Jump to content
Angelow_33

Странна обявява Акорд 8 2.0

Recommended Posts

Здравейте, ето тази обява 

https://www.cars.bg/offer/5f0c5f48a0f4f65028052973

ми е странна. Изглежда добре, а цената много ниска, звъннах и човека каза, че бил добър самарянин. 

Тъй като съм скептик се чудих какъв е проблемът? 

Някой гледал ли я е? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

колегата отдавна продава Хонди внос от Испания, също има регистрация във форума и участва, напоследък по-рядко.

Мисля, че там е сина му и ги подбира. Направих му няколко волана за тях преди около 5г.

С добро впечатление съм от него. Ако, нещо те лъже, само би се изложил тук, и на неговите години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам.Колегата който продава колата е точен.Има чувство за хумОр.Знае,че ще я продаде бързо и за тове така е реагирал.

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях да видя колата и това ми са впечатленията:

- боята беше добре, ауспуха не беше омаслен, шибидаха работеше добре, общо взето отвън беше добре

- уплатненията на прозорците бяха изгорели от слънцето, имаше балон на едната гума

- вътре беше захабена, лампата за бензина светеше /неприятно усещане остава/

- двигателя работеше добре в началото, после на свободна като подадеш газ претрисаше за секунда

- като пуснех климатика и оборотите падаха на свободна и тресеше

Човека каза, че 12500 е крайната му цена.

Общо взето щях да я взема въпреки проблема с тресенето на двигателя, защото обичам да взимам коли с проблеми и да ги ремонтирам, 

Но човека не беше никак учтив, чувство за хумор не усетих, опита се да ме убеди, че тресенето на двигателя при включен климатик е нормално на по остър език отколкото съм свикнал и му си върнах ключа като пожелах хубав ден.

Вероятно затова колата стои повече от месец въпреки, че е 2000 по ниска цена от останалите...

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под "тресене", но на 2.0 май се среща този "проблем"

При мен също го има, колкото е по-топло навън - толкова по осезаеми са вибрациите на място. От пустата му японска икономия, колата държи около 700 оборота на празен ход. При пуснат климатик не падат повече, но се получава една лека вибрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този колите му са много убити от каране,3 пъти съм ходил и все дараци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година октомври или ноември гледахме с един приятел също една от Испания убеждаваха ни, че е 2015... предното стъкло сменяно, където са бутоните за подгрев на седалките сложени 2 тапи, уплътненията също изгорели от слънцето, двигателя работеше добре обявата още е активна  https://m.cars.bg/offer/5f23d75b4dd57c57797c5eb2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз съм ходил при Слави от Ямвол преди година и малко. Дигнах се от София да гледам едно CR-V Ex,  защото цената ме поблазни и на снимките изглеждаше прилично. Естественно първо му звъннах да разкаже за колата туй онуй, и най - вече да то питам за седалките защото видно бяха претапицирани. Човека ме убеждаваше че са си оригинални бла бла. Въпреки всичко отидах на място. Нито беше учтив нито нищо , 100% бяха претапицирани, и колата  беше леш от вътре нищо общо със снимките. Общо взето докарва милионници :) 

 

On 9/6/2020 at 1:51 PM, Angelow_33 said:

Здравейте, ето тази обява 

https://www.cars.bg/offer/5f0c5f48a0f4f65028052973

ми е странна. Изглежда добре, а цената много ниска, звъннах и човека каза, че бил добър самарянин. 

Тъй като съм скептик се чудих какъв е проблемът? 

Някой гледал ли я е? 

Днес ходих да гледам една във Враждебна на 14900 с фул екстри+ дистроник и АСС итн що годе прилична, ако не държиш всичко вътре да е перфектно. Махагона беше матирал и седалките захабени, волана напръскан но си личи. И каза че няма да свали лев 😁

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 9/10/2020 at 7:35 PM, tedonsa said:

Днес ходих да гледам една във Враждебна на 14900 с фул екстри+ дистроник и АСС итн що годе прилична, ако не държиш всичко вътре да е перфектно. Махагона беше матирал и седалките захабени, волана напръскан но си личи. И каза че няма да свали лев 😁

Тази ли е https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11599734677727980&slink=gylilu 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е матирал махагона, седалките са нови и волана е нов, няма да е там колата и няма да струва 15 000.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 9/11/2020 at 10:24 PM, Nicholson said:

Точно 😁

 

On 9/11/2020 at 10:54 PM, Mkilla said:

Ако не е матирал махагона, седалките са нови и волана е нов, няма да е там колата и няма да струва 15 000.

Колега, не се опитвам да петня обявата или да злепоставям някого. Просто споделям видяното за да го имат предвид хората,които не са от София и се чудят дали да ходят да я гледат или не. Ако на мен,преди време, някой ми беше споделил такава информация, нямаше да бия път залудо до Ямбол 😁.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tedonsa, друго се опитах да намекна :) При 2-ра ръка кола, все нещо трябва да прежалиш. Дали е боята, дали интериора или техническата част, няма как Али, Ханс или Луиджи да са я карали най-малко 200 000км и да дойде перфектна за 1/5-та от цената на нова. Да, има идеални коли 2-ра ръка, само, че те струват над 1/2 от новата. Относно пътя който се бие, аз лично съм пътувал няколко пъти по над 500км за да гледам това което ме интересува. На снимка или от "тоя я е видял", не стават много ясни нещата. Виж ако е в чужбина е съвсем различна история.

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic
Преди 16 часа, megamind написа:

Аз имах мерак да ходя да видя една в Пазарджик на "реални 104к км, с история в Хонда, купувана от братовчеда на търгаша, да си я кара от време на време като си идва в БГ". Е, според доклада на последния преглед е била на 340к км. 

https://m.mobile.bg/details/11605458835718512

А...,и в Пазарджик ли "дърво"...,дано не е умишлено!

 

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделете ако тази проверка се прави онлайн някъде, ако е там на място ясно, че няма как. Моята също е испанка и пазарджишка, винаги съм имал съмненията, че и тя е въртяна, но за 20лв с удоволствие бих проверил. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.ilportaledellautomobilista.it/web/portale-automobilista/verifica-ultima-revisione

https://sede.dgt.gob.es/es/vehiculos/informe-de-vehiculo/

Заповядай. Това са сайтовете, които колеги са споделили в друга подобна тема. Лично не съм ги ползвал, само споделям.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето аз как я проверих преди няколко дни: 

 

Редактирано от megamind

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...