Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

:) тъкмо щях да питам кой е с този хубав акорд ;) /и аз ще си купя такъв като порасна/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wish, ми в квартала дет е стария път за Банкя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днеска пича с сивия Сивик, посока Албена-Балчик? 3 врати, регистрация ТХ ТХ, кара зад мен до Балчик, после замина посока Каварна, спретнахме си една гонка, ама не знам дали е от форума, пуснах аварийни, той даде дълги :) Мисля че беше 4 генерация, тея без решетката който са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:D Моля да ме извини момчето, което засякох днес (24.06)- на 8 км- отбивката от Цариградско към Дружба/летището към 21.40 :lol:

Беше с Хонда 6 генерация...

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше вчера към 18.20ч., на бул Прага точно пред баня Мадара, с тъмносиня 6-та и номер **9592**??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:D Моля да ме извини момчето, което засякох днес (24.06)- на 8 км- отбивката от Цариградско към Дружба/летището към 21.40 :D

Беше с Хонда 6 генерация...

Абе по-скоро ТИ беше със 6ген, аз с пета hatch?

Ако говорим за същата случка де, малко се омотахме докато се разберем кой в коя лента кара

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoroHondata

:rolleyes: Моля да ме извини момчето, което засякох днес (24.06)- на 8 км- отбивката от Цариградско към Дружба/летището към 21.40 :)

Беше с Хонда 6 генерация...

 

Абе по-скоро ТИ беше със 6ген, аз с пета hatch?

Ако говорим за същата случка де, малко се омотахме докато се разберем кой в коя лента кара

 

Да- аз съм с 6 генерация- явно не съм запомнил твоятя... Виновен съм- дори не подозирах, че си към Дружба, а аз бях към летището, но беше рано да се престроявам...

Махнах ти гузно и виновно, но явно не си забелязал

Поздрави

Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

е аз пуснах аварийните като минах отпред. Ама другия път поне климатика ше спра :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ganchev

Търси се собственика на бял седан ТХ 1302 ТХ с лепенка на клуба, днеска към обяд беше спрял на Димитър Ковачев 46.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги smile.gif Тази сутрин докато си карам унесено към работа и някой ми свирна за поздрав, но това го разбрах малко по-късно тъй като ми беше спящо още smile.gif Та въпросния човек кара черен дел сол с готин спойлер. Извинявам се, че и аз не успях да го поздравя. Интересно ми е обаче кой е колегата. Ако някой се сети да се обади да го черпя едно кафе.БТВ карам син дел сол с велико търновска регистрацияПоздрави,Пламен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи 03.07.2008-пред червило първо светках на една 6-та генерация кристални стопове спойлерче отзад на някой от форума е защото съм виждал колата по сбирките..2 минути след това мина една s2000 сива и на нея светкам..никой не ме ебава хаха..п.с. хората си викат сигурно кфо му е пък на тоя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се загледахме с една колежка с един готин сивик 6-та генерация - малко след 20:00 ч. между стадиона и спортната палата. Аха да бипна, ама се разминахме !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 1.30ч. в посока от Орлов мост по канала към НДК, син Дел Сол с лепенка на клуба, един младеж го караше.. Скъсах се да мигам, да свиркам и да святкам, ама реакция нямаше :) Колега, извинявай, дано не съм те стреснала с бурната си реакция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм аз таковата да запитам - неска към 12 през дружба 2 да е минавал колегата Омбре?!?! Че докато кесих на балкона видях една "маршрутка" точно като неговата, същия цвят, същите надписи отзад, ама понеже съм високо нагоре на 8-ия етаж и не можах да видя шофера....пък и рег. номерата не запомних.... :( просто се чудя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Снощи към 1.30ч. в посока от Орлов мост по канала към НДК, син Дел Сол с лепенка на клуба, един младеж го караше.. Скъсах се да мигам, да свиркам и да святкам, ама реакция нямаше :) Колега, извинявай, дано не съм те стреснала с бурната си реакция :)

Ми то той си е малко темерут :) Хондата е моя, може да се каже, че и младежа е мой :) Ако беше погледнала на съседната седалка, щеше да видиш едно размахващо се, хилещо се същество :( Е те т'ва бех аз - леееееееееееееко на градус :) Редактирано от V for Vendetta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то той си е малко темерут :cry: Х:lol:

Хахахах, знаех си, че е имало и втори в колата, ееееееейййй най-накрая някой да отговори в тая тема :lol::lol::) аз съм доволна и горда :P че и с друго момиче от форума сме се засякли, супер ! :offtopic: много се радвам, до скоро :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е от форума момчето със Сивик 6г. хеч синя(лилава), което паркира от време на време на Билата(опълченска и сливница)?

е това тряба да съм аз... ма вече не бачкам в района.. иначе аз твоята съм я заглеждал.. много е изпъната :) с няколко месеца закъснение на отговора ма карай( чак сега се зачетох в темата) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е от форума момчето със Сивик 6г. хеч синя(лилава), което паркира от време на време на Билата(опълченска и сливница)?

е това тряба да съм аз... ма вече не бачкам в района.. иначе аз твоята съм я заглеждал.. много е изпъната :) с няколко месеца закъснение на отговора ма карай( чак сега се зачетох в темата) :)
По-добре късно от колкото никога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е от форума момчето със Сивик 6г. хеч ....

е това тряба да съм аз...
По-добре късно от колкото никога :)
така е колега... поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на бул ''Гоце Делчев'' си махнах с мякой с червена 5г, но не видях добре кой беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз няма да ви свиркам и да ви премигам щото за сега се задоволявам с на брат ми астрата полицейска с увиснала броня от едната страна сигурно е единствена такава в софия ама се не ми остава време да я оправя както и да отида да си купя нова кола. А и ако ви премигам с опела сигурно ше ме помислите за олигофрен :D Още малко и ще имам и аз хонда както и навих и брат ми да смени тая барака за хонда. п.с. ако случайно ме видите не ме псувайте много НЕ съм фен на опел само се възползвам от транспорта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съфорумецът със седана 1,6 с Пловдивска регистраця 1367, помотаващ се в задръстването около баня Мадара на 10.Юли, в София - заради дамата до тебе ли беше така сдържан и неприветлив, та не пожела да отвърнеш на скромната ми усмивка? Загледа се в йероглифите, отзад на хечбека ми, може би и в обозначителните надписи, говорещи за това, какво има под капака отпред, но не успя да видиш съклубния знак? Ами, той е от другата страна, но дори и без него - поздрава на пътя, си заслужава ответ, не е ли така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съфорумецът със седана 1,6 с Пловдивска регистраця 1367, помотаващ се в задръстването около баня Мадара на 10.Юли, в София - заради дамата до тебе ли беше така сдържан и неприветлив, та не пожела да отвърнеш на скромната ми усмивка?

:thumbs1: Уплашила си го,да не го изревнува гаджето.....................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

@dotzulaСори, закъснях с реакцията. Видях че поздрави и вече се разминаха колите и не успях да реагирам. После втори път се изравнихме и се усмихнах но явно не се е видяло. Дамата ми е колежка и вече ми е свикнала как соча насам натам - "виж тази хонда, виж онази" :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои беше на Конст. Величков с уникална 5 ген. оранжава много яка ,,,,, колега колата ти е наистина много красива ..а и спира доста бързо обаче когато се мушна пред мен ми беше малко трудно да спра със 8 тонен камион и 5 тона товар във него , ще е много жалко да направа такава колица за скрап .без да се сърдиш колега и за останалите съфорумци не засичаите камиони кофти е поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dotzulaСори, закъснях с реакцията. Видях че поздрави и вече се разминаха колите и не успях да реагирам. После втори път се изравнихме и се усмихнах но явно не се е видяло. Дамата ми е колежка и вече ми е свикнала как соча насам натам - "виж тази хонда, виж онази" :)

;) Е, значи живота продължава с пълна сила :) ... и обърни малко внимание и на колежката, не само на Хондите ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пичове от каде мога да си намеря и аз една лепенка на клубъ ?!?!?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разминах с една черна петичка хеч към 11:50. Тя правеше десен завой от Обиколна към Монтевидео. Бибитнаха ми и ми махнаха през прозореца. Аз не го видях първоначално, но все пак отвърнах. Ако колегата не ме е видял днес, от тук му махвам (hi)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зяпам тука една хондела в квартал "Левски" над спирка "Дубровник" - син сивик, купенце, рег. номер 0941 :D Ъммм...да прощава колегата, ама му я снимахме :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка мацка в зелен crx с транзитни номера в дружба?Малко по селски се изсвирих на светофара :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше този много бърз седан 4ка, който загледа моята червена лавина на завоя на Еко-то на България :D Май, май беше адаша Greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше този много бърз седан 4ка, който загледа моята червена лавина на завоя на Еко-то на България :D Май, май беше адаша Greenwather

Не е бил тои - много е бавен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е бил тои - много е бавен :D

Ако е бил той го предизвиквам на двубой :P Червената ръжд.... аааа лавина исках да кажа срещу най-бързия сидан :P

От 0 до 100 ще ми вземе няколко коли, но над 100 ще го подмина като спрял. Разбирай докато (ако) вдигна 100 Орела ще ръждяса и стане много по-бърз. :(

:( :( :(

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Днес към 18:30 на Ропотамо посока Орлов Мост англичнака с лепенка на клуба?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше този много бърз седан 4ка, който загледа моята червена лавина на завоя на Еко-то на България ;) Май, май беше адаша Greenwather

кога бре ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Пловдив на ул. Перущица (до новостроящия се Мол) се разминахме и поздравихме с колега със сребрист прелюд 4-та генерация.Ако колегата чете, ще се радвам да се обади :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък в понеделник карах зад сив прелюд 4 генерация и пича паркира на бул.Патриарх Ефтимий ,беше с лепенка на клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На завоя на Екото във вторник - бях с червената вектра и те загледах и ти ме загледа ама после се сетих, че си гледал не мен а жена ми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в София към 20.00ч на 5-те кьошета на светофара, един черен Прелюд с 4-ма младежи вътре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...