Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Мисля,че съм виждал такава Вектра 136 к.с. май беше 8 клапанна,до колкото знаеше собственика не е барана или поне не при него,ама наистина вървеше на умиране без да преувеличавам.Нямам обяснение защо ама е факт!Зависи неговата колко е вървежна,ако е като тази ще те отвее,ама те тези бройки са на късмет.Не пречи за спорта да се пуснеш и да споделиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата че е уговорено вече и няма мърдане ,пък и ако падна пари ще загубя ...... Исках да питам запознатите за какво става въпрос и дали да приготвя парите и да се примиря със загубата отсега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво си се отчаял брееее колега,отиваш и заставаш като мъж,пък каквото сабя покаже..... ;)

 

пп.Хонда не е за подценяване. :punk:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вектрата е 1345кг.вектрата 100 вдига след 10(11) сек. а върви 215км/ч.(16клапана)Хонделата е 1192кг.9.9(11.7) сек. 100км/ч.187км/ч.Много зависи как ще тръгнеш,имаш шанс да спечелиш ако не си притеснен понеже по-лека ти е колата и имаш в-тек.Щом си се хванал на бас-смажи го на 400м.но недей да се пускаш на крайна защото другия има по-голям шанс така.Успех. :plane:

Редактирано от Зион

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кантар е колега, сипи некакви добавки и по-хубаво гориво (може и седалките да махнеш хаха). Успех! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вектрата километража бил до 260 и пича карал спокойно с 250 на магистралата след Варна и първо там искаше да се гоним кой колко ще вдигне ама не се навих щото не съм луд да вдигам такива скорости.Ами остава като направим гонката да пиша-стискайте палци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вектрата е барана ще загубиш,ако е заводска лъже че е вдигал 250 защото върви 215 (по каталог говоря).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опелите имат много голяма грешка в километража може да е карал с 250 да;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 250 абсолютно никога! :D :D Обаче и твоята Хонда не се е прекинала да върви тъъ... мисля, че ще паднеш и на 400м ако му е читава Вектрата... Обаче те повечето са прибити та ако стартираш добре имаш шанс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух ,че искал реванш и нитрото било на лице вече ;). :plane: :plane: :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчака малко да застопорим боооста и няма ядове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам предизвиканите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Фена   :worthy: голем си,би ме и ми взе 3-то място в Б-клас  :rant:  :rant:  :rant:  ;)  :D  :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднах от Ауди А3 1.8Т на повечко налягане и чип с 3-4 коли... и за пръв път паднах от уж стоково Ауди А3 1.8Т с 2 коли... като по принцип стоковите ги бия...  :ermm:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крис,приятелю защо пак сравняваш правен мотор със заводски, за да бъде равностойно сравни стоково д15 без витек даже с на колегата ренцо б16-ката. Или имаш вариант 2 твоята правена кола срещу б16 в рекс което дава 13.6 или срещу сивик 4ген. като твоя само че с б18 който дава 13.4 мога да ти уредя летящ старт с дврте коли от 100 да видиш ефекта уау....п.с. Момчиле кажи как те гръмнах с червената пета хеч с половин писта.... д15 rlzzz

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да правиш една D серия в атмосферен вид без NOS....няма вариант за времена под 14,8 сек /402 м, което за съжаление доказва теорията на Fir3.

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д серия има доста потенциал като се направи както трябва 14.8... е много далеч от това което може да се постигне.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Axa. Ти сигурно си тунинговал много D серии и знаеш КАК да се направи за да дава 13-ки.

Само не ми вади клипчета от USA...където не си знаят вложените пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) като гледам твоита ... явно знам ;). :plane: :plane: :plane: :plane: :plane: :plane: :plane: ,извинявам се че се отклонявам от темата но неиздържам да чета подобни глупости ;).

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Според мен на колегата KRIS колата ще даде по добро време от 14.8с. Жалко, че няма да дойде на Кондофрей за да видим колко по-добро.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То па тая тема е една от най-чистите...

Много са ми интересни коментари по мой адрес от хора които дори не ме познават :)

 

Догодина ще падна под 15 сек., пък да видим дали и друг с D серия ще успее.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАКво значи дали друг  ще успее под 15 ??! Това което  се мъчиш Ти да направиш Боико го постигна преди няколко години с 1.5 ветек 5 генерация....  . А за познаването от това което показваш това познавам . :|

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега paradox-няма значение дали колата е от Америка или от Япония и няма значение колко пари са вложени в нея-щом е д15 значи е д15,може я правел някой пич който знае как да изкара максимума над максимумите на тая машина и да бие тюнингована б серия направена от не толко голям разбирач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мармот, мойта кола се прави за завои, тя е с 3 градуса страничен и 5.4 надлъжен. На драг се пускам да начешам крастата и да видя до къде съм я докарал, но тия 160 коньови Б16 имат тия коне и никакви нютони в некакъв диапазон от 100 оборота, така че за мен Д-серията си остава в пъти по-оправдан проект! Добре а двата старта,с червената 5-та, как ще ги коментираш, щото тя не беше никак сток, включително и от към килограми? Пак ти казвам че в Кн има ЦРХ, Д16 втек, който с настройка за писта, според мен ще влезе в 13ките!

 

П.П И доста от Б16ките са със шпер, нещо за което ако имам парички ще има още да ревете.

Редактирано от KRiS_KN
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек аз понеже архитектурата и конструкцията на тия мотори не става си купих кола с подобен мотор която мисля да я правя за завой и евентуално ако я надуя и за напред ще става, а именно червеното с2000 ако си го забелязал... та... в тоя ред на мисли мисля да изхвърля ф20ц-то понеже то също има малък диапазон на работа, малко нютони и т.н. (друг е въпроса ЗащО точно са ти тия нЮтони?!?!?!? като няма коне,,,,?!?!) и да сложа една д15-ка мисля че ще е по-добре.....

 

П.С. може да сравним твоята кола с една подобна черна... с В серия на пистата....

Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега paradox-няма значение дали колата е от Америка или от Япония и няма значение колко пари са вложени в нея-щом е д15 значи е д15,може я правел някой пич който знае как да изкара максимума над максимумите на тая машина и да бие тюнингована б серия направена от не толко голям разбирач.

 

Без пари - това НЯМА как да стане. Ако ще да си най-добрият гаражен майстор в България.

 

Една B серия ВИНАГИ ще има по-голям потенциал от D серия.

 

Не знам защо ви е трудно да го разберете. Аз го разбрах по трудния начин. Явно и вие трябва да минете по моя път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-серията е по добра за ежедневка защото гори 2л по малко от б-серията (тва са мойте виждания)

 

б16 от 60-70 до 170-180 карах зад ауди а4 2.7тди настигах го бавно но нямаше начин да караме още .... 

Редактирано от jimi
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В контекста на спора за Б и Д серия ... Моята Б16-ка с генерация от Д14 в него момент ... 2 пъти падна от Д15 нон В-тек ( Разстъргана с 1,1 , сменени валове и т.н ) Евала на пича ... тая 4-та генерация върви зверски ! 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-серията е по добра за ежедневка защото гори 2л по малко от б-серията (тва са мойте виждания)

 

 

Знаех си аз че мапера ми е объркал нещо 6.5 на 100 извънградско и около 8 градско :tooth:

 

и да не съм само в Офф- Сивик с Б16 срещу Дачия логан(не знам какъв мотор)беше ми на задната броня,ама аз си карах на 5 та градско,незнаех че трябвало да подавам(не че вървя де ).

Редактирано от AMD
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си краен policeman.  Ще мине още време докато някои по-масови мотори на Хонда тук спрат да се обсъждат. Всичко си е нормално. Няма нужда от плюене, а от забава. Кой казва лошо за другите серии мотори на Хонда? Няма такова нещо. Ако някой с 1,3 мине покрай ф20ц ще го поздравя за труда и резултата, не бих се отнесъл с пренебрежение и надсмешка. Няма място за такива работи. ;) Това ми звучи като да отида с ф серията си на хонда среща и да се отнасям с пренебрежение със собствениците на 1.3  и да ги гледам "отвисоко"...

:offtopic:

Редактирано от pamo
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо поздрави от другата България (гръцко).Аз лично бих се израдвал и на вървящ форд таунус. Това че някои не могат да преживеят загуба е техен проблем! След мнението на колегата Fir3 прочетох доста смислени изказвания, (които доказват че сме евлолюирали над баваристите)! И ще се обърна към него, че винаги съм готов да застана на чертата! И да не съм офф с шатъла бих фабия 1.4 mpi, с включен климатик и на газ. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък намеси баваристите. Не виждаш, че повечето хондаджии са тотално облъчени :) чух, че ти е бърза Д серията ама не се изказвай така да не ти обърне огледалата някое Бмв печка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...