Jump to content
inspektora

Сервизна акция от Бултрако

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, вчера се обаждах за някои справки в Бултрако Пловдив, където е бил поддържан новопридобитият ми автомобил. Оттам ме сюрпризираха с това, че колата подлежи на безплатна сервизна акция за подмяна на потенциално опасни компоненти на предните въздушни възглавници. Предишният собственик бил заявил, че ще участва и съответно са заявени компонентите и  се чакат да пристигнат. Сега се чудя да се разкарвам ли за това до Пловдив и дали е възможно да ми направят някоя поразия покрай подмяната. Имате ли впечатления за сервизните специалисти в Бултрако Пловдив и струва ли си да рискувам да ми ровят по колата?

Редактирано от inspektora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, чувал съм за оплаквания за оставени следи по таблото и мръсотия в Бултрако (не помня дали Пловдив), но не мога да си представя как не би подменил компонентите – това е безопастността ти и тази на пасажерите. А и Бултрако не е гаражен сервиз, ако осерат нещо, ще си го оправят:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, inspektora написа:

Здравейте, вчера се обаждах за някои справки в Бултрако Пловдив, където е бил поддържан новопридобитият ми автомобил. Оттам ме сюрпризираха с това, че колата подлежи на безплатна сервизна акция за подмяна на потенциално опасни компоненти на предните въздушни възглавници. Предишният собственик бил заявил, че ще участва и съответно са заявени компонентите и  се чакат да пристигнат. Сега се чудя да се разкарвам ли за това до Пловдив и дали е възможно да ми направят някоя поразия покрай подмяната. Имате ли впечатления за сервизните специалисти в Бултрако Пловдив и струва ли си да рискувам да ми ровят по колата?

Ако не беше наложително от Хонда нямаше да я правят тази акция...все пак е за твоята безопасност 🙂

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо да не го направят във Варна? Би трябвало да могат да ги изпратят във Варненското представителство. Разбира се може да разгледате и тепетата, зависи кое Ви влече повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз минах през акцията миналата година в Пловдив. Доволен съм от работата на двете момчета които извършиха подмяната на пиропатроните. Работиха чисто и доста бързо за около 40-50 минути доколкото си спомням. След подмяната съм нямал проблеми с аербеците. С една дума доволен съм от "Бултрако" - Пловдив.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 14 часа, georgi.mehana написа:

Колега аз минах през акцията миналата година в Пловдив. Доволен съм от работата на двете момчета които извършиха подмяната на пиропатроните. Работиха чисто и доста бързо за около 40-50 минути доколкото си спомням. След подмяната съм нямал проблеми с аербеците. С една дума доволен съм от "Бултрако" - Пловдив.

 

Бладоря колега! Какво се разглобява и само пиропатроните ли сменят?

 

Преди 15 часа, niksi написа:

А защо да не го направят във Варна? Би трябвало да могат да ги изпратят във Варненското представителство. Разбира се може да разгледате и тепетата, зависи кое Ви влече повече.

 

И аз това питах, но ми отговориха, че щом били заявени при тях, не можело да бъдат пратени на друго място. Освен това във Варна няма Бултрако, а някаква друга фирма, за която има отрицателни отзиви.

Редактирано от inspektora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Как така да няма в Варна знам че го преместиха на друго място 

Honda Varna - EXSPERT SNAB LTD кв, бул. „Владислав Варненчик“ 279, 9009 Запад, Варна 088 503 5423 https://g.co/kgs/H7N6Su

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали точно това съм написал - че няма Бултрако, а е друга фирма с недобра репутация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма вече Бултрако Варна. В момента представителството на Хонда е в една сграда с това на Киа и Сузуки (същата сграда където беше преди Мерцедес). 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговарях с телефона  на Бултрако Варна  за връзка   та ми казаха че ще се местят на нов адрес.Как са се преименували незнам и не искам да знам. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням дали на теб писах в друга тема. Аз минах във Варна. Имаше само мръсни отпечатъци по таблото. Други следи няма. Нямам и проблеми след смяната. Може и да има проблем с изпращането до Варна. Все пак са различни фирми. Аз също чаках един месец след като ги заявиха по номер на рама. Аз бих писал на Хонда директно. Да се оправят. Все пак частите идват от тях, а нашите тук лапат едни пари. Между другото във Варна има две отделни представителства. Второто е на Явор. Там са повече насочени към лодки и друга Хонда техника, но съм говорил с тях и може да се поръчват и части от тях. Казаха, че цените за България са фиксирани от Хонда, независимо от кой град и коя фирма ги купуваш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези пиропатрони къде точно се намират? И мен най-много ме притеснява да не ми оакат таблото и да стане скандала...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година минах на акцията в сервиза в София-изток и съм доволен. Нямаше никакви следи след смяната. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...