Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Момчета имам въпрос .. пуснах си заявката но в нея пише че съм сам. а се указа че ще идват още хора с менкак да ги добавя да пусна нова с допалнителна информация да обясня всичко или ?

И аз имам същото питане като колегата. Какво може да се направи ? Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам въпрос .. пуснах си заявката но в нея пише че съм сам. а се указа че ще идват още хора с менкак да ги добавя да пусна нова с допалнителна информация да обясня всичко или ?

И аз имам същото питане като колегата. Какво може да се направи ?
Или пишете подробен мейл на дадения адрес за контакти, или ги накарайте да се регистрират сами, като в бележки упоменат, че искат да са с вас в стая. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под намер 134 се подвизавам аз аре народе че не остана време :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз се записах за купона с номер 149

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега записах се за националната среща но вместо да се напиша в клас М съм се записал в клас А а съм 1500 кубика.Може ли да се преправи някак си или няма проблем и на място да стане това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PREDATORA, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 152! ;):D:);) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи искам да попитам как да променя телефона за контакти ? защото си смених тела :) или то не ви трябва телефон :):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана,секнахте нещо?Хайде,че не остана! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tradiuli, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 90! До няколко дни ще се свържем с теб!Нека всички от клас А на драга се откажат отсега тък като си победител предварително! :rolleyes::cool::):):):):):):):):):):D;)

;):D:D:D:D:D:D от сега се сещам за 3-ри ЦРХ-са на колегите kudraviq_ ,yajo и zum speed,който няма как да победиш.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Всичко регистрирани: 241Това е информация от преди да кажем 30 секунди :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравоооооо, хайде на купона. :rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко регистрирани: 241Това е информация от преди да кажем 30 секунди :cool:

добре, добре.... като знам и колко още не са се записали... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А потвърждения и указания за плащане от кога да очакваме ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А потвърждения и указания за плащане от кога да очакваме ?

От понеделник...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм готов за тръгване ,сега само да не ми мине котка пътя и да трябва да тръгна до Лондон,че има мн.голяма вероятност :lol:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко е аз ще отида:P с твоита кола !!:):(:lol: да я представя подобаващо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце ви Yajo е с входящ номер 160 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,че не остана :) Стягайте се за купонааааа :(:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от помощниците за националната може ли да пусне няколко снимки на мястото , което ще се ипозлва за палатков лагер, място за барбекюта, шатри и прочие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ..за кво са ти снимки от там бе ..за теб само снимки от пистата ;) ;) ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Founder ... странно, беше един от най-активните, докато се плюеха правилата за драга. Да не казвам, че е един от основните виновници, заради който отложихме началото на записването с 24 часа и ~200 човека го почакаха да се изкаже, а в последствие се оказа, че той изобщо няма да се пуска.Ачо, малко насмърдява от теб, приятелю. Плю по Стамен, че идвал за кебапчетата ... само че Стамен ЩЕ КАРА, а ти?! Прехвърли назад и виж какви ги писа преди седмица.Ето ви малко новини от куФнята ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ..за кво са ти снимки от там бе ..за теб само снимки от пистата ;):whip::P;)

Аз на пистата лично бях миналата седмица, интересува ме аджеба къде да си намирам място за кибапчииницата, барбекюто, сладкарницата, кръчната, масите за пикник, и 3те хладилника дето си нося с мене за ядене, все пак нали за тва сме се събрали ... кви са тия писти мисти, има си драгове и шампионати по планинско, там се кара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Г-н Founder ... странно, беше един от най-активните, докато се плюеха правилата за драга. Да не казвам, че е един от основните виновници, заради който отложихме началото на записването с 24 часа и ~200 човека го почакаха да се изкаже, а в последствие се оказа, че той изобщо няма да се пуска.Ачо, малко насмърдява от теб, приятелю. Плю по Стамен, че идвал за кебапчетата ... само че Стамен ЩЕ КАРА, а ти?! Прехвърли назад и виж какви ги писа преди седмица.Ето ви малко новини от куФнята ;)

тоя коментар можеше да го спестиш !бухал.за това е форум ,клуб както искаите го наричаите всичко трябва да се обсъжда -> винаги ще има недоволни това е ясно.А такива коментари могат спокоино да се спестяват (за тия 24 часа да не доиде края на света я да погледна..) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...Ето ви малко новини от куФнята ;)

Слушай Didko.. или г-н помощник? Как искаш да се обръщам към теб?Опитваш се да ми даваш наклон на оная работа или просто ти е кеф да създаваш интриги?Това е форум и ще коментирам всичко .. КАКТО СИ ПОЖЕЛАЯ И КОГАТО СИ ПОЖЕЛАЯ!Ако имаш нещо да ми казваш в лично отношение, заповядай на националната ще те изслушам - или поне ще опитам.За правилата не ме кефиха, за това и ги изкоментирах, ако ти е проблем толкова моята особа, просто ме блокирай и забрави че съществувам.Накрал съм 50000 човека да чакат? Момче , личи си от гадните ти постове, че си от новите гъзоблизовци ... не ме кефиш пич, ама изобщо, и не само мен , а и огромна част от другите фенове във форума.Когато двама си мерят ония работи не си слагай дупето.Моето отношение към Стамен е такова и никога няма да се промени, НО ТОЧНО ТИ, ДА ТИ! НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА МИ КАЗВАШ КАКВО ДА ГОВОРЯ И КАК ДА ГО ГОВОРЯ. Ясно ли ти е или да го напиша още веднъж?На тебе някой от моята кухня ли ти каза, че няма да карам бе ? ;) ;) ;)Алоо господин готвача ... на интриги. Има време , 5 работни до преди националната, ако реша ще си променя мнението и ще карам, но тогава какви шитни ще избълваш?Айде гледай си работата, а не се меси в отношенията на хората .. освен ако нямаш желание да записваш още едно висше и то да е психология и анализ на човешките взаимоотношения.Аре със здраве.п.п. Друг път като тръгваш да коментираш нещо, върни се назад, препрочети тук таме .. има си и отделна тема - виж там кой е недоволен и тогава рецетирай стихчета. Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей.....какво става с вас, бе хора? Защо е нужно всичко това и на кого? Я се поукротете малко! Гледайте по - позитивно на идващата среща и не разваляйте цялата емоция с ненужни спорове. Нима не се познаваме много добре вече за тея години? Моля всички да бъдем малко по - хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да посмекчите малко тона,че да не се гледаме на криво на национала ;) Както Веси отбеляза,всички или поне по-старите тук се познаваме,така че моля сдържайте си емоциите;)Какво става в този форум,какво толкова се дели постоянно?Ясно е,че всеки със всеки не може да бъде приятел,но поне да има търпимост,а противоречията на вечерното парти на масата ще се уточняват ;) Стига с тоя негативизъм,бъдете малко по-позитивно настроени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А какво ще кажете да спрете да си ги мерите кой кум кой сват кой на булката брат! Всички тук искаме да се изкефим на националната. А тук усещам че искате някои да се изкефите повече щото еди кво си! Смекчете тона купете си някое друго питие за националната и се пригответе за купон. Не знам защо (или по точно не разбирам защо) се опитвате да развалите кефа на много хора. Отиваме на купон не на война! Който не го кефи нещо да си каже, но културно и спокойно. Напоследък нещо много изнервени хора има, карайте я по спокойно. Мозъчните клетки не се възстановяват, не ги губете в нерви ще ни трябвата за партито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се карайте, националната наближава и ще е много по добре да се гледаме и да нямаме задни мисли. Нека да си изкараме добре и дълго да разказваме за срешата. Силно се надавам във въздуха да се усеща атмосфера на приятелство и разбирателство, въпреки че голяма част от хората не се познаваме. Именно това е част от голямата магия, която всички очакваме. Забравете интригите и да си изкараме добре, наздраве за националната. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ми се сърдите Модовете и Админа , ама по-горните мнения директно трябва да ги триете , а не да ги оставяте , още повече коментирате :):( Или иначе на мен ми излгежда изцяло тенденциозно нападения към Фаундъра :( Акъл на него няма да му налеете :) Всеки си има мнение и разбирания - вашата роля е най-трудна , да се съобразявате с на всеки мнението и ако е възможно да гледате да угодинте ;) Но директни нападки и критики срещу добре обоснована забележка ..... Айде сега изтрийте всичко , че неделя вечерта да не четат и другите от Форума да не се излеят пак едни реки с мнения и да не се опорачи НС 2010 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега изтрийте всичко , че неделя вечерта да не четат и другите от Форума да не се излеят пак едни реки с мнения и да не се опорачи НС 2010 :)

Ти ше идваш ли на НС ?? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

След като си се вслушал в критиката и си я взел под внимание и е угодено на голяма част от хората които ще участват в драга заради който стана цялата таз работа и се продължава си мисля че трябва да останат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината Фаундърчето с право е отправил забележка към правилата за драга. Тъй, като организационния екип е затрупан предполагам с много работа и е нормално да не се ошлайфа всичко, се намери той заради когото на хората, като мен с Н23-ки и Н22-ки стокови ще ни бъде интересно /нищо, че може би аз няма да се състезавам/. За което му благодаря на Фаундъра и предполагам още хора /тъй, като той явно е инициатора на тези промени/. Относно забележките на колегата към него и нападките ще остана без мнение /всеки си го е направил лично/. Честно казано нямам търпение да дойде националната и да си направим купона на теферич, както се казва по селски му. Със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да няма спорове и кавги и нерви изпуснати и...т.н. аз предлагам да се бастиса тая работа с "драга по скоро драКа" и да го нема.Кат искат състезание да седат на масата и да пият бири и да видим кои първи ша са напикае! И ща са видът веднага "мъжете"! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега изтрийте всичко , че неделя вечерта да не четат и другите от Форума да не се излеят пак едни реки с мнения и да не се опорачи НС 2010 ;)

Ти ше идваш ли на НС ?? ;)
Надявам се да мога , времето , възможностите и колата да ми го позволят ;) Но май не си чак толкова заинтерисуван дали аз ще идвам :P или нямаш търпение да се запознаем лично :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако става въпрос и аз и терориста небяхме съгласни с правилата за драга,и нас ли ще нападнете ?Мен ми е през...... кой къде ще участва защото мойта кола така и така все се пада в големия клас,ама надигнах вой защото никак е е коректно спрямо другите колеги даже и тема направих там да се разсисква.Не е хубаво така да се нападат хората ,не всеки има възможност да сглоби добра кола че да се състезава,всичко е средства,така че не го нападайте момчето мъчи се дано успее да я сглоби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не бяхте сългасни и ги променихме, но пак има останали несъгласни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябваше вместо драг с коли, да ви направят състезание драг с колелета на 400м за да няма претенции :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че националната ще е страшен купон и ми е малко тъжно, че колегите организиращи състезанията се потят яко - няма как да се угоди на всички и честно казано ми се струва, че много малко хора си представят на практика как седят нещата ( дано да бъркам). Всички, които ще се състезават и няма да се състезават - моля нека бъдем хора и мислим не само за себе си :) Наздраве и до скоро - ще се видим там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dotz,твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 173 Айде на купона! :) п.п.Очакват ли се подготвени Сивици,които да оспорят титлата на Прелудите в "майсторското", от миналата кодина :):):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Not_impossible, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 174!До няколко дни ще се свържем с теб!Нека бате Бойко да ми се обади :РАйде отивам да извадя пържолите и барбекюто, че купон ни чака!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...