Jump to content
doctor

Истински студ

Recommended Posts

+10 градуса по Целзий: Жителите на панелни жилища в Хелзинки си пускат парното.Лапландците садят цветя.+5 градуса по Целзий: Лапландците се припичат на слънце.+2 градуса по Целзий: Италианските коли не палят.0 градуса по Целзий: Чистата вода замръзва.-1 градуса по Целзий: Дъхът става видим.Лапландците ядат сладолед и пият студена бира.-4 градуса по Целзий: Котката иска да се мушне с теб под одеялото.-10 градуса по Целзий: Време е да се планува една почивка в Африка.Лапландците отиват да плуват.-12 градуса по Целзий: Твърде студено, за да вали сняг.-15 градуса по Целзий: Американските коли не могат да запалят.-20 градуса по Целзий: Може да си чуеш дъха.-22 градуса по Целзий: Френските коли също вече не палят.-23 градуса по Целзий: Политиците започват да съжаляват бездомниците.-24 градуса по Целзий: И немските коли не могат да запалят.-26 градуса по Целзий: От дъха могат да се нарежат блокчета за строежа на едно иглу.-29 градуса по Целзий: Котката иска да се пъхне в пижамата ти.-30 градуса по Целзий: Нито една истинска кола вече не пали.Лапландецът ругае звучно, рита гумите и пали ладата.-31 градуса по Целзий: Твърде студено за целувки, устните замръзват една за друга.Лапландският отбор по футбол започва тренировки за пролетния сезон.-39 градуса по Целзий: Живакът замръзва. Твърде студено, за да мислиш.Лапландците закопчават най-горното копче на ризата.-40 градуса по Целзий: Колата също иска в леглото.Лапландците си обличат пуловер.-44 градуса по Целзий: Финландският ми колега си мисли евентуално да затвори прозореца на офиса.-50 градуса по Целзий: Моржовете напускат Гренландия.Лапландците затварят прозореца на тоалетната.-70 градуса по Целзий: Белите мечки напускат Северния полюс.Университетът на Рованиеми (Лапландия) организира ски излет.-75 градуса по Целзий: Дядо Коледа напуска Полярния кръг.Лапландците нахлупват шапката над ушите.-120 градуса по Целзий: Алкохолът замръзва.Следствие - лапландецът е много вкиснат.-268 градуса по Целзий: Хелият става течен.-270 градуса по Целзий: Адът замръзва.-273 градуса по Целзий: Абсолютната нула. Брауновото движение на частиците спира.Лапландците си признават, че е малко студено и си поръчват по още една ракия на клечка. :lol::cold: :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха добре това е яко :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cold: тва с Лада-та ми хареса :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси лапландците. те сигурно на +20 почват приритват :cold: :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На +21 се изпаряват!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

п.п. Половин час съм се хилил. Убихте ме :cold:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе де да знам,тва с Ладите може и да е вярно :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-280 гр....Ладата също отказа,съседа ми лапландец извади от гаража стария си Акорд.... :cold: ....и отиде да си напазари кашонче ракия на клечка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-274 Сървъра, където е къчен форума, пада и всички фенове отиват по колите си защото те ВИНАГИ палят :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-285....псувам.Сещам се че трябваше да проверя нивото на хелия в радиатора на Хондата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+5 градуса по Целзий: Лапландците се припичат на слънце.

 

-10 градуса по Целзий: Време е да се планува една почивка в Африка.

Лапландците отиват да плуват.

Абсолютно вярно!Ето и доказателство:

 

 

Публикувано изображение

 

 

п.п.Не е в Лапландия,ама е близо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз запалих тая сутрин на -18 ;) ... гуми не се наложи да ритам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз запалих тая сутрин на -18 ;) ... гуми не се наложи да ритам :D

И аз! Ама с кабели от друга кола! Може да ми честите днешната предстояща покупка на акумулатор Бош. Трябва да избера между Силвър и Гигават!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можем ли да ти препоръчаме да не си взимаш БОШ? Засега няма доволни от БОШ, или по-точно 90% от хората твърдят, че не могат да намерят оригинали. Засега акумулатор BANNER водят класацията където и да попитам и когото и да попитам. Аз си взех такъв и засега дали е -18 няма значение. Много съм доволен, акумулатора е на 2-3 месеца вече и няма проблеми. Ама ти си знаеш де, аз само да кажа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се надявам, че ще бъда в 10%! Все пак е от официален представител на Бош. Нали за това са гаранциите. Единия е с 5 години ама забравих кой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от студа ли е, но два от дизеловите влакове на БДЖ - Банкя - София, Драгоман - София, сутринта аварираха и не искаха да тръгнат, електричките обаче си пердашеха.. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ми честите днешната предстояща покупка на акумулатор Бош. Трябва да избера между Силвър и Гигават!

Не ти препоръчвам Бош, калпави са!Варта, Банер стават!Аз съм с Sznajder вече 4г. и няма отказ.изобщо не съм го зареждал и обслужвал!Акумулатори Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се надявам, че ще бъда в 10%! Все пак е от официален представител на Бош. Нали за това са гаранциите. Единия е с 5 години ама забравих кой.

EXIDE са №1 за мен.Вземи си и след 10 години като го изхвърляш моше да почероиш по една виртуална бира-ако си доволен :):)

 

 

 

 

сори за ОФ-а

Редактирано от tunyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

пичове,карам с "икра" за 110 кинта на 1 година и 4 мес и аз им давам на комшийте ток.не знам за бош,но за 250 кинта треа и мен да ме обслужат :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес толкова много бързах и вече доволна, че тръгвам, качвам се в колата, разполагам си нещата навсякъде.....давам контакт и после с мъка установих, че нямам ток....та...се наложи да открадна от друга кола. :):( Не е честно да е толкова студено....аз все пак съм топлолюбив човек. :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не така бе приятелко-не ме излагай. толкова хонди при вас,а ти взе тая която не пали ... :( майтапя се Санечка. поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:pinch::D:D баси и лапландците :D:D:D

Как не можа тоя студ да хване преди измислената среща в Копенхаген?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е*а ги у пичуити аз на +15 си топля тухла за краката :) :)

Редактирано от 3AgHuK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко! И аз два дни запалих с оригиналния акукулатор на към 7-8г ,засега няма проблеми,ама кога ли ще ме остави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз ако всеки път когато е -18 или -28 си оставям колата, то цяла зима с автобус трябва да ходя :);):);) Как не ви палят колите бе хора? Нормалната температура в Монтреал през зимата е около - 25, ние какво - да мрем ли? А като стегне на -45? Пали ВСЕКИ божи ден, дееба и хонда, нема избор. Иначе - "For sale" & good-bye. И двата ми сивика НИКОГА не са отказвали да запалят, независимо от температурата. Не мога да си обясня защо при вас не е така? Има нещо сбъркано в цялата работа? Масло, акумулатор, антифриз ако са наред, всичко трябва да е ОК.Поздрави от "топла" Канада :);):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

А вкарваш ли мисъл за това, в монтреал с какъв бензин карате ... и тука къв пикоч зареждаме? :cry:п.п. Моето AcDelco никога не ме е изоставяло, купих го по съвет на Лукчо и съм много доволен ... ако се случи да не запаля (както имах проблеми наскоро) ще да е от сичко друго, ма не и от акумулатора. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа - температурата падна доста под законния минимум - какъвто трябва да има според мен :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета тиа дни , май само аз изкарах на топло студовете, тук си е около -5 (Банско ) и няма грижи :(:):D .То даже и сняг няма долу в самото Банско ..иначе горе е доволно по пистите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че дойде тоя студ, та да си допълня акумулатора.Изпи 1л вода! :) И си палеше без проблем! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...