Jump to content

Recommended Posts

Дали вече е готова универсалната букса? Искам да оборудвам и моя CRX 1.6i VT с такова вече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово е, но решихме, че можем да разширим функционалността му. Мислим да го направим с възможност да работи като VTec, AFR и Boost контролер едновременно защото така или иначе се свързва към всички необходими датчици. С това ще може да се прави лек тунинг и на компютри на които до сега това не е било възможно (тези с OBD2 примерно) и ще може да се управлява налягането на турбината за коли с турбо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!Значи предполагам трябва да почакам още малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Сивик 2004 година ( 7-ма генерация ако не се лъжа). Ще стане ли този дивайс и за мен ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще е готова OBD2 версията която би трябвало да става за този Сивик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово е, но решихме, че можем да разширим функционалността му. Мислим да го направим с възможност да работи като VTec, AFR и Boost контролер едновременно защото така или иначе се свързва към всички необходими датчици. С това ще може да се прави лек тунинг и на компютри на които до сега това не е било възможно (тези с OBD2 примерно) и ще може да се управлява налягането на турбината за коли с турбо.

Тази версия на инфоборд-а...дали ще тръгне и на фиатките ни??? Или ще "кютаме" още?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решихме да зарадваме феновете на Инфоборд с една лека коледна промоция. Сваляме цената само за празниците и до изчерпване на количествата от тази партида. Текущите поръчки също ще хванат промоцията. Цената е 130. Весели празници! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решихме да зарадваме феновете на Инфоборд с една лека коледна промоция. Сваляме цената само за празниците и до изчерпване на количествата от тази партида. Текущите поръчки също ще хванат промоцията. Цената е 130. Весели празници! :punk:

Супер сте, браво :worthy: :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КолегиБлагодаря за промоцията- дано не останат бройки до КоледаПоздравления и на късметлиите, направили вече по един подарък на нашите ХонделкиПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги гледам,че дори на сайта сте променили наименованието на инфоборд "уни" в "ОБД2"...!? Това ще рече ли,че софтуера му и съответните инструкции са на универсален "език",т.е. инфоборд-ОБД2 ще работи на всяко ЕКУ стига да притежава ОБД2 вход за данни???п.п. тайната ми надежда е...бих ли могъл да го подкарам на моя Фиат :Dред.: опаа нищо не е променено...моя грешка,но въпроса си остава!

Редактирано от Jimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега !!Пак да питам? За ЦР-в 2000г има ли вече !Края на ноември бяхте казали че до 1 месец сте е готово, но до сега никаква подобна информация не видях! Извинявай за безпокойството но мерака си е мерак !!;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работим по въпроса колега, но не всичко зависи от нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега можеш ли да дадеш размери на видимата част от дисплея. Каква ми е идеята: Ще взимам това табло и ще му правя други циферблати, идеята ми е да вградя борда в оборотомера примерно, където пише 1000r/min. дали ще се събере само дисплея там и има ли проблем кабелчето към самия модул да е по дълго за да мога да изкарам модула зад таблото някъде и да си вградя копчетата отделно където ми е кеф?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размерите на дисплея са ТУК.Той е голямото нещо заради което борда е с тия размери и няма смисъл да се разделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не можах да си намеря моя мотор из инфото затова реших да попитам: Сивик,98-ма,D14A8(така пише и в талона,и на самият двигател),1.4/90к.с./англичанкаМного ми се ще да зарадвам хондавелка с тая джаджа за коледа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, 100% е съвместима. Ние за това сме сложили полета за допълнителна информация за автомобила при поръчка. Не изпращаме ако не сме сигурни, че не е съвместим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече си имам джаджата на количката! ;))))))))))Благодаря на колегите за експресната реакция на поръчката ми. Бачка чудесно,за сега монтажа е пред скоростомера и оборотомера(без да закрива контролните лампи по таблото).Някой колега със сивик 1.4/90 к.с да даде случайно параметри за настройка? Килограми,дюзи и т.н? Уж сме ги нагласили,но все пак да няма грешка нещо щото се колебаехме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече си имам джаджата на количката! :lol:)))))))))Благодаря на колегите за експресната реакция на поръчката ми. Бачка чудесно,за сега монтажа е пред скоростомера и оборотомера(без да закрива контролните лампи по таблото).Някой колега със сивик 1.4/90 к.с да даде случайно параметри за настройка? Килограми,дюзи и т.н? Уж сме ги нагласили,но все пак да няма грешка нещо щото се колебаехме.

Колега тебе кой ти го наглася?Сам човек дали ще се справи или трябва да ходи на майстор...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, той говори за настройките в менюто ;) то остава и за тях да идеш на майстор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, той говори за настройките в менюто ;) то остава и за тях да идеш на майстор ;)

честно да ти кажа домързя ме да дочета цялата тема и за това задавам вероятно глупави въпроси.М-ду другото ти писах ЛС днеска...прочете ли го?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой колега който е сложил джаджата да даде снимки каде я е постави(става въпрос за 5та генерация сивик)Дали ще пасне на мястото на часовника...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой колега който е сложил джаджата да даде снимки каде я е постави(става въпрос за 5та генерация сивик)Дали ще пасне на мястото на часовника...?

колега виж тук http://infoboardbg.com/gallery.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой колега който е сложил джаджата да даде снимки каде я е постави(става въпрос за 5та генерация сивик)Дали ще пасне на мястото на часовника...?

колега виж тук http://infoboardbg.com/gallery.html
Гледах колега, но няма снимки на 5та генерация и по специално дали ще се хване на мястото на заводския часовник...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време се канех да направя подобно нещо. Резултата вече е на лице. Днес си поиграх да направя няколко скрееншота за да споделя радостта от завършения проект с вас :)

Компютъра работи със стандартното ECU, никакви допълнителни модификации не са необходими. Тествал съм го на OBDI и OBDIIa хонди.

Скоро ще имам няколко допълнителни бройки, ако някой иска да оборудва любимата си :)

......

....

Здравейте на всички !

Карам митсубиши , но много уважавам Хонда като коли!

 

Колега Informer , имаш дълбок поклон от мен за творението ти !

 

И един въпрос , ако може:

 

Има ли възможност въпросния проект , да стане съвместим с ЕКУ-то на митсубиши?

До колкото знам на моята каризма ( 95г.) е с JOBD протокол , но не съм 100% сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Шанса ти по-скоро е в универсалния модул, освен ако не намерим някаква документация за твоя протокол и ако той е подходящ за целите ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото :) Доста се рових из нета за тези протоколи но , много малко има писано, докато за ОBD II има доста софт доста неща понаписани .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубава играчка а за мерцедес дали ще има разработка :hondarulez:

Редактирано от pit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моята 6ген B16A2 1999, коя от разновидностите трябва да поръчам? Тя OBD-II ли е? Захранването за джаджата откъде се осигурява?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако твоята е с 16 пинова букса ще трябва да почакаш малко защото не ни е готова версията за тях. Ако е с 3 или 5 няма проблеми, караш със стандартната версия за Хонда. В момента само тя е налична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Д15Б2 само универсалния Инфоборд става, но още не е готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме впечатли.Кога ще бъде готова версията за в15д2.Едно предложение.Звуков сигнал при минусова температура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за звуков сигнал при минусова темпе ратура... няма нужда, така или иначе няма външен датчик. Повече бих се зарадвал на звуков сигнал при грешка или надвишаване стоиноста при някои датчици (като температура на антифриза).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах Infoboard-a преди 4 дни на Хонда Inspire 96г двигател G20A.Много сам доволен.Препоръчвам ви го!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Искам да попитам как стои въпроса със заявка на infoboarg.Понеже днеска направих заявка в сайта infoboardbg.com и получих e-mail както пишеше там(за потвърждение на заявката),но не мога да го прочета понеже ми излиза само като йероглифи.Искам да знам приета лие заявката или не.Ако някой може да ми отговори предварително Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Ние получихме и двете ти заявки, спокойно. Просто имаме някакъв проблем с кирилицата на потвърдителните писма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор.А аз си мислех,че е нещо от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някакви срокове за унито можете ли да кажете ?аз така както го разбирам компютара на д15б2-о нее оДБ-I, II ами е ОДБ-0 ? или се лъжа щото ако се лъжа там някаде пишеше че става на одб1 и 2 буксата е с 2пина доколкот успях да я видя ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срокове не мога да дам, предпочитам да работи стабилно и сигурно, за това тестваме повече за да нямате после проблеми :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...