Jump to content
fenabg

Кои и защо ми трие мненията.

Recommended Posts

Господина които тъй умело следи всяко мое мнение може да ми сподели защо ги трие.Ако не желаете да пиша едно лично е пре достатъчно! И само не ми обясняваите че няма общо с темата, защото там където ми затрихте мненията доста други такива не са на място. Не си помагате така момчета.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста команден състав на линия и ни един отговор.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да позная какво ще се случи и с тази тема? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ще я сложат в сектора Важна,понеже не я е писъл кой да е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи я окладвах и все още нищо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко време се случва това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ти затрил няколко несъществени поста,единствено и само заради неграмотното писане и жаргонния стил. Чуек- човек ли трябва да значи?

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо винаги пиша от телефона което неме оправдава. Второ като има проблем драсни един ред израходва също толкова усилия колкото да ми се затрие поста. Трето чуек е вече превърнало се нарицателно. Четвърто бях пуснал само с имка в една тема и тя е затрита. Пето повечето хора си ми знаят "стила" на писане но като са ми писали за съвет не им е пречило това че ям букви неуцелени на клавиатурата.Пак да питам преча ли на някои че съм писал за каквото и да било.Краси от доста време и доста мнения не ми се рови на зад гаранция че има.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де :) стила ти всички го знаем, ама давайте малко над нещата :) Тук сме за да ни е приятно. МИсля си че ще се разберете как и защо.

П.П. И може малко да оправиш писането!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да оправи писането А вие да вземе да оправите малко форума !? Направо ме изби на СМЯХ .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=96376&page=1 От целия бълвоч в тая тема само моето мнение беше затрито. Те докато не са се сетили да заметът четете. Моето мнение беше че един филтър ще дигне три коня на д14.ама те. Краси ще опитам но гарнция не давам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де :) стила ти всички го знаем, ама давайте малко над нещата :) Тук сме за да ни е приятно. МИсля си че ще се разберете как и защо.

П.П. И може малко да оправиш писането!

Е да де, ама нали се сещаш, че и потребителите също са тук за да им е приятно . :)

А как да му е приятно на чУвек, като е отделил от свободното си време за да напише нещо, а някой е минал след него и е забърсал написаното ? . Все си мисля, че и ти да си на местото на човека с изчезващи мнения, няма да ти е особено приятно, колкото и да си над нещата . :)

Мисля си, че най добре е модераторите да го "дават малко над нещата" и да влязат в главната си роля, а тя не е триене на мнения, а редактиране .

По другите форуми това е основната дейност на модераторите и освен, че темите стават по приятни за четене, няма теми от рода на "кой ми трие мненията" .

Тука имам чувството, че на модераторите в падащото меню липсват бутони "редактирай",  "премести темата", "обедини темата" и т.н... а сте им сложили само бутона "изтриване" .

Няколко пъти като види Фена, че под мненията му пише "този пост е редактиран от еди кой си"  и съм почти сигурен, че ще си каже "ба си мамата чУвек, аз ли съм най неграмотния, че да ми редактират мненията"   :huh:  и ще започне да пише правилно дори от телефона . :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аи са да питам извън темата малко ма мноо малко. Кои следи технически иносвен моите мнения някой погледнал ли е колко теми за масло има? И преди време дали ги оставях толко много безмислени теми да виреят и да се дъвче едно и също с месеци. После бил проблем неграмотното ми писане.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен някой ми трие мненията. Бях написал в акорд форума на някакъв пич дето си одраскал бронята и се беше скосил яко да не се тормози много че няма да се пенсионира с тая кола и някой го бастисал. Аз по принцип като проверявам и пиша тоя форум съм в клозета и там ми идва музата. Ето и сега...здрасти баце, но напоследък не виждам смисъл от писане.

Редактирано от MilevUK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милев, и това твое мнение ще изчезне, когато дръпнеш качката за пускане на водата в "клозета"(цитат), защото с нищо не помага по темата.

 

И моето също :D

 

Те хората са достатъчно интелигентни, и мисля, че се разбраха, за какво иде реч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то така ако си триеме мненията до къде ще стигнеме. Ако на някой от "боговете" нещо му преча може да ми изтрие акаута. Както казах главно в тоя форум пиша и проверявам когато нямам друго за вършене. Дали ще чета вестник или форума все тая така, че приканвам на следващото мнение за триене ми изтриите и акаунта поне да знам времето за губене да не ми е наистина изгубено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и преди съм го казвал. Като се движите по пътната инфраструктура на която и да е държава много често се получава така, че нарушавате правилата за движение, без да пречите или вредите на някого и разбира се идва момента, когато сте санкциониран за това защото има правила. Правилата се упражняват от служители на реда и могат да преценят по тяхно усмотрение как да приложат и кога да приложат даден закон. Ами приемете че модераторите са служители следящи за реда във Форума и не им търсете обяснение защо вас са глобили, а някой друг не - няма как да са навсякъде и пропуски винаги ще има. 

Разбира се както по пътищата има мрънкащи санкционирани, така ще има и тука и ние ( мод екипа ) сме свикнали на това ( въпреки че има не малко хора от екипа които са нови и са били едни от вас ! и се държат доста по-либерално отколкото по-старите модератори ) . За това темата за мен както и много такива подобни бивши и бъдещи нямат смисъл и я заключвам :)  

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...