Jump to content
weapon R

Formula 1

Recommended Posts

Руби и Рос са големи.До края на сезона преди всяко състезание ще правим молитви за дъжд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит ни подиум!Вече си мислех, че на Рубенс му тежат годинките и му е трудно да изкара цяло състезание на пълни обороти, но днешното състезание доказа, че през тази година е подкарал втората си младост. Жалко, че отпадна Бътън и заради проблемите със зареждането, Барикело изтърва 2-ро място, но и 3-то място е страхотно постижение за колата, която имаме през този сезон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно време един вехт руски филм за войната "На бой отиват само старците" :) Та и при нас докато разни червени (и др.) пумпали "лъзгаха" пируети , наще гледаха облаците , и о чудо - тоя път им бе даден знак "свише". Бравос - колкото и случаен да е факторът ШАНС - пак си трябва талант за да се възползваш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше въпрос на тактика, браво на Рос Браун. Иначе колата си е чудесна, просто Бътън не е толкова добър колкото на шефовете им се иска. Носят се слухове и за Алонсо другата година/ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МММ АлФонсо в Хонда! Може и да стане интересно, че сега поддържам Ферари само и само щото съм против Макларън. Е Алфонсо ме кефи ама не му станах фен заради последната година на Шумахер, който за мен си остава най-ВЕЛИКИЯ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако слушате Манчо и Тенчо, сигурно Алонсо е героят на състезанието, а Рос Браун е вълшебник.Рос имаше много слабо участие в това брилянтно решение. Рубенс е загубил контрол върху колата и е казал, че иска да сложи гуми за наводнена писта, защото е много хлъзгаво. През това време Бътън трябваше да влезе в бокса по график, но Барикело влезе заедно с него. Допълнително Бътън беше забавен заради проблемите със системата за зареждане на Рубенс и загуби ценно време, чакайки в бокса да обслужат бразилеца.Според мен, Бътън се е изнервил от това и престаравайки се да навакса загубеното време, изтърва колата и се озова в чакъла още в първата обиколка след излизането му от бокса :)Всеки има различни виждания, но аз съм категорично против слуховете Алонсо и Бътън да си разменят местата. Нека нашите направят добра кола и тогава ще стане ясно могат ли пилотите ни да печелят или са средняци.

Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK
Отговорено (Редактирано)

Аз не ги знам слуховете. Коментирам тва което каза колегата. А иначе като изключим Шумахер(който беше истински състезател), всичко друго е от колата. Днешните пилоти не го могат просто. Жалко че той се отказа преди да махнат електрониките. Щеше да прави шоу. Все пак единствен той си оставяше колата да поднася още преди, със сичките му там електроники по нея, рисковано за някой, за него успешно.П.С. Колкото до коментаторите, нямя кво да ги коментирам :) . Тенчев си е ОК, ама плешо да земе да се скрия някъде че само ми разваля кефа, като почне с неговите леви, десни, задни и пр. гуми и други наизустени дебилни фрази и реплики. Тоя е по зле и от Груев,а оня беше ЗЛЕ.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше най-здравото състезание от години -личи си кой е роден шампион . Алонсо и Хамилтън само ! Първото нощно ! Който страда от кокоша слепота да не кара :wub: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest green power

и алонсо е героят на състезанието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е формула 1,ето това е състезание,ето това е битка до край.Страхотно каране и за Маса и за Хамилтън,иска ми се всеки ден да гледам подобни битки :) Честито на Хамилтън заслужи това което трябваше да вземе още миналата година.п.п:По пристрастен коментар не съм слушал от времето когато Василена Матакева и Петър Бакърджиев коментираха баскетболното ни първенство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesso_varna

Това е най-интересното състезание, което съм гледал от 10-тина години насам. Всички караха страхотно. Искам да изразя възхищението си към Себастиан Фетел. Това момче е сигурен бъдещ световен шампион, не цепи басма на никого. Дано скоро да седне в кола, с която да има шанс във всяко състезание. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Още миналата година трябваше да е шампион! Да му е честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още миналата година трябваше да е шампион! Да му е честито!

:)

Пак нагласена работа - върнаха им жеста от миналата година :) все пак евала за хамилтън, маса селянче леко го раздава...

Ако не бяха нагласянията на ФИА, подарената победа на Спа, Масса нямаше да има повече победи от Хамилтън и 6-то щеше да му е достатъчно. Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мнооооого съм доволен от състезанието :):):P ..браво на Хамилтън 4е ..не тръгна да рискува заслужи си титлата въпреки разни там FIA и подобни ,а и Маса ...караше без грешки и си спе4ели у дома .Дано догодина наще са по боеспособни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно състезание ,браво на Хамилтън,Фетел и Маса. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

... инфарктно ,... инфарктен финал - буквално в последните метри на последното състезание се реши титлата при пилотите - сърцето ми се разтуптя -уффф :lol: -честито на Люис !! според мен бъдещето е на Хамилтън , Алонсо и Фетел . Маса няма да е толкова близо до титлата повече - тва му беше..-случайни шампиони няма !

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати калитара :rolleyes: За мен това не е честно спечелена титла , а късметлийска такава :hondarulez: Маса сигурно нищо не е рискувал , за да се задържи на 1-ва позиция и да има шансове за титлата :rolleyes: Много смях и разочарование как можеш да станеш шампион :gangstah: Евала на Фетел !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен Тимо Глок беше наясно с нещата и подари титлата на Хамилтън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanislava

Това е най-интересното състезание, което съм гледал от 10-тина години насам. Всички караха страхотно. Искам да изразя възхищението си към Себастиан Фетел. Това момче е сигурен бъдещ световен шампион, не цепи басма на никого. Дано скоро да седне в кола, с която да има шанс във всяко състезание. :D

:( Абсобютно! Такава силна емоция отдавна не бях изпитвала;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра беше но накрая нещо не ме изкефи финалът .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра беше но накрая нещо не ме изкефи финалът .

повече формула няма да гледам !!!:( тоя калитар и гъзоблизец да вземе титлата няма думи ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли си мисля, че ФИА направи жест към Макларън заради издънката миналата година? Не харесвах Лионсиу, но Хамилтън не мога да го гледам!!!!Догодина ще стискам палци на Фетел - страшно талантливо хлапе, той ще види сметката на продукта на Макларън-Мерцедес - позьорчето Хамилтън. За мен това е подарена титла. Срам, срам.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно състезание, кофти финал. Маса заслужаваше повече титлата от колкото този мизерник хамилтън.Евала на Фетел - може би той е новият Шуми:rolleyes:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тц! Хамилтън е новият Сена!И Хамилтън си заслужи титлата още миналата година :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fido Dido

@AL CaponeМиналата година с крадена информация от Ферари или тази с жестове от Тим оГлок?Ако Ферари не се бяха изложили по този начин - нищо , че спечелиха титлата при конструкторите - Хамилтън - шампион, ама през крив макарон. Нищо, ще видим догодина. Залагам на страхотно шоу с участието на Фетел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за стила му накаране , че е много рискув , изумителен и т.н. - ами мисля , че и Бътън , Фетел , Фисикела и много други ще карат също по подобен начин и на ръба на излизане от писта , или на ръба на зблъска и т.н. - АКО имат толкова много пари за хвърляне !!! нали се сещате , че Хамилтън всяко състезание да чупеше кола нямаше да е кой знае какъ проблем за Макларън да му я ремонтират !!! а това не се отнася за останалите по-малки отбори !!! Ето Ферари , непрекъснато караха на ръба на възможностите и за това им се чупеха колите , имаха катастрофи и когато пострадваше и друг отбор не им се кефеха , че са ги блъснали :D Незнам дали успях да изложа размишленията ми , дано сте ме разбрали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Кой от кого е крал няма да разберем! Миналата година го прееба Алфонсо, защото не можа да го бие на пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Подарена титла ,незаслужена" - bullshit ! На Спа му отнеха първото място точно защото ФИА подкрепя Маса и щеше много по рано Хамилтън да стане шампион. Тимо Глок няма никаква вина - със сухи гуми на дъжд 4 обиколки -естествено ,че е значително по бавен от останалите. Фенове на Ферари и Маса да не приказват глупости. Хамилтън на Спа се подигра и с Кими - за кво говорим? Маса на мокро е кръгла нула - какъв шампион е тва - протеже на чиновници .не е Сена ,ама е класа над Маса !

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

....!И Хамилтън си заслужи титлата още миналата година :)

...точно така смятам и аз ...

"Подарена титла ,незаслужена" - bullshit ! На Спа му отнеха първото място точно защото ФИА подкрепя Маса и щеше много по рано Хамилтън да стане шампион. Тимо Глок няма никаква вина - със сухи гуми на дъжд 4 обиколки -естествено ,че е значително по бавен от останалите. Фенове на Ферари и Маса да не приказват глупости. Хамилтън на Спа се подигра и с Кими - за кво говорим? Маса на мокро е кръгла нула - какъв шампион е тва - протеже на чиновници .не е Сена ,ама е класа над Маса !

много правилно! Как може да сте такива хейтъри... калитар бил ?!?!? ако небеше заваляло на Монца за 2ри път последните ебем ти колко обиколки, нямаше ли да е 2ри ... ако не заваляло на Интерлагос нямаше ли да е 4ти ? А подарената от ФИА победа на Спа :) голем шопфер тоя Маса, с едно спечелено състезание в Бразилия ли заслужаваш титлата ?А подарената точка в Япония ? Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А после "шпионски" скандал, Райконен "шампион". За туй не обичам Ферари като отбор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А после "шпионски" скандал, Райконен "шампион". За туй не обичам Ферари като отбор!

Те не само тая титла са си присвоили!Май ще има скандал!

 

 

ФИА = Ферари.Отдавна беше ясно,сега вече и доказано.

"Да, ние "купихме" лоялността на Ферари. Това представляваше сделката ни - ние "купихме" Ферари, за да останат с нас",

разкри Бърни Екълстоун.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За присвоени титли мога да спомена случая между Деймън Хил и Шумахер - Шумахер удрая Хил нарочно - завършва 5-ти става шампион. Следващ такъв случай с Жак Вилньов - този път наказание за Шумахер. И още няколко такива случки, както и инцидента между Шуми и Сенна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За присвоени титли мога да спомена случая между Деймън Хил и Шумахер - Шумахер удрая Хил нарочно - завършва 5-ти става шампион. Следващ такъв случай с Жак Вилньов - този път наказание за Шумахер. И още няколко такива случки, както и инцидента между Шуми и Сенна.

Точно!Шуми беше голям наглец и му помагаха по всякакъв начин!Иначе момчето кара, ама не можеше като Сена, а не се знае и колко други щяха да го победят без помоща от най-високо място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от тея Ферари !!! То както е тръгнало формула няма да се гледа догодина ... Тъпи изменения в правилата ... грозни болиди ... ииии явна подкрепа на Ферари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на хората който пишат че Хамилтън бил подпомаган за да стигне до формула1 пилот ..... ще ви отговоря следното....МОМЧЕТА спрете да гледате само Ф1 а вземете гледайте и малко други състезания ...случаини пилоти във Ф1 няма ... всеки отбор си има школа и си спонсорира дадени пилоти от картинг, мастър серий,Ф3000,ГП2 ..... и всякакви такива ! а това че миналата година му били взели титлата на Алонсо ..е това да си на 1т. от шампиона в краиното класиране ощетяване ли е ? аз не мисля че е така .... фен съм на Хамилтън от 2006г в състезанието Турция .. тои ги разсипа !!! Гледаите повече .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават три дни до първият старт от новия сезон. Време е да разпалим темата. Намерих много интересни новини около тима на Brown GP. Незнам за вас, но мисля тази година да подкрепям този тим въпреки новото име. Ето и думите на Маса:Фелипе Маса посочи Браун GP като главния съперник на Ферари за спечелването на първото състезание за 2009 г. в Австралия.Колата на новия отбор на Рос Браун определено се представи на ниво, въпреки ограниченото време за тестове, с което разполагаше. Освен това Маса твърди, че формата на двамата пилоти на тима Дженсън Бътън и Рубенс Барикело много ще им помогне в първата за сезона надпревара.„Гледайки резултатите от последните изпитания, със сигурност Браун GP е главният опонент – заяви Маса. – Видяхме как отборът възкръсна от пепелта и се движеше със секунда по-бързо от всички останали.”

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и фенове на Ф 1.Не мисля че на тренировките отборите дават всичко от себе си, всичко е игра , тактика и разузнаване между тимове.Всичко е шпионаж. Всички говорят само ледения мълчи мисля че това момче ще даде всичко от себе си тази година само мулето да не куцне :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...