Jump to content
darcosi

ДО ШЕФЧЕТАТА модернаторите :)

Recommended Posts

Втора част - че стана дълъг :)

До Омбре:В стария УС не предостави никакви отчети на банкови сметки, приходи от реклами, остатък от миналогодишната национална среща в размер на ??? хил. лева.

Не е такаСашо покани всички участвали в срещата /организацията/ и там представи отчета

В истинския УС на "Хонда клуб България"всъщност сте ти, съпругата ти и.....още един авер нямащ общо с форума ни.

Така е Ама колко членове има - 0?Нали за да се тръгне от някъде - трябва да се започнеЛично пред мен, и пред други хора Сашо е казвал че това е учредено от посочените от теб хора - и в момента в който влезнат членове - този учредителен състав ще бъде променен от хора измежду членовете

До банковата сметка имаш единствено ти достъп.....и никой друг. Странно е за една организация, основана с идеална, а не с комерсиална цел.........

Не е верно аз знам че в момента има още един човек със сигурност който я виждаоще повече до преди 1 месец аз познавам човек които имаше и печат т.е. според мен тук не си прав

Ще се радвам, ако ме опровергаеш и удостовериш пред всички тук, че минимум 6-7 хил. лева събрани вече в тази сметка ще помогнат за организирането на предстоящата Национална среща, а не да се огради пак като обор и направи отново и неизвестно защо вход за събирането на още такси от учасниците?

Сашо го "удостовери" когато се срещнахме до пловдив - копривките ... ти защо не дойте?относно входа - ами логично е да има за да може да се съберат пари за по следващата национална срещааз искам да има и по следваща национална среща

В т.н. УС не видях тези отговори вече почти година, в ИК на националната - също, дано тук имаме късмет в общия форум.Айде да бъдем мъже и да си кажем проблемите този път в очите, защото доста хора вече се гледат накриво. Ако някой има да ме упрекне с нещо, моля да го каже тук. Но не и с това, че търся сметка - това ще го правя постоянно и ще ми остане ядно дефект.....може би затова и такъв ник съм си избрал!?Няма да пускам нова тема и да разводниме отново нещата......тази мисля е подходяща! Поздрави на всички, без лоши чувства към никого и бъдете оптимисти! :rolleyes:

Относно гледането накриво: за да получиш трябва да дадешили перефразирано - за да имаш глас - трябва да направиш нещоаз мисля че така е напълно редноЗа пореден път апелирам не да говорим, а да действаме Поздрави и аз съм с най-добри чувства :)магията ще се случи отново :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааз се бех засилил да ходя па национална....напрао ми мина мерака, то там сигурно ш са и гърмите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич объркал си потребителя явно,Аз не съм амболантен търговец някаква грешка има. Защо след като някои някога си нещо не е бил доволен не ми го е казал щях да развера.Кое ми е наглото като търговец не разбирам ако някой има нужда от нещо ще му го подаря даже !!!!! Просто не искате цените да са реални ? от много години предимно в чужди форуми стоя и какво да ви кажа там в раздел FOR SALE всеки си пуска теми и ако някой има питания към стоката продавача отговаря.Нямам нищо против никой даже и към модераторите и темата не беше с цел нападки...И ПОСЛЕДНО АЗ НЕ ВЪРТЯ БИЗНЕС. Просто 95% от форума са USERS а другите си пипат по колите и се занимават с това и някой запитвал ли се е след правенето на една кола примерно колко 1части остават ?? е качете се на тавана ми или в гаража или склада ми това не е бутик а субирам старите части и когато някой някога е имал нужда съм му я подарявал или продавал на безценица.Поздрави на всички и МИР

Темата започна от протеста на Дарко и за това ще отговоря само на него.Дарко, това което показваш се нарича неблагодарност ! Следкато Джипърса и редица други, се смляха да те докладват в продължение на месеци, някой хора в екипа само на челна стойка не застанаха за да не изглеждаш много, нагъл търговец, а ТИ въпреки всичко се изпика точно върху тия хора ... Признавам ти победата над врага, днес ти направи едно добро дело !:) Ти си фена, който ме отказа ! Съвет от мен: вземи си прочети мненията от последната година :rolleyes: >>>>>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООО чакай и аз да се оплача.Пускам си аз тема в продажби и бях забравил да напиша нещо.Гледам темата е най-отгоре демек не я вдигам даже и с 1но редче.И какво става БАМ 10% варн.Викам алооооо какво става тука.Трябвало да пиша на шефа да ми промени темата, така стават хубавите неща.Не ми махнаха варнчето, ама какво ви пука ще стои 1г и толкова :rolleyes:

И аз съм с 10%....и шефчетата писаха че ще ми стоят 5-6мес....но..вече стана около година и още си стоят..кога ли ще ми ги махнат???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Niko1 що не ги пита тях а точно в тая тема се изказа .При положение че и тематиката и въпросите които се разискват нямат нищо общо с предупрежденията.

 

Al_Capone Обеща в една друга тема да дадеш отгор, до колкото си спомням още не си! Дано несъм пропуснал де .

 

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...42491&st=15 и тая се потули и никой нищо не каза.И тук идеше реч за пари благотворителност нещо ,нищо .Нали кат дам 5 лева имам правото да знам каде са отишли или нямам такова.Мерси за стикерите отказах се да си лепя.

 

 

И защо изчезват постове когато се отнасят за определени колеги които си плащат?Седнал пича и се оплаква от работата на "плащащия'' и хоп мнението изчезва .Не ми казвай ,че е случайно.Даже и даме накажете или баннете или там както го наричате вече ми е все едно. От два месеца се четат и пишат само такива теми за съжаление,случайно ли е или аз съм тъп.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 10%....и шефчетата писаха че ще ми стоят 5-6мес....но..вече стана около година и още си стоят..кога ли ще ми ги махнат???

В момента няма техническа възможност уорновете да се махат автоматично за това има реклами - да се съберат пари - и да се развие тази техническа възможност работи се усилено по въпросакакто и върху много други въпроси :rolleyes:И ОЩЕ НЕЩОСРЕЩА ЩЕ ИМА И ТЯ ЩЕ Е УНИКАЛНА ОТНОВО!!!ОТНОВО ЩЕ СМЕ ЗАЕДНО В НАШИЯ ОБЩ СЪН :) бъдете сигурни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша И в тази тема, но ще напиша. Нямам компетентност по наболялите въпроси, не съм идвал нито участвал на нито една национална среща. Не познавам така добре и главните участници в спора.

 

Обаче познавам darcosi, и ето това е 200% вярно, защото колата ми нямаше да е такава, каквато е, ако не беше той:

 

...а субирам старите части и когато някой някога е имал нужда съм му я подарявал или продавал на безценица.

Отделно - аз с правилата нямам нищо, ама нищо, против. Вярно, още не съм почнал активно с тунинга и сигурно тогава ще ми бръкне в здравето но ако имам проблем ще го съобщя и ще се опитам да поискам промяна. Вярно, чел съм теми, в които се казва, че правилата са такива и няма да бъдат променени, но... с упоритост всичко става.

 

Аз имам сега едно градивно и деструктивно решение на наболялите проблеми - Нека всички модератори си вземат почивка, за тяхна изгода, никой да не регулира нищо, оставете форума за една седмица без надзор, или по-точно без активен надзор към потребителите. Оставете ги да си пускат каквото искат и където искат. Преди това направете един back-up и гледайте сеир. Така ще се разбере наистина колко нужда има от тези правила, и ще се види от хората, че не са случайно там. Аз съм казвал, че съм бил модератор на форум, макар и по-малък и е много изнервящо и и аз бях големия трън в гъза, защото триех. Ами като се пускат глупости се триеше. Тук не искам да съм модератор, защото хората, които не са модератори ще ме намразят, защото и аз ще се разхождам с голямия черпак и ще наливам съвсем редовно и систематично на всички, та даже и на тези, които се смятат за дългогодишни членове.

 

Не знам какви са тези сметки, изобщо не ме и интересува и никой не трябва да го интересува, защото не е негова работа. Негова работа е да си гледа живота. В момента, в който си плати клубна такса, което е напълно нормално и се прави във всички клубове за да станеш член, тогава можеш да предявяваш претенции към всичко, което се случва! САМО и САМО тогава, чисто правно погледнато. Все едно сега аз да искам сметка на фирмата на BOSS`HOGG какво си прави с парите?! Би ли било това редно? Не мисля.

 

До колкото съм запознат, но може и да греша, в публичния, общодостъпен търговски кадастър може да се провери движението на средства в дружеството. Но може и да не съм прав, защото е с некомерсиална цел. Както и да е, ако има булстат, трябва да го има и в кадастъра. Разбирасе, ОМБРЕ не е длъжен да дава нищо, но ако смята, че така ще постави хората в покой, нека го направи. Мен лично хич не ми пука, и така си ми е добре - ползвам си форума, кефя се на трошката си и т'ва е. :rolleyes:

 

Айде, мир бе хора.. ех само да можехте да видите 2004-2005-та година какво беше в този форум.. ех... нямаше такива големи усти, всичко вървеше като в приказките. Жалко, че вече сме 14000+++ и не може да е вече така, особено с нашия манталитет.

 

П.П.: Лукчоо, видях те преди една седмица да караш с превишена скорост по стамболийски!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Niko1 що не ги пита тях а точно в тая тема се изказа .При положение че и тематиката и въпросите които се разискват нямат нищо общо с предупрежденията.

 

Al_Capone Обеща в една друга тема да дадеш отгор, до колкото си спомням още не си! Дано несъм пропуснал де .

 

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...42491&st=15 и тая се потули и никой нищо не каза.И тук идеше реч за пари благотворителност нещо ,нищо .Нали кат дам 5 лева имам правото да знам каде са отишли или нямам такова.Мерси за стикерите отказах се да си лепя.

Ами...., недей!!! Никой не те кара насила.

К'ви са тия простотиии. Или мислиш , че хората забогатяват от няколко лева от стикери ли ?

Що не се хванеш да се организираш , да поръчаш една партида, да ги разпратиш на желаещите и т.н.

То така много лесно да се плюе...

Съжелявам за тона , ама това вече е прекалено!

Мир!!!

Спирам повече да пиша в тая тема и предлагам това на всички.

Тя не води към нищо добро

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

marto_1.8 нито е много трудно нито невъзможно да се организира :rolleyes: .всичко което си казал ми е толко лесно че няма на каде и има колеги които могат да го подтвърдят.

Никоий не е казал че някои е забогатял а се каза ,че отиват за благотворителност.е една тема не съм видял ако има посочи ми я.

 

И да ти кажа вече се отказах обаче бях разпитал и имах!!! готовност да го направя!

 

ЛОкчо може да го подвърди!Ставаше реч за темата в подписа ми!!!

 

 

П.П Тя не води към нищо добро--е тук си прав!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирам повече да пиша в тая тема и предлагам това на всички.Тя не води към нищо добро

Напротив Марти .. темата е полезна .. шото явно има скрити мисли и чувства ... нека ВСИЧКО си излезе наяве и ВСЕКИ да си излее душата/лайната сега ... за да се нормализира КЛИМАТА и да се наместят елементите на Хонда-пъзела , за да е приятен за гледане от всички ! Има едно нещо което се пропуска и това е думата "ДОБРОВОЛНО" ! Аз съм оптимист и вярвам че нещата ше се наместят и ше станем свидетели на една МЕГА НС 2010 ! .... и всички яли пили и се веселили :) ... абе аз ли съм единствения оптимист тука ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани тая световна криза удари и форума :rolleyes: Keep it cool

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич объркал си потребителя явно,

 

Аз не съм амболантен търговец някаква грешка има. Защо след като някои някога си нещо не е бил

доволен не ми го е казал щях да развера.

Кое ми е наглото като търговец не разбирам ако някой има нужда от нещо ще му го подаря даже !!! !! Просто не искате цените да са реални ? от много години предимно в чужди форуми стоя и какво да ви кажа там в раздел FOR SALE всеки си пуска теми и ако някой има питания към стоката продавача отговаря.

 

Нямам нищо против никой даже и към модераторите и темата не беше с цел нападки...

 

И ПОСЛЕДНО АЗ НЕ ВЪРТЯ БИЗНЕС. Просто 95% от форума са USERS а другите си пипат по колите и се занимават с това и някой запитвал ли се е след правенето на една кола примерно колко 1части остават ?? е качете се на тавана ми или в гаража или склада ми това не е бутик а субирам старите части и когато някой някога е имал нужда съм му я подарявал или продавал на безценица.

 

 

Поздрави на всички и МИР

Ти чуваш ли се ? По-точно : четеш ли се ? Айде аз да започна в същия дух !?

 

Ти не си амбулантен търговец, но пак си погледни мненията от последната година, май има 3 извън продава.

След като си недоволен, не можа ли да пишеш едно лично на някой от нас, а трябваше да пускаш тема за това колко си онеправдан, че не ти се позволява да нарушаваш правилата, които са приети преди повече от година, и които дори не си си направил труда да прочетеш?

Не съм казал, че си нагъл, а че изглеждаш нагъл ! Което както казах, доста дълго време, някой членове на екипа успешно прикриваха, като ти ходеха зад гъза ...

Какво искаш да кажеш ? Че ние покровителстваме високите цени и подтискаме ниските ли ? Какво си мислиш ? Че някой от нас е взел лев от тия пари ли ? Или че драгича ми е първа дружка и ми дава процент ? Я го помоли да пусне последното ми съобщение към него ако го пази !

Къде беше, когато пускахме новите правила, да си кажеш градивното мнение, че се наложи да го правиш след година по тоя начин ?

 

Ако нямаше нищо против модераторите, щеше да помислиш малко върху заглавието на темата и после още малко върху съдържанието на постовете си, преди да я пуснеш !

 

И последно АЗ НЕ СЪМ ТЪРГОВЕЦ - ТИ СИ, но смяташ, че е прекалено да платиш 30 лв на форума, заради някви 2 двигателчета на месец ...

 

Наистина последно, ще ти дам един пример: Омбре е помогнал на повече хора във тоя форум, отколкото аз познавам, направил е по-голяма инвестиция на безплатен труд от всеки друг тук, и въпреки това СИ ПЛАЩА тъпите 5 лева !

 

П.П. Майна, няма да си правя труда да ти отговарям !

П.П.2 До сега не съм имал неокончателно решение в тоя живот, това няма да е изключение. Тая тема бе само последната капка в едно доста голямо езеро ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 5 лв е едно а 30 60 100лв е съвсем друго .Ако е за 5лв те всички ще си плащат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много тежки думи .. има тука ... от хора които хал хабер си нямат дори .. кои кога и какво е направил .. за каквото и да е свързано с ХОНДА ... свързано с НАЦИОНАЛНИТЕ СРЕЩИ ... СВЪРЗАНО С ФОРУМАСАМО СИ СПОМНЕТЕ КАКВО БЕШЕ НА СРЕЩАТА 2009 та ... НЯКОИ НАПРАВИ ЛИ СИ ТРУДА ДОРИ ДА РАЗБЕРЕ КАК АДЖЕБА СЕ СЛУЧИХА НЕЩАТА И НА КОЙ КОЛКО МУ КОСТВА ТОВАно така е ... ШЕФЧЕТАТА са криви винаги ... въпреки ухилените ви физиономии ако вие искате вашия двор да е разграден - АЗ НЕ ИСКАМ!БЪЛГАРИ КЕФИТЕ МЕ ... ПО ЛЕСНО Е ДА СЕ ПЛЮЕ ... А НЕ ДА СЕ РАБОТИ ЗА ОБЩАТА КАУЗА!!!! ЕВАЛА!!!

Ето за това говоря !!! Казвайте си кой какво е направил , за да може всеки да го оцени !!! Тогава много лесно и много бързо ще се разбере кой колко струва и на кой какво с какво може да се разчита !!! В защита на Майната и много други колеги от цялата страна мога да ви кажа , че след организиране на първия по рода си Хонда Състезателен ден на писта Дракон - от мен , точно Майната започна да говори как да се организира и направи по-добре следващата година , а от други които очаквах дори само едно "браво" не получих !!! Значи за мен не е човек с липса на инициатива - просто ви казах , че с годините инициативата в много "стари кучета" изчезна и от това пострада Форума !!! Значи има нещо не както трябва :rolleyes: Форума се превърна в това , което е в момента не защото се напълни със 100 дузини псевдо-хондаджии , а защото стабилните потребители спряха да пишат - защо ??? Това трябва да си отговорите и да се постараете поне половината от тях да се върнат , а не да им теглите майните и да си мислите , че ще дойде някой по-добър :) Не сме хора за един ден ... Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо изчезват постове когато се отнасят за определени колеги които си плащат?Седнал пича и се оплаква от работата на "плащащия'' и хоп мнението изчезва .Не ми казвай ,че е случайно.

gkb, Горния пост как ти звучи ? И не е само Фена, и не съм само аз :) Също така и аз не съм врачка че да знам кой ми е забърсал мнението(мненията). По въпроса направих следното: след като ми бяха трити постове , умишлено ги пуснах пак и те за своя сметка изчезнаха съвсем случайно (отново) :)

 

ето и пресен пример от тази тема (ако не си я почнал да я четеш от самото начало) :

 

Не липсват ли постове ? :rolleyes: или съм се объркал

 

п.п. хм, познато

липсват за тва написах Евала :) и пак никой нищо не каза просто се изпариха а какво толкова нецензорно е имало :)

За "кошчета" не ми говорете, защото не съм някой лайк дето можете да го баламосвате :P

 

gkb, гледам си от малкото хора, който гледат да решат проблема, а не да казват "гледайте си работата" , за което те поздравявам :D Също така каза много хубава приказка "ПО-ДОБРЕ ДА ГОВОРИМ, А НЕ ДА РАБОТИМ " :bg::bg:

 

Няма нужда никой да ми отговаря, защото не ми дреме че ми трият постовете. И без това са само глупости, ама все пак като ще се трият глупостите да са всичките не само на определени хора !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така и така стана забавна темата, да взема да питам : защо в "Проекти" се намират теми от сорта на " Сервиз Х ми сложи ръждясалите джанти с гайковерт" :P:rolleyes: Един пост без нищо и вече е в "Проекти" :) :) п.п. Няма да цитирам имена и теми за да не обидя някой колега дето няма никаква вина. Раздела го знаете къде е влезте и четете :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho последно си комуникирахме за силикона който съм ползвал за тампоните си :rolleyes: , но не пазя никакви лични по-стари от 3-4 дни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение.Що не стане публичен раздела "Кошче"? На много места е така. Темата се заключва от модератор с обяснение какви са причините и толкоз. В раздела се забраняват (с технически средства) пускането на нови теми и коментарите.Относно триенето на постове... Те за съжаление не могат да ходят в кошчето. Най-разумно ми се струва да се трие съдържанието на самия пост, с кратък коментар на модератора.Относно лайната, които летят във въздуха - снишавам глава и чакам да отмине лайняната буря :rolleyes:П.С> Ейго е, едно старо куче пак прописа във форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Едно предложение.........П.С> Ейго е, едно старо куче пак прописа във форума :rolleyes:

:) " И нека бъде светлина " :) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че тук се случват неща който не са ми приятни за четене и няма как да остана настрана. Лоокчо не си прав в това което обвиняваш Дарко. Явно не го познаваш, че да го определяш като търговец. Защото Дилян е помогнал на толкова много хора включително и мен (Благодаря ти Дарко) без да им е взимал и една стотинка за труда, нервите и разправийте който е имал! Шефчето го каза и аз ще го кажа, и други хора ще ми потвърдят думите. Защо го набеждаваш за нещо за което явно ти самият незнаеш за какво иде реч? Моля те поинтересувай се малко преди да го обвиняваш за нещо което не е така! Ти сам каза за двигателите, поинтересувай се малко за цените тук в БГ и там UK.А по проблема с форума, сметките и правилата. Мога да кажа, че и без тези правила форума ще върви и ще се развива. Член съм на http://www.ek9.org от 2 години, е за тези 2 години не срещнах нито една тема подобна на тази, а пък правилата им са доста по прости от наще и форума е много по развит от нашия. Пари не се искат за да пускаш теми в купува/продава, ако си пич има Donate секция и даваш колкото искаш... Нашия форум от място на което можем да намерим полезни съвети за колите си, се превърна в място в което си струва да отвориш Off topic секцията и да прочетеш вицовете. Как може темите в полезни технически да са на години и да няма една нова тема? Хората нямат желание да споделят това което са направили заради това, че тук всичко е едно ГОЛЯМО ПРАВИЛО...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сам каза за двигателите, поинтересувай се малко за цените тук в БГ и там UK.А по проблема с форума, сметките и правилата. Мога да кажа, че и без тези правила форума ще върви и ще се развива. Член съм на http://www.ek9.org от 2 години, е за тези 2 години не срещнах нито една тема подобна на тази, а пък правилата им са доста по прости от наще и форума е много по развит от нашия. Пари не се искат за да пускаш теми в купува/продава, ако си пич има Donate секция и даваш колкото искаш... Нашия форум от място на което можем да намерим полезни съвети за колите си, се превърна в място в което си струва да отвориш Off topic секцията и да прочетеш вицовете. Как може темите в полезни технически да са на години и да няма една нова тема? Хората нямат желание да споделят това което са направили заради това, че тук всичко е едно ГОЛЯМО ПРАВИЛО...

:):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не исках да се обаждам тук, където големите батковци си мерят ... но беше нападнат мой приятел и трябва да го направя.

lookcho: Не виждам каква смелост имаш да изказваш мнения по адрес на Дарко, че е амбулантен търговец след като това момче е помогнало на доста от нас младите фенове без да иска една стотинка за свършеното и дори да искаш да му дадеш, той отказва. За теб това търговец или фен е ? За мен той е един от най-големите фенове и винаги е помагал - ВИНАГИ! Да се мерят колко от мненията му са извън купува/продава не е измерител за това колко е помогнал и какъв е, ако е така според теб то има над 500 души, които пускат мнения в offtopic или в теми от рода на какво масло си слагате и те са много по-полезни от помощта на darcosi. Не те познавам лично, но от постовете ти напоследък струи негативизъм, което не е градивно, а когато нападаш и човек като дарко определено говори и колко вземане-даване си имаш с ФЕН като него!

Редактирано от PoweRG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,че не сме в Япония,че да са се избили с мечовете половината потребители :rolleyes: Хайде поспрете се всички сте готини!Какво толкова делите незнам? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не исках да пиша в темата, но ще се застъпя за Дарко защото и аз съм от колегите на които Дарко е помогнал наистина много с труд или части безвъзмездно. Мисля че не са никак малко хората които ще се застъпят за него, и ще потвърдят, че Дарко е повече фен на марката Хонда (макар и да не кара вече такава) отколкото е търговец.Мога само да кажа :starwars::tooth::drunk: за Дарко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отново четете между редовете за пореден път казвам правилата са за всички ако не ни харесват - предлагате промяна ... тя се мисли и се прави ... или не се прави лесно е да се плюе без да се говори .... без да се казва мнение ... без да се казва идеяразберете - не лукчо е проблема - проблема са правилата а .. без правила няма да стане .. 14 000 сме ... всеки ако си прави каквото иска ... по добре да няма форум :starwars:аз разбирам че според правилата лукчо казва че дарко е търговец ... това означава че или е така или правилата трябва да намерят решение за случаи като на Дарко не знам колко хора си направиха труда да чуят /по телефона примерно/ дарко и лукчо ... и да разберете че те на един език говорят ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 5 лв е едно а 30 60 100лв е съвсем друго .Ако е за 5лв те всички ще си плащат .

ахахахатова виц ли беше ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho последно си комуникирахме за силикона който съм ползвал за тампоните си :drunk: , но не пазя никакви лични по-стари от 3-4 дни

Последното ми писмо, гласеше нещо от рода на : "цената на ЕКУ-то, която ми предлагаш не ме урежда защото: ..."

Което просто означава, че аз отстъпка при теб нямам, нито ти вземам процент от продажбите на моргата. Надявам се ти поне да не ме разбереш грешно.

 

Виждам, че тук се случват неща който не са ми приятни за четене и няма как да остана настрана.

 

Лоокчо не си прав в това което обвиняваш Дарко. Явно не го познаваш, че да го определяш като търговец. Защото Дилян е помогнал на толкова много хора включително и мен (Благодаря ти Дарко) без да им е взимал и една стотинка за труда, нервите и разправийте който е имал! Шефчето го каза и аз ще го кажа, и други хора ще ми потвърдят думите. Защо го набеждаваш за нещо за което явно ти самият незнаеш за какво иде реч? Моля те поинтересувай се малко преди да го обвиняваш за нещо което не е така! Ти сам каза за двигателите, поинтересувай се малко за цените тук в БГ и там UK.

 

А по проблема с форума, сметките и правилата. Мога да кажа, че и без тези правила форума ще върви и ще се развива. Член съм на http://www.ek9.org от 2 години, е за тези 2 години не срещнах нито една тема подобна на тази, а пък правилата им са доста по прости от наще и форума е много по развит от нашия. Пари не се искат за да пускаш теми в купува/продава, ако си пич има Donate секция и даваш колкото искаш... Нашия форум от място на което можем да намерим полезни съвети за колите си, се превърна в място в което си струва да отвориш Off topic секцията и да прочетеш вицовете. Как може темите в полезни технически да са на години и да няма една нова тема? Хората нямат желание да споделят това което са направили заради това, че тук всичко е едно ГОЛЯМО ПРАВИЛО...

Нио, ти явно не си схванал смисъла на темата. Върни се прочети пак и нека тогава прокоментираме. Може ли ?

Тук не се обсъжда кой колко е направил за феновете и форума - по тая логика на мен колко години безплатна търговия през форума ми се полагат ? Ами на Емо ? Ами на Омбре ? Тук става дума за това, че на един определен човек, правилата му станаха неудобни и лайнарката веднага се отвори ... и настана бунт ... и ето така се помага на форума ... :starwars:

Относно парите ... ами я ми кажи колко пъти ти се поискаха пари за да си пуснеш обявата ? Ако не са ти били поискани, моля трай си по въпроса ! Имай мнение, но недей да заформяш възстание ...

 

Не исках да се обаждам тук, където големите батковци си мерят ... но беше нападнат мой приятел и трябва да го направя.

lookcho: Не виждам каква смелост имаш да изказваш мнения по адрес на Дарко, че е амбулантен търговец след като това момче е помогнало на доста от нас младите фенове без да иска една стотинка за свършеното и дори да искаш да му дадеш, той отказва. За теб това търговец или фен е ? За мен той е един от най-големите фенове и винаги е помагал - ВИНАГИ! Да се мерят колко от мненията му са извън купува/продава не е измерител за това колко е помогнал и какъв е, ако е така според теб то има над 500 души, които пускат мнения в offtopic или в теми от рода на какво масло си слагате и те са много по-полезни от помощта на darcosi. Не те познавам лично, но от постовете ти напоследък струи негативизъм, което не е градивно, а когато нападаш и човек като дарко определено говори и колко вземане-даване си имаш с ФЕН като него!

Не смей да ми преиначаваш думите ! Фен и търговец не се изключват принципно, и никъде не съм казвал, че дарко не е фен ! Спора тук не е за това дали е фен, а дали нарушава правилата на форума и дали това, което е постигнал с тая тема е правилната форма на възражение.

Ако имаш по-добра идея, как да угодиш на няколко хиляди души, от това да им дадеш ясно дефинирани правила ЕДНАКВИ ЗА ВСИЧКИ, моля сподели я ... или да оставим само старите, че новите и без това за нищо не стават ? Или да си направим класация по фенство в която първите 20 са имунизирани от правилата ?

 

За смелост не ми говори.

>>>>>

Джипърс, убеден съм, че 5лв е различно от 30 ... само дето целта е да не плащат всички, а само тия, които правят пари от форума ! Или по-те кефи платен форум ? Или без форум ? Айде да не си говорим глупости ...

 

П.П. Как така изведнъж се оказа, че за Дарко всички сте готови да си дадете гъзовете ? Явно съм попаднал в "Дарко фенклуб" ... Ясно ми е, че аз съм черния в случая, но спокойно, скоро няма да ви тероризирам.

 

В знак на добра воля, за да решим проблема, предлагам да направим гласуване: "За или Против, Дарко да бъде имунизиран срещу правилата на форума". Каквото реши форума - това да бъде. ( това го предлагам като член на форума, а не като модератор, понеже вече не съм такъв )

 

И също така в знак на добра воля, си оставям телефона, за да може ако Дарко се смята ощетен и оклеветен , да ми се обади да говорим, защото тука рискува(което вече се случва) адвокатите му да го изложат.

0889 235560 Илия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спирам повече да пиша в тая тема и предлагам това на всички.Тя не води към нищо добро

Напротив Марти .. темата е полезна .. шото явно има скрити мисли и чувства ... нека ВСИЧКО си излезе наяве и ВСЕКИ да си излее душата/лайната сега ... за да се нормализира КЛИМАТА и да се наместят елементите на Хонда-пъзела , за да е приятен за гледане от всички ! Има едно нещо което се пропуска и това е думата "ДОБРОВОЛНО" ! Аз съм оптимист и вярвам че нещата ше се наместят и ше станем свидетели на една МЕГА НС 2010 ! .... и всички яли пили и се веселили :w00t: ... абе аз ли съм единствения оптимист тука ... :starwars:
Да не пиша.... ама ще! :drunk:1. Като пишат , да вземат да го кажат направо проблема , та да го разбере и прост железар , кът мене :punk: , Тука само едни неясни подФърляния ...2. За националната .... много ясно , даже мисля да си го напраиме мор ФЪН :tooth: УИФ ®оcK :beer: Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че тук се случват неща който не са ми приятни за четене и няма как да остана настрана. Лоокчо не си прав в това което обвиняваш Дарко. Явно не го познаваш, че да го определяш като търговец. Защото Дилян е помогнал на толкова много хора включително и мен (Благодаря ти Дарко) без да им е взимал и една стотинка за труда, нервите и разправийте който е имал! Шефчето го каза и аз ще го кажа, и други хора ще ми потвърдят думите. Защо го набеждаваш за нещо за което явно ти самият незнаеш за какво иде реч? Моля те поинтересувай се малко преди да го обвиняваш за нещо което не е така! Ти сам каза за двигателите, поинтересувай се малко за цените тук в БГ и там UK.А по проблема с форума, сметките и правилата. Мога да кажа, че и без тези правила форума ще върви и ще се развива. Член съм на http://www.ek9.org от 2 години, е за тези 2 години не срещнах нито една тема подобна на тази, а пък правилата им са доста по прости от наще и форума е много по развит от нашия. Пари не се искат за да пускаш теми в купува/продава, ако си пич има Donate секция и даваш колкото искаш... Нашия форум от място на което можем да намерим полезни съвети за колите си, се превърна в място в което си струва да отвориш Off topic секцията и да прочетеш вицовете. Как може темите в полезни технически да са на години и да няма една нова тема? Хората нямат желание да споделят това което са направили заради това, че тук всичко е едно ГОЛЯМО ПРАВИЛО...

оп .. къде е проблема :starwars:ти чел ли си това ? http://www.ek9.org/forum/ek9-org-offers/announcements.htmlама тези са по строги от нас бре :drunk:и катогледам статистиките .. не бих казал че са по голям форум от нашия само около 2 пъти повече поста има в хондабг.комако можеш да видиш си направи труда колко са модераторите в този форум - ще ми е любопитно да знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам на какво се дължат проблемите, породили тези спорове и разпри във форума и конкретно тази тема. Какво означава думата "форум", някой замислял ли се е ? В тълковния речник пише: Форум е масово представително събиране; конференция; място за стабилна дискусия; от другата страна интернет форума трябва да бъде и източник на информация, както и средство за забавление (най-вече последното според мен). Т.е. ние в момента пишем в интернет форум за Хонда, трябва да дискутираме неща съврзани като цяло с Хонда. Това всички го знаем.Защо ги пиша тези неща, да се правя на дървен философ ли ? Всъщност - да :beer:. Но не само. Истината е, че "напоследък" (в кавички, защото според мен това "напоследък" е от няколко години) няма какво съществено да се прочете или напише тук за Хонда, според мен по 2 причини: -първата, е защото около Хонда - компанията няма нищо кой знае какво интересно "напоследък" и това което ще е новост, то не представлява явно особен интерес за тукашната аудитория, не е за радване, а по-скоро за смях, разочарование и т.н. и не се дискутира по задълбочено. Отделно, масово хората незнаят за какво говорят, не упреквам никой, защото аз самия съм лаик на тема автомобили, но за повечето хора тук друго освен "5-а генерация" или "6-а генерация" (без дори да се конкретизира за Сивик, Акорд, Прелюд и т.н. кой модел става дума) те не знаят, много незнаят какво е VTEC и дори как се пише това съкращение. -хора, които могат да дискутират, имат знанията и гледната точка си мълчат. Пример: преди 1 година си купих поредната Хонда, тя си имаше леки бъгове, неща за които колкото и да е дискутирано във форума, така и неможах да намеря конкретен отговор, даже теми пусках по върпоса - пак не получих отговори, а уж - специалисти - тунингисти дето swap-ват на полеви условия без ядове - бол. Както и да е, може просто да не съм симпатичен с темата си или в тоя момент тия хора да не влизат във форума, но аз реално почти нищо полезно не съм научил за технически тънкости от писаниците в този форум.Отделно има под форум OFF TOPIC, в който се коментират теми, които са просто... кретенски, поне за мен и за хората с които съм ги обсъждал. Нямам намерение да цитирам, те се виждат. Влезте примерно в други български автмобилни форуми в техните "извън темата" под форуми - хората дискутират ежедневието, битовизма ако щете, но по начин, по който хем да ти е кеф да четеш някой как е написал нещо умно и полезно, хем да се смееш до сълзи от приятелски загачки, шеги и т.н. Тук, една тъпа тема от 2 години стои, коментира се как да се спрее тютюнопушенето или имаше една..... нещо за сумнамбули беше, дето е нещо като градска тоалетка, всеки влиза и пише по нощите каквото му падне.... е аз лично нищо забавно не виждам в тези неща.В този форум се се наблюдава следния парадокс (говоря за думата "парадокс", не за оня крупен търговец, мръсен тунингист ПАРАДОКС_СФ :w00t::dry: - майтап бе): от една страна, не се получава сериозната, чисто техническа Хондаджииска дискусия, почти не се стига до конкретизиращ или поне помагащ отговор, ако някой пита за технически проблем по колата си, от друга - дори чистия спам, flood, наричайте го както щете в раздела "извън темата", няма я забавата, веселбата. Някой плюят модераторите и администраторите затова, че затягат мерките - аз нито ще ги плюя, още по-малко пък ще ги защитавам. Обаче мисля, че проблема си е в самите нас - обикновените юзъри, тези които създават "интригата" (не "интрига" като караници и подобен род разпри, а като чисто и просто готини писаници, забава) явно незнаем как да си направим кефа, какво и как да пишем тук, така че да ни е забавно и приятно. Ровя се и в други авто форуми, не защото карам или харесвам "онези марки", а просто защото там хората не са коне с капаци, широко скроени са - тук, не е така. Тук Стефчо който оня ден взе книжка и подкара на майка си Сивика петичка, ще избоде очите на всеки който каже че тая кола е по-грозна от 6-ата генерация.... А човек се нуждае от тези неща и като неможе по единия начин, го прави по другия - ето в тази тема хората ги изби едва ли не на чест и т.н. Като няма за какво да си говорите на тема Хонда, ще се изпокарате за пари, за слава, за цвета на косата си и дължината на ония ви работи :starwars: Важното е да освободите напрежението.За много от правилата съм напълно съгласен, но голяма част от тях са или недомислени или просто този тип форум "Invision" не ги позволява, а в онези "другите форуми" на "другите марки" това никога не е било проблем. Пример: -Дарко с това започна, неможе да се редактира собствено мнение след 10-тата минута; забраняват се слагане на голям или изобщо да не се слага подпис (въпреки че моите стоят, защото са отпреди и немога да ги редактирам към днешна дата); -неможе да се продават неща различни от части за или свързани с Хонда - не въждам нищо лошо в това, да влезнеш тук и да може да потърсиш да си купиш или да продадеш нещо си в правилния раздел, след като всички правила са спазени, все едно е срамно за Хондаджията (нали сме в Хонда форум) да кажеш че търсиш да си купиш втора употреба монитор или искаш да си продадеш стария gsm; -да стоят обяви от преди 5 - 6 години, кои заключени, кои не (въпреки че в много от тях продавача е написал "продадено, заключвайте") назад в купува/продава подфорумите - виждам чат пат теми, които лично съм редактирал или заключвал от времето когато аз единствен бях модератор тук. Не ми е ясно защо се пазят тези теми, само да бъгявчат форума и да заемат място, а не да се направи автоматично след 30-ия ден тема, в която не е писано да се самоизтрива (получава се още един парадокс: значи сървъра се товари от това потребителя да си качи готина картинка в подписа на профила си, но не е затормозяващо да се пазят поне 10 000 теми с поне по 10 мнения всяка една от тях, с незнайно по колко картинки във всяко едно от мненията - значи това не товари форума, така ли :o ). Отделно се получават недоразумения от това новорегистрирал се човек да почне да броди из стари обяви, в първия момент той не поглежда датата им (и реално не е длъжен, въпрос към Софияни: кои от вас си купуват вестник "Позвънете" и очаквате вътре да видите обява от 2006-а година за курниз с дантели, обява която отдавна е невалидна, я курниза се е счупил, я продавача вече не е измеждуживите - ами така де...), аз лично преди година 2 години бях набеден от за мръсник, мошеник и некоректен търговец, именно от подобно недоразумение от гледане на стари, невалидни теми; -50-те поста на новите потребители и невъзможността му за влизане в определени подфоруми: аз лично имам няколко приятела врачани, някои от които ненормални Хондаджии, по-голями манияци на японските коли и Хонда от 95% тук редовно пишещите тук, които са се регистрирали, започнали са да пишат и ги занкционират, понеже е врачанин и си му е в адетеца да пусне нещо за продаване, ;) (в което аз лично не виждам нищо лошо), после тези хора като ме видят и почват да се "смеят" като им спомена за Хонда форум (казвам "смеят", защото на всички е ясно че смях по врачански, си е псувня по български), за някои от нещата признавам - бил съм съгласен с тях. Въпроса не е само в 50-те поста, въпроса е в отношението към обикновения юзър, как ти модератори ли си, админ ли си, собственик на форума или на държавата ли си, къв си, се държиш към оня с 1 или 2 поста, не е нужно от като видиш че прави едно леко провинение, да му даваш "банан" или да му вдигаш 10% уорм - човек трябва да бъде предразположен, да осъзнае грешката си, не да му кажеш или индиректно покажеш с действията си "абе не виждаш ли че за нищо не ставаш, аре бегай от тука". мисълта ми е че този човек, повече НИКОГА няма да стъпи тук, защото за него тук, този форум просто.... не става. А този човек би могъл да е следвашия landikar (лека му пръст) в тунинг форумите, следващия alx или ludiagsm от бмв форума, следващия spidercho от ауди форума; djtymbi от мицубиши форума, следващия darcosi :punk: от Хонда/Мазда/Тойота форумите.... и т.н. и т.н. Аз се сещам в момента за поне 3-ма авери които са подобни пичаги, но тук няма да пишат. Вие се замислете, за колко такива хора знаете.Това са част от нещата които аз лично не харесвам и бих се радвал ако се променят. Но дали - незнам. Може би НИЕ (и под НИЕ слагам всички НИЕ - не деля хората на модератори, собственици, обикновени юзъри, продавачи и т.н. - ВСИЧКИ) , каращите Хонди сме си такива - ограничени, тесногръди, лесно докачливи.... знам ли. Или просто сме си Българи... :drunk: Някога Джони Бой ме попита: "Какво означава за теб ФЕН" - тогава мисълта ми бе ангажирана с други мисли, не ми се философтваше и честно казано непомня какво му отговорих, но за мен ФЕН е просто една тъпа дума, с която може да се спекулира до сутринта. Хора, живота не е само Хонда !!! Не може и колите да са само Хонда. Затова и този форум свързан с Хонда неможе да е живота - смешно ми е, граничи ми даже с.... идиотизъм, като чета неща от типа на "ЗА БЛАГОТО НА ФОРУМА; ЗА ФЕНСТВОТО" - тия неща ми звучат... странно, все едно съм в комуна. Аз винаги, от самото начало като нещата тръгнаха от clubs.dir.bg 2001-а година, когато бяхме буквално казано по-малко от 10 души.... още от тогава са ми странни неща като срещи, като клуб, като събиране. Някои даже се подебаваха с мен на тая тема, че едва ли не нещо не съм в час... може и така да е. Но хора, да си ФЕН на Хонда и това да си намериш повод просто да не си си у вас, а да идеш на кръчма или на поляната на с'бор, за мен лично нямат нищо общо, просто ти лично си решил да се наречеш "фен" на една купчина желязо и пластмаса, лично на теб ти харесва да си пиеш бира и да преапваш кебашчета на поляната при бълхите и комарите и си решил да ги съчетаеш двете - нищо повече. Ако щете ме изяжте с парацалите - все ми е тая. Но разграничавайте нещата. За мен лично форума е (и по моите разбирания, което не е нужно другите да приемат) трябва да е първостепенното - от тук започна всичко, не от поляната, тук се запали пламака (не конкретно от този форум, визирам "форум" като цяло) това трябва да е мястото върху което да се гради, то е същината, то приобщава, то научава (до колкото може).Да се върна на горния абзац: "Какво е да си ФЕН ?". Има хора които се барат голееееми хонда фенове, които ги мързи да закарат тая кола на автомивка, мързи го да си изтупа стелката от калта и фасовете, не му дреме дали тая кола има масло в двигателя и кога е сменяно и в следващия момент чупи мотора, кара по галоши втора ръка, но иначе е с яката музика, стикер на клуба, "ремуса" реве яко, минава на червено и изпреварваш в рискова зона, види ли бмв или голф ги псува и ги мрази (ама да го питаш - и той не знае защо мрази точно пък БМВ), по магистралата не се тръгва да се свърши работа, а да се тества 20 годишния барутник колко ще вдигне..... я си признайте пред вас (не е нужно пред останалите) - колко от вас се припознаха поне в едно от тези неща. ;) Колко от вас са такива ФЕНОВЕ ! За мен, този ФЕН не е фен нито на Хонда, нито на самия него си - той сам си не се обича, но щом иска - да се нарича ФЕН, ако ще и за следващ модератор или trusted да участва с конкурс. А колко такива ФЕНОВЕ съм виждал по малкото на брой срещи на които съм ходил... после ме е било яд, че съм виждал такива "фенове" и такива "Хонди" :tooth: Хора и от двата лагера (понеже гледам, готино ви е да си измисляте и въобразявате че има лагери и гледате да се приобщите към някой от тях, а всъщност всички ние сме в един гнусен лагер нарече Българкия, но това е друга тема): разберете, че в търговията, в това да се печели пари няма нищо лошо, срамно и позорно, обаче има един тънък момент, един познат ми казваше "КЛИЕНТА ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЛЪГАН КРАСИВО". Не е лошо в това, дали си изкарал 7 000лв и си ги похарчил по гъза си - могъл, направил си го е, според мен просто показва колко завиждате и колко си нямате работа, за да се интересувате от сметките на МАШИНИСТА, а направи го пък вие като сте толкова отворене, я ходи си губи времето и парите с тези неща, за да създадеш този форум и този клуб. ЕВАЛА че сте го направили - те си знаят кои са. Но от друга страна - тъпо е да се заключват непрекъснато теми, понеже според тези правила те са комерсиални. Неможе да искаш едва ли не от всеки един както го каза майната "дето си продава прогнилия калник" да се прибират пари - направете го като в другите форуми, вижте там как е, ще ви кажа понеже знам: хем хората имат свобода да продават както части за Хонди ако щете, така и чеенето на баба си ако искат и космите на майка си. Ако по един брой или един комплект - няма проблем, ма като е разфасовал 5 коли и примерно има заложна къща и нон стоп е рекламира тайно - нека е платена. Наблегнете по-скоро на това как се пишат - пълно е с неграмотно написани, зле описващи продукта обяви ТУК, наблегнете на това да се направят примерни шаблони в които задължително да има цена, телефон, реални снимки и т.н., защото 90% от обявите тук не са такива, тях заключвайте.За Дарко - не съм му адвокат, не го знам с какво се занимава дали е автоджамбаз и т.н., знам само че е прав и го подрепям - това е един от много малкото според мен хора влизащи в този форум, койно е просто точен човек, ПИЧ го наречете ако щете. В заключение (понеже моето стана ферман), ще кажа само: НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ И НЕ ПРИЕМАЙТЕ НЕЩАТА ТОЛКОВА НАСЕРИОЗНО. Honda е само марка, ние сме нейни потребители, това тук е виртуално място, не е партиен дом и няма какво да делим - да имаше я килим, я чарчавета, я стени я врати - избиите се. Карайте го излеко и ако може да помогнете - помогнете, ако неможете - поне не пречете. Нека се забавляваме и преди да наругаем онзи отсреща, замислете се малко, опитайте се на негово място да се поставите и дори да е сгрешил - опитайте с добро, дори да имате нож не е задължително на всяка цена да го използвате. Това е от мен, живи и здрави, честит 3-и Март !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те познавам лично, но от постовете ти напоследък струи негативизъм, което не е градивно, а когато нападаш и човек като дарко определено говори и колко вземане-даване си имаш с ФЕН като него!

грешиш ... на всички модератори им писна ... те ще го потвърдят самиписна им от нежеланието за спазване на каквито и да е правилаписна им дори и от нежеланието да прочетете правилата /това се отнася и до мен/писна им от убидите и нападките към тяхписна им от псувните към тяхписна им защото никой не цени тяхния трудти имаш ли идея колко закани за побой над ал_капонето има ?! ако ти се струва малко ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@gkbВ раздел "Мнения и препоръки" измежду плявата има доста интересни предложения, които така си стоят. Да казваш, че никой не дава градивни предложения е демагогия.В няколко поста в тази тема, виждам че отново се изтъква че форума бил с 14 000 потребителя. Наскоро писах (в гореспоменатия раздел), че не е правилно да се търси каквото и да е внушение или директно оправдание с броя на членовете на форума. Има форуми с много повече потребители. Просто модела на управление на един форум с 1000 човека и такъв с 20 000 е различен. Останалата част от темата е крайно неприятна. От друга страна пък нещата бяха поназрели, така че си й е време. Като цяло реформата във форума, като се започне още от увеличаването на броя на модераторите (Al_Capone, lookcho, misho) та до днес, протече твърде бавно. Поздрави на всички!@ADH-Honda :starwars:

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не смей да ми преиначаваш думите ! Фен и търговец не се изключват принципно, и никъде не съм казвал, че дарко не е фен ! Спора тук не е за това дали е фен, а дали нарушава правилата на форума и дали това, което е постигнал с тая тема е правилната форма на възражение.Ако имаш по-добра идея, как да угодиш на няколко хиляди души, от това да им дадеш ясно дефинирани правила ЕДНАКВИ ЗА ВСИЧКИ, моля сподели я ... или да оставим само старите, че новите и без това за нищо не стават ? Или да си направим класация по фенство в която първите 20 са имунизирани от правилата ? За смелост не ми говори.>>>>>Джипърс, убеден съм, че 5лв е различно от 30 ... само дето целта е да не плащат всички, а само тия, които правят пари от форума ! Или по-те кефи платен форум ? Или без форум ? Айде да не си говорим глупости ... П.П. Как така изведнъж се оказа, че за Дарко всички сте готови да си дадете гъзовете ? Явно съм попаднал в "Дарко фенклуб" ... Ясно ми е, че аз съм черния в случая, но спокойно, скоро няма да ви тероризирам.В знак на добра воля, за да решим проблема, предлагам да направим гласуване: "За или Против, Дарко да бъде имунизиран срещу правилата на форума". Каквото реши форума - това да бъде. ( това го предлагам като член на форума, а не като модератор, понеже вече не съм такъв )И също така в знак на добра воля, си оставям телефона, за да може ако Дарко се смята ощетен и оклеветен , да ми се обади да говорим, защото тука рискува(което вече се случва) адвокатите му да го изложат.0889 235560 Илия

С какво ти преиначавам думите? С това, че обиждаш човек дал толкова много на нас, но неудобен на теб или с това, че го наричаш амбулантен търговец ? Ако си си направил труда да прочетеш първият пост в темата ще забележиш, че Дарко не оспорва правилата и не се смята за богопомазан, а търси обяснение. След като според теб и правилата той е търговец можеше да му напишеш едно ЛС и да решиш проблема, но ти предпочиташ да се заяждаш с него явно и открито. По-добра идея - ОК! Пуснете тема с предложения за нови правила и ги подложете на обсъждане и гласуване. Нека тези правила се подлагат на гласуване и биват променяни веднъж годишно? Добре пуснете тема гласуване: "За или Против, Дарко да бъде имунизиран срещу правилата на форума" и да видим какъв ще е резултатът, макар че сигурно Дарко е вече толкова обиден от хората тук, че едва ли ще иска да влезе повече във форума на ФЕНОВЕТЕ НА ХОНДА. Редактирано от PoweRG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gkb направил съм си труда да изчета всичките правила във ek9.org. Независимо, че са от скоро и са направени за удобство, за всички потребители. Аз не казвам, че нашите правила са за боклука, просто някой идват прекалени. Да вземем например тук и там. Пускам тема с въпрос не много ясен следователно там ми се прави забележка, че потребителите немогат да ми помогнат защото не е ясен и оформят заглавието докато тук направо темата се заключва и айде на боклука. Лоокчо далеч съм от мисълта да заформям възстание. Май не си разбрал точно какво имах впредвид с горния ми пост. Ще задам по-друг начин въпроса. Как определи, че Дарко е търговец (давам него за пример защото имам най-преки наблюдения.)? А помисли ли, че той това не го прави за собствена облага преди да го определиш като такав? И изказването там за Дарко фенклуб и т.н. е абсурдно защото ако ставаше въпрос за теб, Емо, Омбре или друг, пак щях да съм на същото мнение и не само аз. Не се и съмнявам, че хората който си дал за пример са по-малко фенове от Дилян, просто всеки го показва по различен начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко конструктивни размисли относно правилата на форума. Мисля че след като има подобна тема - ясно е, проблем има. И проблема трябва да се разреши от хората които се занимават с тези правила, а не да чакат някои да им ги измисли. Втози ред на мисли, как повечето Free саитове се изхранват? - С реклама. Рекламата може да бъде във вид на банери, или в сличая като тема която е забучена горе.1. Нека се разделят на нещата на рекламодатели, и хора които продават. В смисъл, тези които плащат за реклама, имат преимуществото да им седи темата горе, и да си пишат в нея когато сметнат за нужно. Тези които пускат обяви за продан, независимо дали е системно или еднократно, автоматично да се заключва след 1 час, за срок от една седмица, влед което ако автора прецени ще си я ъп-не. Така ще си спестите пъдарстване, както и юзърите ще им понамалеят уорновете.2. Направете така, че всеки да има лесен достъп да се свърже с админ, ако му се наложи помощ или съдействие, а да не ви издирва под дърво и камък. Като е добре да има общ inbox които е до текущите админи.3. Добре е и да може човек да може да си редактира темата или мнението, стига след неговото мение няма друго. Като това да важи извън търговския подфорум.4. Старите теми в които не е писано една година, автоматично да се заключват, за да се избегне съживяване на отдавна умрели теми. Като естествено остава възможноста при нужда, админите да съдействат за отключване на темата.5. Обратна връзка. Нещо явно много важно, както и причина тази тема да съществува.Това са няколко неща които ми хрумнаха на първо четене. Естествено не са оформени и избистрени, но за това сте вие - админите. Нека направим форума удобен както за нас, така и за вас.

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много думи и още повече букви.

Правилата са за да има някъф ред.Има един друг форум,дето има - "Рекламираите вашата фирма ТУК" и е безплатно.Ма има и друго правило-да се представиш с думи прости в 4-5 реда,кои си,що си и т.н.И като не го спазиш в дадения срок те отсвирват директно и завинаги,без обяснения в либоф.

Ами, така е - правила различни....

Колегата ADH-Honda е прав и съм напълно съгласен с него.Форума не е местото където ще напишете "историята на живота си".Не се взимайте мнооо на сериозно и повече се забавлявайте. :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе , аз не съм писал още тук :starwars: .Я се спрете малко големи сме вече стегнете се Хораааааа .....според мен от всичко тук ...трябва да остане това написано от ADH-Honda и толкова, има много смисъл ако се прочете :drunk:

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а .. без правила няма да стане .. 14 000 сме ...

Жоре ти вярваш ли си? Къде ги видя тези 14000 души, че не мога да се светна. Ако форума има повече от 1000 активни потребители трябва да направим банкет. Преди години може и да са били повече, но сега вече не. Поради простата причина, че ред хора направиха това място кофти. Аз идвам тук, макар, че ми е кофти, защото може би съм мазохист, или тук са огромна част от истинските ми приятели. Погледни кога са били онлайн най - много потребители, далечната 2007. Това говорили ти нещо, или пак ще намериш довод с които да ме опровергаеш. Относно националната - дреме ми за националната - подиграхте се с голяма група хора, които миналата година направиха същата възможна. Задаваш ли си въпроса, защо хора които са викани да помагат за НС 2010 - отказват а? Уникална среща не я правят хората, които я организират а хората които са на тази среща. Защото какво е да организираш страхотни неща, когато ги няма страхотните хора. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много глупости се изписаха в тази тема.......едно искам да ви кажа:не познавам човек в този форум който да е помагал на колегите си повече от Дарко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много глупости се изписаха в тази тема.......едно искам да ви кажа:не познавам човек в този форум който да е помагал на колегите си повече от Дарко

Ама ти се кефя на подписа и на човека описан в него :starwars::tooth::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...