Jump to content
FROSTY

Al... не знам си кой...

AL... не знам си кой...  

301 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Аз рядко пиша , и влизам ма имам само едно съветче към админи , модератори и тен подобни , хора не се самозабравяйте , че никога не се знае кой ( тъп ) юзар може да настъпите и форума да изчезне.

 

п.с. Власта е сладко нещо , но ако няма юзари няма да има и .................. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хайде престанете!Почнахме вече и форума да затваряме :) ,тук некви сърдити юзъри и нам си кво още?! ;) Що не я затворите тая тема вече? :D Нищо смислено не виждам в нея,само нарастващо напрежение и ненужни разправии.Тия неща се решават на МАСА,а не с писане пред компа :):D:)

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема се явява нещо като отдушник на негативизма (сетих се за една традиция в доста японски фирми, в които стои окачен портрета на шефа и всеки работник има право да се изплюе в него без страх от наказание - явно и те не са чужди на този проблем), та нека остане отворена. Аз лично гласувах "ЗА" втори път за Краси. Сериозно и отговорно момче за възрастта си - това е моето мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рядко пиша , и влизам ма имам само едно съветче към админи , модератори и тен подобни , хора не се самозабравяйте , че никога не се знае кой ( тъп ) юзар може да настъпите и форума да изчезне.

 

п.с. Власта е сладко нещо , но ако няма юзари няма да има и .................. :book:

Интересно. Готов съм да се изправя пред това предизвикателство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Нямах намерение да пиша в тази тема, но аз също съм готов да се изправя пред това предизвикателство!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да стои... много ме дразни тоя, глейте го кво се е изтипосал тука, нахалник! :) Не ме бива в иронията. Ал капоне е модератор, и хич не е строг, виждал съм бая по-строги чичковци. Например джонката няма спиране ако нещо не му харесва. Форума хептем заприлича вече на джунгла, а лошото е, че и аз се мятам от дърво на дърво без да се усетя. Ама ме свалят на земята, и така трябва. Не е кеф да те смъмрят, ама като си стъпил на криво трябва да се посрещнеш последствията като мъж. Затова си взимам бележка, храня си ги наум / няма какво да се сърдите, сега :P /, пия една студена вода и продължавам живота си. От прекалено много време съм тук за да си жертвам кефа заради някакви прости ограничения. Ще ги спазвам и т'ва е. Тук ползвам темата да се извиня на модераторите за маймунското си държание. Ама съм млад и зелен и ме тресе хормона, простете! А пък и не съм толко лош, има къде-къде по-лоши от мен, признайте :P Аре, със здраве. И между другото, човека дето е казал за изчезването на форума. Абе това е възможно, ама пък толкова мъки само заради един обикновен форум? С малко повече усилия и Microsoft можеш да свалиш, ама пък пак заслужава ли си усилията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти яката тема.........от доста време не бях слизал в мазето на форума а то тук искренно и лично..........мутренски заплахи скубяне под мишниците и поодхръгяне :P:):P .........Май проблема е че някои не могат да спазват правила а не в модераторите.ПП И некои щял да затваря форума даже :P :P :P :P :P :P ма мноо се смях......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...за изчезването на форума. Абе това е възможно, ама пък толкова мъки само заради един обикновен форум? С малко повече усилия и Microsoft можеш да свалиш...

Аз пък като член на повечето Български уеб асоциации и общества ти гарантирам, че и Министерски съвет не може да свали форума. :P Най-много да платят на някой да го хакне. Ама това се оправя! :) Пък и няма да ти описвам какво ще се случи после с тоя дето ще посмее. :P Не знам кого можем да настъпим, ама във форума има и "серизни" хора. Аз лично имам достатъчно "влияние" тук-там. :PП.С.: вЕрно, няма ли да затваряте тези 2 теми? Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш, че министерски съвет е глупаво да го споменаваш. Говоря ти от правна гледна точка. Щом можеш да осъдиш майка си, че те е кърмила като малък, значи можеш и форум да свалиш.Отделно, че кракването, щото хакване не е правилна дума за тази дейност, може да затрие също форума необратимо. Ноо това няма никакво значение, за да може някой от такъв калибър да се занимае с форума, трябва да сме засегнали хора от много по-високо ниво от това на министерския съвет. Такаче няма какво да го говорим, форума ще си стои и след като остарея и пукясам, затова съм си спокоен :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя още два-три форума (доста по-популярни) и от наблюденията там мога да кажа, че тук присъствието на модераторите почти не се усеща. Разпалените страсти и по темпераментни изказвания там обикновено се санкционират много по-бързо и безкомпромисно. Правила си има навсякъде и неспазването им води до положението, в което се намира страната ни днес.

А разните му там Министерски съвети и др. подобни емоции няма да коментирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах с ДАОтносно споровете в темата... един известен човек е казал "Когато посочиш някой, не забравяй, че другите три пръста сочат към теб"Нека всеки си направи изводите сам за себе си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз рядко пиша , и влизам ма имам само едно съветче към админи , модератори и тен подобни , хора не се самозабравяйте , че никога не се знае кой ( тъп ) юзар може да настъпите и форума да изчезне.

 

п.с. Власта е сладко нещо , но ако няма юзари няма да има и .................. ;)

Интересно. Готов съм да се изправя пред това предизвикателство.

 

 

Колега имено за тва говорех , аз ви го казвам, като съвет не, като заяждане или заплаха , а вие веднага го избивате на предизвикателство и засегнато самолюбие !!!

 

Бил съм свидетел как в 2 форума изчезна информацията имено заради дребни заяждания .

 

Още едно уточнение говорех за просто хакване , а вие заминахте в министерски съвет и съда :)

 

в предишния пост забравих да кажа гласувах въздаржал се проста защото ако няма модератори ще настъпи някакав хаус , а и лично не съм имал проблеми с тях в тоя форум . в Същото време се дразня , че половината ми форум е на английски ( не знам защо) , а хората занимаващи се с него се заяждат с пишештите на латица .

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това с англииския е личен избор ня всеки потребител, там долу в ляво се сменява. А хакерските войни вече са подсъдни, не са много хората които така си ритат биографията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само ще попитам, колко от потребителите изобщо са правили нещо за да поддържат даден форум.Знаете ли колко е ужасно да четеш глупостите на адски много хора и да се блъскаш докато изчистиш всичките глупости и навсичкото отгоре да ти се скарат, че си вършиш работата? Да следиш за спазването на ЕЛЕМЕНТАРНИ правила които повечето хора с нормално възпитание (и ясното съзнание, че форума е място за общуване между хората и е редно да се държиш така, както в нормален разговор с непознат) биха спазвали. Даже просто не биха ги нарушавали. Глупостите които пишете (не визирам никого, говоря общо) олицетворяват вас, а чуждата работа винаги е най-лесна и в повечето случай вие можете да я вършите по-добре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я зарежете отрицателните емоции и гледайте напред.Недоволни винаги ще има и това е нормално. Опитваме се да са по-малко тези недоволни, но и ние грешим.Не може 5-ма да угодят на 15 000. Факт!!!Айде със здраве и бройте оставащите дни до Национална среща 2009 и се заредете само с положителна енергия. Ще ви е нужна за това мероприятие!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на анкетата отговорих .."през .... ми е"!! незнам за другите остроумници, но искам да поздравя войводата, може би това е единствения човек на място тук в този форум :D:D:drunk: !!! Have Fun :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебааааххх.Трябваше да се пусне такава безсмислена тема за да изпълзят някои стари екземпляри от дупките си ли бе???Вече съвсем не разбирам къде е логиката и т.н.Или може би като всяка българска работа не трябва да диря логика в нещата?Едно нещо ще потвърдя проверено от мен:не си съставяйте мнение за хора които не познавате по друг начин освен във виртуалното пространство.Явно има много скучаещи маймуни като гледам колко енергия се канализира в деградивни неща.Дано тия с простотиите се осъзнаят и престанат.Стига толкова негативизъм че ми се драйфа вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз рядко пиша , и влизам ма имам само едно съветче към админи , модератори и тен подобни , хора не се самозабравяйте , че никога не се знае кой ( тъп ) юзар може да настъпите и форума да изчезне.

 

п.с. Власта е сладко нещо , но ако няма юзари няма да има и .................. :drunk:

Хора,това е автомобилен форум,ама какво Ви става???

Пишете повече технически теми,за да "просветявате"такива като мен дето като им вдигнат капака на колата и гледат като "японски изтребители" !!!

 

 

П.С:А,ти защо си мислиш,че тези с властта винаги са против админи,медоратори и т.н....може да има и доста хора,които биха им помогнали.

В едно си прав-никога не се знае кой(тъп) юзар е тук...

Редактирано от VersaceGirl

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз казвам ДА! Престанете с тия глупости! Навсякъде има правила,всеки го знае... Ако няма правила, има хаос. Към колегите,които не са съгласни - Вие това ли искате???Аз оценям съсздадените вече нови правила! Просто е въпрос на време всички да свикнем с тях!Поздрави..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че темата определено е оригинална !!! Отделих около час от работното си време за да я прочета ... Ще започна първо с извинение към всички, които съм обидил/наранил или смятам да обидя/нараня в бъдеще: ИЗВИНЯВАЙТЕ! ( това е извън контекстана темата, но е свързано със концепцията й ) Не разбирам тази тема, реално рейтинг ли трябва да определи ? Ако е така ще пусна нова тема в която да гласувате за най-популярен човек във форума ... в противен случай темата е безсмислена или играе ролята на емоционална кофа ... Искам всички, които са против действията на Краси да са на ясно, че 90% от тях са извършени след решение на управителен съвет или модераторски екип ! Нищо генерално не е било извършено преди допитване с нас или без да е било подтикнато от някой от нас ! В този смисъл Краси като админ е проводник на нашите решения ! Относно тона на писане - моля ви прочетете мнения на Админа от преди времето когато стана модератор и ако има някакво изменение - докладвайте мнението за да го видя ... Краси си е Краси и няма как да го промените !Имам и един последен въпрос :) ... Кого подяволите предлагате за админ на мястото на Краси ? Поне имате ли водач, като се вдигате ня бунт ? :lol: Интересно ми е за колко дни форума ще приключи ако няма админ и модератори ? нека направим тест ?!П.С. Ще направя предложение за кастинг за модератори ! Искам да видя колко от критиците ще се регистрират ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко като офтопик ще се получи, но искам да изразя едно лично мнение (така и така това е раздел за мнения, препоръки и т.н.):Евала на всички, които създават, поддържат и модерират форума. Без него щях да се лутам и троша главата, щях например да си закарам колата в най-скапания сервиз и да си купя най-фалшивите части, а проблемите с колата щях да ги "решавам" по няколко пъти поради липса на информация... Искрени благодарности за хората, които "осъществяват" този форум, не ги познавам и честно казано за мен няма значение точно кой е админ и кой е модератор, щом форума го има и функционира, събира информация и е достъпен!

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че всеки един "назначен" като "Модератор" или "Администратор" е избран с право,защото я се замислете Вие дали ако сте "Шефа" бихте сложил човек,който не познавате?! НЕ!!! Естествено и така трябва да е.Не познавам никой от модераторите и администраторите но гласувах Ал Капоне да си остане,защото дори и отстрани не ми е направил лошо впечатление,даже напротив върши си работата.И аз имах търкания с някои от модераторите и администраторите,но вместо да ругая и да се карам с тях просто помолих 1нет(него също не го познавам) да ми махне "Worn-a" и се получи така,че с две приказки и ми махнаха "Worn-a".А за Джонибой да наистина е малко по-рязък,но там му е чара !!! а и усетих че грешката си беше моя(за време оно говоря).Мен също ме дразни някой като не може да пише правилно на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК и ако бях на някой от тях(модераторите или администраторите) на мястото също щях да раздавам наказания!(добре че не съм хахахах)И искам да добавя още нещо като оф-топик:Евала за това че поспряхте безмислените коментари във важни теми,вече за 2 минути и може човек да разбере за какво става въпрос без да игнорира сумати и глупави изказванияп.п:Ал Капоне само не им се вързвай на гивизаните дето са против теб,все някой ден ще им дойде акъла :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гласувам ЗА не от уважение към темата, а към хората, ангажирани с форума (без да ги познавам лично) и в случая с Al Capone.Техните усилия са изцяло в наш интерес, макар не винаги да го осъзнаваме!От такава работа болят очите, гърбът,... да не споменавам други части на тялото ;-) А благодарността ги спохожда по-рядко от хонда - автосервиз. Още римляните са регистрирали мнение по темата: Dura lex, sed lex (Лош закон, но закон) А българската поговорка е "Ела зло, че без тебе - по-зло".Нека не отричаме това, което не разбираме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че сега е най-подходящия момент темата да бъде "затворена"......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че темата е оставена отворена с цел ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво плюете по човека само... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА , даже трябват още 2-3-а като него !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една даскалица винаги ни казваше преди да започне часа: Чувствайте се като у дома си, но не забравяйте, че сте на гости!После/следпис: _На който не му понася, да се изнася!_После/следпис 2: Гласувах - ЗА/ДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После/следпис 3: Надявам се даже на Краси брадвата да му порастне. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После/следпис 3: Надявам се даже на Краси брадвата да му порасне.

:P:)Капоне, скрий брадвата, че някои се размечтаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еммм...то и аз не се сдържах... !!! Другият път ще гледам да се удържам...хиени такива!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На чат сме го обърнали тук, а? !!! :);):);) гоуем смех....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти омалеят ръцете от брадвата,ше ти подаря моторна резачка. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-високата степен е лазерен меч като на джадаите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че ще се проклинам вечно за този си пост... Интересно е обаче колко по-богата е вашата фантазия, или пък колко по-големи са вашите мечти да се сдобиете с...лазерен меч...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Както писа колегата по горе :Аиде на чатааааааа ...Да вземете да прекръстите темата : ЧАТ-а на Капоне :)

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ех тоз капоне бре,не спряхте да го коментирате.кой знае как го сърби д-то от приказки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натиснах ЗА ама имам критика към "Al... не знам си кой" май твърде меко се отнася с обикновените писачи щом са си позволили подобна тема с подобно заглавие да види бял свят повече от 1сек. балабар с акунта на автора. Хора земете се стегнете малко напрвихте форума на блато ама да знаете че като фърляте кал у блатото че ви упръска ;) . Тоя форум е направен за ХОНДА и така би трябвало да си остане . Между другото и аз имам уорн ама си знам защо ми е подходих малко емоционално в една тема и си го заслужих и не уревавам целия форум за това в първия монемт и аз не бях много щастлив ама после като размислих и ми мина пожелавам го на всеки :):o:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли е тука тоя бе!? Ах не го понасям тоя - честно! Ей сега на националната между другото съм там и ще се включа в ръкопашен бой с него - най-накрая ще имам поле за изява на емоциите си с тоя ал-не-знам-си-кой-си! Аз до колкото знам е някакво хилавко детенце на 16 години и лесно ще се справя с приказливата му уста. Форума наистина между другото придоби маааалко по-приятен вид след по-строгата намеса на модераторите. Така и трябва да бъде. Само дето някои неща просто са се вкоренили вече в него и няма избавление. :)Аре, пийс и Ал капоне на клада! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...