Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2010

Национална Хонда Среща 2010  

190 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте Приятели, Време е да започне организацията на Националната Среща на Хонда Клуб за 2010 година.До дни ще бъде сформирано ядро за осигуряване на място,хотели,мероприятия и програма осигуряваща пълното задоволяване на вкуса и вижданията на феновете.Вашето мнение е важно за нас.Съобразявайки се с идеите и предложенията можем да работим по-полезно за постигането на целта.Ще се радвам да чуя креативни предложения и обективни оценки на предишните срещи.Полезно за мен ще е да разбера какво Ви е харесало и кое НЕ на предишната среща........(какво може да се оправи,кое може да се премахне,какво може да се добави).Кое е обединяващото звено? (кое ни радва най-много,кое ни кара да се гордеем ,че сме HONDAджии,приоритети)Чакамe Вашите идеи и предложения.Поздрави и успех !

Да размърдам темата. :wacko: Досега общо взето се разискваше "къде"?Аз да си кажа "какво да има". :P КУПОН! НОН СТОП! Музиката да бичи! ;);):wacko: :wacko: ;) ;) :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то като са нажмулим като мастии ( до сега май не се е случвало да пропуснем ), как няма да е нон-стоп купона ? :lol:>>>>>>>>>>Някой няма ли да донесе няколко пейнтбол пушки, да направим цялата хубава природа у чИрвени, зИлени и сини топчИтъ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да донесе няколко пейнтбол пушки, да направим цялата хубава природа у чИрвени, зИлени и сини топчИтъ....

Стефо е твоя човек, но това като че ли не се връзва много много с еко-логията :lol: чувала съм че било голям фън иначе хехе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... чИрвени, зИлени и сини топчИтъ....

...но това като че ли не се връзва много много с еко-логията...
Желатинът (на френски: gélatine) е комплексен белтък, получаващ се при хидролизата на колагена от животински кости или хрущяли, варени във вода. Разтворим е във вода, като получените разтвори имат склонност към сгъстяване в желе. Желатинът е лесно разтворим във вода като степента на разтворимост е пропорционална на температурата на водата. Оптимална температура за разтваряне на желатин е от 42 до 60 градуса по Целзий. Не е желатилно разтварянето да става при по-висока от 60 градуса температура - тогава той губи свойствата си.

 

Все си мисля, че е биоразградимо ... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям мнението на H22_turbo! Би било наистина чудесно ако се намери голям хотел в района на Сливен, и се направи някакво по дълго шествие(дори през няколко града). Ще е манЯшкоооо! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

през няколко града???? колко няколко? от Видин до Малко Търново

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето подходящ пример:

Шествие от Стара Загора до центъра на Сливен и от там към пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам от София ... през Пловдив ... СЗ .. че Сливен .. :lol: ... ше отделиме около 2 дена ... може и да ни стигнат ! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Узана , красива природа , писта има не много далече , хотели има , паркинги и поляни за колите има , почти всички фактори от които се нуждае една НАЦИОНАЛНА ХОНДА СРЕЩА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля,че срещата трябва да е на такова място ,че да е удобно на всички като искате природа замислете се някаде около карлово или нещо такова а пистата евентоало в калояново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Пешеходеца Баце, ако си чел темата вече си видял, че Омбре спомена, че Калояново със сигурност няма да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Узана! Все пак там е точката-център на България!А относно природата - наистина е много красиво :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Узана, мястото е супер, пистата е писта, шествие има къде да се направи, миналата година именно шествието по улиците на Търново, предизвика изключителни емоции в мен и моите приятели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :lol: Мен ме бройте където и да е срещата , надявам се да измислите хубаво място , макар че за мен е важно мястото , а компанията ;) Всичко хубаво !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УУУ ЗЗЗ ААА ННН ААА, демек Узана. Щото съм си откушно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

позволих си да сложа анкета, на тема къде да бъде срещата, за да няма още 60 страници с +1 :Penjoy !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йес, аз съм втория гласувал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Това с анкетата ми харесва. Като опция я има само Узана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

позволих си да сложа анкета, на тема къде да бъде срещата, за да няма още 60 страници с +1 :Penjoy !

;)анкетата е готина!Все едно е съставена от НКВД ;)Аз лично ще присъствам , където и да е срещата, в този смисъл и съм и за Узана :P Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кумунизам братко, кво да се прави!Имаш един избор и това е! Все някога ша са опрайм, ама не се знай кога.Илия теб поне не та смятах за такъв ама а де...Като ще пускате анкета поне да бяхте събрали повече възможности пожелани от хората и да ги пуснета, а не като сега.....Тодор Живков или Живков Тодор ама вие си знаете.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХА, аз съм потребител на който са му дали някви права да прави анкети :tooth: иначе нямам абсолютно никаква представа, къде ЩЕ бъде срещата :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Знаете ли какво е демокрацията?Създал Господ Ева и казал на Адам - ето избрай си жена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готое съм да се обзаложа, че резултатът от анкетата ще бъде 100% за Узана... :tooth: Направо запазвайте хотелите и да тръгваме :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Що бе, има и празен глас. Може да не е 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Анкетата ме разби :tease: Толкова много опций,помагайте колеги,за кой да гласувам :tease:П.С.

Що бе, има и празен глас. Може да не е 100%

Няма вариянт да е различен процента от 100 ! Редактирано от wink

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее,ква е тази анкета,като гласуване по Татово време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не виждам, какво не ви харесва, просто хората са проявили чувство за хумор. А пък какво му беше лошото на "Татовото време"? Единие, пииние и чат-пат, някоя сгодна комсомолка. Ех време, време що не се върнеш, че да видите как са живее.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много ми харесва анкетата! :tease: :tease: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анкетата е 1 път ... :tease: Ама все пак мисля да си запазя гласа, докато се появят още малко възможности :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Анкетата е 1 път ...

:) +1 глас и от мен (няма да кажа за къде гласувам, защото вота е таен)! Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Ненормална анкета просто! Обаче наистина е правдоподобна, на според досегашните писания в темата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на анкетата пишеше Узана и гласувах като всички други, днес гледам анкетата е за Смолян, и гласовете пак са там... :lol: :wac :) ko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама верно, кво става?!? :dry: Айде малко по-сериозно ако може?! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D нещто не ми стана ясно :P:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам предложение вече и за Хърлец :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам предложение вече и за Хърлец :offtopic:

Епа у Хърлец е екстра за таа работа кво!? :) Едно равно пойеее - само за кушии, палатки и дълбока оран! :D Сори за :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много полезна анкета......лиготиите са си лиготии, но до тук реално 149 души са се интересували от темата / 52+97/ :) А впредвид важността и интереса който винаги предизвиква, дали това не е и реалната бройка на членовете на форума? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...