Jump to content
Dilqn_Mitev

Звяра се завръща

Recommended Posts

Потърсих в търсачката но не видях някои да е постнал подобна тема за това реших аз да я пусна..та като гледам така легендата НСХ ще се завърне до година две и то с бясна скорост ;) Цитирам : "Очертават се тежки дни за Ферари Калифорниа " ;) Надявам се да пребие и последния "скаилайн" !! Ето и линк към статията http://kamuscoop.blogspot.com/2008/06/honda-ns.html и дано скоро се радваме на подновеният модел !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типично за тия Японци! Много са луди тия хора доста добре изглежда! Дейстивително ще бъдат над тях! Добре че японците си даржът на марката и на фирмената политика и правят спортни модели не приличащи на Ферари, Ламборгини или Вайпър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен е загубила японското... надявах се да е по-ниска и широка... или както се вика "като джапанка" :) ...отзад напомня на Астън, отстрани малко на GTB ... и бих се изкефил на mid-engine ... но маи за първи път се отпускат на коне във спортната си кола :D

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наи накрая нещо интересно от хонда че ми омръзнаха последно време скучните и бавните им модели последнтие 3-4 години... :) наи накрая нещо сериозно 500+ коня конкуретно на др-гите марки :D яко ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМГ!!! Нямам търпение да видя новия NSX. Статията е обещаваща да видим какво ще е:D:):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типично за тия Японци! Много са луди тия хора доста добре изглежда! Дейстивително ще бъдат над тях! Добре че японците си даржът на марката и на фирмената политика и правят спортни модели не приличащи на Ферари, Ламборгини или Вайпър!

Дам луди са нашитее хора :D Дано колата бъде убииствена както винаги,и се надявам че няма да има проблеми с електрониката както всички по-нови модели автомобили като цяло!Но няма шанс и тя ще бъде бъкана с всякакви програми,стабилизиращи системи и т.н. :) Но ще бъда адски щастлив ако наистина тя "коли и беси" в този клас и тя да поставя началото на нови стандарти :D Успех на пичовете с главно Х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано,като знам нашите малолитражки как вървят и кво означават 90 японски кончета сравнени с немските,направо подскачам от радост,а и ако има AWD италянците да треперят.Между другото италянските пили давали големи дефекти с трасмисиите,както и М5.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е загубила японското... надявах се да е по-ниска и широка... или както се вика "като джапанка" :D ...отзад напомня на Астън, отстрани малко на GTB ...

За първото - съгласен съм, а за второто ... ферарито малко не мога да си го представя, на мен от страни ми прилича на астън и на вайпър...може би заради издължената муцуна, а от зад като го погледнеш мяза малко на някои от тея новите модели волво... :D п.п. Относно "като джапанка" ... ми тя си е такава бе. :) Japan - джапанка, от къде мислиш че са го измислили.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При наличието на толкова много модели и бълването на още толкова от водещите световни марки,няма как да няма и малка прилика с други модели!Но все пак то пускането й може да бъде променена 100 пъти така че ще видим..!А и на които и да прилича си остава ХОНДА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грозно е , както каза някой от вас няма нищо японско в нея , NSX е супер кола и самото и излъчване и придава сила и истински "Japan style" това прилича вече на масовите , повече ми харесва HSC представен 2005 год. за него можем да кажем ,че е има останали черти от NSX и ново излъчване на нов супер автомобил от хонда.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Класика !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не разбирам защо казвате че е грозна при условие че още дори не сме я видяли във варянта в които ще се произвежда?!? А относно това че е загубила японския дух според мен не е така защотото тази кола ще бъде и е в клас "Супер кар" и е нормално да се различава от нормалните модели на марката малко или много,а и в този клас колите много често си приличат,защото всички гонят една и съща цел и на края се получава че някои мъничко е "преписал" от друг..както ако не се лъжа Ламборгини осъди Салиин за това че са им копирали дизаина,мисля че ставаше дума за концепта на Салиин С7! Както и да е,тва си е мое мнение! Важното е че всички стискаме палци и чакаме новата колица да разбие конкурентите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо снимката е правена в германия или франция, не виждам добре номера... Не вярвам и не ми изглежда истинска. Има ли други източници, които да го потвърдят? аз намерих и други статии:http://www.worldcarfans.com/9080331.001/is...e-new-honda-nsxhttp://www.caradvice.com.au/1114/2008-honda-nsx/http://www.maxpower.co.uk/videoview.asp?asset=2882

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на мен нещо ми се губи концепцията за НСХ. Поне показаното на мен по ми мяса на Прелюд като форми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://youtube.com/watch?v=nhrG0bcydZ8 за това ли става въпрос, защото преди време пусках подобна тема, но явно тогава още не е бил официално обявен новия НСХ :) Редактирано от vanko_2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://youtube.com/watch?v=nhrG0bcydZ8 за това ли става въпрос, защото преди време пусках подобна тема, но явно тогава още не е бил официално обявен новия НСХ :)

Видеото е старичко и сме го обсъждали. Това е с купе от S2k.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За купето ми се струва, че наистина е различно, затова и питам де :D. Но тука се говори пак за В10 мотор с над 550 коня. Визирам и годината 2009, което предполага, че още не се е е появил НСХ-а. Какво ще рече С2К купе? И това е същия мотор от статийката на друго купе или съвсем друга кола, нещо се омотах :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво не и харесвате? Изглежда си доста внушително. Ако мине покрай вас, няма така да мислите. :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За купето ми се струва, че наистина е различно, затова и питам де :D. Но тука се говори пак за В10 мотор с над 550 коня. Визирам и годината 2009, което предполага, че още не се е е появил НСХ-а. Какво ще рече С2К купе? И това е същия мотор от статийката на друго купе или съвсем друга кола, нещо се омотах :) .

Използват купето от S2000 за камуфлаж, за да тестват NSX-а които се крие под това купе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз немога да разбера защо мотора не е централен като при стария модел...(класика) :):D е турбо или атмосферен някаде споменава ли се ?!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не мислите ли че подозрително много си приличат ? НЕ казвам, че са еднакви ... но загледайте общия профил, калници, мигачи, врати ...lexus lf-aнадявам се 2009-та хонда да обявят дизаина на новия NSX ... и аз наистина искам да е като HSC, чийто концепт, беше обявен още през 2003-та ... но силно съмнявам, че ще имат място да наблъскат V10 и SH-AWD, в толкова малко купе ...

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мислите ли че подозрително много си приличат ? НЕ казвам, че са еднакви ... но загледайте общия профил, калници, мигачи, врати ...lexus lf-a

Прилича наистина, но ако се загледаш в подробности има големи разлики. Най малкото ауспусите, а и тoyota-та ми прилича на mid-engine :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ми пуснаха това:http://vbox7.com/play:f0c6776aЗа него ли става въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича наистина, но ако се загледаш в подробности има големи разлики. Най малкото ауспусите, а и тoyota-та ми прилича на mid-engine :(

ами точно за това имах в предвид да не се гледат подробностите :lol: , защото колите които излизат като краен продукт и без това нямат почти нищо общо с концептите ... нещата се променят през етапите на производството на колите ...пример е предницата на Mitsubishi Evo X ... концепта изглеждаше много по-злобно и уникално :o има други "спортни" модели на Lexus, които използват точно този вид изпускателна генерация -> 2 тръби една над друга от 2-те страни на колата (Хонда в момента наблягат на триъгълните) ... стоповете са леко променени (към по-добро, може да разгледате други снимки на модела, ще видите че са сходни). Задния спойлер е заменен с нисък такъв ... но общо колата е почти едно към едно като размери и пропорции на различните елементи ... и никак не ми се вярва Хонда да правят клонинг на Lexus ... лично според мен това е поредния тест на Lexus LF-A ... но това си е мое мнение :) по-принцип LF-A е V10 :)и мисля, че Хонда ще ни държат в напрежение почти до самата премиера, относно дизайна :) дори и да сложат Mugen-ския V8 (MF408S), който и без това се е доказал в няколко 24 часови състезания :) пак ще пляска всичко наред с почти 600 hp от 4.0 двигател ... но ако разчупят традицията, и вземат че сложат един голям V10 ... мисля че ... много хора ще останат "без думи" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по пластиката на повърхностите прозираща под маскировката , най-вероятно екстериорът ще е със стилистиката от концепта. Естественно някои детайли ще бъдат технологично "приземени" (примерно фаровете) , но наистина както някъде другаде четох идеята е този модел да е конкурент на Гаярдо и съответният като клас модел на Ферари и ориентировъчната му цена (за САЩ) ще е около 170 000 долара. Надявам се да си извоюва старата слава на "японското Ферари" и да е по-стилен и технологично подплатен от последният Нисан. http://www.autoblog.com/photos/acura-advan...ts-car-concept/Autoblog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е честно! Поне спрямо другите фирми :lol: . При наличието на такава кола на пазара и то на такава цена не виждам просто как нормален човек ще си купи нещо друго... Но все пак е концептуален модел, доста неща ще бъдат променени във финалната версия. Остава ни само да чакаме и да се надяваме, че един ден ще може и да си я позволим когато излезе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Просто нямам думи  :)

:(:(:lol::o:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest S2K

аз немога да разбера защо мотора не е централен като при стария модел...(класика)

За да отворят пространство за 2+2 места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

да предположим за момент, че се опитват да го махнат от пистата, където външния вид не се гледа толкова, и да го направят доста по-приемлив за краините клиенти ?

 

за тези които не са прочели цялата тема ... горната снимка е на "новия NSX", долната е на Lexus LF-A

 

надявам се грозния дизайн на Acura NSX Concept 2009 да не влезе в серийно производство (поне в тази си форма) ...

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VersaceGirl

Просто нямам думи  :)

:);):);):(:(
Леле,ти не си човек :lol: Сега направо няма да мога да спя три дена :o Неммммааа такова красиво нещо.... :) Кво ли трябва да обера,за да си го купя????? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

преди да се изказвам за дизайна, ще изчакам да видя крайната версия ,надявам се само хонда да не изгуби излъчването си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Може да прелича малко на лексъс но си остава хонда ;) Казвам ви хора това е затишие пред буря,много лошо ще взривят пазара хондаджиите и тогава ще скачам до тавана ;) Дано я видим по улиците на България,стига с тея ламбота ферарита и т.н ще бъдат наказвани !!! Ще чакаме..до тогава само снимчици ще гледаме и ще се чудиме коя ще е краиният продукт!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да прелича малко на лексъс но си остава хонда ;) Казвам ви хора това е затишие пред буря,много лошо ще взривят пазара хондаджиите и тогава ще скачам до тавана ;) Дано я видим по улиците на България,стига с тея ламбота ферарита и т.н ще бъдат наказвани !!! Ще чакаме..до тогава само снимчици ще гледаме и ще се чудиме коя ще е краиният продукт!

пич, погледни горните 3 снимки Много внимателно ... и помисли също много внимателно защо от този ъгъл са почти еднакви автомобили, с много леки козметични промени (да не кажа дори и джантите, че са еднакви) ... това по-скоро можеш да ме убедиш, че ще бъде следващата Toyota Supra, от колкото Honda. Спрете се малко, ще станем за смях на колегите с от Toyota ... започваме да си приписваме техните коли за наши ... ПОГЛЕДНЕТЕ ДОРИ АНТЕНАТА НА ПРОЗОРЕЦА на 2-те горни снимки които съм дал, на едно и също място е ! спрете да вярвате на всичко което четете в нета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, прилича на toyota-та и най вероятно някои се е подвел ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взирайки се по-настоятелно в снимките си мисля , че истината ще е някъде там ;) А именно , че новия NSX ще има много общи черти със старите си родители ;) Но от сега мога да кажа , че на който не му харесва да си гледа работата :) от Хонда не мисля , че са луди и това , което ще покажат ще е отново икона за автомобилостроенето ;) единствено можем да се надяваме да бъде една сред най-добрите ;) Оххх , дано посъбера мангизи до тогава , че да се обзаведа и аз с една супер кола ;):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е Акурата нема друга такава кола.Много е яка :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на мен нещо ми се губи концепцията за НСХ. Поне показаното на мен по ми мяса на Прелюд като форми.

ааа бъш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акакъв е шанса тая кола на снимките пак да някво муле от Ес2000 както преди? Примерно нещо такова:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуйте какъв глас вади -

Неофициалното време на Хондата е 7,37 в трафик, времето е замерено от репортери. Времето на ГТР Р35 замерено за пръв път от репортери е било 7,38, а официалното му е 7,29.На доста места се обръщат към Хондата като NSX mule.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...