Jump to content
Barsaka

Хонда Акорд 6

Recommended Posts

Старозагорската е пълен боклук. Не се хабете за нея. Избила ръжда по веждите, скъсан кабел на ламбда сондата, пипали са и по таблото с лампите. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ходил да я гледам, обаче оня ми прати снимки:

 

072c742a74839836.jpg 95cbd378097385d9.jpg b343c9e3c8d0512c.jpg 18c6338840117e23.jpg 1ecd0a0025d3c464.jpg f1b6cc126202db66.jpg 1ed89c416e8e0b03.jpg c42381f3b6bd9390.jpg 6f0d156004ea5464.jpg 46aa64793168a9cd.jpg 486e9b1756095df5.jpg 390d29b22d330e83.jpg ef4b9db5896c1b76.jpg 1226f9a423914249.jpg

 

Няма данни да е нещо много хубаво, но все пак си заслужава огледа.

 

п.п. Аз в момента съм набарал нещо друго и действам по въпроса, пък ще видим дали ще стане. Не е Акорд, но е Хонда. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай жикер? И аз искам такъв Акорд, но поради липса на добра оферта поглеждам и към Сивик 7 ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:offtopic:

 

Минах в другия раздел.

http://www.mobile.bg/11436850756862392

 

Не можах да устоя на състоянието, въпреки, че никога не съм си падал по 2-вратките, но тази специално си струваше. Съмнявам се да намеря Акорд в подобно състояние през следващите 2г., иначе на драго сърце...  Следващия път. :) Засега съм супер доволен от осичката - дълги скорости (100км/ч на 2500об., 120 на 3000 и 160 на 4000), достатъчна мощност, супер управление и стабилност.

 

Успех в търсенето на каквото и да било! Някакъв неписан закон е да не намериш читаво от това, което търсиш поначало.

Редактирано от boiskii

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:offtopic: Бравос! Готска е. Ето как някои хора си поддържат и гледат колите. Изглежда свежарка, нищо че е "само" на 210 месеца. Иначе вярно ти като онова чукче ,дето ходило до Египет и после се мъчило да обясни що е то крокодил - демек нищо общо с елена (и търсеното от теб), но да ти е жива и здрава, а и честита завист от околните. Знам мойта как я гледат и се чудят "като как така изглежда" кола от миналия век.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсената от Вас обява е изтрита или не е активна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво купи,дай да видим,че обявата я няма вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е взел триврат сивик от края на 90те мисля че с икономичен V-tec. Да му е честит, успях да зърна снимките преди да падне обявата и наистина може да се каже че с тази кола е ходено само до супермаркета в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще го чакаме да се похвали с снимки :) Наистина рядко запазена сивик 6 японка, то и това го изкуши да я вземе :) Направо като нова, с хубави джанти регната обслужена от хондаджия купена, а там знаете как е :) Все едно от мен да купиш ЦРВ хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я снимам ще я покажа в другия раздел. В момента приоритет са ми бумащината около прехвърлянето и техническото състояние (евентуални скрити дефекти). Иначе да, японски Сивик 6 98-ма 3 врати 1.5 VTEC икономик 114к.с., с климатик, фабрично аудио Pioneer, прилични летНи джанти с добри гуми, обслужена и регистрирана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...