Jump to content
fenabg

Зов за помощ разбиха ми психиката

Recommended Posts

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=43200 тук иде реч за кубатура ;) не била проблем http://forums.hondabg.com/index.php?showto...0&start=120 и ето тук иде реч за някакъв термостат датчик /незнам дали не се пише слято :D Вчра направо се сринах психически от излязлата нова терминология .Разби ми се детската психика бе хора.А е са включвам компа и нов бисер се родил за кубатура ама на какво, и боб хвърлях нестава :) .Има ли тест за проверка на психичното равновесие :D .П.п Теро вече не вярвам на очите си бре :D Два дена ще ми помогнат ли :D ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха , Фен нали ти казах как да процедираш ! :D Пък и тест да си направиш ти по дефаут си малко ..... така че няма смисъл :D то шега шега ама ..... вчера едвам го разубедих да не си спре сам тока.п.п. Фенка, 2 дена ще ти помогнат ако са ти достатъчно силни хапчетата :) п.п.п тая тема може да си я оставим за Бисери ( имам предвид Бисерни теми)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека, който е пуснал темата за кубатурата в "фен" на Опел. Много ми е жал за такива хора, които нямат личен живот /или професионален в този ред на мисли/. Как може да намериш време да се регистрираш във форума и да почнеш да пишеш простотии, а да нямаш време да погледнеш учебниците и да видиш какво е запетая или правопис. :)Забелязал съм, че Опелджийте таят най-голяма злоба към Хондаджийте. Не знам от къде идва проблема, но е факт. Това ако не се лъжа е втория случай за една седмица, в който се пуска подобна тема. Явно някой някъде е разбудил духовете.Според мен този индивид заслижава директен бан и съдействие от Опел форума за намирането на акаунта му там и да се банне и от там, защото такива индивиди грозят и тяхното общество.П.П.: Моята теория може лесно да се потвърди, не само чрез вглеждане на явното озлобяване, но и как е написан профила. 8.5 генерация... явна подигравка, не знам на каква основа и какво трябва да бъде смешното и забавното в нея... Хондаджийския ми мозък не може да побере идеята за това да се регистрирам в Опел форума и да почна да им храня колите, моделите и вярванията.. много съм прост :D

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, що се ядосваш бе :) не ти ли е поне малко забавно? Мен такива теми супер много ме забавляват ... така де, представете си какъв щеше да е живота без тия хора :D доста идеи по-скучен. Какво да го банваме и да го наказваме ... празници са. Аз му благодаря за темата и за това че се посмях от сърце ... така празнично :D Щеше да е по-добре ако тия хора пускаха подобни теми не в раздел Технически въпроси, а например тук. Така щеше технически да се запази чист и да е полезен на тези които имат нужда от него, смеха щеше да е тук ... но изглежда няма идеално щастие и всичко е въпрос на елементарна култура.Весели празници на всички :D давайте го празнично ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма щастие ! Особено като се намесят тези Гадове (модовете) , аххх тези безсрамници :) Развалиха ни хубавото :D:D

 

ShEfA, приемай го по весело че ще се докараш на дереджето на Фена ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека, който е пуснал темата за кубатурата в "фен" на Опел.

...доказателства ???? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди какви доказателства на пича му отрязаха два опита в 'Honda спорт и тунинг' за 3 часа време .

Но не там е проблема .

 

цитат - Аз съм със сменен термостат датчик и капачка

 

цитат - Кубатурата не е фактор -Е тук па ...........

 

цитат - разпилил съм некои неща вие как мислите

 

цитат- абе кво стаа с която и генерация да съм все ме бие с 1 кола даже и като цъкна на бенз

с няква мега смешната кубатура и без е толко оптичен туминг

 

цитат-Това което е отбелязано нали е термостата за вклучване и изклучване на перката.

 

Е това ми е любимото :):drunk::):santa::fun::)

цитат-Аз мисля 100 % че е термостата но незнам каде се намира, дали на същото място кадето е термостат датчика( на долня маркуч) или в началото на горня.

 

:D :D

 

Нямам и грам злоба към никоя марка даже съм фен на един модел на опел МАНТА ама то някой опелджи и незнаят за това чудо .

Всички спорове и пи..о мерения се решават на пистата извън нея караме МПС.

 

Теро хапчетата действат по добре съм :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе колеги аз не искам да казвам кой е ама се досещам за тва момче дето пише и тук и в опел форума наскоро нм яко се изтарва с еди клипове на неговата барза хонда в опел форума и се заяде тогава с един приятел с една астра а да земе тоя да си трае че сички ше го разберат :drunk: ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се смейте на хора, които не разбират толкова от коли :santa: не всеки е вещ в дадена област.към колегите сътворили цитираните по-горе шедйоври- преди да пишете нещо, прочетете малко. в нета има почти всичко.п.с.- ама как прозвуча само, все едно даскалката се кара на учениците си :):drunk::fun: .някъде бях чел скоро нещо, цитирам, без да е насочено към никой конкретно-" по добре замълчи, и остави другите да те мислят за глупав, отколкото да проговориш, и да затвърдиш мнението им".

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа като видях и последния коментар и на мен ми стана любимо :angry: :angry: :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1sta по добре съм :angry: като изключим разни махмурлуци от толко празници напоследък .А от рейката ли е :angry: или не е :lol: .Аз ти казах за буталото.............. :angry:

Wyvern трябваше да посочиш кое последно ,че те се завъртяха .Така някой ще се обърка.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фенка, не е от рейката :) Щом си закрепил психическото си здраве - чети: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=43514

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много знете ама никой не можа да каже откъде е проблема с моя всмукател може никой да не е сменял смукател на англичанка аз ако разбирах нямаше да питам така че не се базикайте с хора който не разбират колкото вас нали затова е форума да си помагаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадно е да се базикате на гърба на съформоци ,не всички може да са просветени а предполагам че всеки иска да помогне с нещо..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не познавам "майстор" , който да дава диагностика на проблем по интернет при некомпетентен источник ;) разбирайте , както и сами си го казвате , че не разбирате и не хващате логиката на действие !!! че да обяснявате правилно и достоверно ;)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много знете ама никой не можа да каже откъде е проблема с моя всмукател може никой да не е сменял смукател на англичанка аз ако разбирах нямаше да питам така че не се базикайте с хора който не разбират колкото вас нали затова е форума да си помагаме

Освен това не всеки схваща чувството за хумор, с което се "лее" информацията от "помагащите" колеги, които имат опит зад гърба си, още повече, ако чете някой скоро регистриран колега... Нормално, но не ми се вижда много уместно... Не се вижда истинското желание за подкрепа към колега, който иска да направи нещо с любимата си кола, та дори да е минимално... шегите ви по между ви са страшно забавни, и сигурно доста хора се забавляват покрай тях, но..Тино, ако и двете страни са компетентни и с опит ще стане работата - инфото ще се обмени успешно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Фен,ако имаш вече нещо като психика след шока чети и тука http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry382792 :D:D:D:D;);););) п.п. Дано си упазя колата под 200 коня,че с тия данъци не ми се мисли ;)

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Спихика" и аз нямам => Помагай с компетентно мнение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

е добре бе.случва се човек да направи техническа грешка.п.п. Не ми обръщай внимание.аз нали съм си от пеуник и тука само от гоуфове разбираме специалист такъв :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм искал да те обидя! Може би се подразних, че темата си върви все в една посока.. Просто мнение - не се сърди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Споко,не се.просто сърказма и нервите са ми двете най-чаровни неща :D:D:D п.п.Нека бъде мир :D;)

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Спихика" и аз нямам => Помагай с компетентно мнение :lol:

...прав си има нови момчета които не разбират нищо от коли и се надяват тук да им бъде обяснено все пак за това е форум !!! .Не всички членове на форума разбират от коли и някой ще почнат да се притесняват да питат за да избегнат подигравки.Мисля,че по проблемно е да дадеш грешен съвет от колкото да питаш нещо лесно за разбирачите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне някой с нормално изказване.Еди,подкрепям на 100%.Макар че не разбирам идеята на тая тема-спам в раздел "Общи дискусии",която клони към чат между професионалисти.Нецентрования,вместо да иронизираш другите си оправи малко граматиката колега.Нищо лично към никой но се излагате с тоя порой от правописни и граматически недоразумения.А се смеете на другите...

Редактирано от KATANA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катана, разликата е че не съм тръгнал да уча и да обяснявам за правопис, при положение че съм зле (и си го знам) :lol: Еди много добре е схванал, че проблема е като се дават доста грешни съвети, които могат да вкарат някой в е*ати филма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цитат -Помагай с компетентно мнение е това е идеята а не да се изливата какви ли не простотии !!!

Като незнаеш питаш ,а на ръсиш шедйоври.

Е затова сам я пуснал тая тема ............ !

 

Отвора на тръбата за топлия въздух/от изпускаталния колектор до въздушния..../ бил колкото молиФ . И ако някой го приеме това за чиста монета ?Зима молиФ КОХИНОР и газ при колата да мери .Кадето се навре ,печели :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Фен,Кво пак се стъписа?То това да ти мелят клапаните като ярмомелка и да не отидеш на сервиз,а да пишеш тема е нормално,щото тука е за без пари :):o:worthy: .Аз се чудех дали да пускам тема"колко мога да мина преди накрайника ми да се разпадне" :) ,че майстора ми е болен,а магазинера ми каза"два дни доставка",че като карам по ок 1000 км на седмица,а той тропа от 2 месеца,май как е тръгнало ще се разпадне при демонтажа като стария :o .Да не ти пука-чети и се смей :D:D:D п.п.Кажи някакъв филтър за колоните(на кабела за сигнала),че ми вият от трансмитера,а тия на тока не помагат много?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кво се оплакваш пак бре ? Темата е много полезна, поне научихме че 0.2 и 0.20 са два различни размера... :o :o :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Нормално,При положение,че цифрите са различно написани.Може хората които го вярват да не са инженери.Не с такъв сарказъм. :angry::cry::cry::huh::angry::angry::angry::angry:

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да си инженер да знаеш нещо дето се учи в 3-ти клас :huh: Другия обсурдистан: как може някой да каже клапаните да ли са добре само като ги чуе :angry: Може да кажеш да ли са зле ама че са добре ..... Това че не лопат не значи че не са затегнали.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААА :angry: :angry: :angry: :angry: :huh: Вярно че не разбирам и аз от доста работи, ама това като го видях, не психиката, ами незнам кое си разбих, пия две хапчета и продължавам.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя майстор ако не взима повече от 50,00 лева за реглаж на клапани ще го посетя, ама ако иска 50,000000000 ще му кажа да си гледа работата (по две причини) :huh:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни защо на автоматиците им заминават много бързо спирачните накладки. Щото един цяла вечер ми го повтаряше и единствения довод, който приведе, беше "Един мой познат има същата и на ... време ги сменя" и "Така съм чувал". Нищо не разбирам от коли и най-малката връзка не мога да доловя между предавателна кутия и спирачни накладки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото няма двигателна спирачка, при намаляване на скоростта, износват се действително доста по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под "двигателна спирачка" имаш предвид, че не може да се спира с намаляване на предавките ли? Какво е двигателна спирачка?

Редактирано от lord_of_the_road

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Точно това е.Някой му викат"моторна спирачка".Твоя приятел е прав,но все пак зависи от стила на каране,не толкова от трансмисията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е.Някой му викат"моторна спирачка".Твоя приятел е прав,но все пак зависи от стила на каране,не толкова от трансмисията.

Именно, все пак аз и да не карам автоматик, не използвам двигателя за спирачка, така че и в двата случая ще ми е еднакво. А ай-шифтът все пак дава възможност на който иска да си намаля предавките ръчно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...