Jump to content

Recommended Posts

Майка и дъщеря отиват да се изповядат при попа. Влязла майката, след 15-20 минути излязла. След това влязла щерката. Час, два... След третия час дъщерята едвам излиза, цялата осмукана, разрошена. - Е, дъще, как мина изповедта? – запитала майката. - Ами попът каза, че ако вероизповедникът влезе малко, не съм грешна. Ако влезе целият, значи имам грехове, но ще изчезнат. - Е, как беше? - Ами влиза, излиза, влиза, излиза, додето изчезнат всичките грехове. - Брей, неговата мамица! А на мен ми каза, че бил запушен, и ме накара да го продухам.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един влиза в кръчмата и се провиква:

- Всички политици са лайнари!

От една маса скача огромен мъжага и го хваща за яката:

- Да си вземеш думите назад, чуваш ли!

Онзи уплашен заеква:

...- Извинявай, братче, не знаех, че си политик.

- Не съм политик! Лайнар съм...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седят си Пух и Прасчо на сянка под едно дърво. В хралупата на дървото се чува бръмчене. По едно време Прасчо бръкнал в хралупата и облизал ръката си и се намръщил. Обърнал се към Мечо и казал:

- Пух, пчелите в това дърво са направили много странен мед.

Пух бръкнал в хралупата, облизал лапата си и казал:

-Това не са пчели, това са мухи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летели големия орел и малкото орелче. Орелчето пита:- Тате, тате, накъде летим...Погледнал го орела и продължил да размахва криле. Така 1-2 часа.- Тате, тате, накъде летим...Пак го погледнал орела. Още 1-2 часа.- Тате, тате, накъде летим...Погледнал го орела и накрая казал:- Е.а ли му майката... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Как се казва брата на Одисей? - Одикопай...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред:-Как се казва жената на Херкулес?-Фрау Кулес.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две лястовички си летели. Едната черна, а другата на ляво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LAMER подсети ме за Три лястовички летели едната свила на ляво другата на дясно а третата свила джойнт ;) Два храста се карали кой е по лилав !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шибака и Карнобата били на екскурзия в Египет. Влезли в една пирамида, гледали, гледали, 1-2 часа, на Шибака му доскучало и казал :

- Карнобат, омръзна ми. Аре, пиши "ХУЙ" и да си ходим !

 

Шибака

 

Кратко описание : Вирее главно в малките градове и селата. Гледа да се води по модата, до толкова, до колкото простия му овчарски манталитет му позволява. Обикновено е странна кръстоска между няколко вида козари. Обича да се перчи със семейното наследство: "Червената разпилена жигула на тате, пендарите на мама от детството и стар дек на техникс, купен от кореком и грижливо покрит с мушамичка или плетена покривчица". В крайна сметка, обаче самочувствието му е с покритие само в границите на неговия регионален окръг.

 

Агресивност и злоба: 10/10

Самочувствие : 9/10

Вървежност : 1/10

Пари : 1/10

Гадже : Рядко има, но като има обикновено се жени за него

Аксесоари : Златни обички

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Как се казва брата на Одисей? - Одикопай...

... имат и сестра Оди Бери.
  • Харесвам 1
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Сине, ела да пием по една ракия заедно. - Ама тате... - А аз като ти помагах за уроците???

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 бири, 3 водки, 2 уискита и 2 джина...накрая се натрових с некви бисквити. :lol: Заради това, че една нощ "не моа се запра", после две "не моа се наспа". :o

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момиче отива да се изповяда на свещеника:- Отче, съгреших.- Знам, чедо мое. Приятели сме във Facebook и видях всички снимки и постове на стената ти.- Какво да направя, за да ми се опростят греховете?- Дай like на страниците на 10 манастира и греховете ти ще бъдат опростени!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Художник продава картина. Клиентът го пита:- Това какво е?- Крава пасе трева.- А къде е тревата?- Кравата вече е изпасла всичко.- Къде е кравата тогава?- Да не е луда да стои където няма никаква трева!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фронтовата линия, полева болница. Чапай оперира, Петка му асистира.Чапай: - Скалпел.. спирт... - Форцепс.. спирт... - Спирт.. спирт... - Краставичка...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена попитала съпруга си:

- Скъпи, какво да ти купя за рождения ден - просто не се сещам, всичко си имаш...

- Този ден бъди глухоняма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две секретарки си говорят за заплати. на едната й е по-ниска от на другата...-а ти правиш ли свирки на шефа?-е правя, как!-а гълташ ли?-ами гълтам, как иначе!-ето, удържа ти за хранаОставащи мнения до отключване на Купува / Продава: 39

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски парк. На пейка седят редом студент и милиционер.Студента чете вестник, милиционера дъвче баничка.Край тях се увърта бездомно куче, с надеждата да намаже малко аванта.Милиционера, за да покаже превъзходство, му дава парче баничка: - На, куче, да не си гладно като студент.Студента отвръща с парче вестник: - На, куче, да не си просто като милиционер.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моряци корабокрушенци плават с лодка вече много дни,гладни,жадни... По едно време до тях доплава бутилка.Отварят я,а в нея-дух. Казва им:-Задето ме спасихте, ще ви изпълня едно желание.-Искам морето да стане от бира! викнал веднага единият.-Добре, правя го бирено-казал духът и изчезнал.Гледат моряците-вярно,бира навсякъде.Вторият моряк обаче вика възмутено:-Какво направи бе,идиот?Сега трябва да пикаем в лодката.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учител попитал учениците в клас:- Ученици, колко мислите, че е високо училището?Един ученик отговорил:- 1 метър и 30 см.- Защо мислиш, че е толкова високо? - попитал учителятМомчето отговорило:- Ами висок съм 1 метър и 50 см, а училището до гуша ми е дошло!Три приятелки едновременно отишли при св.Петър. - Св.Петре, ние сме три приятелки и искаме да сме заедно в рая.- Добре, казал светият отец, но първо да проверим дали сте праведни. Обърнал се към първата и я попитал:- Ти колко пъти си изневерявала на мъжа си?- Мм...св.Петре...аз...- Кажи, кажи...- Аз, св.Петре, само три пъти.Тогава св.Петър извикал един ангел и му казал:- Води я в трета палатка.Обърнал са към втората приятелка и я попитал тя колко пъти е изневерявала на мъжа си.Смутила се втората приятелка, но най-после казала:- Само два пъти.Извикал св.Петър друг ангел и му казал:- Води я във втора палатка.Дошъл ред на третата приятелка.- Ти колко пъти изневери на мъжа си?- Ами, св.Петре, аз нито веднъж.Св.Петър помислил, извикал един млад ангел и му казал:- Тегли й една патка и я прати в първа палатка.Някакъв пич отива на очен доктор.- Свали си гащите!- Ама докторе, мен ме боли окото!!- Абе, ти ли си доктор или аз?!Сваля пичът гащите, а докторът внимателно с четчица му боядисва еднотояйце в червено, записва нещо в история на заболяването и го праща при друг доктор. Там същото - докторът прочита какво е записано, кара го да си събуе гащите, внимателно му боядисва другото яйце в зелено, записва нещо в история на заболяването и го праща обратно при първия доктор.По пътя пичът решава да прочете какво точно са записали двамата доктори и прочита:- Христос воскресе, колега Петров!- Во истина воскресе, колега Николов!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Ганьо, французинът и американецът хванати от канибали. - Сега ше ви режем хуйовете. - казва вождът. - На всеки по професията!Пита французина:- Какво работиш?- Месар - отговаря той. Взимат един сатър и клъц. . . Американецът - дървар. Един трион и неговия хуй отишъл. . . Дошло ред на Бай Ганьо, който избухнал в смях. Вождът смаян го пита:- Какво се смееш? Ние ще ти режем оная работа, ти се смееш?- Абе аз съм сладоледжия! Доста зор ще видите докато го изближете. .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Един мъж споделя на приятеля си: Моята жена е голяма късметлийка, намери 50 евро в асансьора, златна гривна в тролея, часовник на плажа, а аз само веднъж намерих под спалнята едни слипове и те са ми големи! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски парк. На пейка седят редом студент и милиционер.Студента чете вестник, милиционера дъвче баничка.Край тях се увърта бездомно куче, с надеждата да намаже малко аванта.Милиционера, за да покаже превъзходство, му дава парче баничка: - На, куче, да не си гладно като студент.Студента отвръща с парче вестник: - На, куче, да не си просто като милиционер.

милиционера става възмутен от студента и го заплашва с арест за обида на властта,тогава студента казва: Добре като не си прос ,отговори ми на една гатанка! Добре казва милиционера ,даваи. Колко яица можеш да изядеш на гладно? Милиционера помислил и казал,3! Нееееееееее,казва студента само пъвото ще е на гладно!Уффффффффф,пуснал тои студента и на сутринта като отишъл на работа казал на шефа си :глупак си шефе ,смотаняк ,мухлйо и когато шефа се ядосал и тъкмо да го уволни тои му казал шефе,като си много умен кажи ми колко яица можеш да изядеш на гладно а??? Шефа помислил и казал 5! Еееееееееееееееее,викнал милиционера,ако беше казал 3,каква затапка знаееееех!!!!!
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха мн добре се получи :DДа не съм извън темата ще ви кажа най-краткият комунистически вицА: Абе...Б: А де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж мечо Пух и Прасчо си вървели и по едно време Пух казал:- Прасчо, знаеш ли какво? Знам какво ще станеш като пораснеш!- Оо, да не си ми чел хороскопа?- Не, четох една готварска книга.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един от мен:Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера:- Тук ли живее Иван Иванов?Портиерът отговоря:- Да, тук живее. Подпрете го до вратата, аз ще го внеса като изтрезнее!

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Петров започва работа в нова болница. Д-р Иванов го развежда. Минават покрай една стая, в която пациент мастурбира.- Какво е това? - попитал д-р Петров.- Пациентът страда от болест, при която трябва да мастурбира 58 пъти дневно, в противен случай топките му ще се пръснат. - отговорил д-р Иванов.Продължили и в следващата стая една мед. сестра правела свирка на друг пациент.- Господи! Какво става? - възмутено попитал д-р Петров- Същото състояние като предния пациент, но по-добро здравно осигуряване.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама депутати си говорят: - Аз веднъж изкарах 20 бона за месец! - Е да, аз също съм имал лоши дни...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един човек учил мравка как да се храни с вилица и нож. Научил я, след 50 години и я завел пред мадиите да видят мравка как се храни с вилица и нож. Сервитьора донесъл главното меню.И казал:- Ааа, мравка - и тупнал с ръка върху нея.Три комара си летели. Единият казал:- Момчета, отивам на ляво!Вторият:- Аз пък тръгвам на дясно!А третият казал:- Тръгвам с вас!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацка се качва в Голфа на приятеля си, нацупва се и казва: - Много гадно мирише в колата ти А той: - Ами как да мирише - 100коня е.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛЕЖАЛ съм от смях на последния :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацка се качва в Голфа на приятеля си, нацупва се и казва: - Много гадно мирише в колата ти А той: - Ами как да мирише - 100коня е.

ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха !!!!Ееееееееех тия голфове бре!ха ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един ден малкият Иванчо закъснял за час. Отворил тихо вратата на класната стая, погледнал - учителката била с гръб към него и се промъкнал пълзешком до чина си. Тъкмо седнал и учителката се обърнала, видяла го и му казала:- Иванчо, баща ти така ли влиза вкъщи - тихо и с пълзене? Я излез и влез, както го прави баща ти.Излязъл Иванчо и след малко вратата се отворила с шут, появил се той с димяща цигара в устата, треснал вратата, извадил цигарата от устата си, загасил я на пода и креснал:- Е, скъпа, не ме очакваше, нали?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли:- Горкият човечец...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кои са петте най-големи грешки на човечеството?-VW Golf от 1 до 5...

Редактирано от Draik
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес s600 се врязва във валяк, шофьора на валяка става, изтупва се и умрял от страх гледа, как борчето от колата говори с някой по мобифона. След минута спира полицейска кола, полицая прегръща нежно и грижовно шофьора на валяка и започва:- Разказвай - как го изпревари, как го засече..

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...