Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата с англичанка с голямо гърне който ме изпревари някъде около Търговище мисля. Поздрави и на колегата с VW Golf ако случайно влезе тук, черен с лепенки TST Racing по спомен, много лачен :) използвам случая да му се извиня ако съм му сякал пътя леко, но тоя рейс изнерви бая, но после поне раздадахме газ по баира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяя да си признава кой колега със зелено купенце шестица и стикер на клуба ходи на фитнес в Явора (Варна)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на атома днес сутринта към 8 часа на кръстовището на цирковата площадка. Нещо се беше заблеял и май не ме видя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една кюстендилска жаба видях от 2 дена си е паркирана там :) Готина изглежда, кой е с нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на колегата с черния матов Прелюд с две гърнета пак пред общината. Много добре изглеждаше!

 

Ако става въпрос за Варна колега, сигурно съм била аз, тогава минах 4 пъти покрай общината Публикувано изображение Благодаря! Поздрави и за теб, въпреки че не съм те видяла! По-точно - сигурно съм те видяла, но то много Хонда из града, много нещо... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Идеи кои беше колегата с черния турбо сивик в люлин на билата ?Евала брат много бега!

 

Колата 5ген. с Борбет А (9ж) ли беше? Ако е тя е на колега Публикувано изображение

 

Да същия човек с борбет джантите,страшна е хондата и като се спусна надолу към тунела напрао ме изпълни.

Браво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кои е сивия сивик 6 РВ 1264 ВТ гледам има стикер, и виси пред нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на атома днес сутринта към 8 часа на кръстовището на цирковата площадка. Нещо се беше заблеял и май не ме видя ;)/>

Видят те и аз, ама докато реагирам беше заминал. А и на тоя светофар винаги се нервя от нагли шофери дето се бутат най-отпред.... Как да е, поздрави и на теб :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивата 6ца на обратния на хеито, добре я изцепи :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота вечер се поздравихме с колега на светофара на Гешов и България, със 6gen hatch с DRL светлини... Добре е станала колега, браво! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с красивата, ямболска, сива Акюра RSX снощи около 20:00 на светофара на Макдрайв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Rulemaker с червеното купе, днеска в 8 до археологическия подлез преди тунела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D ти ли беше на кафемашината? Аз ходих на изпит и ... не го взех :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с черния сивик с която се засякохме днес към 18:30 по Патриарха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мацката със черния сивик 6та хеч с която се засякох на аспаруховия мост.Стори ми се, че количката е доста снижена и имаше стикер на клуба.Много се радвам като видя мацка с барната хондичка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите с красивата 5-та седан и 6-та хеч. със стикер от националната ли беше не съм сигурен (имаше някакъв номер) вчера на паргинга на Метро Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя ТЕНКО да си признава той ли караше зад мен до ледената пързалка днес без да поздрави. :) ИИиии поздрави за колежката с Jordan-a с която се засякохме пак там на връщане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата addicted2drift ако е успял да ме види Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия прелюд с който се заиграхме тази вечер по 6ти Септ. ;) Хубав звук вади количката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със синята 5ца на светофара на Спартак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите със синичката хонделка (мини джипче :P ) дето спряха пред китайския ресторант и поръчаха ядене при мен (Стара Загора до Мол Галерията) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Варненския червен Дел Сол в Казанлък вчера около 14:30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя ТЕНКО да си признава той ли караше зад мен до ледената пързалка днес без да поздрави. Публикувано изображение ИИиии поздрави за колежката с Jordan-a с която се засякохме пак там на връщане.

 

пълен абсурд :) на работа бях :) пък и специално за теб се оглеждам :) и сега карам сиво седанче ТХ :) хеча е в неплатен :) и да не съм оф поздрави на черния акорд купе до графити :) и ако знае някоя камера която гледа натам да каже че ми беше паднала бронята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със Сивик 6та с номер 0195 май на Богров на пазара в неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със Сивик 6та с номер 0195 май на Богров на пазара в неделя :)/>

0591 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вярно :) Поздрави колега, мина до мен, аз тъкмо влизах надолу да ям кюфтета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сега карам сиво седанче ТХ :)

Знам аз, баш такова седанче караше зад мен. А иначе какво има да се оглеждаш за мен - идваш на седмична, гледаш кой е с най-мръсна кола и готово. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черната 6-та хеч Сивик с Номер В38** и стикер на клуба , който май е гоУфаджия по душа... Около 16:40 ... от дясна лента се наби между 2 коли и направи ляв завой до пощата към ЦБА във Владиславово ... Заради него щяха да ми спрат в задницата ... Продължавай все така с карането и хондата няма да е цяла много време ! Преди време имаше една много хубава тема "Смених гоУфа с Хонда или за гоУфаджиите по душа" Много станаха такива ...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бялата 6тица преди малко по бул. Сливница. Предполагам това беше колегата cool24, но малко късно го видях, поздрави и на теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш гоУфаджиите станаа Ондаджии....онзи ден една жълто и бяло(китосано) 6г мина пред нас на червено.От далеч си личеше,че е с минимум 75кс под капака.Да продължава в същия дух колегата и скоро може и целия да е китосан или бинтован недай си боже :(/>

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да си признаят кой победи зеленият или червеният сивик 5 та по сливница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш гоУфаджиите станаа Ондаджии....онзи ден една жълто и бяло(китосано) 6г мина пред нас на червено.От далеч си личеше,че е с минимум 75кс под капака.Да продължава в същия дух колегата и скоро може и целия да е китосан или бинтован недай си боже :(/>/>

Адаш тоя живее до пароцентралата ;) жена му кара по хубав жълт сивик от него :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Поздрави на колегата с бяло черна тунингованата пета хеч,която спря до Китайския ресторант на ул.Хан Аспарух 22 ; както да се чувства поздравен и колегата с черното купенце със розовите джанти ,което връхлетя от кръговото (Мол Галерия Стара Загора) посока Жапките :P:rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кои е сивия сивик 6 РВ 1264 ВТ гледам има стикер, и виси пред нас :)/>

Оп аз съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтия Сивик днес на Сливница във Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях едно много хубаво купе 5 ген , зелено до парка света тройца беше паркирало . Поздрави Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на черния Сивик 7-ма, сивия Акорд 6-та и сивия Сивик 6-та спряли на паркинга на Гранд Мол на 24.05. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтия Сивик днес на Сливница във Варна :)/>

Поздрави и на теб колега ;) Хубав Прелюд :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивата шестица и на Драгича на светофара на Цар Освободител и 3-ти Март. :) Драгич, с периферното си зрение само мярнах огромни бели джанти ама докато реагирам се бяхме разминали. Хич да не е бая биеш на очи :cool:

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...