Jump to content
buzy

Те са живи и още хапят :)

Recommended Posts

да ще се говори но не като за бърза кола , по скоро като за масова здрава кола използвана през 80-90-те год.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евем ти здравата кола, мани. Аз на мойте две едно време то не бяха перки на парното, термостати, амортесьори и какво ли не още им сменях през известно време. Незнам от къде им е излезнало име на "здрава" кола. И сега виждам хората около мен с VW какви постоянни ремонти им правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само за Голф 2 знам че е здрав. За клипчето не виждам за какво е таз драма голяма работа като голф дръпнал сивик. Щом са се захапали няма значение кой с какъв двигател е важен е крайният резултат(поне според мен е така). Какъв е смисъла да се пише под клипчето !? Сигурно да се види колко здраво сме стъпили на земята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз бях писал в темата за дръпките - мен по-миналото лято един Голф GTI с четири човека вътре ме направи див и щастлив просто. Подминах го с около 170 и след малко когато стрелката сочеше 200 /колко са били реални, нямам идея/ той ме подмина като спрял... такаче колите си вървят. Всичко останало е въпрос на предпочитания :o

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко , аз направих точно обратното на един на летището по магистралата за пловдив , той мина със около 170 , после аз с малко повече :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех че форума за трабанта е шега но www.2tpower.bgfree.com :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...