Jump to content
B7_

Чистене на грешки :)

Recommended Posts

Днеска реших да видя дали имам грешки ж компа следжах инструкциите от тук оказа се че по голяма букса небеше вкарана (някои може ли да ми каже за какво е тя) вкарах я на мястото и дадох на късо с кламер както пише след това давам на контакт И..... чека почна да ми свети постоянно СРС-а и тои не огасна но наи интересното беше че АБС-ми мигаше все едно че е чек първо 7-пъти а после 9-пъти нормално ли е? Мерси предварителноП.С. : Сега то гледам броя на грешките и реално ми мигаше 6 бавно и 1 барзо а втория път мисля че беше седем бавни и 2 бързи? немога да си го преведа какво точно означава това...?

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ти отговоря на половина, защото не успях да хвана спатиите .... кое , къде и как това дето не била вкарана буксата (трипиновата)- това е чисто и просто едно гнездо да седят буксите в него и толкова. Не забеляза ли че няма изходи и т.н. Няма значение дали са вкарани или не. А за грешките май е най-добре да направиш едно клипче :lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях готов за такова нещо но ще направя едно наистина някои да ми каже точно но защо АБС а не Чека?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ABS грешките се проверяват по същия начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ли това че това са грешки на абс-а? или просто тои си мига?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто той си мига, защото има грешки на АBS-a ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам да направя клипче да видите и някои ако има отг да кайе :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих клипче сега ако някои може да ми каже какви са грешките мерси :)Tyk :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата НЕ трябва да се пали !!! щом си окъсил пиновете. и тоя чек защо не гасне ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

54 - Relay - inoperative61 - Supplay voltage low

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

54: 96-98 Civic97-98 CRV CKF Sensor (Crankshaft Speed Fluctuation) defective circuit or unplugged / defective sensor94+ Integra 61: 96-98 Civic97-98 CRV Oxygen Sensor, Heated - Sensor 1 (Primary) high voltage, low voltage, or slow respon96-98 Prelude94+ Integra

Редактирано от Ivaylo_Iliev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги странно и аз имам грешка 54 обаче в FastJapCars е 54:96-98 Civic97-98 CRV CKF Sensor (Crankshaft Speed Fluctuation) defective circuit or unplugged / defective sensor94+ Integraкакто е написал колегата по-горе а в Autodata е:54: Engine speed fluctuation sensor - Wiring, engine speed fluctuation sensor , ECMна кое да вярвам и евентуално решение. Видях колеги, които маи са сменяли делко за да се оправят.Дори да откача акумулатор или бушончето (back up 7.5A) грешката си стои или по скоро като запаля и веднага пак си светва чека, а и докато свети той не ми работи в-тек-а, което сигурно е нормално.Ако някои може да помогне !!!

Редактирано от manch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди да пишете глупости прочетете за какво се разказва в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да пусне поне 1 превод на тези грешки че нещо немога да го докарам от кам смисъл :rolleyes: teror1sta Казаха ми че чека по принцип трябва да свети когато е запалена колата когато е дадено на късо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чека се проверява само на контакт, без да е запален двигателя!Терорста ти е дал верните грешки за ABS, останалите са ти дали грешки за ECU каквито ти нямаш.Сървис мануал-а върши чудеса когато се чете....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...