Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Е ти си се подиграл с него бе батко, това е кола ниска 14ка, а ти трябва да си висока до средна 12ка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с много проблеми още ;)/> :blink:/> ;( затова така...

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
" data-cid="1057334073" data-time="1361688193" data-date="24 февруари 2013 - 09:43">

Онази вечер се дръпнах с един приятел с БМВ E36 318i (115hp). Аз съм със

седан d15b2. И двете коли са стокови, и двете на газ

Публикувано изображение

От старта до 130 някъде го държа с половин кола, но като включи 4та и

веднага ми дърпа 1 кола.. Ама съм доволен де. Това ми беше първата, така

да кажа истинска дръпка и е супер интересно

Публикувано изображение

особено като колите са равностойни.

 

Пак да питам - няма ли някой от Пловдив с d15b2 или d13b2, който иска да

се дръпнем?

 

аз съм мераклия и карам Д15б2..пиши на лс
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ме хванаха малко не подготвен...Един приятел ми предложи гонка с BMW E92 335d(twin turbo) а аз бях махнал 15-ките и си бях сложил 17-ките, ама нямаше чалъм да откажа. http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/29607.htmlОт място го бия с малко на 400м, а от летящ от 60-200 ми прави кола, кола и малко.Чак не му се вярваше, че това е възможно понеже това БМВ е близо 300 коня :D/> и било адски запазено купувано от представителството на БМВ със всичката му сервизна история.

Редактирано от rollin
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се вярва много, в София имаме едно такова ама седан E90 335D,което само на ремап и генерация прави 12,8-9 на Кондофрей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
" data-cid="1057334073" data-time="1361688193" data-date="24 февруари 2013 - 09:43">

 

Онази вечер се дръпнах с един приятел с БМВ E36 318i (115hp). Аз съм със

седан d15b2. И двете коли са стокови, и двете на газ

Публикувано изображение

От старта до 130 някъде го държа с половин кола, но като включи 4та и

веднага ми дърпа 1 кола.. Ама съм доволен де. Това ми беше първата, така

да кажа истинска дръпка и е супер интересно

Публикувано изображение

 

 

 

 

 

 

 

особено като колите са равностойни.

 

Пак да питам - няма ли някой от Пловдив с d15b2 или d13b2, който иска да

се дръпнем?

 

аз съм мераклия и карам Д15б2..пиши на лс

 

аз съм D15Z1 ако сте навити пишете Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ремап вика :D/>/>Само ремап му дава сигурно едни бързи 70 коня :D/>/>Имам приятели дето имат такова само че е 5-ца и разликата е от небето до земята след ремап.Няма да се навие пак да ги пуснем иначе ще направя клип :)/>пп... питай ги колко е давало преди модификациите, според мене е средна 14-ка :)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова трябва да е... средна 14ка на Сф пистите... 5ца стокова дава 14.7 , 3ката е малко по-лекаps. ела на 7ми др. месец да я замериш на божура :)

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова бмв попринцип е 14.1-3 на 400 метра ;)/> :rolleyes:/> АКо е автоматика от място тръгва като 4х4 .

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще попитам какви времена е давало Хасковското преди да го мапнат(то е автомат), но ако не се лъжа беше около 14.7Нямам работа на божура понеже колата нито е настройвана нито нищо ей така само смесите са докарани и нищо повече :)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...вчера много изненадващо отупах една Манта с ГСИ двигател на 300м.Мантата беше само с две седалки и е полека поне с 200кила аз бях с Купето малкия Втек.На първа издърпвам една кола на втора стават две и половина и после на трета бъзро ме застига,но и 3-те гонки бяха за мен с около половин кола мисля но ако ми пратят клипчетата ще се види :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да именно с C20XE аз и затова се учудих.Доста ме навиваха да се пуснем аз казвах даже няма смисъл ще падна все пак е по лека нищо че е със задно.Искаха да ме погаврят ама шок стана :tooth: .Даже собственика си даде телефона да ме снимат като ме точковат :spell: Аз имам чип макар,че изненадващо ми изключва на 6 и нещо може би оборотомера се ебава това ми е първата гонка след смяна на сегменти и лагери преди 5000км

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возил съм се в Манта Ц20ХЕ... много е спряла!!! Не се учудвайте толкова, че е паднала :) Даже се чудя как така те настига после... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та както обещах днеска се позаинтересовах как се движи стоково 335dВремето на 402м. му било около 14.9 - СтокМапнато с генерация и то много скъпа(от порядъка на 5000лева) дава 12.9 - Чудото дето няколко поредни години печели клас ДизелСлед мапа на Чудото колата е станала 320коня на гумите и 750нютона... заводски едва ли има 250 на колелата и към 500 нютона, правете си сметка "само мап" какво прави :D/>/>/>/>/>

Редактирано от rollin
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само мап при турбо дизелът си е вдигане на налягането при всички случаи, иначе няма как да стане. Вдигни така налягането на бензинова турбо кола и гледай какво става.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буталата в картера обикновено става :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера SLK320 получи двоен бонус - цяла четвърта с камбаната и гледка към по-хубава задница... :)

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се брои за гонка в сряда 15 км. надпревара с Porsche cayenne S 2013 + BmW 5ца някаква (тя се отказа по-рано) таа пусках гаста, че тоя "бързак" не ми даваше път при 150км/ч. Да добавя, че бях с 2ма възрастни + пълен багажник.... 1.4 90 кс. "wtf":blink:/>:blink:/>:blink:/>

  • Нагоре 1
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та както обещах днеска се позаинтересовах как се движи стоково 335dВремето на 402м. му било около 14.9 - СтокМапнато с генерация и то много скъпа(от порядъка на 5000лева) дава 12.9 - Чудото дето няколко поредни години печели клас ДизелСлед мапа на Чудото колата е станала 320коня на гумите и 750нютона... заводски едва ли има 250 на колелата и към 500 нютона, правете си сметка "само мап" какво прави :D/>/>/>/>/>/>

на братовчед ми 335д купе от магазина даде 14.1-3 на 400 метра Автоматик 286 коня.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На светофар или на някакво устройство?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи къде е мерена колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ми... на светофара на божурище. :rolleyes:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да именно с C20XE аз и затова се учудих.Доста ме навиваха да се пуснем аз казвах даже няма смисъл ще падна все пак е по лека нищо че е със задно.Искаха да ме погаврят ама шок стана :tooth:/> .Даже собственика си даде телефона да ме снимат като ме точковат :spell:/> Аз имам чип макар,че изненадващо ми изключва на 6 и нещо може би оборотомера се ебава това ми е първата гонка след смяна на сегменти и лагери преди 5000км

Абе човече, казах ти че туй твойто купе е ненормално за сток кола още като ме размаза 'га бях прясно тунингован и надъхан... :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Импровизирана гонка с Е46 М3 343 коня ;) срещу Вти турбо .. победа за хондата :cool:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире то реално имало ли е гонка че Къдравия едно такова го наказа тук във Враца с Б 20-ката и изобщо нямаше гонка Бимата стартира само и рекса я отнесе след това:)Даже преди старта Къдравия му каза ти тръгвай аз ще дойда:)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди малко Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 + + срещу опел калибра не знам с какъв двигател беше тръгнах ме от един светофар по лек баир нагоре ( волов) аз тръгнах зад него и до 150-160 поне 2-3 коли за мен Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днеска го видях къдравия пратих поздрави да ти предаде ;)/>/> незнаех ,че колата му дава 13.2-5 на 1/4 :unsure:/>/>

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо сериозно на живот и смърт,аверска гонка с Делсол ВТИhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gfXv_uqYczI

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DIVALDOO, колата ти се ускорява повече от чудесно. Правиш страхотен отскок на старта, и гледам че на 400м ти си отпред. Тва BMW е доста сериозно и постиженията ти са наистина похвални, при положение че си и с човек повече в колата.'Отличен 6' от мен, за колата ти и начина по който я управляваш. Задължително искам сравнителна гонка с моят CRX когато се видим. ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то и в бмв имаше човек ама при мен ми се отразява по зле отколкото на него а тука въртя страшно мн а по принцип не тръгвам толкова зле .и аз очаквам сверка с теб Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо пак май не върви хондата. Сложих я срещу октавия 1.8 турбо автомат с включен климатик. Бия го но само с една кола до 160. Новмално ли е това?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прясна гонка от преди малко, от място сивик 5-та купе D15B7 Turbo на 0.3 бар-а срещу импреза комби врх сток, падам с около кола и половина близо две :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само една поправка гонката ти с "астрата " е с веСтра ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик d16y5 с изп. колектор от д16з6 и генерация на 55мм вътрешнo срещу БМВ 2.2 170hp,+ човек в колата,първи старт от място- http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Lxqk60EuA-s

Втори старт,летящ от 50км/ч ,до края на 2-ра успявам да го държа зад мен,от там нагоре ме взема доволно Публикувано изображение

Редактирано от ARMAVEL
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една гонка от преди малко акорд купе 150 кс срещу А3 1.9 TDI 110 кс +чип и зимни гуми :D, на 1-ва му направих кола и половина на 2-ра още толкова и на 3-та вече не си личеше колко станаха, а пак като ме возеше уж се стряскаше и набираше. Много зле за аудито момчето остана неприятно изненадан.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EJ1 срещу 530D(218кс) естествено със собственик, отново взел се много насерионо, който и падна, но пък последва изяждане на подобаващ шамар от 535D с мощност и торк, на който изобщо не му дреме за сравнително високото тегло на колата.. Не му отказвам и каране на място, където краят на правите зове постоянно, и ако се отдаде шанс за такава покана и няма против - приемам отново 3.5т срещу 1.6 n/a, въпреки резултата :)

Редактирано от pamo
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...