Jump to content
stan4o

К'фи са тия никове :)

Recommended Posts

А пък моя ник идва от Josh Wink ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моят е от фамилията ми .Понеже е само една такава фамилия в цяла България и винаги е свободно това потребителското име и така . А и си ме кефии ;)

Редактирано от ianiovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моя ник идва от AND1 Streetball, тъй като съм много запален по стриитбола и любимият ми играч - Хот Соус (Hot Sauce) - лютия сос напрао ги праи на луди :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене стана така че киснех в един клуб и играехме постоянно.Бях морфей, обаче един тъпан гледаше мачове и взе да ми вика доминико морфео(имало такъв играч) че от цялата работа останах доминико но тоя ник е доста по стойностен в сърарите където играя дота и си го използвах в форума.Имам тениска даже с името си подарък т.к съм доста зарибен по играта.ТЕ това е само 7 годинки доминико

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е от една рок група аудиослейв много яка а 50 то най отзад ми е състезателен номер който ми носи късмет или поне аз така си мисля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях в първи клас един приятел ми подари "Властелина на пръстените" и явно доста съм я харесал.

И така.А преди това имаше и Дъга и там имаше "Билбо Бегинс - дотам и обратно".

Ника ти винаги ме радва -Гандалф ми е любим герой и от Властелина, и от Хобит и от Недовършени предания... ;)

извън този форум съм "Еленве",

но за по-бързо тук избрах ник-а в @- мейла си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Keep on rollin' baby ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ник идва от любимият ми филмов герой Riddick но както се сещате не съм му само аз фен та доста трудно да се регистрираш с този ник и да не е зает. Та от Riddick стана Reddek и почти винаги е свободен. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па мен така ме наричат всички приятели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят дойде от това 4е преди 9 години когато започнах работа бях много всеотдаен,бърз и товароподемен :tooth: ,и на една командировка на слънчеев бряг,правихме гипсокартон на един хотел П-образен,носехме материали от единия до другия край,но на връщане само аз се връщах прескачайки по терасите от вътрешната страна на хотела(ми то гибон ама знае откъде е по-преко :lol: ) а и ходех със средно дълга коса без да се реша,също защото имах една реплика от един виц-МАМУНА МОЖЕ ВОЗИ РЕЙС?Та оттогава все така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже сам с по-нестандартен ник той си ми остана от старите чатърски времена с мирките ,но пак си го харесвам :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LAMER - някой, който не знае какво прави (а си мисли, че знае). Не се интересува от това, как работят нещата, а само от това, че работят, не се опитва да вникне в същността на нещата/проблема, а дава отгоре-отгоре. Също така и достоен за презрение :tooth:П.С. Малко сарказъм :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя ник моля Ви не ме линчувайте :huh:. Хонда си я обичам, много даже. От всички японки тя си ми е най-хубавка :).Обаче не мога да пренебрегна моята недостижима мечта Skyline. Та на едно място тръгнах skylinkata и от там насетне реших навсякаде да съм така, за да ме познават хората :huh: И дойде ред да се регистрирам и в нашето форумче така :):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник идва от любимата марка и номера PB9977AK ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Yokozuna буквален превод от японски хоризнтално въже, а иначе и най-високия ранг в сумото. Като бях малък много гледах сумо по Евро Спорт и ми беше един от любимите спортове. Не ми стигнаха около 200 кила да се запиша и затова пък си тренирам Борба Свободен Стил от няколко години :lol: даже имам 2ро място на общински кръг 2009та година :lol::angry:

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало: не се казвам Георги ;) . Ще се опитам набързо да обясня историята. Моят ник/прякор Bai Georgi идва от стyденстките години, където още в първи кyрс ме нарочиха, че съм приличал на бивш съyченик на мой колега! От там yж Жоре, Жоре, не знам си какво /защото в началото никой не запомня имената на всички естествено/ и някои ме свикнаха като Георги. Но това не е всичко. Караме си yпражненията един слънчев и хyбав ден при преподавателя X. В един момент, някакъв чичка, явно познат на преподавателя, се мярка от някъде си, а нашия X мy се извиква: "Абе, бай Георги, хвърли ключовете"! Това е заветния момент, след който с течение на времето придобих това прозвище :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да изровим една интересна тема, и да видим по-новите колеги от какво са се вдъхновили :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбинация от трите ми имена и годините ми, когато си направих акаунт в "yahoo".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е от 6-7 години, когато ако носиш анфетки(никога не съм употребявал)си ебати пича. Та затова ми викат аптекар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм искал да излезна в открития космос :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го видях още от както излезна Quake III, имаше 1 мега плейър и мноо му се кефих, така с времето по mIRC, ЦС и т.н, и от там всички в МНТ почнаха да ми викат "Ей Хазе" и до ден днешен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Racing Corporation :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не се сетих за готино никче,а бензина си беше скъп-и оттам...........много ме е срам от тоя ник ама ко да съ прай......:(

Редактирано от chris_barnes
Можеш да �и �мениш screen name така че колегите да те виждат по друг начин, а потребител�кото име (това, � което �е логваш) да о�тане �ъщото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy job - превод от английски - Луда работа. Доста от приятелите ми ми казваха,че не ме слуша много главата и от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Япония втори след шогуна и негова дясна ръка бил хатамото сан. Един приятел с когото бяхме много близки преди 10-12 години ми викаше така, а в настоящата работа съм "дясна ръка" на шефа близо 10 години т.е. имам японски ник без дори да предполагам, че някой ден ще се регистрирам във форум за японски коли само малко го "барнах" визуално ;)

Редактирано от xatamoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвах Holyfire от малък. Много цъках диабло и това е името на една паладинска аура, звучеше ми супер :) С годините всички започнаха да ми викат ХОЛИ, което ми звучи малко.. :D. Реших, че има нужда от промяна и така преди 5 години някъде го мернах това wolfcry някъде и много ми хареса. А и се занимавам с хъскита, които са си баш вълци и бая си вият, реших че ми пасва. И така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя е ясно...всички приятели ми казват така. :) Ника който ме кефи максимално е на един авер и е kycata.medyza...нямам идея какъв е подтекста на това...Краси разясни ако искаш. :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като по-малък ползвах много никове навсякъде, но като си взех първия компютър реших, че искам да си измисля 1 ник и да ползвам само него. Първо исках да е само Spirit но се оказа, че има много, много хора с подобен ник и затова реших да го направя уникален, пробвах така с www и се получи и ето го на www.spirit аз го разбирам като World Wide Web Spirit или по нашенски казано : Духчето на световната мрежа :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя си ми идва от фамилията, по-особеното е че още в детската градина започнаха да ми викат така. Понеже 1-во бяхме двама Ивайловци и 2-ро от баща ми, понеже в Добрич всички си го знаят доц. Ганчев и от там почнаха и на мен Ганчев. Странното е, че дори учителките ми в детската, училище, гимназията и сега в колежа ми викат така. Също така и еволюира при приятелите ми на галено само Ганю (няма нищо общо с БГ героя :)) ). Имал съм случай когато и малкото хора които ми викат Иво или Ивайло са ме гонили и викали, но не съм се обръщал.. Просто не съм свикнал :) И те така си останах навсякъде Ганчев. :)

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух го,когато бях много малък,може би 3-4 клас :lol: От тогава го ползвам навсякъде.Няма скрит смисъл или нещо такова,просто ме кефи как звучи.Доста хора го бъркат с комиксите MARVEL ,но връзка между двете няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем тривиално,всички ми викат Тони а аса е абривиатура от име ,презиме и фамилия.С този ник се регистрирам навсякъде.Наи интересното е,че съм измислил доста прякорино когато трябваше да си измисля на мен зациклих.И така ,пъвото което ми доиде бешеtony-asa и така си и остана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sc00by гледах филма и ми беше писнало да виждам хора като с моя ник и затова реших да се кръстя на куче :D и от тогава се пиша така , всички ме знаят така даже и като прякор ми излезна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък като ученик и студент всички ми викаха на кратко Яжо:) на латински е Yajo и така до днес:) даже имам приятели дет не ми знаят истинското име:)хи хи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя е ясно...всички приятели ми казват така. :) Ника който ме кефи максимално е на един авер и е kycata.medyza...нямам идея какъв е подтекста на това...Краси разясни ако искаш. :D :D :D

 

Ех, голяма гад си да знаеш!:lol: Така си мислех да го държа в тайна от теб.:D

 

Преди много години, може би в началото на основното си образование(най-вероятно и преди това, но аз оттогава си спомням), татко ми пътуваше от време на време до Бургас по работа. Когато той си беше вкъщи обаче и аз се прибирах отнякъде, при прозвъняването ми на врата, той виждаше през шпионката, че съм аз, но въпреки всичко питаше: Парола?!? И така после, когато той се прибираше от Бургас, на вратата аз го питах за парола, при което той започна да ми отговаря: куцата медуза. Всеки път, когато го споменавахме това и все ме избиваше на смях, просто не ми омръзна. Реших да го питам, откъде идва този израз, а той ми каза, че в Бургас имало такова "заведение", нещо като "Лудото кебапче" и "Големите бомби" във Варна. Не го знам дали все още съществува и къде се намира. След няколко години, когато по телефона се обади някой, вдигна аз и отсреща ме питат кой се обажда казвах или куцата медуза или баба Гицка (това не питай откъде идва :lol:), това отношение идваше от това, че звънят на този номер, а в същото време питат кой се обажда и ме хващаше малко яд.

Когато ми се наложи да си правя мейл трябваше да е нещо, което да се помни, като не исках да е името ми и така там за първи път го използвах, но вместо ''y'' бях използвал ''u'', като за още по-голяма екстравагантност сложих и точка между думите.

По-късно като се регистрирах в скайп за мое най-голямо учудване ника ми беше зает. :blink: :blink: :blink: Така го промених на kycata.medyza , т.е. с ''y'' вместо с ''u''.

Когато се наложи да се регистрирам във форума малко се двоумях как да се пиша, поради няколкото ми прякора. Huskey, който идва от средното училище, един съученик говори много бързо, а друг не чува и от Красьо->Краске->Хъски. Другия ми прякор е Старши, понеже в морското бях старши на групата си и оттам дори познати, с които се зная, откакто се помня все ми викат така. Няма да споменавам няколкото ника, които смених в скайп, но в крайна сметка реших, че трябва да си остане kycata.medyza.

Сега, когато ми се наложи да правя нещо по колата, като ми звъннат да ме питат какво правя, обикновенно казвам, че извършвам операция "куцата медуза".:lol:

Сега не ми прави чак такова впечатление, но на хората около мен им става весело, даже на последната национална един непознат, до тогава, колега ме поздрави за ника. ;)

Цялата идея е с комичен характер. Нека да си правим веселото, а пък другото ще се нареди.

 

Впрочем ти нали щеше да си сменяш ника?! Имам и свидетелиПубликувано изображение

Редактирано от kucata.meduza

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Six feet under е една от любимите ми музиклани групи, та от там и ник-а ми.Chris Barnes е вокал на групата, та в този ред на мисли колегата chris_barnes трябва да е на щат при мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вади кило сливенска перла и ида :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един ден преди много години някой ми каза Палко и от тогава всички така ми викат :D Това си ми остана първия и последен прякор както и ник-нейм разбирасе :)

Редактирано от Palko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...