Jump to content
Most_Wanted

Колата или жената

Recommended Posts

Колеги случвало ли ви се е да попаднете пред тази дилема. Напоследък взех прекалено много да си говоря за колата и съответно това не се хареса на мойта приятелка, та наскоро ми беше зададен и следния въпрос: "Избирай или мен или колата" еее много ясно, че си избрах жената, но ми е интересно дали има има някой който да е направил обратното :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

е как така? сега къде е колата :huh::offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Въпросът по-скоро е: редно ли е да се задава подобен въпрос "Или Х, или аз". Аз не го приемам за нормално, освен ако няма някаква предистория, ама и тогава има и други начини.Ама к'во ли разбирам аз, ъъъъ от коли :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wish

Ха-ха.А добра вечер на всички :huh:.Какво съвпадение,вчера ми беше констатирано цитирам : "Естествено ти нали я обичаш повече от мен,само я чистиш,лъскаш и т.н".Обратното и аз не съм го правил досега,ма знам ли като се замисля една Хонда 2008 година-една такава хубавка,една такава загладенка,една такава с 25 супер екстри,ух ух една такава ....МОЯ:offtopic:Много си я обичам жената даже :o:D:D.П.П.(Материалист ниеден)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аве ко да избираш и двете ти го начукват :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това е нормалната дилема (а ти защо си купи тия спортни пружини, а на мен нищо, нея обичаш повече), ама явно е някво стандартно положение при жените.... аз се бях притеснил че съм само аз...

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто приятелката ми си купи Хонда, проблема беше решен. Така се запали, че говори за коли повече и от мен! Вече намерихме общ език... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Естествено ти нали я обичаш повече от мен,

:offtopic::huh: Абе да не би да продават някъде речници със фрази ? Тази съм я чувал някъде :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Речник няма, но си предават по часовете прекарани на телефона и лично клюкарстване. Аз затова съм си решил проблема, не се занимавам с жени, или поне не сериозно, та да няма кой да ми реве, че се занимавам много с колата си. Ама пък сега нямам кола и не се очертава да имам скоро, и може би е дошло времето да си намеря "приятелка" (не фиксирам даден пол), знам ли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз имам изцяло различен проблем - моята жена ме подкрепя в тази мания и настоява да ми купува неща за колата. В осемдесет процента от случаите е яко да имаш подкрепа, защото като си взема нещо и се радва с мен, но като почне да си харчи парите за глупости... става тъпо... такаче, всеки с проблемите си. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Аз между другуто лятото за малко да я навия мойта да ми купи Cold Air Intake за рд-то, но така се стекоха обстоятелствата че не само, че не ми купи ами и сега ми е забранено да говоря за коли и особено за Хонди :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майната е прав карай ги и двете докато не здаде багажа една от двете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената преди всичко и няма да ми се промени мнението ако ще и последен модел хонда да имам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на такава възраст , че ми е адски лесно да кажа колата ... и ми се е случвало :)Когато човек е намерил истинската любов място за сръвнение няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако жена ми го каже това,веднага се съгласявам и се мятам на един Legend AWD :) от спестените разходи :) Жените по рождение са ревниви и искат да си само техен,а ревноста е страх от превърходството на някои(я) друг(а)!Само една умна жена може да те пали още повече по колата,щото няма да висиш по кръчмите или да си мяташ парите по курви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незам дилемата е трудна ама наистина с една жена има по малко разходи .Преди много жени една кола ,сега много коли една жена :) Така че Дари е много прав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята жена не ме изправя пред такава дилема /може би се самнява в отговора ми/ :) ,но ми е казвала че в следващия си живот иска да е Хонда в моите ръце :) -К'во ли има предвид? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мога да разбера защо смесвате двете неща.Ако имате такива жени, които Ви карат да избирате между нещо и нея, не искам да Ви давам съвети ама......А и ако ми се наложи един ден да избирам ест. че ще избера жена ми Това е от мен.И пак казвам, не смесвайте двете неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задавали са ми този въпрос и отговора ми естествено беше-колата,ама като се замисля...Жени колкото искаш а Хондичката ми е само една :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако жената не може да ме приеме с всичките ми минуси, то вратата е отворена и куфарите са до нея. Не бих се лишил от нещо, което ми носи толкова много кеф заради мирното съзителстване с жена. Че тя утре ще започне да не ми харесва прическата и какво да и играя по свирката за всяко нещо ли? А да най-добре е да не се смесват нещата, защото за мен е тясно да го правя в колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А е ние що не ги питаме така или аз или шопинг терапията :) а тогава да ги видим дали ще ни задават такива глупави въпроси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе жената ако реши да хукне на Шопинг терапия (бба си думичките) ще докара още една Хонда в къщи. :lol: Иначе - и двете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Абе незнам за жените ама и аз обичам шопинг терапията да го еа. Тук изпускателче, там колекторче, филтърче, главичка, койловърче, гърненце, жантички, гуми, малко оптика, фарчета, стопчета.. Айде да не продължавам ... :lol:

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък се правя на абдал и си ги карам и двете, както казват: по добре здрав и богат, от колкото беден и болен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва ако направят магазин са дрехи, парфюми, турбини и суперчарджъри ще бъде много хитро :lol: И ще можеш да се хвалиш на приятелите си "Днеска ходих до новия магазин, жената си купи две блузки пък аз спортно окачване" :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха,ха :o Отдавна не се бях смяла така...Ами,какво да ни правите момчета,ревнуваме си и това е???Когато ние искаме да ни гушкате рано сутрин(примерено през Weekend-a),Вие хуквате да си ровите нещо из Хондите...И когато ние сме "натокани "за кафенце и шопинг терапия,Вие ни се нахвърляте за "палави игрички" и проваляте няколко часовото ни старание да се превърнем в лъскави мацки(именно заради вас),винаги в най-неподходящия момент,а ние наум си викаме"Защо той сега ми разкопчава сутиена,ами не ходи да човърка нещо по тая кола??"""........И така до края на света...Ние не Ви разбираме,Вие не Ни разбирате,но е важното,че Ви обичаме... :o Ииииии да живее ШОПИНГ ТЕРАПИЯТА..... :lol:

Редактирано от VersaceGirl

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ти отговоря за сутиена : правим го за да можем уж да ви спрем за да не изхарчите парите за тунинг :confused: колкото повече ви бавим толкова по млако време ще имате да обикаляте :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker
:confused: последните 2 поста много ме изкефиха, а иначе по темата-ми 50 на 50 са жената и колата, даже май с мн малко колата дърпа :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи жени,госпожици, приятелки, годеници, съпруги и т.н. -Ако считате, че сте дебели, това най-вероятно е вярно. Не ни питайте постоянно, ние няма да ви дадем удовлетворителен отговор! -Ако искате нещо-то просто го кажете. Нека изясним-ние сме прости! Ние не разбираме деликатните и заобиколни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследак и мойта(жена) почна да ми прави проблем...Цитирам - "Ти си повече време с нея отколкото с мен. по често и дигаш капака околкото моя! неми обращаш внимание!" направо мойта е превъртяла ... Тия жени тия жени... Що са толкова ревниви от сичко ревнуват мамаму стара :confused:

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята жена е влюбена в колата, от това по-добре здраве му кажи/ А аз съм влюбен и в двете / идеална комбинация ли не знам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята жена е влюбена в колата, от това по-добре здраве му кажи/ А аз съм влюбен и в двете / идеална комбинация ли не знам!

И При мен любовния триъгълник не се получава ,но истината е че колата ми вдига адреналина а жената -нервите ,а и разхода на жената се вдигна рязко-ккво да избирам то е ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;);););););) то се знае колега.......... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest anikolov

Ха,ха,ха ;) Отдавна не се бях смяла така...Ами,какво да ни правите момчета,ревнуваме си и това е???Когато ние искаме да ни гушкате рано сутрин(примерено през Weekend-a),Вие хуквате да си ровите нещо из Хондите...И когато ние сме "натокани "за кафенце и шопинг терапия,Вие ни се нахвърляте за "палави игрички" и проваляте няколко часовото ни старание да се превърнем в лъскави мацки(именно заради вас),винаги в най-неподходящия момент,а ние наум си викаме"Защо той сега ми разкопчава сутиена,ами не ходи да човърка нещо по тая кола??"""........И така до края на света...Ние не Ви разбираме,Вие не Ни разбирате,но е важното,че Ви обичаме... ;) Ииииии да живее ШОПИНГ ТЕРАПИЯТА..... ;)

:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

хаххаха много по-лесно е да си жена явно :thumbs1: п.п. поне в такива ситуации - не вярвам някой мъж да ме кара да избирам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм напълно съгласен с heka Много точно и мнооого изчерпателно. Но понеже ни е сме прости :thumbs1: неможем да се изкажем с по малко и сложни думички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търся жена с прилични автотехнически умения да ми "бърка под капака" па аз само да дърпам ръчната и да опъвам и колата и жената и да ходя на шопинг терапии, барем съм се излекувал ама не мисля че ще помогне... ама се пак ... :D Или по-добре - жена с кола /японска/ и да си я прави и човърка и само да ми я дава да я карам, или да има 2 от тати. :DП.С. а да и ако може и обича да готви, че нещо не мога да смогна да се излекувам от кльощавина я зимам

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...