Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави за сивата 6та от сивата 5та ...която беше в горите около аладжа манастир :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега с Нашарения Сивик 5-та г. Снощи на ОМВ в Поповица :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегите с черната 5-та и черната 6-та (дето влезна в насрешното) хечбеци, днеска в Пловдив в пресечката зад Супа Бара :)П.П. Аз бях сивото Сузуки дето направи път на 6-цата :)

Редактирано от Asti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gaze.bg чувствай се и ти поздравен. Чаках в колата пред магазина. Поздрави и за колегата със сивата 7-ма с който се разминахме по-рано до съда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за колегата със сивата 6-та хеч, с който се засякахме вчера към 19:00 ч. на Аспарухов мост... ;)

Редактирано от so4en

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия CRX , който беше паркирал пред POINT във Владиславово в понеделник към 00:10...

ЦРХ-а на еsponcho , поздрави и от него , че няма интернет :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивата 6-та хеч, с който се засякахме вчера към 19:00 ч. на Аспарухов мост... ;)

в коя посока да не съм бил аз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави и за колегата със сивата 7-ма с който се разминахме по-рано до съда.

Даже май си и махнахме :D Редактирано от Nile

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хубавата колежка с тъмно синята 6-та генерация В1900... днес рано сутринта до Елпром

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях един турбиниран, червен дел сол, с поне 17ки ако не и 18ки и много нисък. Номера РРхххх а вътре с 2 корито-седалки... абе изобщо мания. Ако е наш да се чувства поздравен, ако не е, дано да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги, които видях тази вечер докато си карах за удоволствие из София. Първо видях един колега със син CRX, с голям кюнец, в Младост. Махнах му, той махна и той ама отпраши след това :)След това ме изпревари някаква много джиджана, по-новичка такава, Хонда модел от САЩ, около Дървеница там. Поздрави и на този колега, ако е колега де. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата civic_vn : Засякахме се посока Аспарухово. Аз бях със синия 6-та хеч с белите джанти! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия тунингован 5 ген. хеч който ми свирна на Аспарухов мост. ;):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчетата с якия черен сивик пред Де Ниро 2 в Пловдив ;) Колата е един път, особено седалките... ;)

 

тва случайно да не е на Васко КуковПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия тунингован 5 ген. хеч който ми свирна на Аспарухов мост. ;):cool:

Поздрави и на тебе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на двамата ,колеги с хе4-6 генерация в пловдив :):) едната сребриста и беше слряла преди ликйор дискотеката на 100 метра моке би и мигнах с аварийните.;) а другата синя с номер PB10....с VTI-джанти боядисани в черно:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да поздравя колегата,който беше на състезанията на язоир Брягово,до Първомай,Сивик комби, СА 358*.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три дни на морето и нито една хонда но....ето че последния ден когато си тръгвахме машините изплуваха. :D Първо поздрави на Ачо (No Limit) с който се видяхме в Созопол.След това поздрави на колегата с Варненския Акорд купе,мисля че беше (Dj Sprite),покарахме един зад друг по пътя за Бургас,колата е много яка и звука във В-тека е страшен :P,напълни ми душата!Да се чувства и поздравен Пловдивския CRX с номер PB3010,с който се поздравихме на магистралата към Карнобат,много бърз тоя CRX щом и новите лъскави джипове му правеха път и се прибираха в дясна лента :P И последно се разминахме с колегата (Wolfcry) с който се разминахме по пътя за Карнобат,явно отиваш на море,така че желая приятно изкарване :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със Сивик 7ма ген КУПЕ дето мина през Долни Богров днес и слушаше приятна музика :)Засякох те на центъра и после си минал покрай един син Сивик 6=та ама без стикер :)Поздрави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях в Созопол, но под прикритие с на един приятел Мазда 3ката :)Поздрави на компанията със сивика ..7030..май беше... махахме си по пътя и си полафихме в созопол .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях в Созопол, но под прикритие с на един приятел Мазда 3ката :)Поздрави на компанията със сивика ..7030..май беше... махахме си по пътя и си полафихме в созопол .. :)

Колега и аз в момента съм в Созопол,и аз под прикритие с на един фр. Бертонето.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия сивик хеч 4та ген от Варна , дето се мярнахме сутринта до Лукойла :)В последния момент видях , че си вдигнал ръка , ама успях да махна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата със седан бордо В937* с емблемата на Хонда на тавана днес в западна пром.зона. Беше спрял до мен. Честито за новата боя и както казва малкия ми син тази Хонда е "намръщЕна и изблестяща" :matrix:

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със седан 5та бордо у варна спрян до рекламния офис по ул васил друмев-човееек уникални джанти (облепени са с бомб стикери)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за белия седан 5-та генерация, с който карах днес от светофара на "Света Петка" и долу на пешеходния зави към Евмоупия :) Много як цвят и това малкото крило отзад много му утива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Червен сивик 6-та хеч днес сутринта на Евлоги Георгиев посока орлов мост - ндк имаше и стикер на клуба ;) да се чувства поздравен!

Редактирано от Гошетоо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поздравих с мигване един колега с черен прелюд на Витошка до Южния Парк.След което той ме засече, реших,че е нарочно и тръгнах да го гоня да му се карам. Ако не е било нарочно - искрени извинения, дано да чете форума!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за хубавата колежка с тъмно синята 6-та генерация В1900... днес рано сутринта до Елпром

Много мило, благодаря за комплимента :))) Редактирано от atoma
Писането на кирилица е задължително!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчето и момичето с бяла 5-та днес на Кауфланд във Възраждане.Ако пишат тук пратете ни снимките на колите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хубавата колежка с тъмно синята 6-та генерация В1900... днес рано сутринта до Елпром

Mnogo milo blagodarq za komplimenta :)))
Май си и от квартала ( Владиславово ) :))))) Да поздрав за колегите с бялата 5-та Хеч на Кауфланд днес :) Дано качат снимките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравче на колегата със сив Сивик англичанка, номер РВ 88 нещо си беше :rolleyes: с който се засякохме в Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хубавата колежка с тъмно синята 6-та генерация В1900... днес рано сутринта до Елпром

Mnogo milo blagodarq za komplimenta :)))
Поздрави и от мен за колежката, видях я в петък долу на плажната алея някъде към 20-20:30 ако не се лъжа, но понеже бях пеш и нямаше как да свирна или да мигна с фаровете :DВ петък към 17 чеса до ВИНС-а видях един сивик 6-та англичанка червен (или бордо) В6391 и един сивик 6-та хеч японка червен В2124 (или 2421) и двете с табелки под номера на сайта.Вчера към 18 чеса на светофара на метро един колега с черен сивик 5-та хеч ми свирна ама си местех седалката и докато се усетя че свирят на мен и вече се бяхме разминали :)Да се чувстват поздравени всички гореспоменати колеги и колежката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за всички колеги и колежки които днес бяха на драга в Сливен.Имаше едно момче с тениска "сивик 6"явно е от хорума.Мярнах и две момичета с тениски на Муген. Да се чувства поздравен и колегата който днес ме поздрави по пътя петолъчката Карнобат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Пламен, с моето голямо братче - Type R, с който се разминахме между Асеновград и Бачково ...И поздрави за колегата с синия хеч 5-та който ми пресветна одеве по Д.Талев :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колежката с червения DelSol, която мина по ул. Тинтява преди малко : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата със черното купе 6-та пред Акваленда в Пловдив.Аз махах от едно Опелче кабрио,бях под прикритие.Също така и поздрави на колегата със Дел сол на сфетофара на бул. България в понеделник към 8 без нещо.Поздрави и на колегата с готиния черен Прелюд пак на сфетофара на бул. България пак към 8 някъде.Аз бях с зеленото купе 6-та.

Редактирано от VatoOo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални поздрави за момичето, с което карахме от Пловдив до Смолян с червения Сивик 5 ген. РВ номер... :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черното купе 6-та пред Акваленда в Пловдив.Аз махах от едно Опелче кабрио,бях под прикритие.

 

Мерси колега,ти май си минавал покрай входа на басейна с 6 -та купе с бели джанти с Pa рег,както и на астрата е Pa,аз съм момчето което пуска хората на плажа :)

 

Поздрави и на колегата с якия сив CRX на кукленско шосе след OMV ,аз съм с купето кадето те изпреварих преди светофара .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега,ти май си минавал покрай входа на басейна с 6 -та купе с бели джанти с Pa рег,както и на астрата е Pa,аз съм момчето което пуска хората на плажа.Да това купенце с бели джанти е моето.Често минавам от там защото тоя пич с астрата живее там.По принцип сме от РА по документи иначе от 3-4 години бачкам по Пловдив.Другия път като минавам пак може да спра да те видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Рико! където се вре по калдъръмените улици на Пловдив : ))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...