Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на сивия Сивик 6 ген преди малко на билата в надежда. Голям змей изглеждаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска сутринта към 9.30 махнах на kalos в Дружба ма не знам дали ме позна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за рекса с който се мярнахме в Кейсича във Варна днес и раздадохме газ :)

Аз,бях....:)Поздрави:) Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна с 6-та купе с Хамерикански номера, колега само една молба имам, от време на време цъкай и мигачите :P

Митачка,това момченце с Хамериканските номера ти е адаш...:)Не му обръщай внимание,той така си кара... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с пазарджишкия сивик англичанка, с който днес се засякохме на ХЕИ-то ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на черния варненски рекс с поне 17 инчовите джанти. :) Аз бях момчето около синьото пазарче, на което щеше да му се изкриви врата да зяпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Андро...днес се засякохме до мол Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на сивата Honda Civic 7ма ген. с която се засякохме на бул."Мария Луиза" във Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен сивик 4та ген на метространцята в Младост номер 7136 или подобен.Колегата дето си взе доставката от Gab_Co към 3 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със ЖЪЛТИЯ Прелюд 5-та генерация :) във Владиславово до бл 406 тази сутрин :) Страхотна кола колега !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен сивик 4та ген на метространцята в Младост номер 7136 или подобен.

 

Колегата дето си взе доставката от Gab_Co към 3 часа :)

 

Тази червената е мойта Публикувано изображение поздрави и на теб колега !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата с черната седмица хеч. Днес два пъти те засичам в Чайка и до Пикадили-Чаталджа. :lol: Уникално добра колица браво :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с оранжевия прелюд 4 ген. който щеше да блъсне сумата и коли от куците си изпълнения и едва не помете хората от тротоара, като прави обратен с ръчни на светофара на мол Варна. Аман от такива като теб :angry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата, с който се засякохме по пътя за копитото. 5та купе, цвета черен сякаш беше и мъркаше приятно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите с двата прелюда и сивика 6та хеч днес към 9 на гърба на стадион пловдив ;) хубаво се хлъзгаше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с светло зеленикавия акорд, на когото помогнах да излезе от снега днес зад Нов Български :) Доста добра колица ;)Поздрав и за другия с бавареца :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и извинение на колегата с червена 8-ца Сивик, на когото днес отнех предимство при ляв завой на " цар Освободител" и " 15 Ноември" !Извинения колега, но нямаше регулировчик...Там левия завой в петъчен трафик е труден... Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, около 20,00ч край пощата в кв. Запад-2, тъмно Civic купе (5-та или 6-та) с бяло/червено нещо на капачето за резервоара. Добре дошъл в нашия град колега от Добрич, в тъмното не можах да забележа повече и само с една скромна бибитка те разминах....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да цъкна:) поздрави на колегата със тъмната 6та с ангелски очи някаде по пътя за стара загора преди това и на колегата със синята 5чка. Поздрави за колегата с червената 5ца на екото в стара загора и за още няколко хонди по пътя банско - варна.. ние бяхме пакет бяла и сива варненски 6-ци :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата пред EGT с Хасковска 5-та хеч. с номер от националната 265.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата който беше спрял зад мен.Мноо яка гледка са купетата :hondarulez:

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега с 4-тата генерация с който се засякохме ,вчера вечерта на бул.България и му свирнах.Аз бях с лилавото купе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на цялата варненска група с която се видяхме на светофатра на МОЛ Варна.(бях забравил че има месечна днес :rolleyes: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше "колегата" дето кара тъмна (зелена) 6-та Сивик купе, и си е изтрил www.hondabg.com от лентата на номера, и кара като Господ. Колега поне да я беше подарил лентичката на някой дето ще и се радва, вместо да заличаваш адреса на Форума. :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: ГоУем си да та ева.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажа, че съм аз ще ме санкционирате ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ама ми е интересно кой е рацера. Не за друго ми следващия път като го видя да бегам далеко.пс: искаш да бъдеш санкциониран ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, просто исках да знам, ако направя нещо по собствената си кола дали няма да ми се скара някой!?

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен Прелюд 4 ген. днес го мернах как излита на 5-ти полк в Шумен, ако колегата е съфорумец да се чувства поздравен. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да видя дали е от форума,но все пак да питам. Кой беше днес който влезе с ръчна и лек дрифт с(Червен CRX 9317) в кръгово на ул.Девня или така наречен крайезерен път и продължи да си кара в същия стил посока аспарухов мост?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивата англичанка който ме поздрави на светофара над КАТ Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен за мен, дето се видях в отражението на 1 витрина. Никой не ме засича никъде и вече ми писна и ми пада самочувствието. Баси.... попадам само на разнебитени хондички дето ги карат като голф 2ка и като поздравя ме гледат лошо.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен за мен, дето се видях в отражението на 1 витрина. Никой не ме засича никъде и вече ми писна и ми пада самочувствието. Баси.... попадам само на разнебитени хондички дето ги карат като голф 2ка и като поздравя ме гледат лошо.

Колега не си единствения.В Пловдив имам чувството че сред хонда феновете по улиците няма уважение.Много хонди съм засичал и никои не поздравява , в малки улички без да има нужда съм правил път на колеги,няма мерси а има кофти физиономия. Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата с белия Сивик 6-та ген. с рег. номер РР **** ** и стикер на форума. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Myankov , ти за това ли се возиш на хонда да те засичат :D ..... иначе аз съм доволен от както съм с хонда доста ме засичат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм... днес на излизане от Бургас видях колега (мисля, че имаше стикер или поне така ми се е видяло :D) с купе, цвят бордо, 5та генерация, с мноого бучащо гърне (бургаска регистрация) :D Да си признава кой беше :P

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивата англичанка който ме поздрави на светофара над КАТ Варна :)

Колежката - нямаше как да не те забележа , благодаря за поздрава ! Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и път ти направих да не караш по големите дупки там ама ти май не видя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, да се чувстваш поздравен :). Видях те във вторник до еко-то на гарата, нещо много бавно я караше тази хондичка, че колона направи даже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след разходка за полу пролетно полу зимно почистване на хеча на прибиране с баща ми спряхме до един син дел сол на сфетофара на Арена запад (софия) с лепенки на JDMworks с регистрация РВ....... около 17:30 ние бяхме с черния Е500. Поздрав за колежките в него! ;):D п.п. аз бях на паажерската

Редактирано от 5g_CiviC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, на моята разходка пеша видях един колега дето беше с Prelude 4 Gen червен на цвят, отзад стоповете бяха не обичайните ами едни бели, това в София, малко преди светофара на СУ посока Левски и си говореше по телефона на високоговорител, държеше си телефона с едната ръка, да се чувства поздравен и също така да си вземе bluetooth или hands free,че ще му се карам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...