Jump to content
buzy

Те са живи и още хапят :)

Recommended Posts

Вижте какво става тук колеги, не ни дават да се обадим , това явно е култовият им клип ! Аз се опитах да защитя това, в което всички ниe вярваме безпрекословно :) , но ме изядоха ! Сам съм и съм прекалено слаб да се боря с тяхната стройна организация ! :):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са.. не се занимавай с тях :) Отупах Голф 2ката / дето е до моята кола на снимката/ и на другия ден ми на правиха психо атака. :) ----> Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, всемогъщийййй. :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо странно просто Хондата си кара възпитано и оня я задминава :)

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямата емблема :) Може ли точно те да не са живи, с емблеми 20 килограма от пред и още толкова отзад :) хубаво че все още имат по някоя стара бракма че от WV решиха да правят каруци щот разбраха че колите им за друго не се ползват :D Пък и всичките им коне ги фанал Тиф и измрели в заводите :D

Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е голф, ако беше бмв направо щяха да те изядат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е голф, ако беше бмв направо щяха да те изядат :)

Ти представяш ли си да опердашиш някоя баварка от клуба им и после да ти обградят колата с BMW-та и за капак да ти оставят по 1 -2 залепящи се емблеми на BMW :) Те онея повечето са някви такива болни като нищо може да се случи така че внимаваите с кои се дърпате :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, ако знаете какъв Трабант ме мина. Влязох във форума им - никой не обръщаше внимание на клипа. Бяха свикнали да минават на 3 -та, хонди и бмвета. Не можах да спя цяла нощ, обливаше ме студена пот и се въртях в леглото. Терзанията ми бяха страшни, умът ми блуждаеше и ми се гадеше. След прекараната нощ реших да тунинговам моята хонда за да не ставам за смях. Купих и Ремус за 80 лв. спортен волан, смених 13 ките с 15 джанта с летни гуми ниско профилни. Сложих на тавана крило тип: пейка за 4 човека + един на облегалката за да подобря прилепянето на задницата, не пропуснах и фарове тип "Ангелско намигване" за да мога да им светкам с тях когато ги задминавам и ми пречат. Но и това не беше достатъчно, инвестирах в светещи пръскалки и неони на задния номер за мога да ги плаша в тъмното. Естествено монтирах голяма туба в багажника за мога да будя мъртвите, това да ви кажа, беше проблем понеже не можах да събера старата тонколона "Респром" и се принудих да вкарам, такава от радиото на баба ми на която навремето го е подарил дядо, като я е свалял да я взима за булка. Малко се дърбаше баба, ама и обясних че това ще добави цели 5 коня към мощноста на колата, тя не ме разбра, ама как да счупи хатъра на любимия си внук. Купих след това спортен филтър, тоя продавач ебати кожодера, вземи цели 15 лв. След направените манипулаций по колата, излезнах на магистралата от с. Долно уйно до Горна мунка да пробвам бегачката. Разтърсващата мощ която усетих беше несравнимо с нищо, несравнимо дори с мусаката на майка ми и боб чорбата на любимата ми баба. Несравнимо с ласките на приятелката ми която се стараше по всякакъв начин на удовлетворява моите сексуални потребности, несравнино дори и с любимото ми занимание - плюене по произволно избрана цел. Доволен от постигнатите резултти отидох да бай Жоро Коча, който има трабант у село и е член на Трабант рейсинг дрифт драг клуб, даже почетен член, взех да го дразня да изкара от обора трабито и да се подърпаме. Той измърмори нещо от сорта: - Чакай да забъркам на свинята да яде, че снощи се опраси и ида. Изчаках го с вълнение като от време на време правих бърнаут. С чутовен грохот от обора на Бай Коча се показа трабанта, включи на втора и отидохме на магистралата. Извикахме леля Доца да даде старт с забрадката, тя я размаха над главата си и с нежно движение я пусна надолу. Понесени от вятъра и моща на автомобилите се втурнахме напред, до 100 - ния метър вървяхме наравно, нолсед това моя тунинг по колата си каза думата. отвях го с 3 коли на финала и доволен загледах отгоре като истински победител Коча. Той излезна от трабито каза - бах колко бърви туй чудо, излюсе запали цигара да успокой разстроената си нервна система и се прибра в тях. Стоях замечтан гледайки залеза над село и доволен от себе си отидох да оправя гаджето и да и кажа: -Кой сега е номер едно с интонацията на моя идол Коцето Краля ебача на най-яката мацка Райна.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

и ако ми обясниш за кво написа всичко това :? По умен ли се правиш няква ирония ли се мъчиш да вкараш не мога да те разбера или искаш да покажеш колко ти е малко багажа П.С. Нищо лично ма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично колега ама ако се зачетеш малко ще разбереш за какво е цялото това чудо което Матео написа. Много стойностно наистина, на такива теми - точно такива постове трябва да има!Нищо лично ама все пак е раздел Off topic Матео дай го тоз трабант и аз да го пробвам, че да си вдигна малко самочувствието и да ми се отвори глътката тази вечер. Последно време ме бият някакви джугани, тип костенурка и вечер не мога да пия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си да опердашиш някоя баварка от клуба им и после да ти обградят колата с BMW-та и за капак да ти оставят по 1 -2 залепящи се емблеми на BMW :afro: Те онея повечето са някви такива болни като нищо може да се случи така че внимаваите с кои се дърпате :)

...баварците много тежко приемат загубите чак си премахнаха стрийт рацер форума ма то и без това нямаха рацерски коли :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):P:D:afro:

С чутовен грохот от обора на Бай Коча се показа трабанта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си да опердашиш някоя баварка от клуба им и после да ти обградят колата с BMW-та и за капак да ти оставят по 1 -2 залепящи се емблеми на BMW :) Те онея повечето са някви такива болни като нищо може да се случи така че внимаваите с кои се дърпате :P

...баварците много тежко приемат загубите чак си премахнаха стрийт рацер форума ма то и без това нямаха рацерски коли :afro:
Тва бмв се приема нещо като религия, некви сектанти и ако не изповядваш тази релегия то горко ти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз неможах да разбера какъв е проблемът . според мен колите са с различен обем на мотора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Матео.Да видим още колко ще се разсърдят :thumbs1:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Матео, направо си майстор на късия разказ :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matheo забравил си антистатико да не те бувга току от статистическото напрежение,и ваденките на предната порта една под друга дека се лепат и такава на преднио джам ////// язе сакам да одим бръзо ;) ///////

 

 

П.п добре че си предвидил пръскалки дано са сини :rolleyes: .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, ако знаете какъв Трабант ме мина. Влязох във форума им - никой не обръщаше внимание на клипа. Бяха свикнали да минават на 3 -та, хонди и бмвета. Не можах да спя цяла нощ, обливаше ме студена пот и се въртях в леглото. Терзанията ми бяха страшни, умът ми блуждаеше и ми се гадеше. След прекараната нощ реших да тунинговам моята хонда за да не ставам за смях. Купих и Ремус за 80 лв. спортен волан, смених 13 ките с 15 джанта с летни гуми ниско профилни. Сложих на тавана крило тип: пейка за 4 човека + един на облегалката за да подобря прилепянето на задницата, не пропуснах и фарове тип "Ангелско намигване" за да мога да им светкам с тях когато ги задминавам и ми пречат. Но и това не беше достатъчно, инвестирах в светещи пръскалки и неони на задния номер за мога да ги плаша в тъмното. Естествено монтирах голяма туба в багажника за мога да будя мъртвите, това да ви кажа, беше проблем понеже не можах да събера старата тонколона "Респром" и се принудих да вкарам, такава от радиото на баба ми на която навремето го е подарил дядо, като я е свалял да я взима за булка. Малко се дърбаше баба, ама и обясних че това ще добави цели 5 коня към мощноста на колата, тя не ме разбра, ама как да счупи хатъра на любимия си внук. Купих след това спортен филтър, тоя продавач ебати кожодера, вземи цели 15 лв. След направените манипулаций по колата, излезнах на магистралата от с. Долно уйно до Горна мунка да пробвам бегачката. Разтърсващата мощ която усетих беше несравнимо с нищо, несравнимо дори с мусаката на майка ми и боб чорбата на любимата ми баба. Несравнимо с ласките на приятелката ми която се стараше по всякакъв начин на удовлетворява моите сексуални потребности, несравнино дори и с любимото ми занимание - плюене по произволно избрана цел. Доволен от постигнатите резултти отидох да бай Жоро Коча, който има трабант у село и е член на Трабант рейсинг дрифт драг клуб, даже почетен член, взех да го дразня да изкара от обора трабито и да се подърпаме. Той измърмори нещо от сорта: - Чакай да забъркам на свинята да яде, че снощи се опраси и ида. Изчаках го с вълнение като от време на време правих бърнаут. С чутовен грохот от обора на Бай Коча се показа трабанта, включи на втора и отидохме на магистралата. Извикахме леля Доца да даде старт с забрадката, тя я размаха над главата си и с нежно движение я пусна надолу. Понесени от вятъра и моща на автомобилите се втурнахме напред, до 100 - ния метър вървяхме наравно, нолсед това моя тунинг по колата си каза думата. отвях го с 3 коли на финала и доволен загледах отгоре като истински победител Коча. Той излезна от трабито каза - бах колко бърви туй чудо, излюсе запали цигара да успокой разстроената си нервна система и се прибра в тях. Стоях замечтан гледайки залеза над село и доволен от себе си отидох да оправя гаджето и да и кажа: -Кой сега е номер едно с интонацията на моя идол Коцето Краля ебача на най-яката мацка Райна.

Хе хе страшна история - много голямо въображение. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

и ако ми обясниш за кво написа всичко това :? По умен ли се правиш няква ирония ли се мъчиш да вкараш не мога да те разбера или искаш да покажеш колко ти е малко багажа П.С. Нищо лично ма...
Само тесногръд юзер не би разбрал хумора, бликащ от писанията, които ти се сториха не на място. Бъди малко по-човечен, прочети го пак, усмихни се и ако нямаш полоителни мисли, които да напишеш, отиди в друга тема и се забавлявай както можеш.Браво на историйката, евала на писателя. Цепи на ред. Скоро не бях се радвал така на нещо написано в нета. Моля да бъде публикувано нещо свързано с рено. Редактирано от varnahack

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

matheo-Евала;) То по клипа си личи,че всичко става с ок 140.Тва ако е дръпка отивам да си купа москвич,че старото алеко дигаше 150. :rolleyes: Помна едно прибиране от пловдив-каква гонка беше с един прелюд малиййй ластик м/у 130 и 140 .жалко,че нямам клип,но всичко стана много бързо и за един час адреналин нямаше как да снимам ;):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаахах хондата кара с 180-190км/ч а пича с бурзио гълф колко ще настъпва 210км/ч и това за 1км и после основен ремонт на моторо. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са.. не се занимавай с тях ;) Отупах Голф 2ката / дето е до моята кола на снимката/ и на другия ден ми на правиха психо атака. :D ----> Публикувано изображение

колега ма***та си еб*ло ;):rolleyes::D споко нали знаеш че само нинджа,може да убие нинджа.А като гледам ти си единствената нинджа там. Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matheo Нищо не спомена за лепенките по вратите / SPARCO , MOMO и т.н/ и те вдигат някое друго конче /къде куцо,къде не :rolleyes: / ..без тях неможе.

Редактирано от vi4o0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Matheo.

И понеже темата е в "Off Topic", и аз ще си позволя да споделя нещо на тема автомобили.

Проблемата е следната. Мен ме изгониха от клуб Порше поради неприлично държание и сега няма къде да питам. Имам 3 въпроса.

 

1. Някой да е крал скоро Mercedes? "А" класа? Трябва ми електрониката.

 

2. Кога ще оправят пътищата?

 

3. Къде е Сиса?

 

Разяснявам.

 

Имам зелен москвич, дванайстак. 73-а производство... Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a, и постоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола, щото нямал база данни за друга. Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21. Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих. Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной. Задния мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но като я паркирах на неравни терени, колата клякаше ниско след изгасяне, удряше се в земята и трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи и яростни"). Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.

 

Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари. Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той предава с изкривяване 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата воланът ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Тя върви напред, а компютърът засича 90 градусово завиване на волана и праща сигнали към ABS-a все едно колата се занася и е неуправляема... ABS-ът се включва. Първо блокира предно дясно, после и задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта, оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPS-a авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може да се кара по тези пътища :rolleyes:

 

Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги накъсах на две коли разстояние останалите, рекох да я повозя по магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш-датчикът – някакъв пиропатрон – се включи, осемте еърбега се издуха и дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250 км/ч и пътят беше станал като нишка. Спирайки се заех да прекъсна аварийните радио сигнали, защото нямах нужда от пътна помощ. Тогава се сетих за Сиса. Нямаше я. Дожаля ми като си представих как се е изстреляла на 40 м височина, пристегната за катапулта, и е наблюдавала отдалечаващия се зелен москвич.

 

Та по третия въпрос.

 

Някой да е виждал Сиса?

 

Трябва ми седалката обратно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да ви демонстрирам тунинг схемата http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1897/16...mIlG3ih3eSN.JPGВторо по въпроса на tunyo вчера видях Сиса на магистралата 20 км след Пловдив посока Бургас, още се разхожда с седалката. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да ви демонстрирам тунинг схемата http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1897/16...mIlG3ih3eSN.JPGВторо по въпроса на tunyo вчера видях Сиса на магистралата 20 км след Пловдив посока Бургас, още се разхожда с седалката. :lol:

е това е яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджиите са жалки а?Я погледнета малко себе си, смешници.http://www.yapfiles.ru/show/73657/37a3fb08...2e5713.flv.htmlКога ще се осъзнаете?!?!!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Matheo и tunyo !! Мерси ,че ме накарахте да се усмихна хубави постове ,браво!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само тесногръд юзер не би разбрал хумора, бликащ от писанията, които ти се сториха не на място. Бъди малко по-човечен, прочети го пак, усмихни се и ако нямаш полоителни мисли, които да напишеш, отиди в друга тема и се забавлявай както можеш.Браво на историйката, евала на писателя. Цепи на ред. Скоро не бях се радвал така на нещо написано в нета. Моля да бъде публикувано нещо свързано с рено.

Пределно ми е ясно че човека се е опитал да вкара хумор и е успял в началото и аз се смях. Но не мога да разбера защо когато някой иска да сподели нещо различно всичко се оспамва и се появява някой които просто решава че трябва да прояви хумор и просто да напише нещо. Всеки път щом някой се опита да каже нещо за драг или нещо относно това в темата се появява някой "Остроумен" човек където или да го усмее или да се прави на професор. Е уви не всички имаме Б серий (просто нямаме средства да си ги позволим) , но това не означава че не можем да си пробваме колите и да споделяме. Тва трабанти и коне го разбирам точно така а бе гледайте кво измислих отосно хората в мойто село. Като иамме такива таланти отворете една тема за кратки разкази с дълъг край и тама си чешете езиците и се смеите.Ако питаш пак за кво мисля така обърни 2-3 поста над историята и ше видиш че тя няма нищо свързано с темата, и ако четеш хронологично ше видиш. Поздрави и нищо лично! Нищо лично ама всяка една тема се получава така ! Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са.. не се занимавай с тях :lol: Отупах Голф 2ката / дето е до моята кола на снимката/ и на другия ден ми на правиха психо атака. :) ----> Публикувано изображение

МУФАСА;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна тема мисля че трябва да се сложи най-отгоре като важна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджиите са жалки а?Я погледнета малко себе си, смешници.Кога ще се осъзнаете?!?!!?

Малко по-спокойно с тона:ph34r:Без коментари в българския форум, особено относно Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Голфаджиите са жалки а?Я погледнета малко себе си, смешници.Кога ще се осъзнаете?!?!!?

Малко по-спокойно с тона ;) Без коментари в българския форум, особено относно Хонда!
Оти що?кво е казал колегата та му крекаш?аман от фанатици,къде си мислят,че са се качили на нешо уникално:huh:п.п. Никога ли няма да пораснем в тая държава?всеки да кара квото иска и както иска,стига да не пречи на другите:)п.п.2 И аз мразя голфовете.... Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам но като си говорим за марки автомобили лично не съм доволен от няколко ФИАТ ФОРД и ФСИЧКИ ФРЕНСКИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тема в стил "За всекиго по нещо" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа си е класика след 30-40 години за него ще се говори все едно сега за мустанг '67 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...