Jump to content
Maho

Песента за Хонда на колегата от форума

Recommended Posts

"нътьисньии, фкарай в убуоротьи"това на какъв език е?

СОФИИИИЯЯЯЯ, няма да се оправите вие :lol:
:worthy::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е яка! На който не му харесва, просто не слуша :) Няма някой да тръгне да си променя говора, за това че на друг, който е на 500 + км не би му харесало как звучи.п.с. На хАмериканските раперисти дето пеят на английски колко йм разбирате?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Национална среща, национален клип. Малко стои с претенции :) Иначе нямаше да се обаждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи по хубава ако не те кефи и ше я направим национална. Песента беше подарък към BOSS HOGG от брат му, а не е стояла с претенции, каквито между другото може да има, като единствената българска по темата Хонда. Ще оставите ли НЕНАСРАНА тема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не чичо Фриско винаги се насират, дори и да има нещо качествено, но Радо не го ебе от хейтърски изказвания и вярвам, че един ден ще стигне много надалеч, защото е човек и има сърце.Песента мисля, че стигна до сърцата ни и няма какво да обсъждам, аз просто я слушам :P .Поздрави Радо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да даде целия текст, да го прочетем, защото наистина на места не се разбира какво се пее.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си труда да изчетеш темата ....... май има каквото търсиш !п.п.Песента кефи много ,само едно клипче да и боднете ще е чук :( Успех и чакаме албум :)

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, моя грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се слуша песента и из Софийско :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текстът е ясно, че е ала-бала - все пак какво може да се пее в такава песен? Иначе като цяло ми харесва - много е надъхваща :D Мастерингът й е също много добър - звучи страхотно! Браво на момчетата за работата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е невероятна .. Последните дни обучавам и съселяните в Софийското село Горубляне ;):lol:Благодаря ти, Candy_Blue_Slab !

Редактирано от alf_ot_melmak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен особено ме забавлява тая песен на Голф маняците http://vbox7.com/play:38d2d0e5&al=1&vid=785004 . Доста добре е направена

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде намесихте тука песните на голф маняците....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално да те забавлява песента, тука последно време дето ти чета постовете имам чувството, че си голфар под прекритие... Песента на колега е много добра. Редовно като си джиткам вечер по булевардите си я въртя! Евала и чакаме още такива! !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ми мен пък голфаджийската песен по ме кефи бе кво? По-добре е направена, клипа е по-добър и текста се разбира.Качих я просто за съпоставка, понеже гледам че всеки беше качил разни песни на фенове на различни марки

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добра... едва ли, а да не говоря за клипа, нашия е 100 пъти по-як със тия елементи от националната среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе клипа не е от песента, той като излезе си беше с друга песен, виж ако си се направи клип който си е за песента, ще е по-различно

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ми мен пък голфаджийската песен по ме кефи бе кво? По-добре е направена, клипа е по-добър и текста се разбира.

Качих я просто за съпоставка, понеже гледам че всеки беше качил разни песни на фенове на различни марки

 

 

 

Като те кефи повече голфаджийската песен си пусни друга тема , и си ги сравнявай там колкото искаш а и мисля че във VW клуба ще те разберат повече и ще имаш повече фенове , слагаш си една пернишка регистрация на хондата и ще си N-1. Мисля че тая тема не е създадена коя песен е по яка за голфовете или хондите.Бахти понякога ви се чудя на акъла направо ............ Що не четете темите от началото до края да разберете за какво става на въпрос ами се цъкате където ви падне и както ви падне. Айде весели праници .....

Редактирано от BOSS`HOGG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прочел съм я цялата тема бе, знам че е подарък от брат ти тая песен. просто видях че после качват и други песни, а тая ми изпадна в търсачката и реших да я споделя в темата. извинявай ако съм те обидил :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз намирам езика за "диалектен", но това по никакъв начин не пречи на песента, даже и придава някакъв чар и я асоцирам с песните на R&B Records. Всеки си пее/говори както може, а по цял свят песни се пеят на всякакви езици и диалекти, не мисля, че трябва по това да се съди за песента. Прослушвам си я от време на време (а по принцип много не слушам такъв стил музика) и вЕрно (по софииски) надъхва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове няма какво да кажа освен това - поздрви РАДО, весело изкарване на Коледа и Нова година и батко ти да ти давам НСХ-а да го ръчкаш ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за НС 2011 дали ще има още една хонда песничка:ph34r:... за тая нищо немога да кажа, защото колегите са го казвали а аз няма да го повтарям.... знаем си се пак си е първата наша Хонда песен в България какво можем да кажем освен... супер,бахти якото, мноооо маняшка, зарибява и тем подобни....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо браво за песента, не ме интересуват диалекти и тем подобни глупости ,дето колегите се заяждат на това му се вика завист ,БРАВО на автора ,песента много радва ,хубава музика на български език и се пее за хонда ,кaкво повече да искаме ,подкрепям с две ръце ,да бъде химн на клуба, гаранция ще се слуша редовно и в другия край на българия :) пожелавам много успехи на автора :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренно благодаря за добрите думи, както и за критиките. Искам да ви пожелая приятно посрещане на новата година! През 2011 бъдете здрави в тоя измислен свят, в който само мечтите са истински. Не спирайте да мечтаете, но и внимавайте какво си пожелавате. Всичко добро желая ИСКРЕННО:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее немога... тази песен ще се слуша по всички Пловдивски улици определено!!!!:)Ще се ослушват по спирките като мине черният матов ЦРХ :) П.С. БОСС по хубав подарък от никъде неможеш да получиш :cool: .Гордея се с тази песен! Евала на момчето което е положело толкова труд! Ще чакаме и 2011 !!!

Редактирано от fRaizEn-CRX
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата май е пропуснал да се похвали с последната песен, която случайно намерих в тубата :lol:http://www.youtube.com/watch?v=uRyJ-_MAqTE

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ША ГИ РЪГАМ - Радо пак избухна :lol::o , парчето ме кефи ся го слушат и комшиите, малко съм поосилил :D .п.п Да поздравиш Николета - Прайма и праща поздрави, имал и мерак :D .

Редактирано от Dominiko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! Много добро изпълнение.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пореден път :) радвам се, че ви е допаднала ;) Хубав ден ви пожелавам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо,поздравления,има ли от къде да си я свалим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има има.... в датата я има в мп3ком я има ето линк за да си я изтеглиш, а и други които желаят http://search.data.b...8prod.Jo%29.mp3 :)

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Dominiko ще покажа на комшиите какво е музика ! :( Мега добра !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях преминал твърдо на Хаус-музика макар ,че преди слушах предимно хип-хоп и рап музика ООБАЧЕ тея двете парчета на Радо ме карат да извадя тубата от тавана след зимната пауза , да си монтирам усилвателчето и да си ги надувам в Хондичката . Идеални са парчетата ;) нямам какво друго да кажа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има има.... в датата я има в мп3ком я има ето линк за да си я изтеглиш, а и други които желаят http://search.data.b...8prod.Jo%29.mp3 :D

Колега излиза предната песен на този линк ( "Natisni" ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете един линк на новата песен, да си я изтеглим :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...