Jump to content
Most_Wanted

Колата или жената

Recommended Posts

Това да си свободен агент си има плюсовете и минусите.Но както другите казаха вече-ако ти зададе такъв въпрос-ВЪН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това явно е всеобщо проблем. Констатирано е от производителя и има предупреждения във

. Така че девойките, които се хващат с хондаджии-фанатици да си имат едно на ум ;)Тук някой колега предлагаше запознанства, та да споделя и аз моята мъка. Скоро ще ми бъде отнето правото да хондаджийствам за известно време, та спешно си търся приятелка с благ характер, добри шофьорски умения и любов към марката Хонда. Естествено пропускам изискванията за външност и шофьорски умения 'щото то е ясно - лоша хондаджийка няма :DКолата не е кой знае какво (справка - профила), но пък е в добро състояние;) Мъжа ептен не бива, ама поне е честен. Хахаха.Така че - помагайте;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , тактиката е да накараш жената да обича колата :D;) Е аз успях ;);) Приятелката ми отдавна е влюбена в Хонда и скалата и по подреждане на желаната кола е като на всеки хондаджия , е с моята малко се разминава , ама здраве да е ;) - Сивик 5г / без седан , а на мен ми харесва / , Дел Слоу , с2000 / това няма да откажа ;) / ;) Така че действайте ;) Не обича да й говоря за ремонти , но за тунинг й харесва ;) Не я вълнува какви коне е колата , а я вълнува като се качи дали ще й хареса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че жената не трябва да е фенка на Honda. Защо ли? Ами защото точно така ще се разбере дали хората са 1 за друг...Ако жена ти не ти дава 1-2 пъти в седмицата да отделиш малко време за хобито - я да се видиш с хондаджиите, я да пипнеш нещо по колата, значи просто не се разбирате и не трябва да сте заедно. Всеки трябва да има лично пространство.(не ме нападайте, това е мое мнение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената преди сичко ..... това е мойто мнение пък и ако жена те пита такъв въпрос просто тогава можеш да се замислиш защото според мен една свястна жена не може да ти зададе толкова тъп въпрос... :bg:

:honda: Абсолютно съгласен съм с колегата, нямам какво да добавя :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е жената, ама кат си навия нещо, че ще правя по колата, забравям за жената, поне времено :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...