Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Как с горелка да не подпаля колата? Тая хонда сити много арна ми се вижда още не съм виждал на живо, сигурно е нещо рядко с това турбо, поздравления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебати дивата кола :rolleyes: Само дето пак си в заблуда за Междене :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си играйте с горелка .Тая ламарина знаете ли на какво ще стане?П.п колата е супер:rolleyes:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, майтап да става. Колата не е майтап другата седмица заминавам да я взема. Фена, ти стъргал ли това, защото аз съм остъргал цялата кола с горелката, ти ще ми кажеш на какво ще стане ламарината. Леко се нагрява отгоре и се отделя много лесно с една по-яка шпатула. И не се рони на малки парчета, ами си излиза на цели парчета. Ако не смееш, ще дойда да ти го остържа. Е дръж си един пожарогасител наблизо ако толкова се притесняваш. Аве като се замисля за 30 мин. няма да стана, ама за час - става.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е интересно как върви тази колца :rolleyes: Днес влизам в бокса , да оправя онзи теч , дано не съм изкривил главата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес спазарих това:

 

Публикувано изображение

City Turbo 1.2 JDM

 

Ще ва мачкам всичките барабар с доктора.

А пък като говоря за последния, Док питай как стават тия работи бе. С горелка се маха за 30 минути всичко.

Ебати тук няма място за газова :rolleyes:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първа проба :lol:

Публикувано изображение

неуспешна :) много на тънко я увих ,а после не съм се занимавал,обърнах повечко внимание на колектора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, майтап да става. Колата не е майтап другата седмица заминавам да я взема. Фена, ти стъргал ли това, защото аз съм остъргал цялата кола с горелката, ти ще ми кажеш на какво ще стане ламарината. Леко се нагрява отгоре и се отделя много лесно с една по-яка шпатула. И не се рони на малки парчета, ами си излиза на цели парчета. Ако не смееш, ще дойда да ти го остържа. Е дръж си един пожарогасител наблизо ако толкова се притесняваш. Аве като се замисля за 30 мин. няма да стана, ама за час - става.

Колега, ти днеска да не я чака да кацне на "Лукойл"-а на изхода към прохода :DБазикам се - успех ти желая, уникална кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес спазарих това:

 

Публикувано изображение

City Turbo 1.2 JDM

 

Ще ва мачкам всичките барабар с доктора.

А пък като говоря за последния, Док питай как стават тия работи бе. С горелка се маха за 30 минути всичко.

Ебати тук няма място за газова :P

 

Публикувано изображение

 

Има бе,вместо компресора на климатика ;) Тази на Матю е с по-различен воден радиатор и капачката му е точно до акумулатора.

Днес щяхме да ти звъним за кафе,но нещо не се справихме с времето :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слава богу днес спазарих колицата. Можете ли да си преставите, че ако бях закъснял с 1 час, вече щеше да е за скраб. Направо цялата история прилича на Спасяването на редник Раян.В петък колата ще е в Габрово. И се почва.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен салон, дигитален скоростомер чиста JDM-ка. Колата кърти яко и щом е спасена от скраба е още по-хубаво. Незнам какъв човек трябва да си за да дадеш това бижу на Кремиковци. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се кефя на това кубче уникална машинкаа :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
doctor продадох ти джантите :o човека го няма .Умрях от студ да го чакам. Остана накой лев моо ти ги пратя ,не е задължително ,ако не държиш. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенка, сега остава да не почерпиш с парите от на Дока джантите ;)

Взел съм катинари (два на брой) и болтове да се затворят вратите ;) Някой да не се засили и той да купува ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взел съм катинари (два на брой) и болтове да се затворят вратите ;) Някой да не се засили и той да купува ;)

В момента на Матю работниците прекарват тока там, така че няма да е лошо да се заключи по-скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ходих, пичовете действат здраво. Ама утре пак ще ли да ходят и ако сега ида да заключа утре да не да няма как да влязат. Мога да оставя ключ на охраната ама да не охраната да изчезне на някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето се вика тук ще си прекарваме свободното време

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес спазарих това:

 

Публикувано изображение

City Turbo 1.2 JDM

 

Ще ва мачкам всичките барабар с доктора.

А пък като говоря за последния, Док питай как стават тия работи бе. С горелка се маха за 30 минути всичко.

Доста сериозна машина - съвсем сериозно го казвам:huh: Честито за придобивката, добър избор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю, ваРи ли таз осъ бре ... :( Пуска ли се вече с някоя д13-ка. :)От кой ненормалник по дяволите го купи, та е мислил чак на скраб да го кара ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю,поздравления брат:huh:Осичката е брутална :( ,още един път доказа,че си истински ценител и голям фен на Хонда :):(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес трябва колата да пристигне. Пратих платформата да я докара. Има счупено турбо, ще го търся да го купувам, ремонт няма да стане понеже е доста брутално строшено. Ще направя опит да го рециклрам, но едва ли. Искам да я оправя изцяло и тогава да я карам. Затова засега ще стой повечето време в сервиза.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде сте бе поспаланковци ? Няма само аз да чистя :)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

След малка намеса с ъглошлайфа сложих и катинара:

Публикувано изображение

 

Ако не трябваше да ходя на работа и сапунка можеше да спретна :o

 

Трябват мотички и разни такива селскостопански уреди да изчистим треволяка. Като помисля и балтийка ще трябва .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам мотичка и утре ще я донеса заедно с балтийка. Цял ден къртя смолата от пода и накрая успях да я махна цялата, от пасажерската страна смолата тежи 1,600кг. а одзад двете малки са 0,800кг. и като сметнем излиза точно 4кг. всичко, измерено на кантарче за плодове, утре снимки. Ще ходим ли до Алеко или направо горе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да направим едно Алеко да се съберем и ще се качим горе .

 

Док, айде че ще ти дам моята да я продължиш :o:) :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Габровски Хонди ще влизат в тоя бокс? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Габровски Хонди ще влизат в тоя бокс? :o

Няма такова нещо - всякакви могат да влизат, само че след входящ тест:Пред бокса ще има спрени няколко 4-ки. Избираш си една за гонка и ако успееш да я победиш на пистата имаш вход свободен :) Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 5 - ци. За Пешика може и срещу малката бигачкъ да го пуснем.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред бокса ще има спрени няколко 4-ки. Избираш си една за гонка и ако успееш да я победиш на пистата имаш вход свободен ;)

Ей тва е приемен тест .. :worthy: Измислете поне някво по-лабаво правило за останалите 4ки, да са с някво преимущество па кат толко ги обичате ... ;)п.п. Избирам Дока, избирам Дока ... ;) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки на смолата и кантарчето. Общо 4кг. по малко, като се има в предвид че колега е свалил 50кг. и си подобрил времето с полвин секунда 0,5сек. -> значи съм станал с 0,09сек. по бърз на 400мт. ха сега да видим кой ще избира Дока.

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се натискайте ,че Дока като сложи чарковете от Д13, ще литне :lol: Днес пистата беше супер за дрифтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се чудите какво да правите след 18:00 часа, Ви предлагам да отидем да покараме. Има две трасета, които са доста добри. Вчера ходих качил съм във фейсбука видео така, че да ходим и тази вечер на фарове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей никой, никой не ще да покара малко истински. Тия коли ги правите да вървят само в права посока, на 350 м. и след това ми говорите колко много вървели - таратанци. Вчера цялото тунинг Габровско братство бяха горе на Узана. Ние покарахме подобаващо, четири - пет спускания и качвания. Е не мина и безаварийно, Цецо и аз се хвърлихме здраво, та бая време се вадихме. Но кеф цена няма, покарахме много здраво. Сутринта 2 часа съсм връзвал подкалниците съв свински опашки и смея да твърдя, че по нея общо има над 30 вече. Всичко е на гъвкава връзка. :tooth: Тази вечер пак ще се качваме, ако има желаещи дори само да се возят, да заповядат.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами един френд ходил и вика баварата върви супер яко, първия път се поизложих ама втория се представих добре само ако исключим това че ОБРЪСНАХ СЪЛКЪМИТЕ на един завой и сега е в бокса. Моята цел е да си направя кола за тайм атак и там ще се пускам през зимата ме е страх да не блъсна семейната кола че после ще го духам, а за возене да не говорим -терориста ми искарва акъла 1 път, супер много ме е страх. Ще карам на сухо защото съм HOT RACER.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на работа един френд идва сутринта и се хвали на ляво и дясно че сдухал една хонда. Тръгвам от хуя надолу и гледам 1 хонда се мъчи да ме испревари, веднага 2-3 и 60-70км. в час и го загубих :) , оня само ревеше зад мен. Викам а как така то само познати имат такъв аспух. Какъв цвят беше? ->черна една ръбата. А че с твоя автовоз (червено комби Форд 90к.с. 2 вала) малко се съмнявам че си го здухал? Аз го познавам викам Геоги се казва ще го питам довечера. А не ве той на коня на завоя ме испревари, тръгнах веднага след него ама изостанах и така, набързо си призна .... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, защо не му вкара оферта да сложи някой лев :) Тея хора са големи оптимисти :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро къв е тоя дето се ебава с ръбатите коли? :) Фордове - мордове некви :punk:

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...