Jump to content
-=Гиби=-

Бай Брадър и Хонда :)

Recommended Posts

Хах спамче или не знам какво ма ми направи впечатление, че съквартирантите ги карат с последно моделче Акорд :lol: тфа са не знам дали добре или зле за марката ма нали хонда феновете се радваме кат ги виждаме та тай реших да споделя. Хах ай лека вечер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм Даааа ... и на мен това ми направи повече впечатление отколкото "русата мацка" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, изпреварихте ме :D...тъкмо мислех да ви драсна с какво докараха русата пача - ей ставаме все по-силно, колеги:lol:! HONDA RULES!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве, ама такива руси кранти като тая проста кофа правят кофти реклама на марката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва маи е антиреклама-само 3 говеда до сега че едното и припадна, срам да ги возят в тея хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....чакаме и С2000 да се появи,ама верно жените мнооо кофти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък отнаало не забелязах колата каква беше, обаче си мислих няма ли да изскочи някой хондак и след малко гледам едно голямо H отпред :lol: Сетили се най-накрая каква кола да избарат :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и 2ка с много лепенки на бай брадар :lol: ПП: верно много постотия до сега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам е, ама и тея от Бултрако са зле. Вместо свестна рекламна кампания да направят те се навиха да возат некфи хмм абе некфи никфи хора в колите ем пишеше, че ще има хора хомо и затворници. Иска ми се представителството да беше като на Тойота но шанс. Е приятно гледане дано се пак да има нещо стойностно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве, ама такива руси кранти като тая проста кофа правят кофти реклама на марката :lol:

е айде сега... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетили се най-накрая каква кола да избарат :lol::D

Май на първото или второто издание имаше Honda Accord Tourer!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и лошата реклама си е реклама в края на краищата. А и мацката от Варна си я бива на първо четене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хораа...как може да зяпате такива простотии а да търсите кусури на кифлите и говедата дето слизали от колите... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

простотия или не, хората правят кинти от това, а ние седим и ги плюем... А пък рекламата не е никак лоша да ви кажа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маниак,никого не плюя.Всеки си избира с кво да си губи времето което вероятно има в излишък.Те хората и от дрогата правят пари,трябва съответно да им ръкопляскам ли?Предполагам всичко което носи кинти е готино....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оцапаха хубавата Хондичка тез СЪКВАРТИРАНТКИ. Всичките някви хибриди там, една свястна да нямаше. И защо само женско вкараха? ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен Акорда имаше и друга хонда ама неможях да е позная но предполагам че е ЦР-В или ХР-В ама не съм сигорен ;)

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маниак,никого не плюя.Всеки си избира с кво да си губи времето което вероятно има в излишък.Те хората и от дрогата правят пари,трябва съответно да им ръкопляскам ли?Предполагам всичко което носи кинти е готино....

Не съм казал че ти ги плюеш. Еми некои хора и от това правят кинти, но това си е тяхна работа. и аз примерно не се кефя на метал музиката ама хората им ходят на концертите и си се кефат, също както чалгарите.... След като хората доста хора го гледат значи рекламата е супер добра. Ако сметнете сумарно колко време са се виждали Хондите, и това че на бултрако нищо не му е струвало ще видите, че рекламата си е била супер изгодна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavkata

...ще видите, че рекламата си е била супер изгодна

Хммм... Honda по улиците ще карат хора, които са гледали и Big Brother... Това добре ли е, или не? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биг брадъра трябва да го излъчват само в Перник,кои ги гледа тея тъпанарщини освен склерозирали бабички,и момичета в пубертета?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возеха ги в Аccord, FR-V, CR-V и Legend. Но като гледам прекрасните и лъскави съквартирантки, едва ли някоя е оценила това. Тяхната ценностна система е тясно специализирана и ограничена до Мерцедес и БМВ, а по-интелигентните могат да назовт и Ауди, което си е голямо постижение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път много тъпо го направиха, че вкараха само женски, и то какви .. всички некви кифли с изключение на 2-3. Евала на сляпата жена, че след ужасната злополука преди 11 години се е справила и гледа само напред и е толкова жизнена. Това май ще е най-скучния Брадър до сега... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво му гледате на този "бай брадър" ;) !?доста е глупавичко това реалити шоу,не мислите ли..!?еми,на изтървал съм значи хондитата! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път много тъпо го направиха, че вкараха само женски, и то какви .. всички некви кифли с изключение на 2-3. Евала на сляпата жена, че след ужасната злополука преди 11 години се е справила и гледа само напред и е толкова жизнена. Това май ще е най-скучния Брадър до сега... ;)

Сега в четвъртък ще изръсят и мъжете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея тъпи пАрчета май ще си играят на Тарзан и Джейн , които са паднали от космоса със самолет този сезон! Жалко само, че изцапаха хубавите коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина във вашите лица стояха така нещата , както сте ги написали в постовете ви , не би трябвало изобщо да обръщате внимание на това толков долно и гадно предаване ;) Мене пък ме кефи много , защото като го гледам и само се хиля и отпускам максимално ;) а като не ме кефи сменям канала и толкова ;) Вие го обръщата на егати трагедията ;) А това , че са наели Бултрако Рент А Кар си е само за плюс за марката и за вносителите ;) П.П. Колеги , я се стегнете малко и понаучете моделите , че до сега само един от вас позна всички модели ;) кви фенове сте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпо или не се таз видяхме хубави коли ;) Жалко че нямаше един Сивик Тайп Р и един S2000 ;) Но все пак новия акорд е добър. Ае стига толкоз Биг Брадър за тая година. ;)ПП Модеилите ги знаем ;) Само питай ;)

Редактирано от Гиби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, по случайност бяхме с един приятел в Бултрако (правихме тестдрайв на Сивик седан 1.8) в събота.Точно в този момент доидоха от Биг Брадър да си вземат возилата. Значи:1. Legend - всички екстри без прозрачен покрив2. CR-V3. FR-V4. Новият акордНаправо ми останаха очите. А тия образи излетяха с колиците с мръсна газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Возеха ги в Аccord, FR-V, CR-V и Legend. Но като гледам прекрасните и лъскави съквартирантки, едва ли някоя е оценила това. Тяхната ценностна система е тясно специализирана и ограничена до Мерцедес и БМВ, а по-интелигентните могат да назовт и Ауди, което си е голямо постижение.

Много си прав колега ;) А на който не му се гледа ББ4,да не го гледа........аз съм много тъп като гледам,така ли ;)Не ми отговаряйте,не искам да стават спорове.Пийс братя ;) Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возеха ги в Аccord, FR-V, CR-V и Legend. Но като гледам прекрасните и лъскави съквартирантки, едва ли някоя е оценила това. Тяхната ценностна система е тясно специализирана и ограничена до Мерцедес и БМВ, а по-интелигентните могат да назовт и Ауди, което си е голямо постижение.

Ей затва най- ме накефи ромката. Първо, говореше много по-добре от останалите, и второ - така се накефих като видях четвъртата генерация! Тоест, момичето си се вози на Хонда и без да му се налага да прави публични изяви. А колкото до останалите, те сигурно даже не са разбрали на какво се возят. Щом е лъскаво са се метнали и толкова. А по въпроса защо вкараха само курабии - ми за да се изпокарат по-бързо, разбира се. За да е зрелището по-голямо и рейтингът по-висок. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъдете сигурни, Бултрако са изръсили голяяяяма сума да си покажат колите в Биг Брадър!За всичко се плаща колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе с тая 4ген. в ефир в някъв ромски квартал - страшна реклама, няма що. Моята теория е че мъжете ще ги вкарат най-вероятно в сряда, заради началото на сървайвър, за да земат от техния рейтинг. До колкото чух май ще има и къща освен "отломките".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биг брадъра трябва да го излъчват само в Перник,кои ги гледа тея тъпанарщини освен склерозирали бабички,и момичета в пубертета?!

Нещо против Перник ли имаш или така ми се струва А? Айде по-кротко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоуто си е перфектно и много точно показва манталитета на българина. Факта, че с всеки сезон става все по-просташно показва и в каква посока се развиваме като общество :oНай ме издразни гласа на биг брадъра. По заухав глас и с международен конкурс не можеха да намерят.Русата хасковлийка е перфектна за секс. Не знам що я плюете :)За хондите - ми така са си решили Бултрако да си рекламират. Няма да си продам колата заради един биг брадър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че все нещо направиха Бултрако :o Колкото и да е по-добре от нищо, нека вземат пример от Тойота. :) Добре, че в последно време в Сф се събраха малко повече хонди та се радвам кат ги гледам, но дистрибутора трябва да работи по-усилено е моето мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе незнам дали е лоша рекламата ама днес на работа всеки който ме срещне ми казва видя ли с кви коли караха Брадърите явно доста хора го гледат и са забелязали :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...