Jump to content
Sign in to follow this  
Persefona

Vw Club Fest - 27 и 28 Март Inter Expo Center

Recommended Posts

Здравейте,

Имам удоволствието да ви съобщя, че

Публикувано изображение

Клуб на привържениците на Фолксваген в България

Ви кани на първия по рода си

Volkswagen Club Fest

От фенове за фенове

Дати за провеждане – 27 и 28 Март 2010

Отворено за посетители от 10.00 до 17.00 часа

Цени на билетите: 3 лева. Ученици - 2 лева. Деца под 12 години - безплатно

Официален домакин - Inter Expo Center, зала 4 (София, бул. "Цариградско шосе" № 147)

Медийни партньори - http://mobile.bg, http://www.topgear.bg/, списание Mobilen.bg, списание Top Gear и вестник Автопазар

Публикувано изображение

Участници и събития:

1. Моделна история VW Golf MK1 - MK6

2. Air Cooled модели

3. Състезателни VW

4. Тунинговани VW

5. Фотоизложба "Историята на Фолксваген през годините"

6. Щандове на спонсори, партньори и други участници в автосалона – масла, авточасти, тунинг магазини и гаражи (оптичен, силов и музика), гуми, застрахователни компании; други, свързани с автомобилите артикули

7. Клубен щанд с рекламни материали

8. Мултимедийни презентации

9. Забавления за посетителите

Програмата не е окончателна и ще се допълва и разширява.

Публикувано изображение

Акцентът на този автосалон ще бъдат автомобилите на хората от форума, които са вложили много желание, старание, труд, безсънни нощи и любов за да ги създадат и да постигнат неповторимия резултат, на който всички останали са свидетели. Чрез тези автомобили искаме да покажем на какво са способни истинските фенове на марката и какво ги обединява в идеята, наречена vwclub.bg. Искаме да направим нещо от фенове за фенове.

Само най-качествените, най-изпипаните, най-безупречните екземпляри ще намерят място под светлините на прожекторите.

Надявам се това да е достатъчен стимул за много хора да продължат с двойна сила работата през зимния период.

Публикувано изображение

Подобно мероприятие не би било възможно без спонсори и съорганизатори. Нека всеки, който смята, че може да помогне с нещо в тази насока, както и за всякакви други въпроси и предложения, да се свърже на е-маил dobrinb@vwclub.bg.

Публикувано изображение

ЗА АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ: http://www.vwclub.bg/pages.php?page=6

Защо трябва веднага да храните бе хора

много хубаво че сте се сетили да организирате подобно мероприятие жалко че няма да имам възможност да го посетя не съм фен на марката но смятам че ще е доста интересно

''Защото са фенове ''

Хората са си направили труда да поканят ама веднага .........лелееееее. Я само някой да ми каже от страна на хонда това кога ще стане? Ще стане когате сме по широко скроени! Воина между WV и Хонда и всички други марки моеже да има само на пистата.Хора разберете това са ненужни интриги:)

igmhonda Я ми кажи какви марки коли кара преди хонда .Лична статистика си водя.

Edited by fenabg

Аз мисля да се отбия поне за 2-3 часа да видя за какво става дума. Това, че карам Хонда и че съм фен, не значи, че трябва да отричам другите марки и историята йм. Ще ми е интересно да видя през какво развитие са минали моделите, а също и тунинг експонатите, които хората са подготвили с много старание.

Аз също искам да благодаря на колегите за поканата.Винаги е полезно да се види нещо различно и организирано с вкус и професионализъм.Не обещавам ,че ще отида,но пожелавам успех.П.П. Първите 2ма отговорили ме карат да се срамувам много.

Аз пък , като бивш голфаджия, опелджия, сузукаджия, лададжия.....(да не забравя велосипед Балкан :) )Ще отида да разгледам МИР!

Всички марки/клубове ги обедиява едно - страстта към колите. Интересно кога и дали ще израстнем този авто-расизъм?И се питам, кога ли хонда клуб ще организира такова мероприятие?

Мерси за поканата на организаторите, ако имам възможност ще посетя мероприятието.

Браво за Поканата! Ще ида с удоволствие-да знаете скрит фен съм на Дизеловото Shiroko :lol: .Нека да разширим мирогледа си и да не бъдем тесногръди. Имам и 3-4 приятели от VWфорума-много са точни ! Те уважават Honda Форума,а мразят Опел-обществото :hondarulez:

И аз благодаря за поканата,за всеки има място под слънцето.И с голф и с хонда има селски прояви

''Защото са фенове ''

Хората са си направили труда да поканят ама веднага .........лелееееее. Я само някой да ми каже от страна на хонда това кога ще стане? Ще стане когате сме по широко скроени! Воина между WV и Хонда и всички други марки моеже да има само на пистата.Хора разберете това са ненужни интриги:hondarulez:

igmhonda Я ми кажи какви марки коли кара преди хонда .Лична статистика си водя.

Колега,за статистиката предишната беше Субару,а съм фен на японските коли още от 1993г.Когато още почти ги нямаше по улиците на София аз се любувах на екстрите и здравината им.Да карах и Опел и Фиат,но беше отдавна и то поради лоши стечения на обстоятелстватаИзвинявам се ако съм прозвучал грубо,но не вярвам че някой от този форум ще напише подобна тема в техния форум.Нека си я има любовта към любимата марка във всеки форум нямам против,а и не бих писал мнения ако някой от модераторите например или потребител с повече ранг от мен /и особено от автора/ беше написал темата.

p.s И пак за статистиката-в момента имам Мицубиши/защото е въпрос на време и средства да се кача на Акорд/ но прекарвам много повече време тук отколкото във форума на Мицубиши,просто защото тук е много по готино и като цяло всичко е по-хубаво

Ако съм засегнал някого се извинявам

Аз още съм си фен и на VW-тата и с удоволствие бих присъствал.... :hondarulez:

Благодаря на колегата от VW клуба за поканата. Аз лично, ще се постарая да посетя събитието.Трябва да гледаме това, което ни обединява, а не това, което ни разделя. Това е страстта към автомобилите. Марката е само подробност в тази картина. Е, случва се да си говорим на "голфаджии", "хондаджии", "опелджии", "....джии". Надявам се това винаги да е в кръга на шегата и не с лоши чувства.Спорове винаги ще има, но за това хората са измислили пистите, където най-вече трябва да господства духът на "fear play", спортменство демек.Толерантността е едно много благородно качество, но за съжаление рядко срещано.Успех с организацията!

Аз също искам да благодаря на колегите за поканата.Винаги е полезно да се види нещо различно и организирано с вкус и професионализъм.Не обещавам ,че ще отида,но пожелавам успех.П.П. Първите 2ма отговорили ме карат да се срамувам много.

да попитам защо?????? просто питам да не би да са объркали случайно форума! проблем ли има???за статистиката-имам регистрация и влизам всеки ден в 9 форума на различни марки, но никъде не видях да се рекламират и обявяват срещи или сбирки на други марки. стана ми интересно. но като искате да се срамувайте, срамувайте се. ваше право е :hondarulez: Edited by pitbuls

Защото трябва да сме коне с капаци :hondarulez: VW може да не ми е любима марка (даже никак) ама ако ми беше по-близко с кеф бих отишъл да разгледам класиките като МК1 :lol:

Браво на колегата Persefona за поканата. :lol:

Защото трябва да сме коне с капаци :P VW може да не ми е любима марка (даже никак) ама ако ми беше по-близко с кеф бих отишъл да разгледам класиките като МК1 :hondarulez:

Браво на колегата Persefona за поканата. :lol:

:lol::):P

Верно, че не трябва да сме толкова праволинейни относно марките.

Ако имам как ще отида да им видя тунинг-машините! ;) И да вида най-после, що е това МК3?! ;)

БЕГАИТЕ! ФАУ ВЕТАТА НАСТЪПВАТ! :lol: Споко бе ора.Нема да ни земат любимите Хонди. :dry: Колегите са се постарали и направили нещо прекрасно.Даже леко им завиждам за организирането мероприятие.Аз лично няма да го посетя,защото не ме вълнува,ма по-спокойно,то не боли. :dry:

Ако имам възможност на драго сърце ще отида... Благодаря за поканата на VWclub.bg Аз уважавам истинските фенове независимо от каква раса или от коя държава или какви коли карат!п.п. някой само обърна ли внимание какви стабилни спонсори си имат а?

БРАВО за начинанието и УСПЕХ в организацията,ако ми беше малко по-близо бих отишъл,и все пак мерси за поканата

:dry: . Аз обаче клоня към Калояново :lol:

С кеф бих присъствал на такова мероприятие и благодаря за поканата.А колегите които го обръщат на "Джии" мания нека се замислят,понеже ние ако бяхме организирали такова събитие едва ли щяхме да поканим ФВ клуба.Евала на колегие

Edited by Fero

Може да не се кефя на марката, но се кефя на феновете които се грижат за колите си.Благодаря за поканата, ако ми беше по-наблизо бих отишъл да разгледам "конкуренцията".

Супер покана! Браво за оформлението и визията! Както обаче каза Сашо, никой хора ни карат да се срамуваме...

Колегите са се постарали и направили нещо прекрасно.Даже леко им завиждам за организирането мероприятие...

Подкрепям с уважение.Браво на колегите.

Браво момчета,прекрасна организация.Ако имам време бих разгледал с удоволствие. :lol:

Благодарим много за отзивите :lol: Надяваме се да ви хареса :lol: Постарали сме се да направим нещо изключително, което да бъде интересно за всеки фен, независимо на коя марка ;)

В неделя ми се ходи на месечната, но в събота може да зема бащатата с неговото ФАУ ВЕ да минем, на него ще му хареса, пък и на мен ми е интересно да видя какво са подготвили колегите. :P Мерси за поканата :P

Edited by Fir3

евала за поканата, лично аз бих отишъл с голям кеф, но нямам път натам ;) между другото, на хонда сбирките не се мяркам, но на vw сбирките ходя! момчетата са страшно много и са много готини, събират се, обсъждат, помагаат си, все пак страстта ни е една и съща - автобомилите :)

След Хонда ФауВе е марката, която най-много носи на тунинг! Освен това не виждам нищо лошо да се полюбуваме на коли, които са правени с много любов, ентусиазъм и добър вкус ;) ТАМ СЪМ:)

В момента карам хонда ,докато голфа излезне от сервиза ,затова и аз ще посетя събитието....ако видите хонда с реклами на фв клуб фест значи съм аз.....И 2те марки ми харесват и затова и двете коли не си ги давам за нищо!И само да уточня ,че автора на темата е колежка!

Здравейте пак, колеги.

Остава един ден до първия любителски Фест организиран до сега в България, направен изцяло от любителски автомобилен клуб. Изцяло от фенове за фенове!

Постарали сме се да направим нещо уникално. Нещо, в което сме вложили много труд, желание и любов за да постигнем това, на което ще бъдете свидетели този уикенд. Това, което ни прави фенове.

Заповядайте утре след 10:00 часа в Inter Expo Center. Нека споделим емоцията от Volkswagen.

За неделя със сигурност ще дойдем няколко хондаджии :)

Аз, утре по обяд съм там! :)

А що Ви няма в програмата на Inter Expo Center ? Странно!?!?

О, Боже мой... дзверих се 5 минути докато го видя, ама щото всъщност не е в програмата, а отстрани в едно каренце "news".Въпреки това май-наистина нещо са ви пренебрегнали за да ви няма в програмата... направете им забележка! Това ако са го направили умишлено си е чиста дискриминация ако питате мен.