Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

На тунинг събора в Бистрица имаше няколко Хондички :) Да си казват ако са оттук :)

Аз минах от там, но само гледах... Имаше един колега с прелюд, който малко излагаше марката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от 5ти километър Шумен на колегата policeman, с червената EP3 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със жълтия сивик хеч 6-та генерация с табелки на номерата на клуба, с който се засякохме днеска във Варна до блока до КАТ в 9:40 сутринта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го засякох днес след обяд ... 3-тата жълта 6-та в града ... май ще се боядисва или продава ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със страхотната черна интегра с червени емблеми , с който се разминахме днес в МусагеницаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз засякох жълт хеч 6та който не съм виждал преди. Като го гледам как ракомахаше с 2те си раце в движение за да го забележа, май и той е фен. Дано скоро дойде на някоя збирка. Поздрави ако чете.

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от 5ти километър Шумен на колегата policeman, с червената EP3 :)

 

Ти ли беше с една 6ген. хеч с разградска рег-я?Поздрави и на теб!Малко ходихме при Гефито и за това цял ден се скъса да валиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черната 6-та генерация бургаски номер :) С боди кит и голямо крило :) Мернах го между Бяла и Обзор днес по обяд :) Поздрави и за колегата с бялата 6-та генерация с черния таван ( В 8140 КТ ) на светофара на виница днес към 14 часа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя Батка беше с акорда 7ген А3100 където 00:00h от едната пресечка до другата пресечка изцеди 1,2 и 3та и на десен завой с СТОП, чукна спирачките, върна 2ра за повече палър и мина на фандаци. :blink: .Стори ми се, че върви много тоя акордеон ама всичко останало :unsure: .Почвам и аз като пенсионерите да се оплаквам.Иначе поздрави на сивичето 7ген в ямбол с някви интерестни украски по него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчетата с якия черен сивик пред Де Ниро 2 в Пловдив ;) Колата е един път, особено седалките... ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за бързия рекс от Враца на бул. Сливница в София от преди малко. Зверски върви тази машинка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с бялата шестица хетч, с когото се спогледахме на 8 приморски във Варна днес към 8 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за бързия рекс от Враца на бул. Сливница в София от преди малко. Зверски върви тази машинка.

Колега,аз ти махнах от колата(видях лентите под регистрационния номер,че си от клуба)...а црх-а е на моя приятел(Yajo).Поздрави и на теб!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със зелената 6тица хеч, със софийска регистрация , който беше паркирал до мен пред сервизния парк на рали България.За пръв път виждам абсолютно същата кола като мойта, жалко че не се видяхме да побъбримПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с добричка регистрация, и стикер на фенклуба ни ТХ 71.. или 72,който успя да се "докаже" в тапата на А.Сахаров и Йерусалим днес към 17,20ч.Добър усет колега, така ли карат в Добрич ?! .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя (09 май) в the mall видях страхотно сивик купе 5та генерация, управлявано от дама. Поздрави и извинения ако съм гледал с паднало чене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си я познава? Публикувано изображениеПубликувано изображение Много ми хареса цялостното изпълнение и тези седалки спарко са страхотни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна дето ме заприказва днес в квартал Тракия в Пловдив.Бях спрял пред един магазин и той дойде и ме заприказва за джантите,после отваряхме и капаци...ама така и не се запознахме.Колега ако си от форума ПОЗДРАВИ и щом въртиш из Пловдив звънкай може да пием по едно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мацката с червена 5та хеч В1330. Ако е нечие гадже или сестра, не я крийте, доведете я на някоя седмична ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е червената шеста купе, която беше паркирана пред Ауто Плюс Варна вчера около 09:30?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EK3_LS И аз съм я виждал тази кола 2-3 пъти, колата е на сина на инструктора ми при който карах C категория, виждали сме се веднъж с момчето понеже имаме общ приятел но в момента не мога да се сетя името му.До колкото знам мисля че не влиза във форума но както казваш колата е доста направена. До колкото знам има и Mini-me swap :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си я познава? Публикувано изображениеПубликувано изображение Много ми хареса цялостното изпълнение и тези седалки спарко са страхотни!

 

Тази е владиславовска :)))

Поздрави за онтново за колегата с бургаската 6-та черна с боди кит и голямо крило ;) днес се разминахме на изхода на Поморие

Поздрави и за колегата със зелената 5-та купе В7814, който караше зад мен от Аспарухов мост до кръговото на топлата вода днес към 5 :) Хубаво купе , колега. Аз бях със шкодата с голямото куче в багажника!

Поздрави и за колегата с 5-тата генерация купе също зелена В5792 ---> Колега не знаех , че сивик имат модификация на AMG Хахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със Акорда спрял вчера на паркинга зад бирариите в Тракия (до хлебозавода), аз бях същия Акорд дето се паркира до него :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червения Дел Сол, с който се засякохме вчера на светофара на Константин Величков и Тодор Александров : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колега с синия хеч 6 ген дето се разминахме днеска в Лом Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с тъмно сивата "д13-ка" във Варна който ми издаде тайната под капака си след като се "погонихме" между сфетофарите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички хонда фенове които уважават нощното каране по големите и празни столични булеварди

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синята 5 ген. хеч с който се разминахме в Аспарухово, аз бях с червената 5-ца. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота бях в Елхово, поздрави на всички колеги там, видях 2 много лачени рекса и един черен седан :worthy:

 

Ето и една папарашка снимка на едното рекс :)

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав на прелюда който се заиграваше на кръстовището на малчика и копривщица :) Колега, внимавай за дупките, че мамата си таковат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синята 5 ген. хеч с който се разминахме в Аспарухово, аз бях с червената 5-ца. :)

Какъв беше точно хеча .. :) може и аз да съм бил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами син, със 15-ки джанти, сиви и предния лип беше направен със стикер бомб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със старозагорското зелено купе 6та със стикери на jdmworks близо до търговската гимназия в Пловдив някъде към 11 .:):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за черния (такъв ми се видя в тъмното) сивик 6-та генерация и за сивия сивик също 6-та генерация (и двете са хеч) на колегите от Варна. Вечерта към 22:30 минахте покрай ромпетрола над метро. За съжаление аз не бях с мойта 6-та хеч :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата от Варна със сивата 5тица ( с фаровете , стоповете handmade , от хонда срещата забравих ти името :) ) , в последния момент те видях долу на буните към Рапонги отиваше , ама и ти не ме отрази , гледаше си пътя :)Аз съм с черното ВТИ .:):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата от Варна със сивата 5тица ( с фаровете , стоповете handmade , от хонда срещата забравих ти името :) ) , в последния момент те видях долу на буните към Рапонги отиваше , ама и ти не ме отрази , гледаше си пътя :)Аз съм с черното ВТИ .:):) :)

иво :) и аз му пращам поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на русия колега :D с ЧЕРВЕН акорд (мисля, че беше) от ВАРНА, който се разбибитка и махна снощи в 20:30 на светофара на булеварда на ЧасПик :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за колегите от пазарджишкия регион :cool::):) доста хондели има из пзр но в форума нещо се губат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на колегата с червеното купе шеста генерация, който караше към Pfohe Mall. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...