Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Не е баш така. Ако ги сменяш със палците има 7-8, но иначе настъпиш ли я държи постоянно във втек-а. Поне ката беше на ревюто на акорд-а купе в Америка и на ЦР-в с CVT.
  2. 1.5 турбо двигателя си е екстра Civic седана е по-добре
  3. Поне са оправили навигацията на новия сивик. Сега май е дооста дървена. Натискаш и чакаш 1-2 секунди докат зацепи. http://auto.offnews.bg/news/Novini_1/Honda-patentova-11-stepenna-transmisiia-s-3-saedinitelia_15249.html Аа колко ще е надеждна тази кутия ще се разбере на по-късен етап.
  4. Колега кажи в кой сервиз си ходил в Пловдив ?
  5. you miss 100 of the shots you don't take. the biggest risk is not taking any risk.
  6. и ти да видиш малко въртящ момент
  7. Но пък на 1.4 данъка е 20-30лв Докато на 1.6 е 142лв в Пловдив. Та си прави сметка
  8. Малко нереален ми се види тоя разход дори и на бензин. Пък било то и v-tec
  9. Добре, да поясня, това клипче съм го показал за да види как работи CVT при ускорение. Принципа на работа на самата скоростна кутия.
  10. В америка май беше към 120-40к $ Ии там им е завода на NSX. В Европа май нямат.
  11. хонда jazz е с така наречената безстепенна кутия CVT. За хибрида не знам. Някак си още не изглежда достатъчно надеждна система, че да стане масова. Така ускорява колата.
  12. Ее сега толкова си могат хората
  13. Сивик 7 1.6 е ок. Можеш да звъннеш на Юби-ко. Намират се в Горубляне, та ако колата е от там ще можеш да стигнеш доста бързо.Главно хонди ремонтират.
  14. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=96778 Погледни тази тема. В нея се обсъжда джаз на газ
  15. Догодина ще се ходи и на това
  16. Не е ли Мошка 2 ? Или хеч-а вече го няма ?
  17. Ако има и табелка 1.4is отзад цирка ще е пълен
  18. Газта се пличка в бутилката. Като останат 3-4 литра става така. И преди сме го обсъждали.
  19. Представяш ли си колко изненадани Q7-ци ще има като ги дръпнеш с аеродека
  20. Drone

    Видео

    Доста добър билд са направили тия от Clarion Звука му е много добър
  21. Ако не е тайна защо ще минаваш от 4х4 на предно ?
×
×
  • Създай нов...