Jump to content
Hukumo

Още едно CR-V във форума

Recommended Posts

Привет колеги,

 

да се похваля и аз с новата си придобивка, CR-V 2 ген. 2003 бензин/газ, ръчни скорости.

няколко месеца ми отне търсенето, няколко огледа и много емоции, но в крайна сметка съм много доволен. Много запазен модел от към интериор, двигател и ходова част.

 

след обичайното обслужване (масла, филтри, свещи..) ми останаха само няколко лампички да сменя по таблото за да стане като нова.. , ама сега е студено и не ми се занимаваше.

 

Исках да попитам няколко неща:

има ли начин да контролирам отделно пръскалките за чистачките и тези на предните фарове? щот сега като искам да си изчистя стъклото окъпвам цялата предница..

 

имам странно бръмчене при студена кола.. като запаля колата, го чувам някъде от пред в средата на таблото (някъде малко зад радиото).. бръмчи 2-3 минутки и после отихва и спира.. при спиране и следващо палене на загряла кола вече не се чува нищо.. някой има ли идея какво може да е?  

 

можете ли да ми пропоръчате някой добър електричар.. искам да ми монтират аларама, имобилайзер и DRL модул.

 

тука покрай дъждовете.. ми направи впечатление че като мина през някоя локва.. имам чуство че цялата вода се разплисква върху предното стъклото.. а с колите който съм шофирал до сега не е имало такова нещо.. не че е проблем де.. просто споделям впечатление.

 

някъде бях гледал една тема за едни протектори (кори) който се монтират от пред, отдолу за да предпазват двигателния отсег от замърсяване и удари. някой може ли да ми каже от къде мога да намеря подобно нещо и колко струват?

 

като понапече малко слънце ще му щракна няколко снимки.. голям красавец е и много радва :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито, ... със здраве да си я ръчкаш... Снимки, снимки, че не вярваме...   :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. И аз го имам тва бръмчене, отдавам го на бензиновата помпа, ама не знам дали наистина е така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, със здраве да си я караш и много безавариини километри :) Би ли споделил повече инфо за колата. От къде я взе, за колко пари (ако не е тайна) и т.н. Питам защото от днес и аз започвам да търся усилено и всяка една информация би ми била полезна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

колата е.. много добра и много и се радвам.

доста по различна е от HR-V, макар че и то ми е още тръпка.

взех я тука от България, от човек който добре се е грижил за нея. много е запазена.

инак гледах в продължение на 3-4 месеца за нещо добро.. вкл и в mobile.de и като изкочи тази ми хареса много.. ии така :)

 

все още я разучавам.. като за момента ме тормозят тези пръскалки за фаровете.. щот до сега не съм има кола с такива.. таа дали може да се пускат отделно.. или си пръскат заедно с тези за предното стъкло?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскат заедно с тези на предното стъкло,обаче само при включени фарове. При изключени фарове, или на габарити,пръскат само на предното стъкло.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина хвърля вода от локви - и за мен необяснимо

бръмченето зад таблото може би е от едно вентилаторче  - ии при мен бръмчи сутрин

Кори отдолу се продават, виждал съм в магазин май 50 или 100лв неоригинална

А във форума един колега от Перник прави и продава метални кори - потърси с търсачката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=92762&p=1057393371

 

Този е пичът с корите. Ама снимките вече не са живи, Иначе изглеждаха много добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега за новата придобивка. За пръскалките пробвай, без вкл. фарове, тогава пръска само на стъклото. За бръмченето е вентилаторчето, за климатроника, не го мисли всички бръмчат така неприятно.

Успех и много безавариини километри!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники честито :) И много безавариини километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=92762&p=1057393371

 

Този е пичът с корите. Ама снимките вече не са живи, Иначе изглеждаха много добре!

 

Здравейте!Ако някой има интерес,ще му изпратя снимки на мейл!

Поздрави и много безаварийни километри на колегата с новата му придобивка! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...