Jump to content
FROSTY

Al... не знам си кой...

AL... не знам си кой...  

301 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Тъй като виждам, че разни хора от форума се бунтуват срещу правила и хора от модераторския екип, бях провокиран да пусна тази анкета. Мисля, че ще бъде интересно да се види все пак мнението на "простолюдието" демек - обикновения лузер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Естествено, че не трябва, няма необходимите качества за това!

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте хората, които плащат за поддръжката на този форум и смятам , че въпросът не подлежи на обсъждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аман от хора, които дават мнение и охарактеризират някого без изобщо да го познават. Я да ви видя всички вас, които знаете само да плюете как бихте се справили ако сте на негово място. Аз смятам, че за да си Администратор на един такъв форум е необходимо да се притежават определени качества, които Ал Капоне притежава. Така че, аз съм ДА.

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На такива теми според мен местото не им е тук. Тук е доста по-подходящо:Информация, мнения, препоръки За Краси мога да кажа, че сепознаваме се отдавна, и определено е човек с който можеш да водиш диалог. Пробвай.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разразиха се нещо страсти модераторски/администраторски... :) Моето скромно мнение - неговият пост трябва да заема още по-строг човек. Или просто АК да стане още по-взискателен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обяснете какви трябва да са необходимите качества за АДМИН(а може и за модератор).

 

Не спазваш правилата - получаваш наказание - АДМИНА(респективно МОДЕРАТОРА) ли е виновен

или човека,който е нарушил правилата?

 

Някой да се обади,който е бил наказан от Ал_Капоне(или от някой модератор) ей така без нищо да е направил.

 

И момчета, и момичета съфорумци ще ви кажа една малка тайна -

ние модератори(админи и т.н.) сме хора също :) , което означава,че от време на време допускаме грешки.

Какъв ви е проблема да пратите едно културно ЛС, нещо в стил "Здравей!Мисля,че тука е допусната грешка..." или

пък "Прочетох правилата, но пак не разбирам защо съм наказан.Може ли да ми обясните...".

Ако се държите сякаш форума,модератори,админи и целия свят ви е длъжен никой няма да ви обърне внимание.

Дръжте се като хора и ще получите същото отношение насреща.

 

П.С.

1. Относно нивото на предупреждение(т.нар. УОРН) Ако мислите,че вече е време нивото ви да бъде свалено - ами пратете едно ЛС на някой модератор и той ще ви обърне внимание.

2. Кирилица от телефон - това ще дойде последната мода при оправданията да не пишем на кирилица.

Това(има го в десния горен ъгъл на страницата на форума) работи и при телефоните:

Публикувано изображение

3. За правописните грешки - колеги, аз специално си затварям очите и не съм взискателен за много правописни грешки, НО...

Може ли да бъркате думички като КЪДЕ, СТЪКЛО, ПРУЖИНА...

Аз не съм професор по правопис ама това са елементарни думички хора.

Във форума са написани като кАде, стАкло, прОжина.В думичка от 4 буквички да има грешка...стига бе.

Ми това ще си го напишете в молба за постъпване на работа или в автобиографията и директно ще ви покажат вратата.

 

И още нещо - защо е такъв ОГРОМЕН проблем да пишем на НАШАТА РОДНА и БЪЛГАРСКА азбука.

Ние българи ли сме или какви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Администраторския екип, че отключи тази тъй НЕважна тема в този ВАЖЕН раздел ОБЩИ ДИСКУСИИ!И тук не е зле да бъде тази тема, като гледам какви са другите в раздела....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я всички, дето недоволстват, да направят по един списък с това какво харесват и какво не във форума. И задължително защо. Не просто да нахвърляте някакви изсмукани от пръстите мнения, а аргументирано, както си трябва. Премахването на, цитирам "Al... не знам си кой...", с какво би допринесло за развитието на форума? Как ще подобри лоште страни и как ще се отрази на добрите? Обобщете получената информация и, ако действително чак толкова спъва форума, да вземат пък да го махнат, а? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) не познавам човека зад АЛ-КАПОНЕ,за него нищо не мога да кажа,но съм твърдо ДА зад добър администратор,може ли да допълня-това АЛ-КАПОНЕ някакси не подхожда на този форум,не че ТУТМАНИК подхожда :D колеги правилата трябва се спазват,иначе не е демокрация а анархия.но все пак може малко повече толеранс за някой неща не сме все пак под власта на хитлер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да допълня-това АЛ-КАПОНЕ някакси не подхожда на този форум,

...и що не подхожда би ли се обосновал ти ли си човека който ще казва на друг как да му е ника??Мисля,че съвсем се оляхте с тези теми против Модераторите :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз мога да се кръстя Адолф Хитлер, ако Ал Капоне подхожда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми що да не се кръстиш Адолф Хитлер щом те кефи какво сега щом някакъв изрод е направил толкова поразии на човечеството дай да забраним на хората да кръщават децата си на него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе хора я се стегнете малко,кви са тия теми бе, нали тва е форум обединяващ нашата страст и влечение към Хонда?Ми айде на който не му изнася просто да не чете или пише!Защо когато някой си гледа съвестно работата трябва да бъде мошно оплют,само защото на някой/я не му/и харесва!Аз съм за Аl Capone,не само защото го познавам ,но и съм наблюдавала какво му коства да оправя на много хора бъкиите и повярвайте никак не му е лесно!Айде МИР  и бъдете по-добри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьщо имам 20 процента предупреждение ,защото не чета ,мисля че работата е доста отговорна и хората се справят отлично.Поздрави на всички.Радвам се когато видя лепенката отзад на всяка хонда . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, страхотна тема...отново.Като се погледнете в огледалото не се ли виждате леко...смешни?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам:Всеки "заслужил" 30-40% уорн, да му се дават модераторски права и задължения за 1 седмица.След седмица, останалите модератори гласуват дали човекът се е справил.Ако се е справил - намалява му се уорна.Ако не е - бан за 1 седмица и после пак.Пусти гювеч, колко е вкусен преди още да си го вкусил...Някои хора просто се оливат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ... куеги .. има пропуск 'фъф' възможните отговори ! Дамите на които им е през оная раота .. къде да сложат отметка ... те нямат @ур !! Бахти дискриминацията ... мое ли ся такаа раота ??!! :) Аз ако съм една колеШка .. ше ви тегла една майна аФтоматически !! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сега преглеждам форума набързо и нямам време да пиша много, затова оставям в темата само едно голямо

ДА, ТРЯБВА !!!, а по-късно ако не се заключи ще обясня подробно. Поздрави!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то и на коуешките може да им е през .......Аз се забавлявам истински :) щот на мен ми е през ... Този форум е СТРАОТЕН! И става от ден на ден все ПО- :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте хората, които плащат за поддръжката на този форум и смятам , че въпросът не подлежи на обсъждане.

Е те тва ме дразни..къв е тоя авторитарно тоталитарен подход бре....та къде отивате вие барабар с дребния си бизнес ако ни няма нас обикновените "нещастници".....а стига де !!!Поне в 7 форума надзъртам е няма такава брутална ,глупава модераторска намеса НИИИИКЪДЕ,разбирайте го както щете .....писна мииииии!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш спокойно да се самобаннеш ... колега ЕдмундЮ ... едва ли ше липсваш на някой !! :)

Ей ама весело си прекарваме тука .. ам !! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука се започна кой е по най .... оставете хората да си вършат работата, намерете си хоби (жена) че сте отчайващи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и според мен темата трябва да я има,за да се види и чуе менението на тези,които искат да си го изкажат публично.липсата на модератори/администратори би се отразила доста негативно на форума,но също така се отразява и прекаленото вживяване на някои в тази роля(не визирам абсолютно никои).добре е преди да се наложи наказание на някой за дадено неспазване на правилата,да се замисли съответния модератор/администратор дали и той не ги допуска.не може да съдиш никого за неща който правиш и ти!мисля,че е редно при първо нарушение на дадено правило съответния колега да бъде предупреден,че е допуснал грешка,и при повторна от същия вид да бъде наказан.не мисля,че е редно колеги,които са се регистрирали в сайта да им се заключва първа тема за това,че заглавието му било кофти и тн.вярно,че преди да се заключи темата се дава обяснение,но не е ли по добре да се вкара заглавието в нормите ,да се предупреди човека и нататък да си знае.като му заключите първата тема всеки ще се замисли дали да пусне нова и дали изобщо да влезе повече в този форум.а не мисля,че целта на форума е да се гонят новите колеги и да им се убива желанието за изява и пр.по въпроса за кирилицата-е ясно е,че трябва да се пише на родния ни език.дург е въпроса за правописните грешки и тн.при влизанията ми в този форум по няколо пъти на ден за по няколко минути винаги съм се старал да отговоря максимално бързо и изчерпателно на зададен от колега въпрос или разискването на даден проблем с цел разрешаването му.и миля,че за него ще е много по важно да си реши проблема,отколкото да ми брои правописните грешки,а такива правим ВСИчКИ,всички изяждаме и доста от препинателните знаци и главни букви с било то заради липса на време,било то от желание за по бърз отговор.такива грешки правите дори и вие,нашите модератори/администратори и това е лесно доказуемо при прочитането на по няколко поста на всеки,но никой не ви наказва,не бядете така строги и към останалте.целта на форума ни е съвсем друга!!!!!!с риск да се изкажа пак като хамалин,ще задам едно въпросче към колегата Road®aceR-"Можеш спокойно да се самобаннеш ... колега ЕдмундЮ ... едва ли ше липсваш на някой !! biggrin.gifЕй ама весело си прекарваме тука .. ам !! ".кой си ти приателю,че да решаваш кой какъв е,как пише,на кого ще липсва и тн.за да оценяваш правописа на другите първо си препрочети личните постове(няколко пъти,за да успееш да схаванеш смисъла на това което лично ти си писъл)тогава говори за другите.не знам за колегата едмундо,колко и на кого ще липсва,колко и от какво разбира,но поне с каквото може и знае се мъчи да помогне на колега в нужда.за разлика от тебе.ти освен да се заяждаш и присмиваш на хората друго не правиш.не знам кой е хамалина от нас двамата,не знам за другите,но според мен колегата едмундо би липсвал много повече на този форум от теб.С НАЙ-ДОБРИ чУВСТВА И НИщО ЛИчНО.поздрави на всички.

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш спокойно да се самобаннеш ... колега ЕдмундЮ ... едва ли ше липсваш на някой !! :P

Ей ама весело си прекарваме тука .. ам !! Публикувано изображение

шшшшшшшшшшш акъл не давай, глей си в твойто копанче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека съм го виждал само 2 пъти в сервиза на Омбре, така че нямам лични контакти.Преценката ми се базира само на работата и постовете тук и тя е ДА.Получавал съм няколко вежливи забележки и на 2 пъти мои постове са били редактирани напълно основателно.Освен това форума е частна собственост и собственика (админа) има пълното право да делегира правата и задълженията по поддържане на реда във форума на който си пожелае модератор. Пак на собственика е правото да оценява работата на модераторите.Всичко друго са празни приказки. На когото не харесва .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pitbuls, моля те, ще съм ти много благодарен, ако опиташ да слагаш интервали след препинателните знаци. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тоз човек го разкъсахте бе............. ps: аз нямам нищо против него, нищо лошо не ми е направил и не мисля че е толкова "черен" колкото го описват, нищо че не го познавам.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:):P:D Не знам как по-красноречиво да се изразя :P Едмундо , сигурно много псуваш като караш кола :D ще се върна на едно мнение на Омбре , преди има няма 2-3 месеца :D Форума е тяхния Дом / модератори , администратори , УС и т.н. / , ако аз дойда във вашия дом и почна да ви давам акъл , псувам , нареждам , обиждам акъл НЕ ОСНОВАТЕЛНО , та дори и ОСНОВАТЕЛНО - е мисля , че се досещате какво ще ме направите на минутата - или понеже сте малки душици ще ме изтърпите , ще СКЛОНИТЕ глава , ще ме изпратите и ще почнете да ме псувате и ругаете зад гърба ми ??? :P Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох своя глас в тая анкетка. ЗАМалко смешничко ми се вижда това, което се опитват някои да разиграват тук.Нали се мрънка ,че е частен форум с частни правила..........ми примирете се бе.Или си отивайте.Да пусна ли една анкета сега аз? Искам и ще се старая да остане форума чист и посещаван само от приятели.Не ме съдете и не ми отговаряйтеКой ще е виновен ако някой влезе с кални обувки у нас и аз го изгоня?Еййй мярка нямате.То не бе погазване на правила,не бе погазване на Българската писменост,не бе погазване на реда,който се опитваме да въведем, за да сме по-добро общество......Педал бил полицая дето написал акт на един дето минал на червено,без стикер за преглед и гражданска и се движел в насрещното...........Кой е крив а?........ма нали сме Българи и искаме демокрация,ма май не я разбирате.Поздрави от домакина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капонето си върши работата перфектно.аз гласувах, въпреки че не намирам смисъл.п.п.взимам да разбирам вече, че комплексарите няма да свършат никога...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за това какво ще се говори за мен гласувам...."през.......ми е"Форума не ми е бизнеса...има го и е толкова популярен защото е основан с много любов и идеални цели.Намерил съм много приятели тук и знам ,че са истински,защото сме обединени от една идея.Бизнес си имам и благодарение на него има и форум а не обратното !Поздравявам всичките си приятели,които са с мен и знаят за какво го правя.На други няма да обяснявам,защото няма да ме разберат.Спазвайте правилата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз също знам как и кога е създаден форума, беше време когато имаше и все още го има форума в ДИР.бг, след това се пренесохме тук, на първите срещи бяхме няколко човека, а марката Хонда в София беше доста екзотична... сега явно прекалено много ГОЛФАДЖИИ по душа дойдоха тук и този форум няма нищо общо с това което беше, за добро, или лошо - времето ще покаже...А срещите протичаха много готино, сега вече не е така... Поздрави и от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези "ЗА" / "Против" , това не е народно събрание ... има Да, Не и неутрален отговор . Аз гласувах с неутралния, защото верно не ми пука кой как се разпорежда с форума, стига да си набавям нужната информация. Самият аз отнесох 10% уарн, заради разни причини и пак не ми пука кой какво прави с форума, стига да не засяга пряко мен. Ама за тия дето гласуват с "Да" поне дайте мнение, кажете защо смятате така, по този начин давате градивна критика и възможност за поправка и развитие.Форумът е частен , това добре, но не гледайте на него като на ДОМ, а като на хотел - защото той разчита и зависи от гостите. Когато сте гостоприемни и обслужването е добро и на ниво, хората ще се връщат, ако ли не - ще намерят друг хотел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И още нещо да кажа.Аз съм регистриран тук от скоро -септември миналата година.Открих форума случайно в нета ,докато търсех информация и мнения за предстояща покупка на кола.Не забелязвате ли огромната разлика от тогава.И не мислите ли че всички тези дрязги и заяждания са причината днес форума да е поне с 2 пъти по-малко смислени и " In topic" теми ?

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за заключване, но незнайно защо не й се слага ключа...Мислех, че този форум е по-различен от един друг, който имаше три подвида с една / уж / идея - в момента са два, но новия не става / лично мнение /.Караници, властолюбие / защо не съм мод. или защо съм само такъв, а не админ. /, мерене на кой по-голям го вади, простотий, въпроси защо това, защо онова - глупости на търкалета.Няма смисъл от такива теми - никъде. :):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...