Jump to content
arsen

Другите ни хобита освен Хондите

Recommended Posts

Мааайчице! Тука всички ли сме еднакви?!? ;) Аз не мога да си насмогна на хобитата! Почвам с това, че обичам да играя футбол, но последно време няма с кой! На компа пускам нещо ритмично и започвам боя (CS, NFS, HALO)! Гледам много филми и чета много книги (осн. фантастика - "Lord of the ring" RLZ..... :P ). Обичам също и да се разкарвам из Врачанския балкан напосоки! Друго хоби ми е хвърлянето на хладни оръжия по хора ;) основно манарчета и ножове! Също така увисвам на всяко нещо ставащо за лост, и се уча да плувам! Малии, за малко да забравя риболова, разбира се! Ми тия са най-основните...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сноуборд,Музика,Филми,Пътувания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китара! От Класика до Метъл! Като е хубаво времето - риболов :)

Ооо, щях да забравя и едно от най-големите ми хобита: STAR TREK !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да харча пари.П.П. Когато ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че сред нас има много спортни натури. Аз съм един от тях :cool: - волейбол, тенис на корт (и на маса, но по-рядко), футбол - за съжаление вече все по-трудно се събираме да играем и трябва да задоволяваме интереса с Шампионската Лига :)Музиката ... на първо място рок, а също така и всякакъв друг вид хубава и разнообразна музика в различни стилове. Като хоби за четене са ми криминалните романи и съвременни информационни технологии (нямам предвид компютри) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам хладните оръжия, в момента изработвам един самурайски меч...поредният. Влече ме и дърворезбата, изработвам разни дрънкулки и ключодържатели от еленов рог и дърво, но само за удоволствие...изобщо...всичко което изисква много здрави нерви ;) страстен киноман съм, колекцията ми от филми е забележителна ;)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колички от мачбокс,бураго,списания за коли и всичко за 2 световна война.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък яко джага играеме като децата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е хоби да сабирам български стари филми и да си ги гледам особено комедийте това ми е най голямата краста ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм от каде да започна:Спортовете са баскетбол ( макар че съм раснал само на красота и мозък) футбол, тенис на маса. Адски съм зарибен по боулинга.От кибер спортовете Quake 2 ( особено като си пусна саундтрака на играта - писан от Трент Резнър NiN).Най голямото ми хоби си остава това че се опитвам да набутам 300 коня под капака на една черна красавица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха, безмалко да забравя, ама се сетих.От много години съм зарибен в събирането на омалени модели на коли, имам една стабилна колекция на бураго 1:43 а сега ме е хванала манията в по-големите мащаби като 1:24 и засега имам 6 страхотни модела, като наблягам на японски модели и американски мускули...жалко, че мноооого трудно се намират модели на хонди и засега имам само един бял сивик 7-ма ген тайп-Р в размер 1:34 и съм го лепнал пред скоростния лост и представлява голяма атракция за всички возещи се при мен :D:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти бях готов да се обзаложа че ще се намери и някой от мойта кръвна група срд вас, ама .... Освен Хондите (последните 5 год.) се занимавам основно с реклама и катерене (скали разбирайте)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риболов, бридж и разбира се "СКОРОСТ" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е топло времето..мноо работа,но всеки уикенд я на река,я на язовирче,не съм запален риболовец...но ходя за купона,много добре се разтоварвам,но пък зимата е ебати скуката..най-вече пред компа,с колата по кафетата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един глас за китара. свиря в една хардкор банда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време яко колоездене и де що видя лост или дърво висене..Сега нечовешки мързел и от време на време разходка с въздушната пушка .. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планинско колоездене ... по точно Спускане (Downhill), ходя на състезания .. някой познат ? :weights:

И аз съм фен на планинското колоездене,ходя по състезания,занимавам се с ремонт на велосипеди в извънработно време.Катерил съм връх Ботев,обикалял съм по Родопите,ето и малко снимков материалhttp://www.martyhonda.snimka.bg/album.php?...8135&view=2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
татоиране и неща вдигащи адреналина банджи от скоро,рафтинг, малко сноуборд.... Редактирано от eternity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При хубаво време: пътувания, каране по хубави пътища, почивка сред природата -море/балканПри лошо време: ТВ, забавни клипчета в нета, четене, отскоро и писане на блог (www.3madmonkeys.wordpress.com).

Редактирано от batemisho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

професионален сватбар и курбанджия(повдигам духа на всяко едно парти);). освен това обичам да работя от време на време (ей така за разообразие)$, да карам ски и най- вече да се ровя в едно черно купе което не ми дава мира вече втора година(калояне ще те убия).:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Freerun , скоци в басейн (понеже съм от Бургас от моста :) ) и още няколко ама те не са за казване :bg::);) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм обзета от дизайнерска мания. :D Обичам да се застоявам най-вече в мебелните магазини. :P Освен това в големите магазини съм редовен зяпач на щандовете с автомобилни принадлежности. ;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От време на време и по всяко време се навъртам из Фитнес залата,и так вече 17-18 години :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен, пътуванията са ми мания, ровичкането по колата независимо от часовете на денонощието, приятели и винаги нови запазнанства, за спорта, мен на работа ми е достатачно спортно, но иначе малко фитнес - при мен за жилавост :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :DРиболов и интерес към оръжията (напоследък се занимавам със закаляване на най- различни ножчета :)); и разбира се слушане на Българска фолклорна музика !Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък яко джага играеме като децата!

трябва да ви пробваме тогава,че и ние сме се зарибилиИначе съм яко зарибен по фитнеса,а в последно време и мма и естествено Манчестър Юнайтед

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибяфката е голяма :bash:

много съм зарибен по...

Анимация - Adobe Flash

Ето ТУК ще постна кандидастуденстия ми проект

имам и още харабийки ама не съм ги качил :tooth:

 

Уеб дизайн - естествено пак на FLASH

и всичко свързано с анимация , дизайн , и тем подобни шукарийки както и сега подготвям телефона ми да може да пише програми :lol: и още много много .... якички работи :dry:

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип са ми доста хобитата , но главно лов и риболов :tooth: когато имам време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това:

 

Публикувано изображение

 

Мното приятен релакс .:D

 

P.S. : Рибари в къщата си не пускам! :thumbs1::lol::)

 

Фитнесчето на втория етаж също го харча по 3 пъти на седмица. :P

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам да посещавам природни и исторически забележителности из цяла България. Домашното ми хоби е едно аквариумче с риби. Страст ми е техниката и жена ми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз обичам да съм сред природата, доскоро доста по компютри залитах също, но ми втръсна и сега само риболова остана. Голяма мания и най вече carp fishing.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хобита много: ски, МЕТАЛ, Мотори, Планинарстване, Гмуркане, абе хобита много, време за практикуване никакво :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...