Jump to content
Most_Wanted

Колата или жената

Recommended Posts

Guest wishmaster_333

хъммммммм еми много ясно че колата!Тя винаги ми е вярна и аз съм и верен като я оставя да чака някъде никога не мрънка след това що съм се забавил,а и не ме ревнува ако карам друга кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

всички изказвания,че колата е на 1-во място,колегите са ми ясни - не са срещтнали любовта,и не са обичани!за какво говорим в краина сметка за някаква ламарина:D като имате 4увства към някого истински едва ли ще мислите за колите си:D знаете 4е съм прав но много от вас няма да си признаят тва е :D!Живи и здрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Намира се тука 1 с нисан микра ако те устройва мога да я офертирам за в сряда да слезне до портокала примерно да видиме кво ще каже :D

Ако е хубава и с микра ще я зема хем ще ми е на близко ... Ама за КОЛА говорех, тая микра какво да я правя? :D Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

всички изказвания,че колата е на 1-во място,колегите са ми ясни - не са срещтнали любовта,и не са обичани!за какво говорим в краина сметка за някаква ламарина;) като имате 4увства към някого истински едва ли ще мислите за колите си;) знаете 4е съм прав но много от вас няма да си признаят тва е ;)!Живи и здрави

;) Баце, жена ти да не наднича какво пишеш като го писа това?
не не я бях виждал 2 седмици,а съм я зарибил достатъчно много за да знае какво означава ХОНДАТА за мен,2-те не6та са от съвсем различно естество,а ВСИЧКИ ВИЕ ДЕТО МИ ПРОТИВОРЕЧИТЕ СТЕ СВОБОДНИ АГЕНТИ,ТАКА ЧЕ ...................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

,а ВСИЧКИ ВИЕ ДЕТО МИ ПРОТИВОРЕЧИТЕ СТЕ СВОБОДНИ АГЕНТИ,ТАКА ЧЕ ...................Не си разбрал нещо Естествено че ще избереш жена си пред колата или които и да е друг близък човек но въпроса е че при така поставен ултиматум от страна на жената избирай между колата и менЯвно просто това не е жената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една "поговорка" -млада жена и стара кола... ;)През деня под колата, вечерта върху жената.Мисля че в България сме поне 80% така ;) Та ние мъжете да му мислим а не колата или жената...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахах сетих се за приликата и разликата м/у жената и колата. Сами си преценете кое има нужда от повече внимание:Година първа: Гледате си я почти непрекъснато и я галите. Обичате да я къпете. Въздишате от кеф, колко е стегната.Година втора: Все още й се кефите и не ви пука колко харчи. Вече обаче не влагате толкова любов и внимание, докато я помпате.Година пета: Започва да ви дразни колко харчи, а и освен това, все повече бучи.Година десета: Тъй важните й атрибути са меки, а вие много рядко им обръщате внимание.Година петнадесета: Отворът, през който излизат газовете, е отвратителен на вид, затова е немислимо и гадещо без предпазни/филтриращи средства. Вече липсва изрядност по прегледите.Година двадесета: Тапицерията й е осезателно набръчкана. Дошло ви е до гуша да харчите по нея. Бучи и даже дрънка непоносимо. Можете спокойно да я оставите някъде и да заминете. Бихте я продали за жълти стотинки.Година тридесета: Хваща паяжини по вратите. Не я гледате почти непрекъснато. Обичате да се къпете след досег с нея. Въздишате от съжаление, че повече никога няма да е стегната.

Редактирано от Hime

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВСИЧКИ ВИЕ ДЕТО МИ ПРОТИВОРЕЧИТЕ СТЕ СВОБОДНИ АГЕНТИ,ТАКА ЧЕ ...................Не си разбрал нещо Естествено че ще избереш жена си пред колата или които и да е друг близък човек но въпроса е че при така поставен ултиматум от страна на жената избирай между колата и менЯвно просто това не е женатасъгласен съм постави ли жената този въпрос просто значи не е за мен:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Аз пък вече съм свободен агент и добре че ми е Хондичката че иначе щях да умра от тъпотия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не са ми поставяли такъв въпрос, но откакто и жена ми кара Хонда, нещо се чувствам пренебрегнат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Хюнати

Положението при мен е идеалното значи-аз си менкам двете хонди,мъжа ми е по поддръжката и по возенето...нямаме никакви пререкания :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не са ми поставяли такъв въпрос, но откакто и жена ми кара Хонда, нещо се чувствам пренебрегнат :)

Aaaa това е още по-лошо защото го има риска ако жената каже "чао!" да вземе и хондата и тогава оставаш без двете! koki: Нали си ни знаеш застрахователите все за рисковете мислим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и на мойта и става досадно като се захванем с някой друг зарибен тип и говорим за коли пред нея, ама като се замислиш все едно с някоя нейна приятелка да говорят пред мен за обувки и грим...така че не я обвинявам. Още не ми е поставяла ултиматоми, но мисля че и е достатъчно акъла намясто , а пък и през свободното време на нея и обръщам повече внимание отколкото на колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е свикнала вече/поне аз така си мисля ;) /.Но като се съберем с братми/Д15Б2/ и с причтелитеми/Д15Б7,Д15Б2 и Д14А4/ и само какъв лав става.Освен за Хонда за друго не се говори.Тя си е свикнала и постоянно си ми повтаря, че обичам повече колата от нея/не е вярно :D /.Но най-много се нерви като ме пита "Мило, какво искаш за РД"А аз и кажа "амммм....две нови гуми много ще е добре :D /Абе само се ревът, че повече си гледаме колата от колкото тях за да се намират на приказка и да им се обраща повече внимание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВСИЧКИ ВИЕ ДЕТО МИ ПРОТИВОРЕЧИТЕ СТЕ СВОБОДНИ АГЕНТИ,ТАКА ЧЕ ...................съгласен съм постави ли жената този въпрос просто значи не е за мен:huh:

Абе знаех си че ще те накарам да размислиш просто ми трябваше повече време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята не сфикна и е пуснах да си ходи:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никоя нормална,уважаваща себе си жена няма да постави този тъп въпрос на мъжа до себе си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислих че само аз имам този проблем :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тук си пишем на КИРИЛИЦА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва според мене е тая която е пуснал да си ходи :lol: Иначе място за избор няма , нито жената нито колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taka li?Sled kato si stignal do zaklu4enieto,4e skapanata ti baraka za 5000lv struva pove4e ot jenata koqto si imal do sebe si,pojelavam ti cql jivot da si ostane6 s taq braknq za cql jivot i da nqma koq da sedne pri teb :punk:

Според това е въпросната жена пусната да си ходи. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колата , жената .... най-добре е да хванеш гората .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BatV

Абе както казват кола и жена се избират на късмет. За колата не важи много много.... ако разбираш от коли. Жените не можеш ги разбра цял живот. Както и да е...Аз не съм женен, ама има едно девойче дето се върти около мен вече година и не си тръгва. :) Та ходохме да избираме кола, аз си бях решил вече кво да взема но все пак да направим някои друг таст драйв не пречи.Направих всичко възможно да има избор на различни модели(някои от които в мен будят отвръщение )..... и да не направи верния избор:Новият АкордеонMazda 6Mitsubishi LancerToyota AvensisFord Mondeo VW Pasat Но шесто чувство ли имат тeзи моми незнам, но отсече : "Онази черната, първа която гледахме е супрер. И другите ми харесаха , но първата (преведено - Хонда Акорд) хмммммм."Та, жената в колата, музиката за фон и газ до където ти видят очите....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като жена мога да кажа, че този въпрос не бих го поставила на половинката си. Но ако тази въпросна половинка ми прави забележки за карането и оплюва МОЯТА кола, ще намери изхода на бърза ръка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пътя на логиката я да видим кое върши повече работа колата.Кое ми носи повече тръпка колата.Кое неме ядосва толкова често колата.Кое го оправям и забравям за проблем колата.Ми кво да ви кажа то недоволна кола нема докато обратното бог дал.Да си караме колите те жените сами идват при колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе доста спорна дилема. :D Без коли неможе и без жени неможе.Сигурен съм че всеки би избрал жената пред колата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... без жени неможе....

Опитите в Анадола продължават :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да глезиш една жена , колкото и любов да и дадеш , колкото и пари да вкараш в нея ... пак ще ти скъса нервите по такъв начин , че да се чудиш от каде ти е дошло. Когато нещо и липсва - отива при друг , когато има всичко което иска... не и изнася , че няма за кво да ти мръкна и пак измисля неква простотия :D В колата като съм набивал и съм я глезил и всичко това с много любов , единственото нещо за мен е било КЕФА на MAX... в тва отошение жените отпадат от класацията ;) НО ИСТИНАТА Е ЕДНА - КОЗАТА СИ САКА ПРЪЧ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената преди сичко ..... това е мойто мнение пък и ако жена те пита такъв въпрос просто тогава можеш да се замислиш защото според мен една свястна жена не може да ти зададе толкова тъп въпрос... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ МЕНЕ АКО ПИТАТЕ И ДВЕТЕ АМАААААААА СЕГА СЪМ С ЖЕНА А СКОРО И С ДЕТЕ И НЕМА ПАРИ ЗА HONDA ОСВЕН АКО НЕ СЪБЕРЕ НЯКОЙ ВОЛНИ ПОЖЕРТВУВАНИЯ ЗА ЕДИН CIVIC 4 ГЕН ПОНЕ:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента нямам приятелка, но много често се е случвало като изляза с някоя бивша и приятели .. да не и обръщам толкова внимание на нея отколкото на колата . Но по принцип и двете ако вървят в комплект ще съм най-доволен :lol::lol: И все пак .. немога да разделя кое да е по-напред :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми бъде зададен въпроса да изберя между двете напук ще избера колата, защото не смятам че един човек ако те обича истински и вижда колко обичаш колата си не би искал да те разделя от нея. Поне според мен когато 2мат осе обичат трябва да се подкрепят в всяко едно отношение. Аз ако обичам някоя няма да искам да я разделям от нещо което тя обича..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш доста голям креват колега. Завиждам ти :rolleyes:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страстта на мъжа го поддържа млад, обзалагам се по-голямата част от форума, които минават 25 изобщо не се чувстват на тази възраст и съм сигурен, че не е от жената :rolleyes::huh::D :D Ако видите Теро веднага му заковавате 16 години :D :D :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШ пенсио, да мълчиш ! Що не го кажеш това пред жена си ? А ? :rolleyes: Пък аз просто съм се запазил. На 16 като кажа че съм не ми вярват, ама за 19 се връзват здраво :huh:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако жена те пита такъв въпрос просто тогава можеш да се замислиш защото според мен една свястна жена не може да ти зададе толкова тъп въпрос...

Абсолютно. Това е много ТЪП въпрос :rolleyes: Факт е, че доста често се задава. Без коментар :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...