Jump to content

Recommended Posts

Днес щракнах една снимка с надписите на кутията...

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:rolleyes::D Редактирано от M.R.Tuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще може да се поръчва машинката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Informer

Кога ще може да се поръчва машинката?

Когато дойдат едни USB кабели които чакаме от USA :P Оказа се, че в България никъде няма черни USB кабели...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли как инфоборда да се прикачи към инсталираната вече радио СД машина. Като странично устройство ... например:P Както се закача ipod например или USB флаш памет ??? Сега има доста прилични машинки с перфектни дисплеи и мнооого "широки" възможности...т.е. що да не се възползваме...всъщност нищо не разбирам,но искам да помогна с коквото може!Поздрави!п.п. казах на Фичо, че ще мислите и за него и ... чакаме! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли как инфоборда да се прикачи към инсталираната вече радио СД машина. Като странично устройство ... например!!! Както се закача ipod например или USB флаш памет ??? Сега има доста прилични машинки с перфектни дисплеи и мнооого "широки" възможности...т.е. що да не се възползваме...всъщност нищо не разбирам,но искам да помогна с коквото може!Поздрави!п.п. казах на Фичо, че ще мислите и за него и ... чакаме! :P

Да тоя вариант сме го мислили и освен версия с цветен дисплей, ще има версия без дисплей с TV-Out изход който мисля, ще може да се върже където си пожелае човек :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за този вариант и аз си мислех! Тогава ще се озорите/дано не ви се опре де.../ докато нагодите софта да бъде по-универсален и да може да се ползват най-достъпните бутони от съответната машинка! Примерно на моето фабрично радио Грундик му цъкам AUX функцията и на дисплея му се появява менюто на инфоборда...между другото на Грундика подсветката е в зелено,така че няма да избягам от запазената марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ти искаш през порт за звук да вкараш пакет от данни за дисплей... някак футуристично ми се струва. Най-удачен е варианта с tv-out-a. Ще е много гъзарско, чак до висотите на The Fast and the furious... в първия филм нали имаше едни такива таближи, които излизаха на дисплеите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нее не въопще нямам това предвид...просто го дадох като пример! Сооори ако съм останал неразбран, имах предвид - когато се сменят функциите на дадено устройство/някое по съвременно ,разбира се - та Грундика е на 10години/ да си превключи на на инфоборд меню и това е! Сигурно ще е зорно, но пък ще е много елегантно решение. Оглеждам се в Бравото къде да "изрежа" но не намирам място. Има един дисплей между оборотомера и скоростомера...може би там ... ще видим,но при такова елегантно решение нещага се улесняват. Дерзайте колеги, ще ви помогна с каквото мога:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest niksan_vn
Отговорено (Редактирано)

знам че е досадно на всеки по отделно да отговаряте, но все пак да питам на Д14А2 Англичанка дали ще имам проблем или всичко ще е ОК

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че е досадно на всеки по отделно да отговаряте, но все пак да питам на Д14А2 Англичанка дали ще имам проблем или всичко ще е ОК

100% - работи, тествано е, просто не сме го добавили в таблицата за съместимост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора, остана да си купя и аз , но до колкото разбрах май все още не се продават или може би греша, за което да ме извините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

а аз искам да попитам джипката ми работи на гас ще ми показва ли пак стойностите и моментен разход на гас? ако не има ли опция да стане? и има ли аир фуел рейтио? много ми трябва това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WILDMAN

Ей хора никъде не видях дали става за F20Z1 ако е така кажете хич не съм на ясно с монтажа но такова нещо трябва да си купя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетах всички постове до 10та страница и се отказах. Реших да предложа нещо:При светване на фаровете осветлението на "INFOBOARD" да се заглушава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Веднага ще ти кажа защо да не за заглушава от 1-ви ноември до 31-ви март в тази държава се извършва страшно глупав експеримент - да се кара на фарове през светлата част от деня. В този период на годината няма да виждаш какво показва Инфоборд-а - справка виж си часовника при пуснати фарова през деня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светлината на часовника, е за да се изпише цифра на дисплея, а светлината при infoboard е за фон, за да се вижда на тъмно. През деня така или иначе не се вижда тази светлина. Имате възможност да си настроите колко силно да свети, мисля че това е достатъчно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази екстра трябва да присъства в моята гълъбица задължително. Много добре изглежда и ще върши страхотна работа :lol::worthy: БРАВО за ентусиазма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега:worthy:Евала за труда и ентусиазма който си вложил в направата на това устройство!!Никаде по постовете обаче не видях до сега дали този борд-компютър става за Honda Sr-v 2.0 ( 2000г).Ако може да дадеш информация по този въпрос сте бъде прекрасно .Мерси предварително:lol:!

Редактирано от Zlatko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!!!Евала за труда и ентусиазма който си вложил в направата на това устройство!!Никаде по постовете обаче не видях до сега дали този борд-компютър става за Honda Sr-v 2.0 ( 2000г).Ако може да дадеш информация по този въпрос сте бъде прекрасно .Мерси предварително!!!!

За сега не става, компютъра на CR-V не поддържа стандартния протокол за комуникация на хонда, а поддържа стандартно OBD2, което скоро се надявам да имаме и ние като опция, но за сега все още не ни е останало време да го разпишем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

.... виж си часовника при пуснати фарова през деня....

към часовника отиват четири кабелчета.... като прекъснеш (червеното мисля че беше ще го погледна за да съм сигурен) едното и часовника вече не се затъмнява като си пуснеш фаровете а си свети постоянно силно! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Японеца го е измислил като е тъмно и караш на фарове да приглуши светлината за да не ти отвлича вниманието. А нашите "политици" са измислили като е светло да караш на фарове!П.С. Стига с тоя офтопик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lans

Изчетох темата, но не видях никаде като моя мотор. Та да питам и аз , джаджата поддържа ли се от Акорд 2000 (Ф20Б6)? Предполагам ,че няма проблем щом работи при Ф18Б6?Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Informer

Изчетох темата, но не видях никаде като моя мотор. Та да питам и аз , джаджата поддържа ли се от Акорд 2000 (Ф20Б6)? Предполагам ,че няма проблем щом работи при Ф18Б6?Благодаря.

Да твърде вероятно е да се поддържа, но 100% гаранция няма как да дадем без да тестваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално знае ли се дата, когато ще може да се поръчве вече?В сайта все още пише, че е в процес на разработка и цените не са актуални.10х.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :) следя с голям интерес тази тема... и чак не ми се вярва че има такива ентусясти в България ;)... с ръка на сърце казвам че това много ме радва ;) Знам че наскоро е имало лично запитване , но не се здържах и аз да попитам тук , дали има шанс в близко бъдеще да има и подръжка на К лайн за Сузуки , не вярвам да има толкова фанатици като Хонда... но тук там се срещат хорица с Сузуки болни по природа ;) Независимо от отговора ще продължа да следя темата с интерес..... успех :)ПС Не е никак убидно когато се поразвие още малко продукта... да се пополяризи малко... това е страхотно и цената на фона на това което се предлага е много добра.... Поздрави на всички японски сектанти ! ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sun4o

И аз да попитам. Извинявам се предварително , ако питам глупости, но отскоро имам Хонда :) . Моята Хонда - Hr-V , 2001 г. с двигател D16W1 , я няма в списъка на поддържаните автомобили. Може ли някой да ме светне дали ще стане ? И още един въпрос. Може ли да ми кажете тая букса за какво е ? Снимка 1 , снимка 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да попитам. Извинявам се предварително , ако питам глупости, но отскоро имам Хонда :) . Моята Хонда - Hr-V , 2001 г. с двигател D16W1 , я няма в списъка на поддържаните автомобили. Може ли някой да ме светне дали ще стане ? И още един въпрос. Може ли да ми кажете тая букса за какво е ? Снимка 1 , снимка 2

Такава жълта, ми изглежда да е за SRS.И маи този въпрос трябваше да е в отделна тема, сега ще се маже по тази :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори , ако така се получи. Не мога да разбера как да си едит-на мнението, та да го затрия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , не знам дали решихте кутията вече.Мога да помогна , имам цех за инструментална екипировка и шприцване на пластмаси.Могат да се направят по -евтини матрици от Дурал (издържат 500-1000 бр.), вкл. и някой капачета за вграждане в таблата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутията отдавна е готова, но за следващите разработки можем да се възползваме от услугите ти! Благодаря за предложението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли как инфоборда да се прикачи към инсталираната вече радио СД машина. Като странично устройство ... например!!! Както се закача ipod например или USB флаш памет ??? Сега има доста прилични машинки с перфектни дисплеи и мнооого "широки" възможности...т.е. що да не се възползваме...всъщност нищо не разбирам,но искам да помогна с коквото може!Поздрави!п.п. казах на Фичо, че ще мислите и за него и ... чакаме! :lol:

Да тоя вариант сме го мислили и освен версия с цветен дисплей, ще има версия без дисплей с TV-Out изход който мисля, ще може да се върже където си пожелае човек :lol:
На моя Акорд може в такъв случай да се осмисли дисплея на безмислената навигация за България. Доколкото знам е VGA. Само нямам идея къде е входа за TV-то и входа за камерата наазад?! Надявам се, че това устройство ще може да работи на моята кола?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако буксата за диагностика е тая дето си проверяваш къде е грешката в компютъра - има я. Тя е под жабката и има два изхода...Това ли е или друго?Ако не е това кажи къде да погледна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако буксата за диагностика е тая дето си проверяваш къде е грешката в компютъра - има я. Тя е под жабката и има два изхода...Това ли е или друго?Ако не е това кажи къде да погледна.

Не, тази която се дава на късо за грешките е друга, до нея трябва да има една която е с 2 или 3 извода, тя се ползва за диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу вие направо изтрепахте рибата. Браво, момчета! С тази кутия съвсем заковахте пирона на високо ниво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Carvin

Супер е пичове!!!! :huh:Сега ако кажете каква ще е окончателната цена и поръчваемо ли е вече :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нещото което чакам много отдавна!!! Страшни сте. Поздравления за проекта и феноменалния краен продукт. Кога ще можеме да се сдобием с тази джаджа, защото аз съм за :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , а има ли възможност да се свърже или сложи Круйз Контрол към Инфоборд-а , предполагам , че тогава ще има нужда от допълнителни копченца или нещо друго , но е интересно дали ще стане , защото според мен Круйз Контрол-а е голяма екстра и страшно улеснение за по-често пътуващите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За круиз контрол ще ти трябва повече от infoboard :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...