас няма още тая ученичка.Нека хондьо завърти предните си гуми,а в училище ще разтягаме локуми.По-рано се сетих още доста и много по-груби, ама малко по късно като седнах да ги пиша и ги забравих. То и аз не харесвам голфаджиите, ама фактите говорят - 400метра - 9.98 секунди :) Пък и да не забравяхе факта, че една голяма част от хората тук са бивши голфаджии, които тропат сега голфовете... П.С.Евала за труда, евала за тази песен,и аз ще записвам своя, ама чак наесен.

Редактирано от mihail4o_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През целият си живот, който ми предстои ще търся най-точната дума, една дума, с която ще мога да дефинирам,опиша всеки един модел на Хонда поотделно. Невярвам обаче, че ще успея!!! Всеки колега от форума също ще търси такава дума за себе си цял живот - сигурен съм. Това, че някой е сменил голф-а си с Хонда означава, че точната дефиниция на голф-а е открита,намерена, докато модел на Хонда с една дума неможеш да опишеш. Разбираш ли и схващаш ли този затворен кръг? Това е прозрение!!! И както се казва по-добре късно, отколкото никога...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти не написа ли втората песен..... ааа ма какво се бавиш, иксаме и албум.Знам че трябват пари и време.Дай ако може и ние да помогнем феновете с нещо, ако трябва апаратура да съберем някой лев, всеки като даде по малко и готово, за да можеш да твориш и ние да се гордеем с теб и песните за хонда :).Е може и нещо за дота да изпееш някой ден, ама това е в кръга на мечтите :) .Споделяй защото знам, че колегите много ще се радват на още песни.Аз предлагам по 1 на година ама като хората да е.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биита не е зле, ама като цяло..........няма нищо общо с вашата. А продължение на вашата чак на НС 2011 ли да се очаква или....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че на годината искарвам по една песен :lol: идея си нямам :) нека първо додрапаме направата на клипа после ще му мислим:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колеги! Похвално - песента е невероятна! Тя е направо хит парче! Успех и занапред:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,пак ни купират като ползват готов текст и заменят наште с техните бегачки. Колко са жалки само.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах... тия голфове нямат отказване :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е така винаги си мечтаят за GTI защото не сa se нучили да кара VTI.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха скибайте кво видях туко що :lol::P:D :D :D :D :D :D

 

Публикувано изображение

има пежо вти ;) (ако не се бъркам от тези новите) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно грозно такова Peugeot 207 1.6 16v VTi (sport) се води... майче беше разработка между Бмв и пежоhttp://www.desperateseller.co.uk/findacar/...p;vendor=100381

Редактирано от sound_master

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте някой може ли да ми каже от къде да си сваля клиповете?мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за песничката много е хубава и се надяваме за напред да чуем цял АЛБУМ Хонда бих си го купил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"нътьисньии, фкарай в убуоротьи"това на какъв език е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"нътьисньии, фкарай в убуоротьи"

 

това на какъв език е?

няма проблем :lol:варненският език е трудно говорим и разбираем :lol:

:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"нътьисньии, фкарай в убуоротьи"

 

това на какъв език е?

 

 

Ти такива езици не ги разбираш , така че не се опитвай да ги разчиташ , много са сложни за тебе .Примерно фолк певицата Гергана пее по разбираемо слушай нея .

Редактирано от BOSS`HOGG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа* извьинетьи, май някой се засегна. Съжалявам, но не ги разбирам всички диалекти.* възклицание, често се ползва вместо "моля"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах тьи че не е нужно да гьи разбьираш ...... Виждам че си нямаш работа, щом искаш да направиш тема в която да се заяждаш кой говори правилно Варненци , Софиянци , Пловдивчани , Перничани и т.н. , направи си тема но нека да не е тая .

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско фена :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"нътьисньии, фкарай в убуоротьи"това на какъв език е?

СОФИИИИЯЯЯЯ, няма да се оправите вие :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...