Jump to content
Sign in to follow this  
Wyvern

CR-Z next gen Икономик :)

Recommended Posts

Екстра е количката  :thumbs1:  Едно красиво градско бижу. В най-адекватния цвят за модела.

Edited by ADH-Honda

Честито и безаварийно с новата количка. Забрави да споменеш, че както при CRX-a си приличат със задния ред седалки :D 

Като я видях за първи път на панаира в Пловдив много ми хареса цялостно. Интериора е достатъчно футуристичен дори за модели 2017та година. Обзалагам се, че е много приятна играчка ;) 

Да ти е честита новата придобивка,много красив градски автомобил.

Честит хибриден красавец!

То CR има и в CRV, ма не си мясат. :D

Благодаря колеги :)

Tino задните седалки си приличат само по това, че няма място за нормален човек. На CRX-a даже не е седалка а пейка с кожена тапицерия :lol:

• Upvote 1

Двата икономика един до друг :)

M9OV5wO.jpg

• Upvote 2

Така понеже при CR-Z номера с кламерчето за диагностика вече не работи :) трябваше малко ъпгрейд (пък и цената беше добра)

po5BIdB.jpg

• Upvote 3

Само да вметна ,че и при CRX  са за американския пазар е "скрин"  не седалка  

Малко ъпдейт - днес си направих дълга разходка с колата, резултатите са следните:

Дистанция - 580км (от тях 400км магистрала, 180км междуселски път с едно платно във всяка посока и много спускания и изкачвания), на отиване с един пътник и багаж, на връщане сам.

Средна скорост - 85 км/ч

Среден разход - 4.6л на 100км

Има какво още да се желае, но мисля че с правилно каране разхода би могъл да падне още ;)

• Upvote 4

Чак сега виждам темата, а колата е прекрасна - и аз често заглеждам CR-Z-тата като идея за втори автомобил! Много бих се радвал като потребител, който се интересува от разхода и се грижи за автомобила си, ако я следиш поне за известно време в CarSpending.com (има UK пакет от настройки). Вероятно ще излезе най-икономичната Honda там изобщо  :)

Бих искал, но за съжаление не я карам аз и няма как да следя кога се зарежда гориво и колко км са изминати, за да водя точен отчет. Случва ми се да и се порадвам 1-2 пъти в месеца - през останалото време я кара жената :)