Jump to content
ivankrystev

Размисли и страсти...

Recommended Posts

Няма как да схавана идеята някой да пита нещо конкретно и да не му се донесе от девет кладенеца вода - ама как, защо, ти луд ли си, ама това, ама онова!? Искам да попитам нормални ли сте, верно всеки луд с номерата си ама чак пък толкова!?Пита се - "какво да сложи в коша б16 или б18" и веднага започва филма. Пита се - СТП изолация(шумо/звуко)? и веднага "бе за кво ти е СТП, слагай битумната по евтино ще ти е". Пита се нещо за ходовата и веднага - "бе ти луд ли си, не си харичи парите, стой си така". Бе... има пари човека иска да ги харчи, наклона на "малкия" ли ще му даваш!?Пита се за смяна на еърбегов волан със спортен и 453456345 мнения как да не го прави, спасявало живот, трудно щяло да му бъде бла-бла-бла - от деветте кладенеца вода.Четох тези дни тема където се пита/говори за ВТИ и хоп сценария от мнения е ясен: - Ама брат пералнята ми без прах да върти дрехите, прането ми да не изсъхне ако не ти събера евтино ВТИто. - Ама брат - рядко щастие да хвана, толалетната ми хартия да свърши, вода да няма, ако не ти купя 5 ВТИта... - Кво ме вълнува ВТИ от тук-до там със 20 годишната кошница 320 ще развия- Луд ли си с д13то 850 бмв взимам на 400м. ела се мерим, че на диното изкарах 500 на колела.- Ць ць ць с на стринка ми хондата на едикоя си писта луди ги направих, нямате шансове. - Как бе с на стринка ти хондата ше паднеш сложих си к&н и разпънка. ...Иска се мнение за нещо, а всеки цапа с душевните си битовизми. Какво да си ми мисля, че форума е кошче за душевният отпадък/упадък ли!?Пак чета тема и мнение което ми направи силно впечатление:- Ама аз съм хонда сектант, как може онзи да кара зле поддържана хонда, как може да опетнява името на Сейчиро.- Срам и позор е този хондаджия, не заслужава да петни тази красавица 1.5 стокова хеч... - Аууууууу щото съм хонда фен ще си прережа вените, застана на челна стойка и направя харакири! ...Бе мамино детенце, бе на тати гугутката, бе на баба пандишпана... Започни самичко да си вадиш парите, да си плащаш само сметките и не само твоите и тогава ми говори/пиши подобни безмислици. Сладкишче маино ненагледно, някои хора не робуват на колите си и им е през малкия, че единия мигач е бял другия жълт или е с ръжда или е неизмита.Друго също ми прави силно впечатление и няма как да го разбера... Как и на какво отгоре сравнявате все със голф форума/голфаджиите, сякаш на пъпа ви хвърлени. - Тоз ко направил и кви баници имал щото кара тежък голф, а аз супер леката хонда. - Онзи как си накичил колата - ха ха ха какви лампички и сложил. - Трети пък какъв спойлер имал. - Четвъртис лепенка от тайп ер хаххаха ау колко смешно. - Ама как може да кара голф, а не хонда. ...Ясно ли ви е, че всеки си прави колата според вкуса или не го вълнува и просто си кара!? Ясно ли ви е, че го кефи голфи кара голф. Иска Ауди, но има пари за рено и кара Рено. Има пари за лада, въпреки че иска Ламборджини. Ти като караш хонда си богоизбран ли?Нека да се спрем филмите и каквото и да е от сорта малко... Не сме в детска градина Малина или се лъжа!? Имам чувството, че пари да ви даваха нямаше да цедите мозък по този начин и с това темпо. Като можеш помагай с конкретни отговори, ако ли не подминавай. Сподели мнението си, но не го налагай.После/следпис: Чета много дурги форуми - и само в този се говори(даже се нантвърдя) най вечез а колегиалност, помощ, разбиране и подобни, но само се говори.После/следпис 2: Говорите и сравнявате най вече с голф/голфаджиите, но в него форум подобна "шлака" не съм виждал. И там, ако се помага...се помага наистина.После/следпис 3: Весело изпращане на старата 2009 и весело посрещане на новата 2010 година. Наздраве, с пожелание за всичко най-хубаво, много безаварийни и по малко форумна шлака...

Редактирано от ivankrystev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има някаква промяна след тази тема :bounce:

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...amp;hl=%D0%B118 След тази нямаше :bounce: .Само за мен, станах по голям инат. А скоро ще си имам гърне от бирени кутийки :drunk: .

 

П.п ivankrystev прав си ама ....... и аз опитах .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, с една смислена тема да изпратим годината. и всеки да я прочете по няколко пъти :bounce: добре си го казал колега, сега да видим ще има ли ефект, щото си имаме и дечица във форума, дето сигурно напук ще си продължават с пълна пара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен промяна няма да има, а и няма нужда, защото това е форум, а не енциклопедия или справочник. :) Например за темата - б16 или б18, ами то заглавието и описанието са такива, че просто няма как да се даде конкретен отговор и ваденето на вода от 100 кладенеца си е направо изпросено. Или пък в темата за волана , какво лошо има покрай отговорите как се сменя , да му се обърне внимание на човека, че това си е екстра за която си струва да се замисли човек дали да я премахне ;) Още повече, че самия автор пита - "въобще да ми дадете съвет да се занимавам ли или да си карам с този волан?" Ако искаш да получиш конкретна информация най-добре първо да я потърсиш. Щом си хондаджия и си стигнал дотам да мислиш дали да си махаш еърбега, а не можеш да огледаш волана и да видиш къде са болтчетата ;) , нормално е да я потърсиш на най- логичното място - в honda-tech, там в раздела за 5ген във FAQ темата...How To: Install an aftermarket steering wheel (Civic 92-95) EG'sSwapping out the Civic's steering wheel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен промяна няма да има, а и няма нужда, защото това е форум, а не енциклопедия или справочник. :drunk:

...всеки има различно мнение защото това е Форум както е написал колегата и има право да го изрази !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен промяна няма да има, а и няма нужда, защото това е форум, а не енциклопедия или справочник. :drunk:

...всеки има различно мнение защото това е Форум както е написал колегата и има право да го изрази !!!
И аз съм на това мнение! Наистина щеше да е хубаво мненията да са що годе по зададения въпрос, и да не отбиват мерака на човека, който е задал въпроса, но все пак целта на занятието е да се осмислят различните гледни точки, нали?!? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да схавана идеята някой да пита нещо конкретно и да не му се донесе от девет кладенеца вода - ама как, защо, ти луд ли си, ама това, ама онова!? Искам да попитам нормални ли сте, верно всеки луд с номерата си ама чак пък толкова!?

А бе колега, ти дали си нормален да те питам аз?Що всички ни слагаш под един знаменател!

Това е Форум, не кенеф да си мълчим като влизаме там!

Вместо да си празнуваш 2010 ти ни обиждаш!Всеки може да си коментира, щом спазва правилата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия форум е по различен от другите и хора който идват от други форуми често се объркват и не ни разбират, приятели сме това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те притеснявам ама маалко си объркал раздела праведни за тая работа има офтопик.Ако не ти аресва нещо не го ползваш в случая форума :D Когато има много хора има и различни мнения и те понякога се различават от твоетоно това не значи че са по-грешни от твоето.И нека малко по-умерено се изразяваме за хора които не познаваме.Първо помисли после пиши дишай дълбоко няколко пъти преди да напишеш за нещо което те е подразнило !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колегата е имал предвид, когато се задават конкретни въпроси да не се изказват неподготвени хора, щото вместо да се помогне на човека може да му се навреди. Не става въпрос, както е в случая за изказване на мнение. Аз например не се чувствам компетентен в техническата част и не давам акъли, но е имало случаи човека задава въпрос от мойта област- нещо, което работя от 15 години и няма ви казвам какви тъпи съвети и глупости му се наговориха :D А иначе в този форум има много знаещи хора, но забелязвам, че те май най-малко се обаждат. Обикновено работата стои по следния начин: Един глух чул от един сляп, че видял един куц да бяга :D Апелирам към колегите, когато се търси помощ по конкретен въпрос да се изказват хора, които наистина са компетентни, но проблема май е в това, че акъла обикновенно е обратно пропорционален на самочувствието не случайно един от най-умните хора е казал- аз знам само, че нищо не знам! Айде със здраве и много късмет на всички през новата година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Нека да се спрем филмите и каквото и да е от сорта малко... Не сме в детска градина Малина или се лъжа!? ..... А ГЕЙ ДРУЖИНКА ПРУЖИНКА ? :D:D:P:P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колегата Има в предвид следното .Като питаш за нещо да ти отговорят за него а не :

Чувам някакво странно тропане от двигателя - и отговора е СМЕНИГО.

Всеки има различно мнение да ,но да го придържа към темата а не смени си двигателя от твоя нестава нищо ! Да ама аз си изкам моя и питам за него!!! А не за друг ! Това е пример!!!

 

pitbuls ефект няма да има :D Ти сам го каза 'напук ще си продължават с пълна пара.

'

krasimir_01 не мислиш ли че ако трябваше темата вече да беше преместена?

 

CIVICwarrior Кави различни точки бе колега ?Ако колата е за реглаж на клапани да разгледаме гледната точка за смяна на главата ,или може да сменим маслото за проба нищо, че е на 2000 километра.Колата си е за реглаж на клапани, какви гледни точки?

 

Всичко това са примери и НЕ ВИЗИРАМ никой!!!

 

Аман от пишкомерене, и професионализъм .

 

П.п Prelude98 ме изпревари ,много бавно пиша :P ,А тези които знаят и могат все по малко ще пишат :D:P .Много добре го каза колега!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CIVICwarrior Кави различни точки бе колега ?Ако колата е за реглаж на клапани да разгледаме гледната точка за смяна на главата ,или може да сменим маслото за проба нищо, че е на 2000 километра.Колата си е за реглаж на клапани, какви гледни точки?

Колега, той човека ако знае, че е за реглаж на клапани (примерно), няма да пуска тема за това!?!

 

ПРИМЕР: Човека пита: "нещо ми трака в ДВГ-то, какво може да е?"

 

1-а гледна точка (твоята): "за реглаж на клапани си"!

 

2-ра гледна точка (моята): "за смяна на глава си"!

 

Ето за това става на въпрос! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честина Нова 2010 Година! В отговор на някои колеги, като нямам за цел да се заяждам, споря или от сорта...ZERO, противоречиш си, но това е друга тема на разговор в стил размисли и страсти. "...защото това е форум, а не енциклопердия или справочник", търсейки из гугъл.ком попадаш пак по форумите, както споменатия хонда-теч.ком. Трябва да се замислиш/им защо във толкова голям форум(по труден от "нашия" за администриране) се намира нужната информация!? Трябва да се замислиш и над значението на думата форум и форума като цяло в и-нет. darius, последна идея ми е да обидя който и да е от тук, предполагам си ме разбрал грешно. krasimir_01, Hondabg.com Форуми>Honda фенклуб>Общи дискусии с подзаглавие: Основен форум за всякакви новини, теми, идеи и разговори, свързани с Honda, фенклуба, автомобилите като цяло, както и нас самите. Според мен си е баш на място. Винаги мисля и премислям преди да се изрзя, за да не се представя "зле". Все пак хорското мнение ме вълнува(за разлика от доста) понеже градя като Илия, но не килия, а себе си. Дишам дълбоко понеже съм си широко скроен човек и от към гънки "в черепната кутия"(поне съм на това мнение, като всеки подхранващ нарцисизма у себе си) и от към килограми. Съжалявам, ако тонъм ми ти се струва по агресивен, но не съм от хората които си мълчат, просто изразявам мнението си(неангажиращо), като всеки нормален потребител(форумен) и гражданин на РБългария. Все пак свободата на словото сме си я "извоювали" и всеки я тачи и люби. Друг според мен е въпроса койкак я възприема и как "борави" с нея. Да не забравим и факта, че "свобода на словото" е доста сложно и разтегливо понятие, но това е друга тема на разговор. Харесва ми форумчето и го ползвам по една или друга причина.CIVICwarrior, гледната точка е хубаво нещо и все пак за да се осмисли не трябва да се натрапва. Според мен би трябвало да има обосновка за всяка гледна точка, така "питащият" би преценил най-добре за себеси как да процедира. В този ред на мисли при евентуално полазване на търсачката би било по-лесно за всеки с подобна питанка. При евентуална нужда модер/Администратор, би коригирал заглавие или тема за да бъде в полезни или по лесна за откриване, с цел избягване на флуда който се получава от теми с еднаква/подобна тематика. Пример: Колега пита: - "нещо ми трака в ДВГ-то, какво може да е?"1- гледна. "за реглаж на клапани си"! на мен ми се случи това, излезе ми + - еди колко си, погледни това и това.2- гледна. "за смяна на глава си"! - приятел имаше подобни симптоми излезе еди какво си, процедирахме еди как си.3- гледна. в грешка си за смяната на главата, понеже бла-бла-бла. Аз, мисля така понеже бла-бла-бла.Все си мисля, че ще е по приятно, разбираемо и полезно от колкото да се започне питане с подобен пример:- "нещо ми трака в ДВГ, какво може да е?", стигнем до цената на силиконови кабеларки за свещи, минем през цената на ковани бутала и се стигне/завърши кой колко давал на 400м. с неговите ниски и високи 13/14/15ки, как си направил колата лека и как атмосверка ще се пъне на с принудителното и много подобни. В заключение...все си мисля, че обаждайки се по дадена тема/изразявайки каквото и да е мнение(въпреки, че това е форум, а не енциклопедия или справочник) всеки се стреми да е полезен по някакъв начин!?После/следпис: Хубаво нещо са приятелите, но според мен приятел може да ти е майка, брат, сестра, баща. Всичко останало си остава познат/и с цел каква да е лична облага. После/следпис 2: Да се извиня няма, но съжалявам за засегнатите форумни души. Все пак сме във форум, не кенеф и щом не нарушаваме правилата, значи можем да си тракаме по клавиатурите безгрижно. После/следпис 3: Надявам се да сте си изкарали мега приятно и хубаво(като мен). И отново с пожелание за всичко най-хубаво през 2010г., много безаварийни и по малко форумна шлака. Нека в опитите си да сме полезни, да не направим обратното...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно казано подкрепям колегата,но само в това че си е излял душата пред всички четящи и пишешти тук.Писнало му на човека ,рекъл го.За това кой крив кой прав мисля че никой не може да държи сметка на друг до такава степен че форума да изглежда така както нему се харесва.На този принцип трябва всеки да си има собствен форум и сам да си пише в него,и всичко ще е чисто и прегледно,интересно като картинка.Както се казва в руската поговорка"по вкусу и цвет,товарищи нет"-какво искаш ти,аз,той или които и да било никой не го е еня.Аз също се дразня от типа публикации "вижте ми новата стара Хонда",и реакциите "Аууу мноое хубава,красавица...ММММ..."и тн просто защото са несъдържателни и безинтересни освен едната снимка в началото и толкоз.Дразни ме и неразбираемото писане тук таме ,дразни ме нечии манталитет ,липсата на интересно четиво но тва си е нормално всеки да си подбира това което го интересува да си го чете да си пише да се кара с другите що не са на неговия акъл и така.Това е публичен форум и винаги нещата няма да са така ,че на всеки да се харесат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак това е форум, а не библиотека с техническа литература. Да, има много излишен пълнеж, но в кой друг форум няма? Докато форума е за потребителя, всеки ще изказва мнението си било то компетентно или не. На доста от поставените въпреси, отговорите са в сферата на вероятностите, така че гледни токи много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям колегата. Тази тема много пъти съм се канил да я пускам, но винаги съм се разобеждавал, поради простата причина, че ще остана неразбран. Форума е пълен със всякакви безсмислици и много пъти съм оставал без компетентен отговор по въпроси които съм задавал, но за сметка на това съм научавал как някой си сложил твърди пружини и зъбите му изпопадали като минавал през дупките :P Темата естествено не развълнува почти никой и всичко ще си остане както досега, поне колегата направи опит ;) Всела 2010 и нека през новата година се опитаме да бъдем по-добри :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще е ако темата я сложат като важна за малко че да я видят повече хора.Иначе забелязвам в другите теми никакъв ефект.Някой пита нещо и после сичко се обръща на чат.Много работа ще имат модераторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с изпадалите зъби от твърдите пружини ми хареса :tooth::) :) абе колега аз съм със заводските, ама от пейзажа тип Косово след бомбандировка дори и с тях изпадват. ;):) :) :lol::D :D :D А сега по темата. Съгласен съм, че някой, като пита нещо и от 100 мнения да има 2-3, които да свършат работа, но да не забравяме, че е форум и всеки има право да си даде мнението, без значение прав ли е или не. Аз ще ти обесня нещо, като бях новобранец още във форума (не, че съм станал голямото старо куче де) и аз пусках теми с въпроси и четях много мнения, но нещата се промениха, че сега, ако имам проблем по колата, знам кои са хората във форума, които разбират и ще питам тях и ще си спестя безумно четене на мнения и предположения при шанса човека с правилния отговор изобщо да не пише в темата.. А за "проблеми" от рода на: - как да си сменя крушките на стоповете- каде стоят накладките на предните спирачки- тези пружини достатъчно ли са къси, за да ми съберат калниците 18 цоловите джантии други подобни тежки въпроси от тоя род мисля, че не е проблем на всеки средностатистически мъж, на който не му пречат ръчичките да си ги оправи сам, а теми от рода на примера с пружините и джантите са по-скоро да се изфука някой ;) Айде и от мен за много години и на всички пожелавам мноооого щастие, успехи, любов и пари през новата 2010г. ;) П.П. - ще следя темата с интерес, въпреки че в последно време рядко имам възможност да влизам във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че някой, като пита нещо и от 100 мнения да има 2-3, които да свършат работа, но да не забравяме, че е форум и всеки има право да си даде мнението, без значение прав ли е или не.

То не е за това дали е прав или не.Разбира се това е форум,секи изказва мнение.Става въпрос че(поне аз така съм забелязал) когато 2 мнения не съвпадат се започва големия спор,от там спам,и темата ставаа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя, защо едно време нямаше такива теми като тази? Сега....и 20 модератора не могат да оправят глупостите които се пишат...И още нещо: мисля, че ако престанете да се бъркате в работата на модераторите ще е най-добре. Те сами могат да преценят коя тема е важна и коя не, кой пост е за триене и кой човек заслужава warn... Пишете по това което ви вълнува, карайте си Хондата с кеф, и не гледайте в чуждата паница.

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че е крайно време да се престане с това спамене и заяждане!!!В последните няколко месеца освен заяждане,обиди и мерене на кой е по-голям,нищо друго не чета в тоз форум ;) Толкова от по-старите потребители вече дори и е влизат вече тук :tooth: Защо ли?Просто не намират нищо смислено в тези безсмислени заяжданици и закани.Аре поспрете се малко а! :lol: Прескочихме всички форуми май,а до скоро ги сочихме с пръст и им се смеехме?!Май ние станахме за смях!Вместо да си помагаме и радваме на успехите, и мерака на пичовете,с който си правят колите ние се самоизядохме!!!:):D :D То не беха Д16-ки,Д15-ки и незнам си кво още!Ебахти и разделението,кому е нужно това?!Май сме далеч вече от идеала,който ни обединява под думата Хондаджии ;) Май по-скоро сме комплексари,че вече не намирам точното определение за моментното състояние на форума ;) ;) :P Това не е само мое мнение,това е мнение а много от потребителите,които от ден на ден губим,като част от нашето малко общество :) Честно казано съм малко разочарован,че това се случва тук,но такава е действителността :) Много приятели намерих тук сред вас и за това сега ми е малко болно,че нещата не са такива,каквито бяха реди 3-4г.,а се промениха драстично :) Нека бъдем приятели,а не врагове!Пичове,радвайте се на успехите си не се превъзгордявайте с тях-не джентълменско,пошло е!!!Евала на пичове като Тони,Марто,Стамен,Емо,Драго и ред други готини момчета,които си правят колите с желание,постигат успехи но не бият тъпана ежедневно и не виждам дори в тъпите теми да постват глупости-евала приятели :P Не визирам никой в горните редове и не искам да насаждам мннието си по въпроса,просто изказвам мнението си и на много от по-старите юзъри тук :P Малко може би ми е по-рязък тона,но мисля,че съм прав!Мир!!!:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си призная, аз лично в последната една година влизам във форума по задължение!!! Policmen: :tooth::) :) Нямам думи човек, но не смятам, че форума може да промени приятелствата които си (сме) създал(и), както и любовта към любимата марка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще е ако темата я сложат като важна за малко че да я видят повече хора.Иначе забелязвам в другите теми никакъв ефект.Някой пита нещо и после сичко се обръща на чат.Много работа ще имат модераторите.

Колега точно тази тема е за такива като теб, ама май не си разбрал."Предлагам тази тема да е сложим най-отпред и да закрием всички други, щото е важна"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова година!Моето мнение както винаги се покрива на 100% с това на рolicеmаn - евалла за всяка твоя дума в този форум Петьо, затова е излишно да философствам.Признавам си, че тук влизам все по-рядко, пиша основно в темата офтопик за поздравления на празнуващи колеги и пускам обяви в темата за срещи и мероприятия, но както и да е........ Живи и здрави да сте всички и по-малко нерви и глупости във форума тази година! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да схавана идеята някой да пита нещо конкретно и да не му се донесе от девет кладенеца вода - ама как, защо, ти луд ли си, ама това, ама онова!? Искам да попитам нормални ли сте, верно всеки луд с номерата си ама чак пък толкова!?

А бе колега, ти дали си нормален да те питам аз?Що всички ни слагаш под един знаменател!

Това е Форум, не кенеф да си мълчим като влизаме там!

Вместо да си празнуваш 2010 ти ни обиждаш!Всеки може да си коментира, щом спазва правилата.

 

Точно така, пич! Трябва да се чете логото на форума. За да има човек мечти трябва да има полет на мисълта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Policmen: :D :D :D Нямам думи човек, но не смятам, че форума може да промени приятелствата които си (сме) създал(и), както и любовта към любимата марка!!!

Ето това е най-важното! :) И съм на мнение, че колкото и шлака да има в нашия форум, това няма да попречи на създаването на нови и нови приятелства и полезни връзки! :D А пък за любовта към марката, ще кажа, че който си я има в него - няма да я изгуби, дори и ако няма форум! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааа и тука си еб. ма..... почна се ти ОваЖаавашли меее или неее ме ууважаваш .Пак шлаката :D с Вария .

Да сте живи и здрави и си драскайте кадето ви падне и за каквото ви падне ,супер е няма ядове. :):D;):D;) ;) :D .После другите форуми били еди кво си...... :D :D НЯМАМ ДУМИ :D.нЦнЦNcНцнЦТЦ ТЦ леле....

 

Няма смисъл...

 

misho Не по задължение С косачката ,метлата и газ , това е иначе Шлака братче да да , и подаръци .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година - да сте здрави!Според мен темата е уместна, но няма как да се избегнат тези "изцепки". Някой хора се взимат за всемогъщи, всеразбиращи т.н по всички и теми и си говорят. В крайна сметка има отговорници за форума и ако нещо не им допада го махат (и двете страни са си в правото). Аз лично намирам каквото ми е нужно за любимата марка и негативните неща (които според мен са доста малко) просто ги игнорирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе защо просто когато в една тема започне спама директно да се трият мненията.Щото така след едно такова мнение вместо всичко да се развива по темата,се развива спама.Няма ли да е по добре така?П.С Просто изказвам мнение-не ме нападайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Valio Аз не те нападам .Прав си ама борбата е неравностойна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размисли и страсти...а къде е проф.Вучков?Аз чакам неговото мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам един пример с тази тема как се разви тя http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=43278 (Скоро четох някакфа тема някой от модераторите само каза,"От къде тръгна и къде отиде тази тема" и последва заключване,както и беше редно защото никой не се усещаше :) ).Или пък друг пример-В друга тема "Мишо"направи предупреждение да се спре спава в темата-следващото мнение беше отново спам.След това модераторът отново направи забележка.

Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размисли и страсти...а къде е проф.Вучков?Аз чакам неговото мнение.

Супер! И аз. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив пример....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си хора за всичко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размишлявайки страстно ... достигам до един много елементарен извод/факт/ .... в тема от рода "колко мноо в'ри мойта бИгачка" или "колко ми е як тЮнингЪ" се изписват по 123456789 страници за часове , ооообаче в една "елементарна" тема за ЧРД на някой колега/ка има случаи на 2-3 мнения с пожелания за здраве и прочее "тривиализми" и "елементаризми" ! :)

М дааа ... ма то за кфо да сме позитивни ... той живота е супер ! Настъпете мощно спам-пИдаля до дупка и негативизма да съска яко ! ;)

Балканския ни етно-интелект го изисква ... нема се излагаме ся !! Амин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите и честита нова година.Верно е,че повечето хора дето разбират от коли все по-рядко пишат.Верно е ,че има много глупости дето се пишат по конкретен въпрос.Верно е,че повечето не сещат след като са решили дадения проблем,да напишат как.Верно е,че .......Ами така е.Ние сме такива и точно ние си го правим такъв да бъде форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...