Jump to content
Sanchesss

Кой какво е намерил в колата си

Recommended Posts

Когато взех моита прелюдка намерих една амфетка и когато след два дни отидахме да сключваме договор за покупко-продажба (понеже я купих в съботта) му я върнах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като зех мойта тамън я бяха докарали от австрия и си намерих под седалката 2 евро :lol:

Ти тоя гробник го зе за едно Евро ,значи си с едно отгоре :)
е не е като твоя мъртвец от някоя забутана немска морга :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в едната имах само едни големи плюшени зарчета на огледалото :D доста шик.А в другата намерих много съкровища преди седмица когато махнах тапищерията на пода:1.монети- евро, паундове, уса центове2.портмоне с 9-10 магнитни карти от japan и касови бележки на японски.3.SD 8MB карта за фотоапарат.4.бонбони и .......Колата ми е обикаляма света яко като курва е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таз тема много дълга бе, аз я купих от познат моята хондела, върнах му фанелите вътре и още нещо непомня, помня че ходих 2 пъти до тях да му ги върна а какво намерих:солети в жабката, бонбони в метална кутийка X-it лимон, с изтекъл срок, странен ароматизатор тип кутийка с мирис на ябълка, стотинки под седалките, косми от кучето му които и до днес намирам...в багажника:крик, метла, триъгълник, резервна голяма гума гууд иър, гидори, оригинално хонда крикче, оригинална хонда книжка кожена с документите на предния собственик от италия със всички проспекти от италианската къща и леко попълнена кога е ходил за смяна, половин бутилка масло за двигателя, 1 пожарогасител, 2 летни и 2 зимни стелки, една кутийка с лампи от всякакъв вид, 3 гуми за чистачки, кабелчета, букси и какви ли не такива резервни нещица, както и доста предпазители оригинални хонда...явно не е имало нужда за 17 години да се заменят...единствено като вързвах музиката дадох накъсо нещо и изгоря на купето предпазителя... това е доста показателно колко често се сменят нещата в хондата....друго не открих, доста прах в пространствата зад таблото и под мокета...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих сервизна книжка и ментови бонбони :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво намерих ли?Колата е внос от Австрия,а всичко което намерих беше в процепа на ръчната спирачка--7-8 химикалки,няколко монети и един лотариен билет(естествено не печеливш).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка тема!Моята беше истинска съкровищница.Така от къде да започна.......Беше пълна със дребни центове,баджа от службата на стария собственик,детска играчка-джипче,плюшени играчки,сребърен пръстен,дистанционно от двд плеър,компакт дискове,шнола за коса,ластиче,запалка,червило и други :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 отверки 1 от коити мн добра, 3 компактдиска с долнопробна музика, клучодържател на нисан, фактури и бележки, винтчета и прочие, тръбата на въздушния филтър в багажника, найлонови чантички, блажна боя на едната седалка която излеапълно с меглйо и много ама много боклуци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бобони ментос под кичето,сигорно от близаката деведесе и ннякоя... 5-6 диска,резервни крушки и бушони,химикалка,тефтерче,стъргалка за сняг,една отверка,един чорапогащник в джоба на седалката и маи тва беше !!!

Редактирано от didosh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната кола,която закупих и докарах беше щателно почистена и освен дребни евроцентове между и под задните седалки,нямаше друго!Жалко нали! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D В моята нямаше нищо, ама все пак българин я е карал преди мен ...а и като знам как се отарашват на автовоза още в Италия (и то в най-добрия случай ако е там :( ), после каквото е останало за познатите на превозвача :( , после за прекупвача... :( . направо се чудя как сте намерили въобще нещо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз в моите сивици понеже са били почти всички от Италия-съответно Италянски лири и еврота на монети най често под седалките или в пепелника.На една намерих точно до ръчната в едно от декоративните капачета до бутона за регулиране на фаровете 9 химикала-явно някое детенце докато се е возило профилактично си ги е пъхало в дупката(капачето и то бе вътре)А НАЙ ГОЛЯМОТО МИ ОТКРИТИЕ:( бяха 4-ри усилвателя монтирани отдолу под мокета,а как ги открих?Ами видях като я почиствах че под седалките има урязани кабели и то точно до мокета-едва се подаваха а бяха много на брой реших да дърпам но уви не става-наложи се да махна седалките и да навдигна мокета иииииииииииииииииии ИЗНЕНАДААААААААААА!Явно човека в Италия е бързал и си е свалил само сидито и тубата а за другото е нямал време имайки в предвид къде е навряно! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неща ми бяха оставили - CD с падащ панел, който беше в жабката, чистачки 3 комплекта, аптечка, чисто нова резервна гума, стъргалки за лед, крушки и доста болчета и няколко химикалки, абе доволно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :oАз купих колата от първи собственик- една секретарка от Института по Материалофизика във Виена (бях там 10 месеца на специализация), и намерих един залепнал бонбон под шофьорската седалка и един орех в багажника (жената не е ползвала дори касетки за касетофона в колата).Аааа, :D щях да пропусна най- важното: намерих/намери ме един прекрасен и запазен автомобил- моята Хондичка :oПоздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих комплект чистачки дето за нищо не стават, торбички, кутийки от ароматзатори - празни, въженце(май за простир), 4 гайки за джантите за специален ключ(ама без ключ) и други дреболийки. А и едно мече висеше на прозореца, ама като се замисля не го виждам отдавна - явно съм го затрил някаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намирал съм доста работи в колите си до сега но наи добрата ми находка е една голяма зелена глава до ръчната :huh::huh:;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в моята нищо за сажаление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее моята беше щателно изблизана от всякъде! Въпреки това се оказа че имам крик, чистонова резервна гума 195/60/15, едно винтче в тайника на облегалката между двете седалки(което така и не открих от къде е... явно не от колата), няколко ключа + универсална отвертка (кръстата и плоска) която се оказа много полезна и доста качествено направена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ттик-так и ... Щанга :P , стария собсвеник ще да е бил бърз и яростен, но тя колата си предразполага :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха интересна тема

Кутийка презервативи :) ,гримове,фасника беше пълен с крушчици болчета и сякви истории-намерих и от каде бяха свалени ;) , тор в багажника ;) под задната седалка - салфетки,някви дъвки пенита,центове,фулмастри,биберон 1 количка hot wheels под ръчната изобилие от химикалки еврота ;) под таблото 1 ключ с патрон незнайно за каде куп кабели/допалнително слагани/ тефтерче в жабката,картички полици хартишки дискове с няква ирландска боза 2 комплекта лагери и петна по седалките ;) ;) ;) а и зарчета на огледалото за задно виждане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах аз пък си намерих едни немски шоколадчета DUPLO и малко семки от хавица в багажника :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: като ви чета май предишния собственик е бил голяма скрънза,само три шилинга и те вече невалидни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

монета от 2 евро и билетчета от паркинг, а и малко пясък в пепелника. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поставка за гсм хваната с рапитки за таблото :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел намери Космодиск в баварката си :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък намерих телефон под задната седалка- е не е нищо особено ама го утиках за 20 кинта :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P като ви чета май предишния собственик е бил голяма скрънза,само три шилинга и те вече невалидни.

Колега ти поне три шилинга си си намерил - в мойта няма нищооо - гледай хората даже телефони оставят, а бившия собственик на мойта толкова са е старал да не забрави нещо, че дори задните колони си е прибрал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в моята намерих в нишата за резервната гума пясък и шепа пирони а в жабката снимка на бебе както и петна по гърба на шофьорската и цялата задна седалка предполагам от посочения на снимката бебок :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е готина;)

Бившата собственичка от Италия ми беше оставила: 20EUR на монети,червило :D,плюшена играчка,дамски парфюм,многооо лекета от кафе и няколко дупки от токчета по тавана на колата ;) .....палавница.....

а аз се чудих от какво са дупките по тавана на мойта ;), а сега се сетих и за къдравите косми под стелката на шофьор/ката (казаха ми, че била жена). Пък аз първоначално щях да пиша само за един ключодържател- червен, такъв съм имал като бях 2-ри клас- някъде към '80 ;) и за него беше хваната спираловидна пластична джуджавка, навяваща спомени за море и стрелбища със снимки на Арнолд и Star Wars.... другите джаджи бяха от колата, некви малки пластмаски, болтове, простотии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз да мога да пиша в темата ;) В мойтУ чудо намерих доста евро цента, заедно с едно грозно червено червило. А в багажника намерих едни кабели, които доста НЕ скрито преминаваха през цялото купе, чак до касетофона, неоригнален, кодиран, който прецаках и така и не можах да го пусна. :D:D Та още не съм чула как работят колонките в колата. :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Касова бележка от "Мак Доналд" Австрийски. Перла от гердан (скъсан) и скъсаните връзки на гердана в пепелника.п.п. и още си седят вътре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

парчета странично стъкло, част от алармата, преден ляв калник на топка, предна лява врата, малко монети, част от гривна, угарки от цигари и некви неща дет не ги помня вече....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква италианска монета под резервната гума имаше. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувал съм кола в която бяха забравени следните неща:GSM Нокиа Е51,5л. масло 10-40,чисто нова щангичка с етикета,чук,слънчеви очила,5-6 CD-та,кутия с пастели и други неща но бяха толкова много че не се сещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месеци след като си я купих, взех да я почиствам с прахосмукачката и се натъкнах на една малка кукичка за риба в багажника (не знам кой номер, не съм рибар). Може някъде да има и други неща, понеже все още не съм я "изследвал" напълно обстойно. Но, на пръв поглед беше само това.

Редактирано от r16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наследство кутиика презервативи и издраскан таван от токчета. Странни петна от не определимо вещество по задната седалка и последвалото от асоциацията между тези неща беше обстоино изпиране на тапицерията :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само една резервна гума и некав малък тестер от парфюм в жабката...сиромашка история :)

Редактирано от 3AgHuK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...