Jump to content
nia

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - Boss' Hogg

Recommended Posts

Стамене СтаменеЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕНВсе - толкова пристрастен все - толкова отчаяно и безвъзвратно влюбенвсе - толкова истинскивсе - така твърд и постояненвсе по-успешенвинаги щастлив; усмихнат; обичанвсе с толкова искрени приятели и повече отгоре ако можерадост във всичко ти желаяздраве и чудесен животбъди див и не спирай ................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калпазанката Ниа изчерпа пожеланията.... ;) ЖИВ И ЗДРАВ БЪДИ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене жив и здрав да си и все по добри подаръци да можеш да си правиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден братле пожелавам ти много здраве, много щастие, много късмет, много пари и завършване на всичките проекти. Продължавай все така напред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито бре мой! Да си жив и здрав, прав и корав и още стотици луди хонди в гаража! НАЗДРАВЕ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ЧРД и от мен Стамене, жив и здрав, мнооооооого щастлив и все така всеотдаен към любимата марка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден! Пожелавам ти лесно да постигаш нещата, които не стават с пари. А също така да имаш достатъчно пари, за да поддържаш имиджа на марката на местно и национално ниво.Продължавай да ни въодушевяваш! ;) ;)Честито и на всички други колеги, празнуващи днес!

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден,брат,всичко най-хубаво ти желая,много безавариини километри и да си жив и здрав най-вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден BOSS,всичко най-хубаво ти желаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба, братко жив и здрав бъди, нека всичките мечти се сбъдват занапред, както и до сега! Май НСХ ще е следващата...познах ли? Поздрави и целувки от цялото ми семейство ;);););) Поздравявам и другите празнуващи днес!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е братле,да си ни жив и здрав;)С пожелания за повече успехи,късмет,много повече бели "Красавици",да си все така неуморен и луд фен,да си все така засмян и верен авер;)Наздраве! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато ,много те обичат хората Честит рожден ден и от мен ,бъди жив и здрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден ,жив и здрав да си и продължавай в същия дух !! Всички сме с теб и те подкрепяме ,кой както може !! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,да си Жив и Здрав за да караш още по хубави HONDI!!!НАЗДРАВЕ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тривиалното : здраве и щастие !Необходимото : кинти за стандарта ! ;) Семейното : Жената да го обича ! ;) А приятелите да са верни ! ;) Купоня : некоя пикантна изненада за довечера ! ;) Абе отплеснаф са .... наздраве и само положителни емоции днес !! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :kiss::hug::zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Бос! Да си жив и здрав, много щастлив и разбира се да имаш много сили за покоряване на още по-високи върхове...Наздраве! :zen::hug: Честито и на всички празнуващи днес, на тях също им желая много здраве, щастие и успехи и все по-готини Хонди:kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене , най-много здраве ти желая брат ... да можеш дълги години да ни радваш с наказателните ХОНДИ :hug: Всичко най-най и много , късмет и успехи :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба, честито и от мен братле ... продължавай да мачкаш, и да показваш на хората че с много ама МНОГО желание, мечтите наистина имат силата да се сбъдват!Бахти, след тоя шок с Интеграта даже не знам кво да ти пожелая ... тя е къде къде по-нагоре в класовете дори от S2000 според мен ... (лично мнение, да не ме нападне половината форум ся)Остана само един модел .... и дай боже наистина и с него да избухнеш един неочакван ден, а именно - догодина NSX !! :zen::kiss::hug:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен....да си жив и здрав разбира се...много щастие,късмет и успех във всичко с което се захванеш....те всички коли ти пожелават.....ама аз мойта си знам..... :hug::zen::fun: ...аз пък ти пожелавам едно малко BOSS-че в едно NSX-че :D Весел празник и наздраве! :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мене!Бъди жив и здрав, много щастие (предизвикано не само от новата придобивка :kiss:, а изобщо), радост, късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД! Чудя се какво още да ти пожелая, което колегите да не са споменали и то май не остана. Присъединявам се към всички пожелания и ти желая преди всичко да си здрав, всичко останало, както виждаме го постигаш сам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене СтаменеЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕНВсе - толкова пристрастен все - толкова отчаяно и безвъзвратно влюбенвсе - толкова истинскивсе - така твърд и постояненвсе по-успешенвинаги щастлив; усмихнат; обичанвсе с толкова искрени приятели и повече отгоре ако можерадост във всичко ти желаяздраве и чудесен животбъди див и не спирай ................

Всичко друго казано е излишно :kiss: Честит рожден ден Стаменчо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен...здраве и щастие ти желая..другото идва само... :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честит рожден ден с пожелания за всичко дет ти е на сърце да ти е в ръце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се присъединявам към пожеланията на рейсъра - той го е казал наи-точно хихихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй мнооо ви благодаря колеги и приятели ;) , направо незнам какво да кажа ........... абе благодаря ви искренно :) за пожеланията и за подкрепата която получавам от вас.А за годинките ми..... незнам какво да кажа , колкото по нагоре отиват , толкова повече започвам да обичам вас и любимата ни марка.Незнам къде ще му излезе края , но мисля че се досещам кога ще мирясам , а и доста хора са ми го пожелали ;) за което благодаря.Това е следващата цел :D чао за сега , отивам да продължа започнатото от снощи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Любов, пожелавам ти да си ми жив, здрав и щастлив, защото това е най-важното по принцип,а и за мен ,така съм щастлива и Аз , а всичко друго можем да постигнем сами както и д-р Конова го е написала! ;) Обичам те много:) Благодаря на Господ, че те имам! :D Честито и на всички останали рожденици весело прекарване на празника! Наздраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде честито и от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто няма начин да пропусна да поздравя един от най-големите фенове на марката:)Ч.Р.Д. приятелю и все така на високи обороти и все така с голямо приятелско и широко сърце:DНаздраве............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД! Да си жив и здрав и си сбъднеш всички мечти:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей брат,..имаш голяма усмивка,голямо сърце,голяма душа,големи мечти....Пожелавам ти най-голямото щастие и здраве на света.Прегръщам те силно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стамене ;) Всичко най-най ти пожелавам :cool::punk::beer::dj::fun::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене,Честит Рожден Ден и от мене.Малко със закъснение ама к'во да се прави няма начин :)) Да си жив и здрав,друго няма да ти пожелавам,то се постига.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...