Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав на колегата с черната Prelude 4-та от Варна, който прелетя на светофара до затвора снощи към 19.00, а също и на колегата с черния Del Sol в закрития паркинг на Кауфланд 5 минути преди това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със с2000 с пейката, който се опитваше да дрифти на излизане от мола.Сряда 16ч.Много добре стои тая гадна с2000 ;)/> .

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата, който беше спрял до мен с черен Сивик 6та хеч икономик в Долна баня, Кедар е от форума да се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата jamo днес на паветата на Коматевско шосе в Пловдив :P/>/>

 

И на теб!

3-ма колеги видях тогава до като мина тия павета :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с седана ,който беше спрял пред мен в Дървеница към 17.00. Аз бях с лилавото купе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с чернoто CRX-че дето стои на бензиностанцията на село Бъдеще :P/> Поздрави и на колегата дето е с сива 5-та генерация купе,където идваше от посока Старазагорски минерални бани(преди магазин Европа) 8) Поздрави на колегата с тъмно оранжевата Хонда дето бързо профуча преди камерата посока Стара Загора,и караше много бързо,че не разбрах Сивик купе ли е или Прелуд :x Поздрави и на Мацките(едната караше,а другата се кефише ;)/> ),които бяха в 5-та генерация сив Сивик :emo: Поздрави на колега с Хонда Акорд(стария модел) дето беше спрял на паркинга на Европата :angel:/> Поздрави на колегата със син 6-та генерация Сивик хеч :rock: засякох го преди Търговската днес през деня :angel:/> Надявам се,че не съм забравила някой :D/> Но днес много Хонди засякох,но никой не видя мен :P/> Както винаги бях таен агент по време на операция Прикритие ;)/> :honda:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сребристия Прелюд 4 с ВТ регистрация 0804 или 0402 (нещо такова), тази сутрин около 8.00 на светофара на Двете кули във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е колега от форума, но все пак да спомена бял сивик 5-та хеч. засякохме се днес на входа на паркинга на тепнополис- искам да му кажа на момчето да внимава и да не се разсейва много за малко да ме удари странично докато излизах от паркинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен човека с червения рекс, който мина покраи мен до гумаджийницата на Румбата в Кичука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за черния сивик 6та хеч спря за малко на спирката на Спартак днес около 8 без 5.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с оранжевото купе - СТ 4432 май, в гълъбово пред верде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения Рекс с кристалните стопове, които ме задмина от дясно на изхода от София за магистрала Тракия и се чудеше защо черния баварец 320 е 36 му свири :))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на ДакатаКн вчера в тъмните улички по Кюстендил само как ме позна в тая тъмница не знам :D И на Целия Форум Поздрави , а бе всеки който кара Хонда да се чувства ПОЗДРАВЕН ! ;)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за оранжевият рекс 1ген на ген колев в 04:20 дето чакаше нещо си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за АНДРО днес около 13:30 в Гранд МОЛ на слизане от таванския паркинг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спецялен поздрав за колегата с червения 6та хеч с рег, ВТ**** днес в София покрай софия ленд, и след който карах от там и после по цариградско :) С логото на клуба.Много хубава бе колега :) И тоя надпис CIVIC отзад на стопа много радва ;)Накрая свирнах, но не бях чут :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черна 6та хеч дето незнам дали се опита да тдрифти до кръговото до аспаруховия мост или изгуби контрол над колата.Размина ти се на педа с бордюра. Нарочно или не, внимавай повече!

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Niki_V с когото се разминахме в квартал Левски вчера, както и на колегата с лачената черна шестица на кръстовището на Явор центъра пак вчера. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивска англичанка 9863 се е въртяла на втория мост след тунела, на тракия, някой знае ли кой е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата darius.Беше засечен в мола на цариградско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Пазарджишкото купе,дето не му работи копчето на пасажерския прозорец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на старозагорските *ондаджии, които засякох вчера. Бял 6та хеч спойлери, led стопове засякохме се в центъра до главната :)/>/> Още един хеч 6 и една англичанка до Park Mall, Кончерто някъде из булевардите :)/>/> И Седан мисля беше 5та генерация до Mall Galeria :)/>/> Много хонди много нещо в тая Стара Загора. Весели празници на всички :)/>/>

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Пазарджишкото купе,дето не му работи копчето на пасажерския прозорец.

Предполагам че става дума за мен хахах Поздрави и на теб колега. Какво искаше да ме питаш,че на затворен прозорец не се разбрахме. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на старозагорските *ондаджии, които засякох вчера. Бял 6та хеч спойлери, led стопове засякохме се в центъра до главната :)/>/>/> Още един хеч 6 и една англичанка до Park Mall, Кончерто някъде из булевардите :)/>/>/> И Седан мисля беше 5та генерация до Mall Galeria :)/>/>/> Много хонди много нещо в тая Стара Загора. Весели празници на всички :)/>/>/>

Поздрави и на теб колега.Аз те мернах в паркинга на мола докато търсеше място.Аз бях с Сивик 8ген.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с тунингованата 6та хетч която спря снощи към 1-1:30 на пазара на Герена не можах да видя номер или какъв цвят беше щото беше тъмно а и бях пийнал малко и отивах да ям на пазара :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с 6-та хетч (бордо) до която бях паркирал в Гурково до Аскента вчера към 6 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с сивик 6-та хеч сребриста с който бяхме в задръстването от надлез надежда посока илиенци, също така и за колегата в същото задръстване с акорд 7 зеленикав. Аз бях с черен 5ген хеч около 13:20.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата darius.Беше засечен в мола на цариградско.

+1 и от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на фена с сивик 4та до ПМГ Добрич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ако е била червена и свалена на земята е Павката (Svako). :) Поздрави за batko777 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kokodaf, ти ли беше, приятелю, днес към 17ч. покрай Люлин 4,5 и после по Филиповско шосе? Имаше стикер на клуба, отби на бензиностанцията преди Околовръстното? За кратко време, много Хонди. Някой го бутаха да запали в Люлин - по Райко Даскалов, с едно CRV се надлъгвахме по Околовръстен път. Пусто не гледам номера.....Ако са колеги от тук, поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеният CRX дето се повозихме на Цариградско аз бях тоя с червеният сивик 4генПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивик 5-та 6306 паркирал вчера сутринта пред пощата във Върна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за колегата с черния сивик 7-ца купе вчера около 15:30ч. до Godzilla-та до община Варна, добре го настъпа :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената 5ген хеч, днес към 14:20 с който се поздравихме на кръстовището в Света Тройца ( Площад преображение ) аз бях с черния 5ген хеч. И поздрави за колегата с Акорд 7 сребрист седан зад който карах с един голям Dodge Ram 1500 червен няколко километра преди входа за София на магистрала Люлин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата (ако е от форума) с синята 5-та хеч без вътрешните стопове,когото видях в Разград до СОУ ,,Христо Ботев'' около 13:00 часа днес и след около 20 минути Хонделата му беше спряна пред фитнес ,,Мидия''!Интересно ми е с какъв мотор е Сивика Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав на зелената хеч във варна днеска около 14ч по цар освободител- видях че махна ама гледах тъпите шахти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...