Jump to content
borko 30

Ако имахте машина на времето

Recommended Posts

преди 15 минути, borko 30 написа:

Аз съм сигурен че видях движеща се във въздуха някаква жена на третия етаж на вилата в Албена посред нощ около 2 часа ,като ходих до тоалетната -замръзнах на място ,тя ме погледна и отмина и изчезна някъде ,аз като се осъзнах и се върнах на втория етаж в леглото си и не мигнах цяла нощ ,това беше преди около 10 години .Явно наистина съществуват някакви такива чудесии,щото аз го видях това нещо пред мене ,съвсем истинско и ми взе акъла -видение ли е или дух -не го познавам ,жена с дълга коса и ефирна роба -прозрачна .

То и аз нямаше да мигна ако не я бях последвал...с тази ефирна прозрачмна роба  :D 

  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама аз пиша абсолютно отговорно ,че го видях това нещо -няма шега няма нищо .На вилата змии бол ,те не са нещо необичайно .Oбаче видения обикновенно няма .Това нещо беше някаква жена ,смрази ми кръвта и не можех да гъкна като я видях ,като парализиран бях !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомянам си на времето като бяхме малки се събирахме по нощите и си разказвазхме подобни истории, беше голям филм и сега като се сещам, голяма носталгия, въпреки, че се прибирахме на тръни. 

Редактирано от Rakeem

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години!

Редактирано от inspektora
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, borko 30 написа:

Да ама аз пиша абсолютно отговорно ,че го видях това нещо -няма шега няма нищо .На вилата змии бол ,те не са нещо необичайно .Oбаче видения обикновенно няма .Това нещо беше някаква жена ,смрази ми кръвта и не можех да гъкна като я видях ,като парализиран бях !

Колега,продавай вилата..:ghost::alien::biggrin::D!

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, borko 30 написа:

Запомни посланието от сайта ,това е истината и правия път ,пътищата божии са неведоми .

Вярвай в бог и той ще ти покаже верния път ,ако си съгрешил ,преди това ще те подложи на изпитания ,минеш ли ги ,ще царуваш .

Не е това посланието, приятелю!

Много често Бог и религията се ползват за избягване на личната отговорност. Уповавай се на Бог, ако вярваш, но разчитай на себе си.

Още през 17 век, Оливър Кромуел, който е бил много религиозен, при дерайлирането на една река се е обърнал към войската си:

"Уповавайте се на Бога, но пазете барута сух":worthy:

За много години!

Редактирано от inspektora
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това от сайта ,това е моето послание към всички ,приятелю !

В новогодишната нощ се разговорихме на масата за невидимата материя ,която ни заобикаля ,та затова споделих и тук за това което аз съм виждал като такава .Ако зависи само от мен ,досега да съм я продал,ама тя е семейна и другите не искат да се продава .

За много години !

Може би ги има наистина ....

Редактирано от borko 30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуждоземните космически кораби виждали ли сте ги -не нали ,аз също не съм ,обаче в щатите си ги имат налични пленени кораби от началото на века ,от тях почва века на технологичния подем ,химичните елементи ,както съм споменавал ,ги има от милиони години на земята ,обаче трябва да знаеш какво да правиш с тях ,нашите изучават до последната подробност оборудването им ,и изведнъж се появява първият транзистор -основната градивна част в електрониката ,имаш ли тухла ,можеш да вдигнеш къща вече ,така е и с електрониката ,имаш база и надграждаш .Първият истински пробив е интегралната схема -много транзистори на една миниатюрна силициева пластина свързани в дадена схема ,готова за работа .После е компютъра -сбор от интегрални схеми ,и така до днес ,само че никой чип не мисли ,те само проверяват условия и изпълняват инструкции -мисълта още е наш приоритет ,хората .

Весела ,успешна и доходна 2020 година на всички .

Редактирано от borko 30
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Борка има нещо но ние сме още доста примитивни. Успехшна нова година на всички фенове. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1.01.2020 г. at 1:35, Pavel_Pavlov написа:

Тая тема каква стана :D

Тая тема, много интересно бяга от темата!

Преплитането на машината на времето, залитането по младоста и детството, до извънземните технологии и Бог,

ще наложи роенето на темата в още три.

Борко действай с поне две нови теми, щото тука се оплетохме!:spoko:

 

Ако има машина на времето, да се върна, не мога да карам нито една от ХОНДИТЕ които съм притежавал!

Виж за финансови машинации, всички сме наясно!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, darius написа:

 

Виж за финансови машинации, всички сме наясно!

Най малкото,бих уцелил шестицата.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах машина на времето... хубава тема. 

През годините съм си мислил доста по въпросът и съм искал много неща да променя, някои сериозни, други може би смешни на пръв поглед, трети от чиста лигавщина. Но истински бих искал да се върна поне 2 - 3 години назад, да кажа на мой близък да спре цигарите и това да удължи живота му и да спести сегашните му мъки които изживява. Няма нищо по-лошо да гледаш свой близък как гасне пред очите ти и ти да не може да му помогнеш и то само главно заради тази отрова - цигарите.

Уви, нямам машина на времето :( 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 1.01.2020 г. at 1:56, borko 30 написа:

Да ама аз пиша абсолютно отговорно ,че го видях това нещо -няма шега няма нищо .На вилата змии бол ,те не са нещо необичайно .Oбаче видения обикновенно няма .Това нещо беше някаква жена ,смрази ми кръвта и не можех да гъкна като я видях ,като парализиран бях !

Преди няколко години внезапно се спомина един много добър колега на жена ми. Много добър човек и колега, беше ни помогнал в неприятен за нас момент. Та в нощта след като го погребаха човека, вкъщи се усещаше някак неспокойно. Вечерта към 1-2 часа станах да отида до WC-то, но не отидох. На вратата на стаята ясно си личеше фигурата на Ванката (така се казваше човека) с ръце на кръста и широка усмивка. Внезапно ми мина желанието за тоалетна и си легнах обратно осмисляйки видяното до сутринта. След няколко месеца случайно казах на жена ми докато си говорим какво съм видя въпросната вечер, отговора беше "знам и аз го видях"🤐. А имаме и котарак за който той се грижи известно време, същата вечер котарака почти беше откачил. Тъй че колегата да не се притеснява, привидения и ний сме срещали 😁

Редактирано от zlobar4e
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми почина 2003 година .Погребахме го на свети валентин -именния му ден ,Валентин се казваше ,от тогава до помена на 40 тия ден всяка вечер посред нощ се отваряха сами вратите в целия апартамент ,всяка нощ ,без входната .След помена на 40-то всичко спря .Една вечер помня че се престраших да не мигна и да чакам ,около 2 часа през ноща чух отваряне на врата от другата стая ,след малко се отвори и вратата на моята стая ,скочих и светнах лампите -никой нямаше и не видях нищо ,в това време полека се отвори вратата на кухнята -аз гледах от коридора как се отваря но пак никой не видях .Бях чувал за такива неща ,но в нашия апартамент се случваха наистина .

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става в тая тема, аз съм в шок :D. Макар че то тема като тази няма много как да излезе офф топик…

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...