Jump to content
since

Кратка хвалба и едно голямо блоагодаря за Boss`hogg

Recommended Posts

Здравейте.

 

Искам да ви покажа (баш да си се изфукам искам, добре :-) )с какво се здобих покрай празниците... мисля, че и да не си толкова влюбен в този конкретен модел на Хонда ще отбележиш стойността му ;-).

 

В този форум попаднах наскоро търсейки преден капак за сивика ми (не питайте защо :-( ) и ето, че именно покрай него се здобих с перфектен Прелюд.

 

Героят е Стамен ( BOSS`HOGG ), с който се свързах по съвет на друг манияк, който пребивава измежду вас. Ето, човек който до скоро не познавах ми направи най-якият коледен подарък...под подарък нямам в предвид че ми го подари, а че в това време се юрна до Германия да търси, държа да отбележа доста осърдно. Прехвърли доста варианти докато се спре на този (сам каза, че взел да се отчайва че може би няма ми намери супер читав Прелюд... но, колеги, вярвайте ми, успя, автомобилчето кърти :-).

 

Карам си го 2 седмици нон стоп (под нон стоп имам в предвид над 200 км градско на ден, а и си го докарах от Варна до София)... удоволствие е за каране, просто... аа, :-) Прелюда си е удоволствие.

 

Като нов е, вътре салона е направо нов :-). Колата е от края на 99та. Няма никви забележки отвън или от вътре (ел утопление в седалките, шебидах и т.н.), ... абе...вижте го, че се повтарям :-).

 

 

Хайде наздраве Стамене :-).... Евала човек! :-). Ти си герой! :lol:

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от since

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е красив :lol: . Със здраве да си го караш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Благодаря :-) (П.П. Така исках и в заглавието да го напиша) :lol: Ако има някой въпросчета за колицата с удоволствие ще отговарям :-).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е бати красавицата ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам за какво говориш колега... и знам удоволствието да получиш точно това, което си очаквал.... късмет, че си попаднал на точния човекколичката е супер много безаварийни километри

Редактирано от maddoog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна мания, браво и на двамата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е количката направо е кукличка. И евала на Boss`Hogg че ти я е намерила ткава перфектна. В тона на поздрави на краиморскя ни колега искам да отбележа че е супер печен. Нека поясня: Тук в София кадето и да попитах за гаика за полусоката отговорите бяха- ми трябва да вземеш или полуоска или каре. А колегата Boss`Hogg когато го попитах направо ми я подари. Ще си кажете ми една гайка, нооо не това е важното. Важното е че излезе много точен пич. Евала човече. Колега съжелявам че така леко се отконих ама нямаше начин да пропусна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нема таков звер това неее кола това е любов от пръв поглед и да я слушаш и глезиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна кола. И да не ти се иска да си купиш, пак ще се зарибиш и ще си вземеш. Със здраве да си я караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е красив... да си го караш със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, уникална е . да си я караш със здраве дълго и безаварийно . а колкото до Стамен браво и на него малко хора биха похабили толкова време и нерви за да угодят на каприз а наколега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ;) ;) ;) ;) Колата е ненормална човече Честито! Що се отнася за Стамен- 2 кола взимам от него и съм много доволен .Човека е много пекан Пожелавам ти хиляди безавариини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина колата е повече от красива. Да си я караш със здраве и много безаварийни километри.п.п. И аз искам да отбележа, че Стамен е много точен пич. Наскоро си всезх ск. кутия от него и съм изключително доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюдчето е страхотно колега ;) да ти е честито със здраве да си го караш и много безаварийни километри ти пожелавам ;) Наздраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да се похваля с притежанието на същиа модел прелюд наистина колата е безценна много безаварийни км и само весели и приятни моменти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автомобила е много запазен и изглежда добре браво добър избор. честитио!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо изтръпнах от кеф,много е як Люда!! Тва да не е автокъща с хонди,че отсрани се вижда още един червен и един дел сол...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, прелюда е страхотна мания, преди да си взема, като видех такъв, което се случва сравнително рядко, направо треперех, да си го караш със здраве и много радост да ти носи, в което не се съмнявам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, колата е уникална! Да си я караш със здраве.А за Стамен, един от най-печените хора които познавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уааа колега откърти ми главата ;) След 1-2 годинки като порасна и аз ще си купя такъв! А дотогава с моята d13ка!А за Стамен - супер пич, поръчах му няколко дреболийки за Хондата, много съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,завиждам ти благородно,много е красива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готин ! Хайде със здраве да си я караш и безаварйно разбира се !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ... аз я видях като беше на платформата при Стамен .... и от тогава се влюбих ... ;( Но ... ти си късметлията ... Пожелавам ти да си я караш с много кеф и да се грижиш добре за нея !!!;):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавица,браво!!!Стамбата е пич ;)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееехаааааа БЛАГОДАРЯ Ви за хубавите думи младежи ;) , на когото мога с каквото мога винаги помагам и ще гледам и за в бъдеще да е така, Владо радвам се че си доволен от Прелюда , голям зор беше тая кола докато я намерим , но си заслужаваше обикалянето и нервите ;) Доста прелюди гледах но ти знаеш все не ми харесваха , но тая беше Уникална , просто от пръв поглед бях сигурен че това е твоята кола.Пожелавам ти да си я гледаш както Чичото германец до момента , защото той явно доста я е глезил.Много безаварийни километри да изминеш с нея , и да те радва и да ти е вярна дълги години. Още веднъж Ви благодаря колеги , само Аз си знам какво ми е и как се чувствам като чета да пишете такива хубави неща за мен , радвам се че съм направил много хора щасливи , каквото зависи от мен ще го правя , бъдете сигурни в това , а и АВТОСАЛОНА и МОРГАТА започват да работят с пълна пара тая година , А между другото мога Гордо да ви обещая че друга кола Освен ХОНДА няма да видите в салона или моргата.Чао Ви от мен ЖИВИ И ЗДРАВИ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита дати е преюдчето колега! Пожелавам ти много километри безаварино !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от мен честито за колата, по-яка и като цвят не съм виждал да си я караш със здраве, и да ти служи вярно!а за Стамен добри думи мога да кажа, спасява с дребни части за всяка хонда, няма такъв пич, едва ли ме помни, но намерих неща при него, дето в цяла Варна немога ги открия! Евала колега, браво за автоморгата и дано потръгне и само успехи и през новата година !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя много арна бре...количката е страхота колега, гледай си я, глези си я и никога няма да те предаде, пожелавам ти милиони безаварийни. А на Стамен пожелавам много успех със салона и моргата, да си изгради бързо солидна клиентела и репутация, за което не се съмнявам. И да продължава все така и през новата година да прави хората щастливи. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,само безаварийни км..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не видях с кой мотор е колега? 133 или витекапс. добре дошъл в клуба на прелюд 5ците :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни от мен :lol: ! Много добър избор, а човека, го знаем... няма да избере лоша кола :lol:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба пичове....МНОООООООООО мерси за хубавите пожелания.... да ви се връщат и на вас тройно :-)... Супер много гот ми стана като прочетох постовете ви :-), Колицата беше оценена, както и предположих. Мерси murdera за добре дошъл-то в клуба на прелюдите...нямаш си на идея колко време ми се ще да попадна там ;-)Двигателят е 2.0, но това е временно.... мисля си взема до месец и малко от Стамен и един двигател....мислиш ли, че този Люд ша остане на 133 коня ;-).Безаварийно и на вас колеги! Мерси пак. :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красавица е р със здраве да я караш :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее настръхнах направо.. уникалната колица...;);):).Много безаварийни километри и със здраве да си я караш,колкото до този пич Стамен евала за желанието му да помага и за лудостта му по Хонда.Сега поне знам към кого да се обърна като събера още некой лев за нова Хонда,че старата.. (crashed)... ;)

Редактирано от MakaveliTheDon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега! Колата е много красива и зарибяваща.Щастлив съм, че съм варненец и че имам под ръка такива ценни хора като Стамен (има и други, всички си ги знаем). Само така пичове, много хора се заразихме с манията Хонда покрай вас! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и умната с машината. СТРАХОТЕН АВТОМОБИЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...