Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Доста пъти засичам бял ЦРХ 2ген в райна на Надежда.Тази сутрин го видях да минава покрай базар Илиянци.

Да са чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Мен от Мен. Спрял съм пред нас. :whistle:

И от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички... изпитите ги гърмя ако 

П.С. west bam колоната от хонди са на HPP Garage ;)

Благодаря за инфото фен, изкефих им се яко и ми оправиха настроението от скуката на магистралата по която караха само стоковици ха ха жалко, че бях натоварен догоре със зарзават от селото на приятелката ми, и трябваше да отбивам за гр.Елин Пелин иначе на драго сърце бих покaрал с тях до София :)

Редактирано от west bam
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за едно ЦРВ 3та генерация на светофара на Вегата към 11 часа.Зави към 4ти блок на ТУ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за следните прелюди 4г, които срещах последните 2 седмици, аз съм с плевенския бордо прелюд 4та

1ви черния прелюд, с който се засякохме на магистрала Хемус посока Плевен преди две седмици или май три бяха :)

2ри беше зеления прелюд с КН регистрация, който беше спрял до мен на Билата до Мола на бул.България въпреки, че нямаше място и сигурно е отнесъл много псувни. Аз ти оправих чистачките колега, че не можех да го гледам така :) Не мога да ти опиша колко се изкефих като те видях до мен.

3тия беше червения прелюд миналия уикенд, който засякох в Разсадника.

И постоянно виждам един червен прелюд 4г и 3та ген на паркинга до блока срещу билата на бул. България Поздрави и на теб колега, вярвам че и двата са твои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с червения  Del Sol СА 9550 преди малко на Ботевградско шосе :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска много хонди много нещо :D Поздрави за колегата с 5тата  хеч с който карахме известно време по магистралта.В Пловдив поздрави за една мацка с уникален прелюд до панаира.

 

Поздрави и за един пазарджишки прелюд,който беше зад мен на водната палата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tакаммм събота вечерта 11.10  ... поздрав за бялата 5та хеч до фантастико в студ . град... Уникална <3 по късно същата вечер една 6та хеч черна не издържаше по завоите, евала! :Dи всички хонди паркиращи в близост до Club 35 !  :hondarulez:  :hondarulez:  :hondarulez:   THE POWER OF DREAMS  :heart:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с шатъла и рекса на ремърке,който видях в събота до Калофер на баира със завоите ? 

 

Drone, тоя колега беше и на събирането в Дупница :) Друго си е да си возиш две хондички едновременно

 

Всъщност това е Венци Доктора. Приликата в помраченото съзнание е доста  голяма, само че човека кара рекс, а мойта е 4ка. :D

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от KRiS_KN
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Вичо :) Много газ много нещо :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХА много добре KRiS_KN :D От Акорда 8ца в Дупница

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Вичо :) Много газ много нещо :)

Поздрави и на теб :) Незнам каде си ме видял , но само ти се е сторило , че давам газ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХахахха видях те на младежкия дом :) На светофара беше зад мен :) пуснах аварийни ... махнах ... ама ЙОК :) това към 10 и 10 някъде вечерта ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения Rex, паркирал в Киноцентъра. Поогледах го и много ме израдва... Чаках колегата, докато мине почивката, но никой не се появи. Браво, супер е колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз: Поздрав за колегата с бялото Кончерто седан по улиците на Пловдив. Колега много газ й раздаваш, мааааалко по-спокойно я карай. Тия Хонди не са за един ден. Аз2: Ооооооо как си бе, колега. Ти не беше ли с едно полу-бяло очукано кончерто седан бе? Няма, няма. Няма повече газ да давам добре. Ама дай да се видим да пием по една бирхен.

Редактирано от madmaxxxx
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за една 6та хеч до ТУ днеска към 9.45,раздаваше газ малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегите с 5та хеч синя и червена днес до Joy Station Към 1 и 30... колегата със синия хеч да си признае кой е че имам въпрос за антикрилото ! Много беше брутално и двете седяха уникално на пътя !!!! THE POWER OF DREAMS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е синята хондичка,ти ли беше това на S образния завой в Студентски ? 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бях със синя ... но риза :D видях те от тротоара 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със синята 5-та генерация сивик, с който се видяхме снощи на бул. България... Мисля, че беше с пловдивска регистрация :) От колегата със същата кола и цвят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бял 5та хеч паркиран на Joy Station в студентски! ^_^ поздрави колега!  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия S2000 днес на Красна Поляна, до Аладин. Исрено ме развесели :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивата 5та с дупките на бронята снощи към 18 до 2ра испанска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на братото със 5-та хеч, беше с различен на цвят от купето преден капак. Май на колелото сутринта се поздравихме. Рядкост са поздравите вече. Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия, турбиниран сивик 5-та генерация, който ми напълни душата снощи на бул. България. Мисля, че беше с плевенска регистрация :) Поздравите са от колегата със същата кола, който ти бипна :) Изкефи ме на Мах. Евала! :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Бургаското купе с който покарахме Неделя вечер по пътя от Бургас към Варна :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за момчето със сивик 5-ца купе. Днес в Пловдив на бул.Руски около 8:50ч. Незнам нанкаше ли или искаше да си караме така, ама с 40 в лява лента просто ме "помоли" да изфирясам отдясно, че бързах за работа, за което се извинявам :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата,дето ме пита преди малко на паркинга на Лидл в Каршияка,дали Сивика ми е бил доскоро с транзитни номера, ако чете форума да ми пише.Беше с CRV 2-ра ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за момчето със сивик 5-ца купе. Днес в Пловдив на бул.Руски около 8:50ч. Незнам нанкаше ли или искаше да си караме така, ама с 40 в лява лента просто ме "помоли" да изфирясам отдясно, че бързах за работа, за което се извинявам :)

 

 

hahahha по същото време на бул. Дунав ми се наложи да правя идентични маневри около една 5та хеч :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата сутринта на Кукленско шосе до въртящия се мотокар на Рекорд 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сив прелюд с черен капак на пътя между Смолян- Асеновград .. бибипна му син хеч 5-та ген! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на феновете (те си знаят кои са) дето са спретнали красива мартеница, макар и малко рано :bye:

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата дето ма следва по царя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата, който махна на колелото на МакДоналд'с в Пловдив. И аз махнах, не знам дали видя. Гледах да видя дали не си някой намръщен и ти ме изненада с махането :) Та докато се усетя махах вече на някаква баничарка :)   Поздрави братле!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на червеният (така мисля) рекс от черното ЕК. Малко се заиграхме още от тунела за Люлин.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с черния сивик с ангелските очи и неона, преди малко на Горубляне. Фаровете са страшни :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със бялата Ямболска 4-та ген, често се засичаме сутрин пред Grand Mall Варна, поздрави от синия Акорд 7-ма :) няколко пъти ти свирнах но не ме отрази сякаш.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивата 5-ца купе, с който се видяхме около 13:00 часа в района на пикадили център. Аз бях с комбито.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите със синята сивик 5-та купе и сивия прелюд вти в София,студентски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...