Jump to content
Ianev

От днес - Светът е футбол

Recommended Posts

Абе маи беше икономичния малко слабичак ама пак за вазможностите си вървеше доста :bow::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста изненадващо 18 мача са имали до сега и всичките са с победа на Испания "Швейцария изненадващо победи фаворита Испания с 1:0 " Аиде еврофутбола замина не че сам пускал де ама доста са пуснализа Испания логично е :plane::yes::):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се сгърча от кеф :plane::D :D Ебаси швейцарците :D Искаше ми се да бият с 2:0 :):D :D Испанците сигурно вече ги бичуват :yes::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Горчив нещо им дойде швейцарският шоколад на испанците :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не горчиво, ами направо има сипаха с големия черпак пресен, млечен шоколад. Според мен, испанците адски много подцениха шоколадите и това им изигра лоша шега. Но от друга страна Отмар Хицфелд е умопомрачително добър треньор, който е направил от тези банкерчета истински футболисти. И въпреки всичко, Испания си е Испания и тя ще е сред финалистите, но в никакъв случай, според мен - световен шампион. Просто нямат манталитета на такъв и ако въпреки всичко станат, то това означава, че примерно Аржентина е паднала от Япония. :) Въпреки, че Кейсуке Хонда ме кефи много и няма да се учудя ако стигнат примерно до четвърт финали.п.с. Сега гледам Уругвай - ЮАР, много се престара тоя съдия ще има, май да го таковат с вузевули в ...ъ

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЮАР-Уругвай 0-3 наистена садията малко преувеличи то даже не беше и за жълт ама както и дае. Но Уругвайците наистене си ги надиграха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надиграха ги, пък за картона не видях много какво стана, че вече биричката ми беше дошла в повечко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дузпа имаше ама чак червен картон... Жълт най-много според мен. Той си игра за топката във вратарското. Иначе се очертават много интересни и напрегнати мачове още в групите. Големите отбори - голям фалстарт... Италия Х, Франция Х, Англия Х, Испания загуба.. Само мойте фаворити голфовете играят като машини :) П.П: Наистина колко ли хора са изтървали еврофутбола :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аржентина световен шампион :lol:Според мен си беше червен картон. Ако небеше го спънал излизаше на празна врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аржентина много силна става :ermm: Взеха да си вярват момчетата и играят все по-добре. Испания е в траур! Ужасна липса на шанс, но сами са си виновни - малко подцениха шоколадчетата, затова ще чоплят Швейцарско сирене до края на групите. ;)Германия - МАШИНА както винаги, но този път дори смазката е по-добра, някакси естетически. Хубав футбол и много класа!

Редактирано от Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за швабите,макар че гледката как Марадона тича гол не е за изпускане :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като се замисля обаче Сеп Блатер е швейцарец, това ми навява странни мисли. Дали не легнаха нарочно испанците...Колкото до арженто, мноо са добри. Германия има някакъв шанс но эа съжаление нямат Марадона в щаба си.Сега върви Франция - Мексико. Чистокръвния француэин Анелка никакъв го няма. Мнооо жълти картони съдията

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи смешници са тия французи. А като отбележим и факта, че не ги харесвам, купона става двоен, хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това световно само изумява. В повечето мачове губещи са един вид фаворитите, няма лошо ама хората яко ги къртят от към еврофутбол !!! . А за сега от всички мачове най ми хареса играта на Аржентина страшни са ! За сега смятам че те са фаворит за купата ама нищо не се знае всякакви обрати може да се получат. А относно Французите не ме кефят нещо, а и Мексиканците ги надиграха и то доста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че гадните французи паднаха. Толкова много ги мразя тея, че вчера като паднаха и си заспах с кеф !!! Пък треньора им гледаше като полезно изкопаемо, как отбора му стои безпомощно на терена и чака последния съдийски сигнал с надеждата да не им вкарават повече голове :ghost:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преосмислете си залозите за Германия.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

финала е Аржентина - Сърбия, залагайте смело :cool:

Залагайте....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преосмислете си залозите за Германия.

за англия също,бяха жалки. днес гледахме една пародия на английския нац.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаха ден германците днеска. Вие наистина ли смятате че няма да се класират? За мен си остават фаворити заедно с Аржентина. Иначе умирам от кеф да гледам как си падат стабилно испанци и французи :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Така е! Едни гледат футбол, други "гонят" отегчени съпруги и приятелки!

Ей, запалянковците, пазете си жените! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаха ден германците днеска. Вие наистина ли смятате че няма да се класират? За мен си остават фаворити заедно с Аржентина. Иначе умирам от кеф да гледам как си падат стабилно испанци и французи :unsure:

Да не забравяме,че се пак тва е Германия.Ще изорат тревата третия мач и ще се класират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vuvuzela-time.co.uk/forums.hondabg.com/ :unsure:Германците ще се класират, даже финала е Германия - Аржентина/Бразилия :) - така го виждам аз. Мексико добре се представят, ще видим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде , Витек - днес да вкараш пак :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аржентина-Бразилия ФИНАЛ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма схема тва световно! Пак ще ми изгори еврофутбола днес... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да ме нааквате :) аз съм много анти Германия и Франция, до тук съм доволен :) Испания и Италия, не са това което бяха, дори Англия много разочарова, но пък Холандчетата, рулират. Кот Д'воар да бият днес и Корейците утре Х, групата на "смъртта" става нечовешки интересна :lol: Само си представям при такъв сценарий мача между Бразилия и Португалия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бразилия ;) ,пълна пародия,2 пътя игра с ръка на Фабиано и втори гол срещу Дрогбата,а сиктир,нямам думи,а и манекенчето Кака си го намери- изсхода към съблекалнята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен мач стана, но това не е играта на Бразилия която всички очакваме и Кака беше много слаб... Накрая беше малко смешно бразилците да се защитават и да бавят времето, при положение че беше 3-1 за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бразилия :shock: ,пълна пародия,2 пътя игра с ръка на Фабиано и втори гол срещу Дрогбата,а сиктир,нямам думи,а и манекенчето Кака си го намери- изсхода към съблекалнята.

Тоя Фабиано е обаркал спорта.Трябваше да стане хамбалист.А за картона на Кака няма кво да говорим беше напално незаслужен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква, каква поредна Футболна драма! Това е първенството на драмите!Италия се поти здраво дали ще се класира, Франция вече знае, че няма да се класира след поредният скандал в съблекалнята и саморазправата на капитанът Евра с кондиционният треньор(въпросният предател, който казал на Доменек, че Анелка го напсувал). Тъпите франсета са разобличени най-накрая, че не стават за нищо като отбор. Англия трепери... Изобщо - Великото падение на Великите сили. Ще видим Испания дали ще реагира тази вечер.От цялата работа не можах да си прибера парите от еврофутбола - поредна драма. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заложил съм 10 кинта за финал Аржентина-Италия 1/50 :huh::blink: Ша прааа пачка! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заложил съм 10 кинта за финал Аржентина-Италия 1/50 :) :) Ша прааа пачка! :)

Италия - няма да могат да минат групите , това е мое мнение !А иначе ми се иска финал :Севрена Кореа - Нова Зеландия , носител на купата Северна Кореа.Наградата когато се приберат е по една ракета СС23 за всеки.А за гол-майстора - златна ядрена глава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заложил съм 10 кинта за финал Аржентина-Италия 1/50 :) :) Ша прааа пачка! :)

Италия - няма да могат да минат групите , това е мое мнение !А иначе ми се иска финал :Севрена Кореа - Нова Зеландия , носител на купата Северна Кореа.Наградата когато се приберат е по една ракета СС23 за всеки.А за гол-майстора - златна ядрена глава.
Братче Португалия:Северна Кореа - 7:0 не го ли гледа ;) жалко за жълтурковците имат голям потенциал :) съжалявам ги и като се върнат вкъщи...е , поне двама са се спасили от режима :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим сега Меси, колко гола ще вкара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак нито един :) Господ му даде да вкарва за Барса - стига толкова :P Игуаин ще ги вкарва за Аржентина !!! Или иначе първите 1/8 мачове са ясни - Уругвай:Ю.Кореа/късметлии пак !!! / и Аржентина:Мексико / това ще е интересен мач поради зрелищната игра на двата тима :) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южна Америка мачка. Аржентина показа доста сериозно, че е фаворит за титлата.Аз искам финал Аржентина - Бразилия. И гаучусите шампиони :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германия - Англия - 0:0 в редовното време и в продълженията 0:1Аржентина - Мексико - 2:0 в редовното времеПрогнози и да видим кой ще познае точните резултати?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германия:Англия - 3:1 :)Аржентина:Мексико - 2:1 , може и 3 , но мексиканците се ще вкарат някой гол :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...