Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата, който ми пресветна в неделя по пътя на Витоша преди копитото. Следобед беше може ми към 4-5. Аз съм със син сивик 5 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белия Сивик 7337 снощи (около 18:00ч.), който се мушна пред мен и ми пусна аварийки веднага след светофара на бул.Христо Ботев в посока бул.Мария Луиза по бул.Сливница.;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със старозаторското, зелено купе 6-та с големите лепенки JDMWORKS спряло в уличката за зад заведенията на ВСИ в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите, с които дрифтихме на паркинг-а на Метро. Единия с 5-та хеч с оранжеви габарити със стикер JDMworks и на колегата с купето 5-та. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с 6ген сребрист хеч с който днес раздавахме прекъсвачи в паркинга на сердика център. Пълни ми се душата когато има с кой да си отпуснеш душата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с 6ген сребрист хеч с който днес раздавахме прекъсвачи в паркинга на сердика център. Пълни ми се душата когато има с кой да си отпуснеш душата.

Братле, поздрав и за тебе, мисля, че на 90% от колите на паркинга им се включиха алармите :))))) Поздрав и за колегата със 8ген по Сливница, направо днес ми се изпълни душата няколко пъти !!!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за пича(ако е член на форума) с син сивик 5та хеч в Разград в квартал Орел спрян пред 12 блок.Много запазена изглежда хонделата и има много добра стойка!!!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със син сивик, 5та ген. Старозагорска регистрация, в София на светофара на ул. Коперник и ул. Гео Милев (където копаят в момента). имаше стикер на клуба.. аз бях зад него на светофара, мислех да му прецъкам с фаровете, ама реших да не го притеснявам.. (а и колата ми е много мръсна сега, и направо не съм за гледане..)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите, с които дрифтихме на паркинг-а на Метро. Единия с 5-та хеч с оранжеви габарити със стикер JDMworks и на колегата с купето 5-та. Публикувано изображение

 

Поздрави и на теб колега. Следващия път трябва да се запознаем!!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с пловдивския акорд 2004-5 можеби , Който лятото блъсна една каруца с цигани между Ястребово и Бъдеще , Днес му бях свидетел в Полицията Публикувано изображение ако някой го познава да му каже

:)

Редактирано от Did0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червената 5та генерация която е винаги паркирана на Слатинска . Всеки ден като минавам за работа я виждам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 6-та генерация седан, на светофара на 1-во РПУ в Кичука, аз дремех на светофара : )

Редактирано от GymFlex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с англичанката 6та ген бордо, която ме изпревари снощи към 11 и половина до проектанска Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с зелената 5та хеч в Разград на светофара на ОМВ,аз идвах от пазара и завих към светофара на бул. Априлско Въстание той чакаше на червен светофар,поизгледахме се и двамата ама до там!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави на колегите, с които дрифтихме на паркинг-а на Метро. Единия с 5-та хеч с оранжеви габарити със стикер JDMworks и на колегата с купето 5-та. Публикувано изображение

 

Поздрави и на теб колега. Следващия път трябва да се запознаемПубликувано изображение

 

поздрави и от човека с купето колега : )
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги от Казанлък който вчера дойдоха на гонките в Стара Загора Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сутрин към 10 във Варна, колежка със черен Дел Сол, поздрави, много запазена и лачена Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с 5ген лилав сивик зад Мола на Цариградско :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги от Казанлък който вчера дойдоха на гонките в Стара Загора Публикувано изображение

 

Къде са тия гонки в стзто? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В квартал Гео Милев, София, до парка Гео Милев, често паркира един бял акорд, typeR, със заден спойлер и ярко червена емблема :) .. много радва окото.. не знам дали е колега от форума.. ама ако чете, му пращам поздрави..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В квартал Гео Милев, София, до парка Гео Милев, често паркира един бял акорд, typeR, със заден спойлер и ярко червена емблема :)/>/> .. много радва окото.. не знам дали е колега от форума.. ама ако чете, му пращам поздрави..

Баш пък често :D Поздрави и на теб Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зелената 6-та сивик купе от Стара Загора,която днес видях първо до родилното и после до "ДМ" магазина ,мноо харна количката. Също така и поздрави на 4-те симпатяги със Син Сивик 5-та хеч с Номер започващ с ВР .. с които първо се засякохме на Лукойла ,а след това и на светофара след Технополис,аз бях с черния прелюд 4-та ген. ,който ви бибитна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувах вечерта в неделя от Панагюрище до Пазарджик.На излизане от Панагюрище едни фарчета ме приближиха, натиснах.Обикновенно нехондовите коли изостават след поредица от скоростни завои откъснах чифта фарове дето ме следеха.Обаче, понякое време същите фарове ме настигнаха по завоите и след с.Попинци започна меренето на пи..ки.Нямаше как да се дам на тия два фара напомнящи ми много на фарчета на VW Passat.Вървяхме почти на равно, но може би неговата с една идея по-бърза.Нямаше накъде и ако бяхме продължили все някой от нас щеше да се пребие.Отпуснах педала и покрай мен мина син сивик англичанец.Не можах да видя надписа, но едва ли ще е бил 1.4 iS като моята, понеже англичанките са по-тежки и щеше да изостава. По-вероятно е да е бил 1.5 вътйек.Последва поредица от изпреварвания, завои и мръсна газ, добре поджиткахме.В тоя ред на мисли ... поздрави за колегата със синия сивик "англичанец" дето се юркахме с него по пътя Панагюрище-Пазарджик тази неделя.Ако е форумец да драсне 2 реда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един колега днес с тъмно сив металик, мисля 4-5 или пета генерация купе, сутринта по Цариградско шосе, покара малко зад мен и ме задмина да се чувства поздравен, ако е от форума. :)Също имаше един колега близо до Лидл в Изток, на прелеза се видяхме, имаше някаква табелка под номера, не знам дали е от форума, и той да се чувства поздравен - караше civic 8-ма генерация мисля, че се води, предпоследния модел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червената 5-та с номер СО 4044 с който карахме по Шипка днес Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Атома, днеска сутринта в 9 карах 2-3 коли зад него до светофара на затвора (Митак ако се сещаш до Камиона и пасата дето се бяха блъснали), Бях обаче със служебиния бус, малко инкогнито стайл :DП.С. Митак ти тез старите табелки на форума няма ли да ги сменяш с новите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб, ами за мен няма, налегнала ме е кризата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В квартал Гео Милев, София, до парка Гео Милев, често паркира един бял акорд, typeR, със заден спойлер и ярко червена емблема Публикувано изображение/>/> .. много радва окото.. не знам дали е колега от форума.. ама ако чете, му пращам поздрави..

 

Баш пък често Публикувано изображение Поздрави и на теб

 

Много добре ти стоят новите табелки на форума..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на околовръсното (към 23:??) ме задмина червен и шумен Civic EG хеч :)Поздрав, карах бавно, че бях с патерицата отзаде ;) Хубава петичка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на бяло-зеленото купе 5-та което излезна сутринта от пресечката на Розенхоф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зелената(електрикова) 6-ста генерация хеч,която профуча на кръговото в Стара Загора до мол галерия преди малко ;):rolleyes::P

Редактирано от drakonkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния сивик по околовръстното Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с софийското рекси с пейката отзад :D ,СО7894 нещо си,днес в центъра на ПК.Имаше и липенки на клуба и от националната номер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше с черна англичанка на столетов в Стз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с зелената 6ген. (преди фейса) с черни фарове (ангелски учи) на моста на Черковна аз бях със сивата "английска девойка"! В последния момент, забелязах как намигна...... Пустия ми късмет...Един ,колега да ме поздрави и аз да взема да се заблея.Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със шестицата, днес към 6 часа на автосалоните !!! Аз съм синята 5та с белите джанти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с 5-та генерация черен сивик на спартак вчера се засякохме аз бях с 6-така с черен капак познахме се по гарнетата май и двамата освучавахме доста приятно обстановката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивик 6-та генерация англичанка бордо с номер В6385 (ако не бъркам номера де).Преди малко карахме по Сливница заедно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите спрели колите си (зелена 5-та генерация хеч и черен сивик англичанка)пред бензиностанция ОК до мол галерия в Стара Загора ,както и на колегите със седма генерация сребрист сивик и тъмно лилава англичанка,които минаха покрай мен току що пред мол галерията. :rolleyes::P:lol:

Редактирано от drakonkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черен CRX В3969 паркирал в района на окръжна болница във Варна. Бях паркирал до него през една кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...