Jump to content
weapon R

Formula 1

Recommended Posts

Guest cekleov

ще следи с удоволствие ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зле е положението. Направо срам за славната история на Хонда. Да се тътрим така в края на колоната...Направо отписвам този сезон и гледам към следващия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nicki

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 20086 Rubens Barrichello Honda +28.4 secs Браво Рубиньо, браво нашто момче :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как свършиха днес че не можах да го гледам цялото. Имаше ли завършили изобщо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ГП беше едно от най-шашавите състезания, които съм наблюдавал през последните години. На режисьора явно за пръв път му се пада честта да показва кръг от Формула 1 и доста неща не станаха ясни.

В началото Бътън и Барикело стартираха добре и спечелиха няколко позиции като бяха един след друг. След сблъсъка на Бътън с Хайдфелд, Дженсън влезе в бокса за смяна на предно крило, а не видяхме как Рубенс се катурна с няколко позиции назад. Като излезе SC, видях в лайфтайминга че Бътън отново е посетил бокса.

 

Ще се опитам да направя кратко резюме на нашите пилоти според Lap Chart на FIA - http://clubf1.net/forums/uploads/121024223..._115_191906.gif

 

Рубенс стартира от 14-та позиция, заради преместването на Култард с 5 позиции. Ковалайнен не можа да потегли за загряващата обиколка и стартира последен.

Бътън стартира зле и в края на 1-ви сектор позициите около нашите пилоти са следните: 9.Хайдфелд, 10.Уебър, 11. Барикело, 12.Бътън. Във 2-ри сектор Бътън изпревари Барикело и Уебър и бе блокиран от Хайдфелд, като счупи предното си крило. Бътън влиза в бокса, а Рубенс е изпреварен от Култард и Накажима. Росберг се удря в Алонсо и бразилецът се придвижва на 12-та позиция.

3-та обиколка Глок счупва предно крило и Барикело вече е 11-ти.

8-ма обиколка Култард катастрофира и Рубенс е 10-ти.

Излиза SC, Трули влиза пита и 9-та позиция за Барикело.

13-та обиколка Алонсо удря Хайдфелд, като след това влиза в пита за смяна на предно крило. На мястото на инцидента има жълти флагове, но Сутил изпреварва Пикет, Рубенс и Накаджима (след състезанието, получава предупреждение от стюардите понеже не финишира) ... така, че Рубенс не печели позиция от пит-стопа на Алонсо.

14-та обиколка Рубенс е изпреварен от Трули и бразилицът отново е 10-ти.

17-та обиколка Хайдфелд влиза в бокса, Рубенс изпреварва Накаджима и вече е 8-ми.

37-ма Трули влиза в бокса и Рубенс е 7-ми.

48-ма Уебър влиза в бокса... 6-та позиция за Рубенс.

54-та Рубенс влиза в бокса, но излиза след Фетел. Движи се на 8-ма позиция до 68-ма обиколка, когато Райконен удря Сутил и така бразилецът се придвижва на 6-та позиция.

 

Поздравления за Рубенс, който не предприе излишни рискове и успя да спечели първите си 3 точки за сезона!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Рубенс, който не предприе излишни рискове и успя да спечели първите си 3 точки за сезона!

Че той кога е предприемал излишни рискове :ph34r:

Браво за точките и дано не останат единствени за сезона, но за мен те не са спечелени от пилотите а са резултат на така стеклите се обстоятелства!

Оф дано другия сезон от хонда да вземат други пилоти :lol: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Колега, разбирам че нищо не ти е станало ясно от това толкова объркано състезание, но поне да си беше направил труда да прочетеш коментара, който съм дал за състезанието или да разгледаш лапчарта на ФИА.Реално Рубенс спечели само 1 точка в повече, понеже Сутил щяха да го накажат за изпреварването на 3-ма пилоти при жълт флаг.Барикело и аз не съм го харесвал особено, но факт е, че психиката му е доста здрава и огромният му опит дава голямо предимство пред други пилоти.Интересно ми е кои пилоти мислиш, че ще свършат по-добра работа от Бътън и Барикело? Аз виждам само 2-ма, които се открояват на общия фон (Маса и Хамилтън), но няма как да ги вземем в Хонда. Имах големи очаквания от Пикет, но засега е голямо разочарование.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias
Отговорено (Редактирано)

Реално Рубенс спечели само 1 точка в повече, понеже Сутил щяха да го накажат за изпреварването на 3-ма пилоти при жълт флаг.

И това трябва да ми промени мнението?Състезанието много добре го разбрах и без коментара ти!Кажи ми кога напоследък е използвал опитния пилот на хонда голямото си предимство?В това състезание Барикело стартира 14 и само с едно изпреварване финишира 6 (според коментара) - това благодарение на опита му ли стана или понеже другите пилоти решиха просто ей така от липса на опит пък и от къде да се сетят, че ако си бяха кротували щяха да завършат състезанието, да се борят за по-предни позиции?Каква толкова работа вършат Бътън и Барикело, че според теб няма по-добри пилоти от тях? Веднага ти отговарям и на въпроса за нови пилоти: Алонсо(но него май го гласят за БМВ), Кубица, Ковалайнен, Пикет дори Сутил, който показа много добро каране в Монако при това с кола на форса-Индия.Колкото и опит да имат Барикело и Бътън и колкото и добри пилоти да са били или според някой още са, те не са пилоти-шампиони!!! Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мен от пилотите в челото Маса е същия като Баричело - пълна марда. Той(Баричело) докато беше във ферари нищо не направи, а тогава Шумахер му беше развил колата. Маса и той, уж перспективен ама няма никакъв хъс за победа. Няма спортна злоба. Ковалайнен ми е напълно безличен. Райконен е доказал че кара, ама и че изобщо не може да си прецени до колко да си пази колата. Факт е че от 10 старта на 8 ще я потроши. Хамилтън ми се очертава като новия Хакинен. Кара ама като е сам на пистата. Настъпиш ли го по агресивно и се дъни. А и от Макларъм му удрят много здрав гръб. Не знам да има друг пилот с толкова много подкрепа. Аз като фен на Шумахер сега ми допада карането на Алонсо/Алфонсо, и ако последната година на шумахер не беше завършила по начина по които завърши - на Шуми да му се бракмяса колата на финала на последния рейс и да загуби титлата заради това, и то от Алфонсо, сега щях да съм му твърд фен(на Алфонсо де). Според мен той няма мачин да иде в Хонда. Сега уж съм за Ферари, ама по скоро съм против Макларън, от едно време са ми трън в очите.Честно казано не следя особено представянето на Хонда в F1, знам само че е много слабо. Нещо като представянето на официалните Хонда в България. Бътън бива ама не блести с нищо. Баричело кво като е опитен? Тои и Култард уж беше опитен и пр и беше пълна издънка в Ф1 не блесна с нищо пре сичките годино освен като сянка в отбора на Макларън а после и на други. Преди тва Алези беше същия. Сега от младоците тоя Ветел доста го хвалят. Дано го дръпнат във Ферари на мястото на които и да е от двамата. А тва че Райконене стана шампион мин година си беше или нагласено, или чиста проба късмет и случайност. От как Шуми излезе от формулата шампионата много изгуби...За сезона както казват братушките: " Поживьом, увидим!"

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Ммм-даааааа, пичове.Резил и тази година, вече гледам състезанията само по навик.Honda F1-sucks ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв гръб ще им обърнем бе Тино,какво зависи от нас.Ще им накривим оная работа :P Положението в момента е такова и не е ясно кога ще се оправи.Голям фен съм на Ф1 и ми е болно за нашето представяне,затова съм малко краен в оценките си.Трябва да има критика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе колеги, реших да погледна стартовата решетка и гледам Бътън 19-ти с най-слабо време??? Не съм гледал квалификациите и не можах да намеря инфо.Някой знае ли какво се е случило, че е дал толкова слабо време?Иначе Барикело 9-ти, доколкото знам той държи рекорда за най-бърза обиколка така че, а дано ни зарадва.

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

20.40 ч, алеее Баричелоооо20.46 - 1

Редактирано от calliga

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest calliga

21.13 - 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest green power

ЧЕСТИТО 7МО МЯСТО МАЛШАНС МОЖЕШЕ И МАЛКО ПО ДОБРЕ БРАВО И ЗА КУБИЦА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondajapan

как се зарадвах по едно време Бари като беше пьрви,ама жалко 4е бе за малко!добре се представиха!БРАВО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

по-добре е от досегашното нищо - честито! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

8-ми като отбор не е нищоа междодругото има и първо място при моторите !!!

Редактирано от calliga

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе браво нямаше по-бавни коли от нашите. Имаше момент в който Бари беше на добра позиция, но просто никакъв шанс да задържи когото и да било. Който не го настигна той не го изпревари. Жалко мислех, че този сезон ще има прогрес, но уви.... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се зарадвах по едно време Бари като беше пьрви,ама жалко 4е бе за малко!добре се представиха!БРАВО!

Бе той си беше на хубавата 4-та позиция,но след моментна загуба на концентрация Тойотите го прескочиха, после и Маса и така до 7-ма позиция. Според мен трябваше поне на Тойотите да устиска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше едно от най-интересните състезания тази година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Да бе браво нямаше по-бавни коли от нашите. Имаше момент в който Бари беше на добра позиция, но просто никакъв шанс да задържи когото и да било. Който не го настигна той не го изпревари. Жалко мислех, че този сезон ще има прогрес, но уви.... :devil:

Много си прав колега,но поне взехме някакви то4ки !!! Ина4е браво на БМВ и на Кубица.Искрено се радвам на успеха им,това е пример за прогрес който нашите така и не успяха да налу4кат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Голям смях падна .... тея от Хонда обичат явно да си вкарват автоголове :D този сезон определено ги отписвам , другия щом ще въвеждам разни хибридни системи ще имат по-голям шанс :D Бати много ме е яд колко некадърни са пилотите ни .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са кадърни даже, техниката е скапана .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е в колите. Дедо Барик(ч)ело може и да му трябва бастунче обаче допускам, че с добра кола ще отиде доста по-напред. Бутона също има шансове :-) Дано наистина другата година да видиме нещо повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rant::box: :box: Рубиньо е на Подиума най-после :box:;):guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4ЕСТИТО за ХОНДА НАИ СЕТНЕ НА ПОДИУМА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рубенс и Honda наказаха злобно останалите, изкефих се и на победата на Хамилтън :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рубиньо беше невероятен,от 16-ти излезе на почитната стълбичка! :box: :box: :guns::rant::box:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-то място - БРАВО :rant: Чудесно състезание и отлична стратегия!Дано слуховете за подготовката на болида на Хонда за сезон 2009 да се окажат по-слаби от реултатите :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много доволен съм и аз от резултата браво :rant: ..както се казва и на нашата улица изгря слънце :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дедото утрепа рибоците!!!:rant::guns:Браво и на Хамилтън.

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

най-после :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest calliga

честито момчета:rant:Баричело най опитния и най пекания, ХОНДА пак изненадвадват яко... за в бъдеще само нагоре, всички условия на лице :guns::box:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи важна беше тактиката, без нея нямаше да е същото -браво не целия екип :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после..........място на подиума :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щастиееееее :guns::rant::box:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой вярвал ли е ,че ХОНДА ще са на подиума,аз лично да си призная ,колкото и да го искам не съм вярвал,че можеше да се случи.Мисля,че това се случи по щастливо стечение на обстоятелствта и най-най-най-вече заради великия и безпогрешен Рос Браун.Още веднъж доказа ,че относно стратегия няма кой да се сравнява с него.Много се радвам за случилото се днес и се надявам това да се случва по-често в което съм сигурен ,че за на пред това ще става :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва с великите ферарита /респективно великите Маса и Райконен /на дъжд? Хааа хаа хааа -...Браво Руби , браво Рос ... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...